RMfizjo - Radosław Machalski Bydgoszcz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak RMfizjo - Radosław Machalski nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

RMfizjo - Radosław Machalski

O specjaliście

Fizjoterapią zawodowo zajmuję się od ponad 10 lat, jest to również moja pasja, której oddaje się z pełnym zaangażowaniem. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu najnowocześniejszych metod fizjoterapeutycznych. Od początku swojej działalności zawodowej świadczę wizyty domowe, które według moich

obserwacji wpływają niezwykle korzystnie na proces rehabilitacji chorego. Zajmuję się usprawnianiem pacjentów z problemami ortopedycznymi i/lub neurologicznymi. Pracuję z pacjentami po wymianie stawu kolanowego, biodrowego, złamaniach oraz po długotrwałym unieruchomieniu, interwencjach chirurgicznych w obrębie narządu ruchu, urazach i w przeciążeniowych bólach stawów. Pomagam także pacjentom po udarach mózgu, urazach mózgowo-czaszkowych, zabiegach neurochirurgicznych w obrębie kręgosłupa, z SM i bólami kręgosłupa. W swojej pracy z pacjentami stosuję najczęściej terapię manualną, terapię funkcjonalną, kinezyterapię oraz różne formy masażu. Świadczę usługi w warunkach domowych z zakresu rehabilitacji ortopedycznej (ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, stany pourazowe narządów ruchu, stany po endoprotezoplastyce, artroskopii czy też po rekonstrukcji więzadeł), neurologicznej (np. stany po udarach mózgu, urazy czaszkowo-mózgowe, stwardnienie rozsiane) stomatologicznej (bóle, trzaski, ograniczenie ruchomości stawów skroniowo-żuchwowych), pomagam przy napięciowych bólach głowy oraz wykonuję masaże lecznicze.

Branża

MasażFizjoterapeuciRehabilitanci

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Opinie

Gwiazdki opinii 1 opinia

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

11 października 2018
Pozytywna opinia

Udałam się do Pana Radka z bólem kręgosłupa, który doskwierał mi już od jakiegoś czasu. Pan Radek przeprowadził dokładne badanie, o wszystko wypytał, przeprowadził terapię i już po pierwszej wizycie poczułam ogromna ulgę. Na pewno będę dalej korzystać i polecać.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak RMfizjo - Radosław Machalski

Powiązane produkty i usługi: masaż, masaże, masażyści, masaż erotyczny, medycyna estetyczna, terapia uzależnień, masaż Bydgoszcz, masaże Bydgoszcz, masażyści Bydgoszcz, masaż erotyczny Bydgoszcz, medycyna estetyczna Bydgoszcz, terapia uzależnień Bydgoszcz, rehabilitacja, masaż, fizjoterapia, usprawnianie, podnoszenie jakości życia pacjentów, usługi z dojazdem do pacjenta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gersona 13/10, Bydgoszcz

Telefon

666****** Pokaż numer

Telefon

666****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Radosław Machalski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE RADOSŁAW MACHALSKI
Imię (pierwsze) RADOSŁAW
Drugie imię ALEKSANDER
Nazwisko MACHALSKI
Data rozpoczęcia działalności 2009-05-01
NIP 5932489290
Regon 220773393

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat tczewski
Gmina Tczew
Miejscowość Tczew
Kod pocztowy 83110
Poczta Tczew
Ulica ul. Władysława Jurgo
Numer nieruchomości 9 A
Numer lokalu 9

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2009-04-28
Data powstania 2009-04-24
Data rozpoczęcia działalności 2009-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8690A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA
Przeważające PKD
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ
9319Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM
9313Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SŁUŻĄCYCH POPRAWIE KONDYCJI FIZYCZNEJ
8690E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH
7721Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.