Prawo gospodarcze Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Wałbrzychu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

 • Oferteo.pl
 • Monika S.

  Za wysłuchanie i dobre rady, za miłą rozmowę i wsparcie. Polecam!

  Nasz zespół zawsze na pierwszym miejscu stawia "spokojne jutro" Klienta. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprawach: 1) gospodarczych (również z kapitałem zagranicznym) 2) cywilnych (rozwody, spadki, podziały majątków itp) 3) Prawo Internetu (nasi prawnicy stale się rozwijają, szkolą aby każdy klient wiedział że może na nas liczyć) 4) Prawo Karne Skarbowe 5) Prawo Podatkowe (doradztwo podatkowe) 6) Kryptowaluty w prawie i podatkach

  Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

  • Świdnica
  • 14 km od Wałbrzych

  Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

  Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Wałbrzychu

  Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

  • Świdnica
  • 14 km od Wałbrzych
  LTC Sp. z o.o.

  Pan Michał, jest bardzo rzetelnym i pracowitym adwokatem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych przez niego spraw , a przede wszystkim z terminowości i skuteczności działania. Gorąco polecamy!

  Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

  • Jelenia Góra
  • 41 km od Wałbrzych
  Stanisław G.

  Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

  • Jelenia Góra
  • 41 km od Wałbrzych

  Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

  Maxilex Anna Szreter

  • Kąty Wrocławskie
  • 43 km od Wałbrzych
  Marcin N.

  Firma Rzetelna Sumienna i W każdej możliwej sprawie POMOCNA

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar

  • Kłodzko
  • 45 km od Wałbrzych
  Danuta R.

  Indywidualne podejście. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat skutecznie zakończona po naszej myśli. Wszystko wyjaśnia profesjonalnie i do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za to, że Pani podjęła się tak trudnej sprawy podziału majątku. Zawsze gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

  • Środa Śląska
  • 47 km od Wałbrzych
  Tomek A.

  Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

  • Środa Śląska
  • 47 km od Wałbrzych

  Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

  • Legnica
  • 46 km od Wałbrzych

  Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

  Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica).

  • Legnica
  • 46 km od Wałbrzych
  Marta K.

  Wspaniała relacja klient - prawnik, solidna informacja! Polecam wszystkim, którzy w swej niewiedzy i bezsilności prawie się poddali! Ja jestem przykładem, że można z pomocą wspaniałych ludzi.

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P.

  • Legnica
  • 46 km od Wałbrzych
  Mariusz P.

  Firma adwokacka świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Podejście do sprawy, doradztwo, wybranie najlepszej opcji, pełna satysfakcja. Podejście prawników do klienta jest bardzo ciepłe i rodzinne. Posiadają bardzo dobre doświadczenie z klientami poza granicami kraju, oszczędzając ich czas i pieniądze. Firma adwokacka godna polecenia.

  Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

  • Legnica
  • 46 km od Wałbrzych
  Monika B.

  Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

  Kancelaria Prawna Mediator

  • Legnica
  • 46 km od Wałbrzych
  Elżbieta W.

  Profesjonalność, podczas rozmowy czułam się swobodnie, Pani Prawnik miła i w dalszym ciągu będę z Kancelarią Mediator współpracować gdyż pomagają ludziom takim jak ja z pełną wyrozumiałością.

  Pajestka Budownictwo

  • Michałowice
  • 55 km od Wałbrzych

  Wykonujemy zlecenia od 2012. Świadczone przez nas usługi to kompleksowe usługi wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak woj. dolnośląskie, opolskie, cała Polska. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak

  • Wrocław

  Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak to profesjonalny podmiot świadczący usługi prawne. Mam ponad pięcioletnie doświadczenie procesowe. Gwarantuje to Państwu jako moim Klientom rzetelność i najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług. Jestem radcą prawnym, a ponadto kontynuuje naukę na studiach doktorskich. Jestem bowiem słuchaczem Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Ciągłe dokształcanie stawiam sobie za cel, abym mógł świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości.

  KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

  • Wrocław
  DOWNTOWN BVBA

  Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

  Debt Solutions

  • Wrocław
  Grzegorz S.

  Rozmowy na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Elastyczność w negocjacjach, aczkolwiek stanowczość. Za te właśnie cechy firma godna polecenia. Wszak, to mają być rozmowy prowadzące do ściągnięcia zobowiązania.

  Recta Causa Consulting

  • Wrocław

  Zakres świadczonych przez nas usług to kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi na rynku od 2005. Nasz obszar działania to cała Polska. Zapraszamy do zadawania pytań.

  Kancelaria Prawno Finansowa Plus Sp. z o.o. Sp. k.

  • Wrocław

  Specjalizujemy się w: 1) Prawie Gospodarczym 2) Windykacji i egzekucji 3) Prawie pracy i Ubezpieczeń Społecznych 4) Prawie Karnym 5) Własności Intelektualnej 6) Podatkach W naszych zasobach posiadamy: Specjalistów Finansowych Produkty finansowe - factoring Doradce Podatkowego, Szkolenia RODO, Wsparcie Biegłego Rewidenta Prowadzenie Księgowości oraz Kadr Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy Przedsiębiorców i skupiamy się na kompleksowej obsłudze firm.

  KL Kancelaria Prawna

  • Wrocław

  Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

  • Wrocław
  Przemysław M.

  Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

  Szostek_Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna

  • Wrocław

  Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • Wrocław
  Bogdan S.

  Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

  Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński

  • Wrocław

  Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczy usługi dedykowane podmiotom gospodarczym niezależnie od ich wielkości i lokalizacji, jednostkom samorządu terytorialnego różnego szczebla, instytucjom finansowym oraz osobom fizycznym. Oferuje wszechstronną pomoc prawną na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Dolnego Śląska. Dzięki przynależności do Grupy Consultingowej ICG zapewnia również obsługę prawną we wszystkich krajach Europy oraz na terenie USA. Kancelaria świadczy usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim. Kluczowym zadaniem jest synergia wiedzy teoretycznej i zdobytej praktyki. Najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług uzupełnia wieloletnie doświadczenie, które obejmuje współpracę z

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

  • Wrocław
  Łukasz T.

  Profesjonalne podejście. Umiejętność słuchania i analizowania tego co miałem do przekazania. Na koniec dobra strategia działania podczas procesu, co zaowocowało korzystnym. Polecam!

  DAMF SP. z o.o.

  • Wrocław

  Realizujemy prace od 2005. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Wrocław, Warszawa. Dla Klientów wykonujemy spółki prawa handlowego. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

  • Wrocław
  Dawid A.

  Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

  Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p.

  • Wrocław

  Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, spadkowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwody, podziały majątku, windykacja. Realizujemy prace od 1992. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. dolnośląskie, opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

  OLC Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Artymionek

  • Wrocław
  Piotr H.

  Polecam rzetelna kancelaria, obsługują moją działalność gospodarczą już od 6 lat, zawsze w terminie.

  Kancelaria Adwokacka adw. Ewelina Żyła

  • Wrocław

  Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na usługi typu prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze. Wykonujemy zlecenia od 2013. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wrocław. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych towarów.

  Plusfactor Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Działamy od 2011 r. od początku specjalizując się w faktoringu. Posiadamy mobilnych doradców, bogate portfolio zrealizowanych transakcji. Nasza oferta to: faktoring pełny, niepełny, faktoring odwrotny, cichy, finansowanie kontraktów, faktoring eksportowy, faktoring importowy, zaliczkowanie do 100% wartości faktury, faktoring dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, brak wykluczeń branżowych, brak kwot minimalnych, faktoring już od pierwszej faktury, faktoring dla firm z zaległościami w ZUS, US, KRD, BIK, etc. W Spółce pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w faktoringu. Bezpłatnie doradzamy i weryfikujemy limity kontrahentów. Wyróżnia nas szybka analiza dokumentów, często decyzja w 24h. Działamy w całej Polsce.

  Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Górska - Ziuber

  • Wrocław

  Realizujemy prace od 2017. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Wrocław, Opole. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na usługi typu prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo karne, prawo odszkodowawcze. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

  LEXi Kancelaria Prawna

  • Wrocław
  Andżelika W.

  Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

  Kancelaria Optimum

  • Wrocław
  Ted-pil Hryckiewicz i Wspólnicy Sp.j

  Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, rzetelna, dokładna analiza potrzeb, szybki kontakt, skierowana na pomoc przy wyborze oferty najbardziej adekwatnej do potrzeb zgłaszającej się firmy, osoby prywatnej. Firma Kancelaria Optimum oferuje usługi na wysokim poziomie, warta polecenia.

  Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

  • Wrocław
  Witold W.

  Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

  Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

  • Wrocław
  Barbara P.

  Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

  Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

  • Wrocław
  Adrian M.

  Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

  • Wrocław
  Anna Z.

  Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

  • Wrocław
  Joanna P.

  Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

  Kancelaria Patronus sp. z o.o.

  • Wrocław
  Anna M.

  Profesjonaliści pod każdym rodzajem. Jestem zadowolona z usług Kancelarii. Polecam. Życzliwi i bardzo mili ludzie. Pełen profesjonalizm.

  DG Kancelaria Prawno - Windykacyjna

  • Wrocław

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której celem jest świadczenie kompleksowej pomocy w zakresie trzech naszych specjalizacji, tj. upadłości konsumenckiej, odzyskiwaniu prowizji w sytuacji wcześniejszej spłaty kredytu, windykacji. Windykacja - Kancelaria świadczy usługi windykacyjne na podstawie których w oparciu o analizę dokumentów przedstawimy naszą ofertę i dostępne możliwości działania w sytuacji kiedy świadczyłeś usługę za którą Ci nie zapłacono bądź udzieliłeś pożyczki która nie została oddana lub dłużnik zwleka z zapłatą a termin już minął. Nasza pomoc najczęściej rozpoczyna się od etapu przedsądowego i próby polubownego rozwiązania sporu. W przypadku gdy powyższe nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, sprawa trafi do

  DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław
  Olga M.

  Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

  Canappka

  • Wrocław
  maVic Gabriela Gałecka

  Bardzo bogata oferta. Smacznie, zdrowo, na czas. Wszystko świeżutkie i chrupiące. Wykonanie staranne, z dbałością o detale. Gorąco polecam. Będziemy stałymi odbiorcami.

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Kołodziejczyk

  • Wrocław
  Krzysztof M.

  Współpraca podczas prowadzenia mojej sprawy cywilnej z Panią mecenas układała się bardzo pozytywnie. Do mojej sprawy podeszła bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Informując mnie cały czas na bieżąco jak postępowała sprawa, zawsze służyła radą i pomocą. Sprawa zakończona pozytywnie, gorąco polecam Panią mecenas.

  Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Piotrek N.

  Super współpraca, bardzo dobre podejście do człowieka :) Polecam w sprawach związanych z ochroną praw konsumenta.

  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Tomasz K.

  Serdecznie polecam, usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobra kancelaria, podejście pana Iwo niesamowite, skrupulatny i zaangażowany człowiek.

  Thron Sp. z o.o.

  • Wrocław
  FIN-MET

  Kancelaria sprawna i skuteczna. Bardzo miła i konkretna obsługa.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

  • Wrocław
  Patrycja M.

  Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

  • Wrocław
  Aleksandra K.

  Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

  • Wrocław
  Rally&Communication

  Szybka i profesjonalna obsługa. Szybki kontakt e-mailowy. Polecam korzystanie z usług prawnych Pani Mecenas.

  Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Szurpicka

  • Wrocław

  1. porady, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych w zakresie: - prawo rodzinne, - prawo cywilne, - prawo pracy, - prawo karne, - prawo administracyjne. 2. zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, 3.stała obsługa prawna przedsiębiorców, 4. sporządzanie umów spółek prawa handlowego i ich rejestracja.

  Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Wałbrzych. więcej...
  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?