Prawo gospodarcze Kraków - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Krakowie, 2022

267 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo gospodarcze Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 267 Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Krakowa złożyło 69096 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa gospodarczego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w 2022 r. z Krakowa.

Jacek B.

Pełen profesjonalizm i ogromna doza empatii. Polecam gorąco tego wspaniałego człowieka. Oczywiście jestem usatysfakcjonowany w 100%.

5.0 (4 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Krakowa

Wojtek K.

Współpracowaliśmy w zakresie sprawozdania finansowego. Procedura przygotowania i złożenia dokumentu przebiegła sprawnie. Pozdrawiam.

5.0 (26 opinii)
Władysław J.

Pan mecenas zajął się moją sprawą natychmiast. Spotkaliśmy się, mimo niedzieli, następnego dnia po pierwszym kontakcie telefonicznym. Poświęcił mi sporo czasu omawiając sytuację i odpowiadając cierpliwie na nurtujące mnie pytania, zadecydował o podjęciu odpowiednich środków. Kompetencja, rzetelność ale z drugiej strony empatia i łatwość kontaktu to cechy, których oczekują osoby poszukujące pomocy prawnej. Powierzając swoje problemy Panu mecenasowi mam poczucie, że znalazłem się w dobrych rękach.

5.0 (81 opinii)
Magda

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

5.0 (36 opinii)
Bartlomiej T.

zdecydowanie polecam, obsluga zarowno przez sekretariat jak i przez sama pania Chachlowska byla w pelni nastawiona rozwiazanie sprawy.

5.0 (34 opinie)
Krystian K.

Pan Michał to bardzo rzetelny i wysoce wykwalifikowany Radca Prawny. Bardzo zaangażowany w swoje sprawy. Zdecydowanie godny polecenia.

5.0 (30 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Agata N.

Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem. Jest to adwokat godny polecenia. Bardzo profesjonalny, zaangażowany, pomocny, słowny, wielka kultura, bardzo dziękuje za prowadzenie mojej córki sprawy i za wygrana dzięki pomocy pana adwokata Tomasza.

5.0 (11 opinii)
Sylwia S.

Rzetelny, słowny, uczciwy i skuteczny. Bardzo polecam pana mecenasa. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Szczególnie doceniam tez fakt, że zawsze znajdzie czas, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Jeszcze raz polecam szczerze.

5.0 (4 opinie)

IPSO LEGAL

 • Kraków
Wiktor J.

Kancelaria IPSO Legal kompleksowo zajęła się obsługą mojej spółki. Współpraca z nimi z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej odbywa się wyjątkowo sprawnie. Mam na bieżąco dostęp do spraw swojej spółki, a to dodatkowy plus przy prowadzeniu biznesu. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
Krzysztof P.

Mecenas Janusz Ryszka to radca prawny, który niewątpliwie posiada dużą wiedzę, natomiast to co wyróżnia go na tle innych mecenasów to podejście do klienta i problemu. Zawsze przygotowany i nastawiony na poprowadzenie sprawy do samego końca. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, żeby zrozumieć. Rozwiał moje wątpliwości i wygrał sprawę. Poleciłem i będę polecać.

5.0 (1 opinia)
Marcin G.

Moją współpracę z Adwokat Adrianną Szczęśniak-Majcher od początku cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Nie posiadam wiedzy merytorycznej w tym zakresie, Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Bardzo cenię wysokie kompetencje oraz przystępny sposób wyjaśniania mi zagadnień prawnych przez Panią Mecenas. Adriana Szczęśniak-Majcher swoją postawą zdobyła moje pełne zaufanie. Polecam serdecznie . Marcin G.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

5.0 (1 opinia)

EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA

 • Kraków
Daniel P.

Pani Mecenas udzieliła mi szybkiej, fachowej porady, oszacowała przy tym moje szanse na powodzenie w założeniu sprawy. W dodatku zrobiła to nieodpłatnie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (4 opinie)

Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
NEOKHAN Sp. z o.o.

Nasza spółka rekomenduje współpracę z Kancelarią. Współpraca trwa od 2008r. do nadal, obejmuje kompleksową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe, jak również sprawy korporacyjne spółki. Po wieloletnich doświadczeniach stwierdzamy, że Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch to solidny, rzetelny i godny zaufania podmiot, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (3 opinie)

Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Sławek S.

