Projektowanie i aranżacja ogrodów, Piaseczno - Oferta nr172380 - Oferteo.pl
 

Projektowanie i aranżacja ogrodów, Piaseczno


Cena brutto: 0.00 PLN
do uzgodnienia

Nasi architekci krajobrazu pomogą Państwu zrealizować wizję ogrodu, która dotąd była tylko marzeniem. W oparciu o wieloletnią wiedzę umożliwią wydobycie z projektowanego terenu wszystkich walorów użytkowych i estetycznych. Zasadniczym elementem pracy architekta krajobrazu jest prawidłowe dobranie roślin do panującego klimatu oraz warunków gruntowych zapewniając Państwu satysfakcjonujący widok przez cały rok.

Już na etapie projektu zostanie wykonane kompleksowe zagospodarowanie w zakresie nawadniania, odwadniania, sadzenia roślin i innych elementów architektury ogrodowej. Niekwestionowanym aspektem wykonania projektu ogrodu jest szybkie uzyskanie pożądanego efektu estetycznego.

Jeśli Państwa marzeniem jest posiadanie bujnej oraz wiosennie zielonej trawy w ciągu kilku dni na terenie całego ogrodu to zachęcamy do współpracy. Oferujemy Państwu trawę wysokiej jakości, którą dostosujemy w zależności od przeznaczenia terenu oraz intensywności użytkowania. Nasi fachowcy wykonają dla Państwa również wszystkie prace przygotowawcze związane z ułożeniem trawnika dobierając odpowiedni substrat zapewniający prawidłowy wzrost trawnika.

Jednym z kluczowych elementów wykonania ogrodu jest sadzenie roślin. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór roślin, od pojedynczych sadzonek kwiatowych po duże krzewy i drzewa. Wraz z współpracującymi z nami architektami zieleni pomożemy dobrać rośliny, które oddadzą klimat Państwa ogrodu oraz tak dopasujemy gatunki, aby ogród był wizytówką domu przez cały rok.

Nawadnianie ogrodu to jeden z elementów, który warto przewidzieć na początku realizacji projektu, aby w późniejszych etapach nie wystąpiły kolizje zmuszające do przebudowy ogrodu. Jest to istotny element ogrodu zwłaszcza w okresie letnim, kiedy pielęgnacja roślin jest bardzo wymagająca. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór systemów nawadniających opierających się o rozwiązania automatyczne i grawitacyjne. Nasza firma oferuje Państwu projekt, dostawę oraz montaż całej instalacji. W zależności od rodzaju roślinności projekt będzie zakładał nawadnianie kropelkowe, statyczne czy obrotowe.

Polska, Piaseczno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 29