Prawo gospodarcze Gdańsk - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Gdańsku, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze Gdańsk
Kinga N.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w 100%. Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber zapewniła mi podczas sprawy rozwodowej duże wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się całkowitym powodzeniem. Polecam wszystkim.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Prawo gospodarcze Gdańsk
Pawel L.

Pan Dawid udzielił mi profesjonalnego wsparcia i wielu cennych rad podczas naszej współpracy. Dziękuje i pozdrawiam!

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo gospodarcze Gdańsk
Michał D.

Moja sprawa niestety ciągnęła się wyjątkowo długi i nie ukrywam odbierało mi to wiele energii i czasu, zdecydowałem się zmienić kancelarię na waszą i całe szczęście! Była to świetna decyzja, sprawa nabrała rozpędu, a aktualnie jest już zakończona. Zostawiam pozytywną rekomendację dla Kancelarii KLUGMANN.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo gospodarcze Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Gdańsk
Robert K.

Polecam, Reprezentację adw; Wysoki poziom kultury zarówno osobistej jak i przede wszystkim zawodowej pozwoli na złagodzenie nerwów każdemu który zderzy się z polskim wymiarem sprawiedliwości. Rzetelna reprezentacja z bdb znajomością prawa. Jedynym brakiem a zarazem plusem jest dodatkowo brak rutyny. Podejście dynamiczne przez co nie standardowe zaangażowanie do wydarzających się zagadnień czy zwrotów sytuacji odbywających się w polskim procesie przez co można poczuć się godnie reprezentowanym.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
FIDEO Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska - Prawo gospodarcze Gdańsk
Karol K.

Sprawnie i profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w sprawę. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Lex Causa - Prawo gospodarcze Gdańsk
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Prawo gospodarcze Gdańsk
Kamil K.

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

USŁUGI KSIĘGOWE BEATA LEWANDOWSKA-BIGOCKA - Prawo gospodarcze Gdańsk
RJA Building

Współpracujemy już ponad rok i bardzo się cieszymy, Pani Beata zawsze wszystko wyjaśnia na zrozumiałym języku. Polecam.

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Prawo gospodarcze Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

 • Gdańsk
Michał K.

Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

Mariusz Holak Bauhaus Plus - Prawo gospodarcze Gdańsk

Mariusz Holak Bauhaus Plus

 • Gdańsk
Michał R.

Ekipa Pana Mariusza remontowała nasze mieszkanie 70m2 (stan deweloperski). Wszystkie zlecone prace zostały wykonane fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych usług, tym bardziej, że porównywaliśmy wykonawstwo innych ekip budowlanych u naszych sąsiadów, jakość bez porównania. Michał.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

 • Gdańsk
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

Kancelaria Adwokacka BP Adwokat Bartosz Pustkowski - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka BP Adwokat Bartosz Pustkowski

 • Gdańsk
Rekompensja

Świetny, godny polecenia specjalista. Od dwóch lat obsługuje moją firmę w wielu sprawach i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że współpraca z nim przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Daję najwyższą możliwą ocenę, na którą sobie po prostu zapracował.

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

 • Gdańsk
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

Izabela Łukasiewicz Notariusz - Prawo gospodarcze Gdańsk

Izabela Łukasiewicz Notariusz

 • Gdańsk
Jakub S.

Profesjonalna i miła obsługa, Pani Notariusz wykonuje czynności z zachowaniem wszystkich procedur. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

 • Gdańsk
Marcin S.

Bardzo profesjonalna obsługa gwarantująca poczucie bezpieczeństwa co w moim przypadku okazało się bardzo ważne. Sprawa przeprowadzona wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie polecam wszystkim.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

 • Gdańsk
Adam S.

Pan Krzysztof Koziarski to Adwokat, do którego śmiało można udać się z problemami trudnymi i tymi najtrudniejszymi. Jego niezwykle indywidualne podejście wzbudziło moje pełne zaufanie. Z satysfakcjonującym rezultatem.