Witam. Bardzo polecam Paną Anne . Moja sprawa była prowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelne z wyjasnieniem najmniejszych szczegółów. Sprawa prowadzona przez Panią mecenas została zakończona w 100% z moim oczekiwaniem . Slawek

5.0 (9 opinii)

ICON Advisory

 • Kraków
CFA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcowska Michał Podolec

 • Kraków

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania

5.0 (1 opinia)

Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
"Genius-dev" Grzegorz Kopeć

Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

5.0 (10 opinii)

Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Paweł W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Moja sprawa została rozwiązana szybko i skutecznie.

5.0 (1 opinia)

Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Marcin S.

Najwyższa jakość i profesjonalizm. Polecam wsparcie Mecenasa Pasińskiego szczególnie w przypadku skomplikowanych, złożonych spraw, w których oprócz wiedzy niezbędne jest doświadczenie i znajomość mechanizmów biznesowych. Mecenas Pasiński z pewnością wyznacza standardy doradcze w swoich specjalizacjach.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Chabrowski i Partnerzy

 • Kraków
Adam C.

W trudnym procesie wnioskowania do KIS-u o IP-Box przeprowadzili mnie "za rączkę" od początku do końca, Oczywiście proces zakończony pozytywnie. Szybka odpowiedź na pytania i reakcja kancelarii, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz

 • Kraków
Barbara T.

Profesjonalizm, ogromna wiedza, skuteczność i zaangażowanie to tylko część zalet Pani Adwokat! Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko.

5.0 (3 opinie)

Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Zofia S.

W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk

 • Kraków
Bogumiła M.

Rzetelna, miła i profesjonalna rozmowa, Pani przedstawiła nam opcje co i jak można zrobić.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Barbara Witecka

 • Kraków
Noyman's

Mrs Barbara Witecka is helpful, professional and superiority lawyer. I highly recommend her if you have any legal problem or formation a company in Poland to start a business.

5.0 (3 opinie)

DAWID WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA

 • Kraków
Filip C.

Pan Dawid Woźniak pomógł mi przejść przez postępowanie rozwodowe. Podczas konsultacji udzielił mi szczegółowych informacji, rozwiał moje wszelkie wątpliwości natury prawnej oraz wskazał jak powinienem postępować. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pana Dawida moja sprawa zakończyła się na jednej rozprawie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Dziękuję i szczerze polecam!

5.0 (18 opinii)

adwokat Justyna Jarzęba-Wajda Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Wojciech W.

Polecam Panią Mecenas, która z dużym zaangażowaniem i profesjonalnie poprowadziła moją sprawę.

5.0 (1 opinia)

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Angelika K.

Profesjonalna pomoc w zakresie przygotowania umowy. Dokładne wyjaśnienie wątpliwości. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

 • Kraków
Anna W.

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

5.0 (13 opinii)

STAWIARSKA STALA Kancelaria Radców Prawnych spółka cywilna

 • Kraków
Anna-Maria K.

Wyrażam moje wielkie uznanie oraz szacunek dla pracy radców prawnych: Pani Katarzyny i Pana Przemysława, realizujących najwyższe standardy świadczenia usług prawnych. Łączą Oni w sobie dwie kluczowe w mojej opinii cechy, które stanowią fundament wykonywanej przez Nich profesji. A mianowicie, pierwszą jest godny podziwu niekwestionowany profesjonalizm, drugą zaś - szczere i pełne zaangażowanie się w sprawy klienta, a także próba zrozumienia jego położenia, co z kolei bezpośrednio przekłada się na indywidualny charakter traktowania. Dzięki takiej postawie byłam pewna, że sprawa jest należycie prowadzona, co więcej - że wszelki potencjalny aspekt prawny jest rozpatrywany i wnikliwie analizowany pod kątem „kruczków prawnych”, jak również

5.0 (12 opinii)

Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Wiktor N.

Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

5.0 (1 opinia)

Marcin Suss Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Paweł S.

Bardzo rzeczowa i sprawna współpraca. Profesjonalizm!

5.0 (2 opinie)

Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka

 • Kraków
Alicja D.

Pani Mecenas Katarzyna Budzon-Grabek prowadziła nasza sprawę związana z zasiedzeniem. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Osoba cierpliwa, kompetentna, przewidująca, dawała zawsze dobre rady. Umiała ocenić sytuacje. Jednocześnie zawsze dostępna czy przez telefon czy emaliowo, były szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Jednym słowem: polecam.

