Prawo ubezpieczeniowe Wrocław - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Ubezpieczeniowego we Wrocławiu, 2020

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

Więcej profesjonalistów

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Anna K.

Moja rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Udzielono mi od razu rady prawnej i co muszę zrobić. Bardzo polecam firmę Lexi wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Katarzyna M.

Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Iga pomogła rozwiązać mój problem i w sposób zrozumiały przedstawiła mi możliwe rozwiązania. Pani Iga dotrzymała terminów. Jestem bardzo zadowolona.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Ubezpieczeniowego we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Ubezpieczeniowego i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław
Urszula M.

Polecam tę kancelarię że względu na profesjonalizm i wielkie zaangażowanie w rozwiązywanie wszystkich spraw. Świetny doradca!

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Optimum

Wrocław
Tartak Timber Ltd

Współpraca zaczęła się od jednorazowego zlecenia, a trwa do dziś we wszystkich zagadnieniach nt. ubezpieczeń. Pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz usług, doskonały kontakt i opieka nad klientem. Polecamy serdecznie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

Wrocław
Anna Z.

Pani Mecenas Aleksandra Krause, to bardzo rzetelny i konkretny adwokat; do sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje czas na zadawane pytania i zawsze na nie odpowiada. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas, moja sprawa została pozytywnie doprowadzona do końca, zawsze służyła mi radą i pomocą. Miałyśmy stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Ala

Wrocław
Kasia G.

Pani Alicja to przesympatyczna kobieta, ciepła, pomocna, potrafiąca rozwiązać każdy problem. Wniosek został przygotowany bardzo fachowo i rzetelnie. Dotacja na otwarcie działalności gospodarczej została przyznana. Zaangażowanie sprawą i klientem na 100%. Bardzo cieszę się, że mogłam współpracować z Panią Alicją, z czystym sumieniem gorąco polecam! :)

Kancelaria Prawnicza

Wrocław
Jadwiga K.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

PGW Odszkodowania , Zadośćuczynienia , Oddłużanie

Wrocław

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Koloseum

Wrocław

Co robimy? • Specjalizujemy się w dochodzeniu wszelkich odszkodowań (w tym także zadośćuczynień) za szkody powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, nieszczęśliwych wypadków, błędów medycznych oraz obsługą innych postępowań związanych ze szkodami o charakterze majątkowym. • Prowadzimy postępowania odszkodowawcze za opóźnione loty lotnicze, źle sporządzone umowy bankowe (kredyty we frankach) czy zniszczone mienie, uprawy rolne. • Zajmujemy się pozyskiwaniem adekwatnych dopłat do wypłaconych wcześniej odszkodowań, których kwota została zaniżona przez ubezpieczyciela w 95%. Dla kogo? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się pozyskiwaniem

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Koźlik

Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Nasze usługi świadczymy w województwie dolnośląskim i śląskim. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, handlowego. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych (np. sprawy lokalowe, spadki, umowy życia codziennego) oraz gospodarczych (np. spory między przedsiębiorcami, pomoc w przygotowaniu umów i innych dokumentów). Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Szurpicka - Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Szurpicka

Wrocław

1. porady, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych w zakresie: - prawo rodzinne, - prawo cywilne, - prawo pracy, - prawo karne, - prawo administracyjne. 2. zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, 3.stała obsługa prawna przedsiębiorców, 4. sporządzanie umów spółek prawa handlowego i ich rejestracja.

radca prawny Dorota Cisek

Wrocław

Jestem radcą prawnym i od około 10 lat proawdzę działalność gospodarczą w zakresie obsługi prawnej. Prowadzę obsługę zarówno dla osób fizycznych i typowych dla nich problemów (prawo rodzinne, rozwody, alimenty, prawo spadkowe, prawo pracy) jak i przedsiębiorców. Oferuję zarówno porady prawne, sporządzanie pism, jak i reprezentowanie przed sądami i urzędami.

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta

Wrocław

Centrum Pomocy Odszkodowawczej www.tuodszkodowania.pl - Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Centrum Pomocy Odszkodowawczej www.tuodszkodowania.pl

Wrocław

Zajmujemy się dla państwa uzyskaniem jak największego odszkodowania. Zajmujemy się odszkodowaniami między innymi z odszkodowań powypadkowych, oc, ac, komunikacyjny, wypadków w pracy, śmierci oraz wiele innych. Świadczymy również usługi z windykacji, egzekucji komorniczej oraz doradztwa prawnego. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www.aif.com.pl/ tel: 71 3490919 e-mail: info@aif.com.p Zapraszamy serdecznie

Biuro Prawne Global - Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Biuro Prawne Global

Wrocław

Kompleksowa pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań za śmierć, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy medyczne i inne szkody osobowe oraz majątkowe. Nasze biuro prawne specjalizuje się w szczególności w takich sprawach i posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy naszym klientom bezpłatne konsultacje, indywidualną opiekę, a także nie pobieramy opłat z góry. Sprawdź nasze usługi już teraz na stronie internetowej.

