Prawo budowlane Wrocław - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego we Wrocławiu, 2022

234 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo budowlane Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 234 Specjalistów od Prawa Budowlanego z Wrocławia złożyło 95318 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa budowlanego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w 2022 r. z Wrocławia.

Prawo budowlane Wrocław
Andrzej L.

Sprawa bardzo skomplikowana. Pomimo zamieszczenia ogłoszenia na portalu Oferteo tylko Pan Jacek Konieczny podjął się wyzwania. Szybko, konkretnie, profesjonalnie.

4.43 (14 opinii)
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)
Grażyna D.

Szybki kontakt ze strony kancelarii i profesjonalne podejście do sprawy bez wychodzenia z domu jestem jak na razie zadowolona

5.0 (122 opinie)
Monika B.

W 100% polecam Kancelarie Bielawski bardzo szybki i dobry kontakt z Panem Andrzejem pełen profesjonalizm 💌

5.0 (103 opinie)
Zbigniew S.

Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

5.0 (97 opinii)
Osoba prywatna

Polecam. Bardzo konkretna kancelaria, otrzymałam wszystkie informacje jakie były potrzebne dla sprawy. Polecam Arkadiusza.

4.88 (65 opinii)
Elżbieta S.

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

5.0 (22 opinie)
Dominika K.

Bardzo się cieszę z pomocy Kancelarii Adwokackiej BMS, bardzo mi mogli to są uczciwi i bardzo pomocni adwokaci

4.75 (8 opinii)
Paulina Ł.

Polecam! Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, empatyczna, ale przede wszystkim skuteczna. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.

5.0 (5 opinii)

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Budowlanego z Wrocławia

Zbigniew C.

Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie to cechy ,które odzwierciedlają współpracę z panem mecenasem Jakubem. Adwokat z podejściem do człowieka i sprawy. Analizuje i na każdym etapie mówi jak wygląda sprawa. Zawsze dostępny i wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort i jakość.

4.96 (96 opinii)
Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

5.0 (58 opinii)
Paweł M.

Doskonały kontakt, na etapie mojej sprawy uzyskałem bardzo rzeczową i konkretną poradę za którą jeszcze raz dziękuję. Serdecznie polecam.

5.0 (3 opinie)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)
Danuta F.

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie

5.0 (12 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)
Marta S.

Kancelaria prowadziła mi sprawę spadkową. Bardzo sprawna i miła obsługa, zawsze mieli dla mnie czas, zawsze można liczyć na odpowiedź na nurtujące pytania. Polecam

5.0 (10 opinii)
Ted-pil Hryckiewicz i Wspólnicy Sp.j

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, rzetelna, dokładna analiza potrzeb, szybki kontakt, skierowana na pomoc przy wyborze oferty najbardziej adekwatnej do potrzeb zgłaszającej się firmy, osoby prywatnej. Firma Kancelaria Optimum oferuje usługi na wysokim poziomie, warta polecenia.

5.0 (5 opinii)
Krzysiek D.

Konkretna oferta, bez żadnych kruczków. Dobra komunikacja, rzetelność w prowadzeniu mojej sprawy frankowej, no i oczywiście skuteczne unieważnienie umowy kredytowej.

5.0 (38 opinii)
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Kołodziejczyk

 • Wrocław
Piotr M.

Bardzo rzetelna kancelaria, pełen profesjonalizm zajęli się sprawą od A do Z. Oczywiście sprawa rozstrzygnięta na moja korzyść.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

 • Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu

 • Wrocław
Grzegorz J.

Konkretny i rzeczowy radca prawny, który zna się na swoim fachu. Pan Krystian bardzo skrupulatnie przygotował umowę spółki, tak aby zabezpieczyć interes klienta, wielokrotnie służył mi pomocą i doradzał we wszystkich kwestiach, które były dla mnie niejasne. Polecam współpracę z tym radcą prawnym.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Karolina M.

Kancelaria charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i dużym zaangażowaniem. Przede wszystkim jednak można liczyć na zrozumienie ze strony Pań Mecenas. Za całą Kancelarią stoi wyższa idea chęci pomocy klientom.

5.0 (40 opinii)

Jolanta Oleszczuk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
AC Serwis

Szybka, rzetelna i bardzo miła współpraca, polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

5.0 (2 opinie)

Marta Kaczmarczyk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Aneta W.

