Radziejów

Zastanawiasz się jak najszybciej zestawić oferty kilku dobrych firm z Radziejowa i kujawsko-pomorskiego? Chciałbyś poznać cennik branżowy w Twoim rejonie? Naszą misją jest stworzenie możliwości połączenia się specjalistom, którzy chcą oferować swoje usługi z tymi, którzy szukają wykonawców. W ten sposób ułatwiając przeprowadzanie wszelkiego typu projektów. Jeśli chodzi o Radziejów swoją działalność w Oferteo prezentuje już 485 profesjonalistów, których Klienci oceniają na 4.1. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki bogatej ofercie w 460 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w trakcie naszej działalności połączyliśmy 348 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami profesjonalistami, dzięki Oferteo przesłano aż 1 271 ofert! Przykładowe kategorie to nauka angielskiego, serwis maszyn, pozostałe, mechanika samochodowa, transport zagraniczny powyżej 3,5t Z nami w łatwy sposób poznasz swojego profesjonalistę z Radziejowa. Pierwsze oferty możesz poznać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Radziejów

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Radziejowa

PTHU Jarosław Gotówka

Sławomir G., Dobre

Właściciel po złożeniu oferty pierwszy do mnie zadzwonił aby ustalić co i jak. Pomimo zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych udało się dostarczyć maszynę do domu. Kontakt z właścicielem jak i kierowcą bardzo dobry. Dostawa szybka pod wskazany adres bez żadnego błądzenia. Wiem,że jeśli w przyszłości będę musiał cokolwiek przewieźć, a na pewno tak będzie... to mam już zaufanego przewoźnika.

Mat-Bud

Kamil B., Dobrzyń Nad Wisła

Chciał bym wszystkim polecić firme ta. Wykonywali oni u mnie elewacie dociepleniowo zrobili to solidnie i elegancko. Do wykonaniej prac dostałem 5letnia gwarancje i darmowe doractwo orazy wycene. Polecam kazdemu Bukowski Kamil

PTHU Jarosław Gotówka

Anna H., Dobre

Rozmowa jak i obsługa przez Firmę PTHU Jarosław Gotówka była ZNAKOMITA! Z przyjemnością skorzystam jeszcze raz pełen profesjonalizm. Polecam. Forklift - serwis.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Radziejowa

Potrzebuję ekogroszku, 10t, Radziejów

Ilość: 10 ton. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Jarosław K., węgiel ekogroszek.

Szukam adwokata, Radziejów

Przedmiot sprawy: prawo cywilne. Rodzaj usługi: Reprezentacja /upowaznienie, przygotowanie pism. Dodatkowe informacje: Spadek po zmarlym ojcu. Sporzadzenie aktu poswiadczenia dziedziczenia, wniosek do sadu o uznanie spadku i reprezentowanie. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Kamil K., adwokaci.

Potrzebne materiały do budowy domu, Radziejów

Rodzaj obiektu: dom. Potrzebne materiały: wybrane. Rodzaj materiałów: strop Teriva, ok. 100m2. Dostawa: tak. Informacje dodatkowe:. - pustaki keramzytobetonowe, - oferty z ceną belek, pustaków, kształtek wieńcowych, - transport i rozładunek. Termin zakupu: jak najszybciej.

Krzysztof K., materiały budowlane.

Poszukuję okien, 2 sztuk, PCV, Radziejów

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 2. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Alicja G., okna.