5.0 (2 opinie)

Bartosz Ryt Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Agnieszka F.

Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa, uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Polecam usługi Pana Bartosza Ryta Radcy Prawnego.

5.0 (4 opinie)

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Damian D.

Zdecydowanie polecam tę kancelarię. Posiadanie własnej firmy nie jest proste, ale tu zdecydowanie to ułatwiają, sam nie znam się na prawie, ale dzięki pomocy, którą tu otrzymuję, nie muszę się już o nic martwić.

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego DS

 • Kraków
Leszek S.

Kompetencje. Spokojne, rzeczowe, pełne przedstawienie wariantów rozstrzygnięcia. Wyważone doradztwo i zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja i zainteresowanie.

5.0 (5 opinii)

Wojciech Kisiel - Radca prawny

 • Kraków
Adam D.

Szybki kontakt zwrotny, potem była merytoryczna wizyta, na której pan mecenas przedstawił mi plan swój działania. Wysyłka pism procesowych i sprawa jest w toku.

5.0 (1 opinia)

Polish Consulting 1 Spółka z .o.

 • Kraków
Dorota R.

Uzyskałam od firmy Polish Consulting znakomite, sprawne i profesjonalne wsparcie. W tym doradztwo w zakresie wyboru formy działalności fundatorskiej w Polsce dla inwestorów polskich i zagranicznych. Duża wiedza w dziedzinie doradztwa prawno- podatkowego oraz doświadczenie Prezesa Pana Krzysztofa Majczyk przyczyniły się do stworzenia dla mnie najbardziej optymalnego programu dla mojej fundacji. Firma dokonała dla mnie bardzo trafnych interpretacji istniejących aktów prawnych jak tez stworzyła i dopracowała wszelkie niezbędne dokumenty w celu stworzenia efektywnego i ekonomicznego modelu naszej działalności.

5.0 (2 opinie)

Business Management Sp. J.

 • Kraków
Ania M.

Fachowa jakość portalu, plus za profesjonalną obsługę klienta!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Ewelina M.

Korzystalismy z męzem z pomocy Pani Adwokat Gabrieli Balasy. jest to niezwykle profesjonala osoba, a przy tym bardzo sympatyczna . Ma spore doswiadczenie, co przeklada się na skutecznos w działaniu. Widac, że jest adwokatem z powołania. Z czystym sumieniem mogę polecic uslugi kancelarii adwokackiej P. mecenas Balasy. Oby wiecej takich pozytywnych ludzi w tej branzy. Pozdrawiam

5.0 (49 opinii)

Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Ewa S.

Powierzenie spraw Pani Mecenas Katarzynie będzie właściwym wyborem. Pragnę serdecznie podziękować Pani Mecenas za udaną współpracę i profesjonalne podejście.

5.0 (22 opinie)

KANCELARIA RACHUNKOWA AGRA - CERTYFIKOWANE BIURO RACHUNKOWE

 • Kraków
Andrzej Z.

Powierzyłem Kancelarii Rachunkowej Agra prowadzenie księgowość mojej jednoosobowej działalności gospodarczej od momentu jej otwarcia w 2018 roku. Jestem w pełni zadowolony z świadczony usług, dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (19 opinii)

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Paulina K.

Skorzystałam z porady prawnej dotyczącej spłaty/podziału majątku po rozwodzie oraz kwestii alimentów. Pan Dominik Marchewka udzielił mi fachowych porad i naświetlił moją sytuację pod względem prawnym. Czułam, że mam do czynienia z osobą, która zna się na rzeczy. Polecam.

5.0 (45 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski

 • Kraków
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 (3 opinie)

Insolut Concept

 • Kraków
Grzesiek C.

Firma wysoce wyspecjalizowana z olbrzymim profesjonalizmem, wiedza ale również kultura. Firma która różni się od innych również tym, ze są słowni!! Polecam w 100%

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawno- Mediacyjna

 • Kraków
Barbara W.

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (6 opinii)

GKK Kancelarie Radców prawnych

 • Kraków
Olga Z.

Współpracowałam z mec. Michałem Koszowskim, którego polecam. Jest rzetelnym, sumiennym prawnikiem. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

 • Kraków
Adrianna J.

Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

 • Kraków
Grzegorz K.

Polecam Panią Adwokat ogromna wiedza i doświadczenie idą w parze w prowadzeniu spraw ogromny pozytyw.

5.0 (15 opinii)

Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Natalia O.

Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...