Bardzo sprawnie przeprowadzona analiza prawna, oraz świetnie wytłumaczona dalsza droga postępowania. Pani Mecenas spodobała mi się bardzo normalnym ludzkim podejściem do tematu. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Zachwalam i polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Kuleczko-Tomczak

 • Wrocław
Sylwia S.

Fachowa porada, pomocne wydruki dotyczące powrotu do pracy po macierzyńskim i wychowawczym urlopie, przyjazna atmosfera dla mam z dziećmi.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

 • Wrocław
Karol B.

Bardzo dobra współpraca. Profesjonalne podejście do klienta. Fachowa obsługa od początku do końca sprawy. Pani Mecenas jasno i konkretnie przedstawiła zagadnienia z zakresu prawa spadkowego. Serdecznie polecam!

5.0 (17 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

 • Wrocław
Wojciech P.

Polecam najlepszą kancelarię w Polsce. Bardzo profesjonalni. Jestem zadowolony z współpracy z panem mecenasem.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c.

 • Wrocław
Andrzej S.

Merytoryczni i skuteczni asystentki również POZDRAWIAM klient Andrzej

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski

 • Wrocław
Krzysztof S.

Mimo odległości ciepłe, bardzo smaczne, i dużo. Gdybym wiedział, że to taka porządna firma zamówiłbym mniej bez szkody dla żołądków gości. Wszyscy byli zadowoleni, a wykonawca usługi do końca był ze mną w kontakcie.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

 • Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

 • Wrocław
Tomasz K.

Pan Andrzej w sposób profesjonalny, a przede wszystkim przyjazny udzielił mi porady w sprawie rozwojowej. Polecam serdecznie. Tomasz Kubala

5.0 (43 opinie)

i-Lex adw. Paweł Czyszkowski

 • Wrocław
Natalia B.

Chciałabym polecić Pana Pawła. Miałam bardzo skomplikowaną sprawę. Szukając po internecie, sugerując się dobrymi opiniami poprosiłam o pomoc. Lepszej decyzji nie mogłam podjąć, sprawa zakończyła się pozytywnie dla mojej osoby. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (6 opinii)

Siwiec

 • Wrocław
Karolina G.

Pan Damian wykazuje się wysokim profesjonalizmem, cechuje go duża chęć pomocy, skupia się w pełni na kliencie. Ceny, porównując je z tymi obecnymi na rynku, również są zadowalające, a co najistotniejsze, odpowiednie do jakości usług oraz atmosfery, jaka panuje, kiedy ma się z tym Panem styczność.

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

5.0 (1 opinia)

Andrzej Bełza

 • Wrocław
Kornel B.

Profesjonalna obsługa. Czas realizacji, oraz indywidualne podejście do klienta na wysokim poziomie.

5.0 (103 opinie)

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Gabriela N.

sprawnie i profesjonalnie, dobra organizacja i kontakt

5.0 (1 opinia)

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

 • Wrocław
Małgorzata P.

Pani Mecenas Babiak prowadziła mi sprawę rozwodową, wszystko poszło sprawnie i szybko. Dzięki Pani Mecenas otrzymałam wysokie alimenty. Polecam

5.0 (10 opinii)

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Anna W.

Polecam współpracę z panem Krzysztofem. Odbiór umawiany niemalże z dnia na dzień, konkretny kontakt, wycena. Punktualny na miejscu inwestycji wyposażony w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Sprawdzanie punkt po punkcie, żadna usterka nie ujdzie czujnej uwadze :) Dokumentacja fotograficzna i rzeczowy protokół dla wykonawcy. Polecam serdecznie, sami byśmy nie zwrócili uwagi na większość wad. Polecam, usługa warta ceny i spokoju w głowie!

5.0 (167 opinii)

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu

 • Wrocław
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

 • Wrocław
Kasia N.

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)

baucare

 • Wysoka
 • 6 km od Wrocław
Krzysztof C.

Jestem bardzo zadowolony, zacząłem współpracę z firmą gdy szukałem nowego kierownika budowy który posprząta bałagan po pierwszym pierwszy kierowniku. Pan Bartosz konkretny kierownik który zna się na rzeczy, słowny terminowy szkoda, że tak późno do tego pana trafiłem nie było by żadnych błędów na budowie. Serdecznie polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

 • Wrocław
Rafał S.

Kontakt z Panem adwokatem był błyskawiczny, pomimo, że w niedzielę, co było ważne bo sprawa wymagała szybkiego działania, Pan adwokat doradził mi jakie kroki powinienem podjąć i jakie są możliwości dalszych działań prawnych. Dziękuję.

5.0 (8 opinii)
Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?