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Kancelaria Radców Prawnych Trowski Żurawska Rogowski i Wspólnicy - Prawo gospodarcze Gdańsk 80-208

Kancelaria Radców Prawnych Trowski Żurawska Rogowski i Wspólnicy

 • Gdańsk 80-208

Kancelaria specjalizuje się w dużej mierze w bieżącej obsłudze prawnej spółek (w tym start-upów) oraz podmiotów z sektora usług zdrowotnych. Inne obszary działalności kancelarii skupiają się wokół prawa bankowego oraz RODO. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Konsultacje mogą być u nas w kancelarii lub za pomocą Skype/Zoom. Strona www: ktzr.pl Kancelaria partnerska portalu pozew-frankowiczow.pl

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

 • Gdańsk

Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego - Prawo gospodarcze Gdańsk

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski

 • Gdańsk

I. PROFIL KANCELARII Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski jest firmą skupiającą prawników doświadczonych w obsłudze zarówno instytucji prawa publicznego, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej problematyce cywilistycznej, w tym w szczególności związanej z obrotem gospodarczym, przekształceniami własnościowymi, obrotem nieruchomościami, prawem własności intelektualnej, ochroną uczciwej konkurencji i dóbr osobistych, a także w prawie administracyjnym i prawie pracy oraz w prawie karnym i karnym skarbowym. Prawnicy skupieni w ramach Kancelarii posiadają szerokie doświadczenie zarówno w stałej obsłudze (obejmującej przygotowywanie i opiniowanie umów, porady z zakresu prawa

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK - Prawo gospodarcze Gdańsk

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK

 • Gdańsk

Profesjonalne usługi prawne w sprawach CYWILNYCH, RODZINNYCH, SPADKOWYCH, GOSPODARCZYCH, KARNYCH. Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, zakładanie i likwidacja spółek z o.o. Biuro w Gdańsku i w Gdyni.

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska - Prawo gospodarcze 80-285 Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska

 • 80-285 Gdańsk

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w windykacji wierzytelności. Oferujemy również usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku) oraz z zakresu prawa pracy. W kręgu naszych zainteresowań są także sprawy frankowe.

TENEO RADCOWIE PRAWNI PIETKUN JÓŹWIAK I WSPÓLNICY - Prawo gospodarcze Gdańsk

TENEO RADCOWIE PRAWNI PIETKUN JÓŹWIAK I WSPÓLNICY

 • Gdańsk

Specjaliści od spełniania celów Przedsiębiorców, Twoich celów! MOTTO "Swoboda w Biznesie" MISJA NASZEJ FIRMY Misją TENEO jest pomoc krajowym przedsiębiorcom w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań z zakresu prawa, księgowości, audytu i doradztwa podatkowego. Wyróżniając się na tle konkurencji obsługą Klienta, jakością dostarczanych rozwiązań, w tym rozwiązań technologicznych oraz kompleksowością usług. KIM JESTEŚMY? Grupa TENEO (TENEO Radcowie Prawni Pietkun, Jóźwiak i wspólnicy sp. k. oraz Biuro Rachunkowe TENEO sp. z o.o.) powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców z całej Polski, chcących w sposób bezpieczny i przemyślany prowadzić swój biznes. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani Prawnicy z

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Agata Morawska - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Agata Morawska

 • Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Morawska oferuje kompleksową pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych, jednostek organizacyjnych a także podmiotów gospodarczych. Pani adwokat specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym i gospodarczym. W zakresie kompetencji Pani adwokat są ponadto sprawy z zakresu windykacji. Do każdej sprawy Pani adwokat podchodzi rzetelnie i skrupulatnie, wykazując przy tym duże zaangażowanie w każdą z prowadzonych spraw. Duże doświadczenie a także współpraca m.in z innymi kancelariami pozwalają na wysoką jakość usług. Informacje: https://adwokatmorawska.pl