GAWRON Kancelaria Adwokacka adwokat Fryderyk Gawron

Wrocław

Kancelaria Koloseum

Wrocław

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Angelika Sikora

Wrocław

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i innych podmiotów. Ze względu na troskę o interes Klienta przykładamy najwyższą staranność do wykonywanej pracy i kierujemy się zasadami etyki zawodowej, co sprawia, że działania Kancelarii cechuje profesjonalizm, rzetelność i dyskrecja. Pomagamy zakładać i prowadzić bieżącą, efektywną i rentowną działalność gospodarczą. Dbamy o płynność finansową firm naszych Klientów dzięki działaniom prewencyjnym i skutecznie prowadzonej windykacji. Występujemy w imieniu naszych Klientów przed sądami i urzędami. Zapraszamy do współpracy. Angelika Sikora Radca prawny

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik

Świdnica, 48 km od Wrocław
Kinga K.

Pani Mecenas bardzo profesjonalnie poprowadziła moją sprawę. Dzięki merytorycznemu, profesjonalnemu podejściu uzyskałam satysfakcjonujący mnie wyrok. Sama współpraca przebiegała bez zarzutu.Śmiało mogę polecić usługi Pani Mecenas.

Dorotea

Syców, 53 km od Wrocław

Działamy w branży od 1989 roku. Nasza specjalność to kontaktowanie firm, na terenie italia.

Europejskie Centrum Odszkodowań

Legnica

Kancelaria Windykacyjna Mediator - Dział Roszczeń Odszkodowawczych - Prawo ubezpieczeniowe Legnica

Kancelaria Windykacyjna Mediator - Dział Roszczeń Odszkodowawczych

Legnica

Jesteśmy po to, aby wskazać Państwu właściwą drogę związaną z niełatwym procesem likwidacji szkody w oparciu o profesjonalizm i zaplecze prawne, które pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Pragniemy podkreślić swoją gotowość do kompleksowego reprezentowania Państwa interesów w trudnym czasie leczenia, lub naprawy wyrządzonej krzywdy. Oferujemy: - dochodzenie roszczeń odszkodowawczych (osobowych , rzeczowych) Zapewniamy: - kompleksowe przeprowadzenie procesu likwidacji szkody - pełny monitoring przebiegu likwidacji szkody - pełne zaplecze prawne - bezpośredni kontakt z naszym biurem 24/7 poprzez telefon, e-mail, lub komunikator.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Prawna LEGATO

Legnica
Kamil J.

Pełny profesjonalizm oraz obsługa. Czas reakcji na kontakt z kancelarią zawsze błyskawiczny na 6 gwiazdek. Pozdrawiam Serdecznie i polecam.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

ATUT Odszkodowania

Legnica

Iustitia Marcin Dąbrowski

Legnica
Kasia M.

Bardzo polecam kancelarię! Pomoc natychmiastowa, zawsze dogodne terminy spotkań. Bardzo fachowa i kompetentna kancelaria, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oprócz merytorycznej strony, istotny także czynnik ludzki - mecenas Justyna Dąbrowska to nie tylko genialny adwokat, to fantastyczny człowiek, z dużą dozą zrozumienia i empatii. Polecam bez wahania, w 100%.

DRB

Legnica

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Prawna Mediator

Legnica
Paweł S.

Nie mam zastrzeżeń do pracy kancelarii, miła obsługa, duża wiedza i na każdy telefon konkretna informacja.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska

Wałbrzych
Olimpia G.

Pełen profesjonalizm, ogromne wsparcie na każdym etapie postępowania, działanie outside the box! Z całego serca polecam!

Kancelaria PGW

Wałbrzych

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to wszelkiego rodzaju odszkodowania, na terenie Wałbrzych.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Indemnity&Finance Ireneusz Bożemski

Polkowice
Karol K.

Bardzo sprawnie załatwiona dopłata do odszkodowania, pieniądze miałem na drugi dzień na koncie po podpisaniu umowy. Wszystko zostało wytłumaczone krok po kroku. Serdecznie polecam.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

KG Ubezpieczenia Wiktor Jachimek

Opole
Tomasz A.

Nie ma lepszej firmy ubezpieczeniowej obecnie na opolskim rynku. Zaangażowanie, wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, najniższe ceny i profesjonalizm. Praca sześć dni w tygodniu najdłużej ze wszystkich firm ubezpieczeniowych.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

PADO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opole
Oferteo sp. z o.o.

Potwierdziliśmy, że firma jest zarejestrowana, a dane firmy zostały potwierdzone w GUS. Kancelaria Finansowa PADO FINANCE Sp. Z.o.o. została założona w 2015r. i w tym samym roku rozpoczęła współprace z Oferteo. W tym czasie firma terminowo regulowała płatności, a także nie było negatywnych komentarzy od Klientów Oferteo. Firma ma swoją siedzibę w Opolu, jednakże wyraża możliwość świadczenia usług na terenie całej Polski. Deklaruje działalność w branży finansowej, najczęściej kontaktując się z Klientami odnośnie leasingów i kredytów.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Antares sp. z o.o.