Podlewski Wojciech Kancelaria Radcy Prawnego Procedo - Prawo gospodarcze Gdańsk

Podlewski Wojciech Kancelaria Radcy Prawnego Procedo

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność od 2007. Zakres naszego działania to umowy, podziały majątku, spadki, zachowki, służebności, zasiedzenia. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdańsk. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Gański

 • Gdańsk

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu pozwy o zapłatę, odszkodowania, obsługa firm, zakładanie spółek, porady z zakresu spadków, działu spadku, nieruchomości. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Jakub jozefczyk ,,doradztwo prawne''

 • Gdańsk

Kancelaria radcy prawnego

 • Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Zamówień Publicznych Adwokat Andrzej Jednoralski

 • Gdańsk

KANCELARIA_EGIDA

 • Gdańsk

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Gdynia

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Anna K.

Bardzo polecam Panią Joannę Rynas. Bardzo mi pomogła, rzetelnie z chęcią pomocy podeszła do sprawy. Serdecznie wszystkim polecam.

revalue - Prawo gospodarcze Sopot

revalue

 • Sopot
 • 8 km od Gdańsk
Rokmir R.

Otrzymałem bardzo atrakcyjną ofertę dot. ochrony praw autorskich. Pan Damian Dejewski reprezentujący Kancelarie ReValue w sposób rzeczowy i profesjonalny przekazał wszelkie informacje związane z tematem ochrony praw. Aktualnie jesteśmy na etapie podjęcia decyzji o podjęciu współpracy.

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
JKN Doradztwo podatkowe

Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Świadczymy usługi na rynku od 2008. Specjalizujemy się w usługach typu prawo karne i gospodarcze, sprawy rozwodowe, kredyty frankowe. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Trójmiasto i Warszawa. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Prawo gospodarcze Gdynia

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Mieczysław Braszka Infuzja

Świetne kompetencje, znakomite rozeznanie w temacie, bardzo duże doświadczenie zawodowe, życzliwość w obsłudze, bardzo dobry kontakt i do tego nie zdzierają - polecam :-)

Kancelaria Prawna Griffin - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Prawna Griffin

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bartłomiej B.

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

Adwokat Maciej Wieczorkowski - Adwokat Gdynia - Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Gdynia

Adwokat Maciej Wieczorkowski - Adwokat Gdynia - Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Monika F.

Rzetelność i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Kancelaria BUTNY - Adwokat Patrycja Butny - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria BUTNY - Adwokat Patrycja Butny

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Magda K.

Nie jestem osobą która zamieszcza komentarze. Nie mam też doświadczenia we współpracy z adwokatami. To był mój pierwszy kontakt z prawnikiem, a skłonił mnie do tego rozwód. Byłam pełna obaw. Wybrałam panią adwokat Patrycję Butny ze względu na opinie i piękną stronę www. Zostałam zupełnie zaskoczona. Pani Mecenas wykazała się, oprócz dużej i fachowej wiedzy, ludzkim podejściem i życzliwością. Pomogło mi to bardzo w tym niełatwym dla mnie okresie. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Dziękuję bardzo!

Kancelaria Adwokacka w Gdyni - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Adwokacka w Gdyni

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata Z.

Pani Mecenas z bardzo łagodnym podejściem, co ułatwia kontakt. Bardzo uważnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam, osobiście i telefonicznie. Do rozprawy ostatecznie nie doszło. Nie poniosłam kosztów porady.

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Marta Bandzmer - - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Marta Bandzmer -

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Małgorzata

Biuro godne polecenia, usługa zrealizowana szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt z klientem na odległość. Ogólnie realizację zlecenia oceniam bardzo pozytywnie dlatego bardzo zachęcam do korzystania z usług tego biura.

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Wiktorowicz - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Wiktorowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Kancelaria, dzięki współpracy z najlepszymi praktykami łączy wiedzę ekspercką z zakresu prawa, ekonomii i ubezpieczeń majątkowych. Znajomość rynku finansowego pomaga nam rozumieć potrzeby biznesowe naszych klientów i wypracowywać dla nich zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.  Radca Prawny Maria Wiktorowicz Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, pracę magisterską obroniła w katedrze Prawa Cywilnego i  Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego. Od 2014 r. jako doktorantka związana jest z Uniwersytetem Gdańskim, gdzie w Katedrze Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego, przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw.  W grudniu 2017 r. z bardzo dobrym wynikiem złożyła egzamin na

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bednarek

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Dzień dobry, kancelarię adwokacką założyłem pod koniec 2020 roku. Od ponad 5 lat prowadzę sprawy powierzane przez osoby fizyczne i prawne. W trakcie aplikacji adwokackiej, którą odbywałem przy Warszawskiej i Pomorskiej Izbie Adwokackiej obsługiwałem klientów po okiem swoich patronów. Te lata pracy pod okiem doświadczonych adwokatów pozwoliły mi bezpośrednio zetknąć się z problemami zwykłych ludzi i zdobyć cenne doświadczenie, którym dziś mogę się z Państwem dzielić. Stworzona przeze mnie kancelaria adwokacka zajmuje się praktyką ogólną w zakres której wchodzi prowadzenie spraw karnych, cywilnych (rodzinnych, spadkowych, zobowiązań) i gospodarczych. Do moich zainteresowań należy również rejestracja spółek prawa handlowego, czy

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś - Prawo gospodarcze Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Radosław B.

Dzięki współpracy z kancelarią udało mi się odzyskać całą należność od dłużnika wraz z odsetkami w sposób bardzo profesjonalny. Obecnie prowadzą dla mnie kolejne dwie sprawy o odzyskanie wierzytelności. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Z cała pewnością Kancelaria godna polecenia.

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski - Prawo gospodarcze Rumia

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
 • 26 km od Gdańsk
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Wejherowie Piotr Wojnarowski - Prawo gospodarcze Dębogórze

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Wejherowie Piotr Wojnarowski

 • Dębogórze
 • 27 km od Gdańsk

Zapewniamy w naszej kancelarii komorniczej realizowanie usług dotyczących wykonanie roszczeń z innych tytułów wykonawczych wydawanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych. Wykonujemy również orzeczenia sądowe w sprawach zarówno o roszczenia pieniężne a także niepieniężne. Jednocześnie prowadzimy również zabezpieczenie roszczeń. Prowadzimy także na wniosek organizatorów licytacji sprawowanie urzędowego nadzoru. Usługi i produkty: - działalność kancelarii komorniczych

Kancelaria Adwokacka

 • Tczew
 • 33 km od Gdańsk

W zakresie naszej działalności jest prawo cywilne, spadkowe, karne, rodzinne, itp. Wykonujemy prace od 2011. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak woj. pomorskie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

MGC Monika Guz - Prawo gospodarcze Tczew

MGC Monika Guz

 • Tczew
 • 33 km od Gdańsk

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to detektywistyczne, na terenie Pomorskie.

Firma Edmund Fudalewski Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Wejherowie Kancelaria Komornicza W - Prawo gospodarcze Kąpino

Firma Edmund Fudalewski Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Wejherowie Kancelaria Komornicza W Wejherowie

 • Kąpino
 • 37 km od Gdańsk

Komornik sądowy Edmund Fudalewski w granicach określonych przez prawo prowadzi swoją kancelarię komorniczą przy sądzie rejonowym w Wejherowie. Przygotowana przez niego oferta to prowadzenie postępowań egzekucyjnych i ogłaszanie licytacji z zajętego mienia. Może zajmować się przygotowywaniem podstawowych pism w postępowaniach. Gwarantuje rozwiązanie spraw z zakresu egzekucji na terenie podlegającym sądowi z Wejherowa. Produkty/Usługi: - doradztwo prawne z różnych dziedzin prawa - usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.