Opole
Leokadia D.

Dziękuję za pomoc. Pani Mecenas napisała mi parę pism do Prezydenta Miasta, prowadziła rozmowy z urzędnikami, dzięki temu wypłacili mi odszkodowanie za wywłaszczoną działkę. Bez tej pomocy sama nie dałabym sobie rady.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

Kluczbork
Julia W.

Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc prawną. Myślałam z mężem, że jestem na przegranej pozycji. Firma ubezpieczeniową obstawiła się sztabem prawników. Nasze pisma zbywali lub odpisywali zagmatwane językiem. Trafiłam w dobre ręce pani mecenas Cisowskiej. Uzyskałam w pełni zadowalające mnie i rodzinę odszkodowanie.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Prawna Guzicki

Leszno

POMOŻEMY CI ODZYSKAĆ ODSZKODOWANIE W NIEMAL KAŻDEJ DZIEDZINIE Zobacz z jakiego tytułu możemy ubiegać się o odszkodowanie. http://go-odszkodowania.pl/oferta

INKASER Biuro Obsługi Wierzytelności

Zbicko
Joanna J.

Rozpoczęliśmy działalność w 1996r. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź. Realizowane przez nas usługi to windykacja, obrót wierzytelnościami, pożyczki. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska

Radwanice

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w szeroko rozumianym prawie ubezpieczeniowym, w tym odszkodowawczym. To co nas wyróżnia, to ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na rzecz największego polskiego ubezpieczyciela. To przede wszystkim godzin spędzonych na sali sądowej, co pozwala w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny ocenić Państwa sytuację procesową w ewentualnym sporze sądowym. Zwracam Państwa uwagę, że jest to niezwykle ważne w aspekcie ponoszonych przez Państwa kosztów sądowych i kosztów zastępstwa procesowego. Watro bowiem wiedzieć, że im wyższego domagacie się odszkodowania tym poniesione koszty, nawet w przypadku nawet częściowego wygrania procesu będą większe! W ramach dotychczasowej

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk - Prawo ubezpieczeniowe Kalisz

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk

Kalisz
Michał W.

Skutecznie i profesjonalnie przeprowadzona sprawa, polecam w 100%.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kołodziejczyk

Kalisz
Paulina O.

Realizujemy prace od 2016. Nasz obszar działania to Kalisz. Główny zakres naszej działalności to prawo cywilne i karne. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Prawna Lange i Partnerzy - Prawo ubezpieczeniowe Kalisz

Kancelaria Prawna Lange i Partnerzy

Kalisz

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę Kancelarii Prawnej Lange i Partnerzy dotyczącą współpracy w zakresie usług windykacyjnych, mając nadzieję, iż nasze działanie w przypadku podjęcia tej współpracy doprowadzi do odzyskania należnych Państwu wierzytelności od kontrahentów, którzy nie dotrzymali wyznaczonych terminów zapłaty. Proponowane przez nas warunki współpracy to : Kierowanie do windykacji wszelkich należności nieuregulowanych (bez żadnych ograniczeń co do kwoty wierzytelności) Brak jakichkolwiek opłat wstępnych za przekazanie sprawy W zakresie wykonywanych usług oferujemy, prowadzenie postępowania polubownego mającego na celu nakłonienie dłużnika do dobrowolnej zapłaty, w razie braku zainteresowania taką formą rozwiązania

Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium - Prawo ubezpieczeniowe Ciasna

Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium

Ciasna

Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium świadczy pomoc poszkodowanym i pokrzywdzonym w wyniku zdarzeń skutkujących powstaniem szkód. Oferujemy Państwu bezpłatną analizę przypadku, pomoc przy gromadzeniu niezbędnego materiału dowodowego, weryfikację roszczeń odszkodowawczych a także ich dochodzenie na drodze sądowej oraz uzyskanie rekompensaty. O każdym etapie prowadzonej sprawy nasi Klienci są na bieżąco informowani. Dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie uzyskać należne odszkodowanie. Oferowane usługi: - zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę - zwrot kosztów zakupów leków, pobytu w szpitalu i zabiegów rehabilitacyjnych, konsultacji u specjalistów - odszkodowanie dla członków rodziny zmarłego - zwrot kosztów

Arlex

Kawęczyn

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Agencja Detektywistyczna " Sowa" obsługujemy cały kraj

Zielona Góra
Krzysztof S.

Jak najbardziej mogę polecić agencje detektywistyczną Sowa. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Błyskawiczny kontakt, informacje na bieżąco, pełna dyskrecja, bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Pan R. posiada bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w swoim zawodzie, zlecenie zostało przeprowadzone bardzo rzetelnie i skutecznie. No i cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych agencji.

Kancelaria Adwokacka Maciej Kostecki Adwokat

Zielona Góra

Prawo ubezpieczeniowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

Zielona Góra
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.