Prawo budowlane Wrocław - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Budowlanego we Wrocławiu, 2020

79 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 79 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane Wrocław
Andżelika W.

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

Prawo budowlane Wrocław

Mikpol PPHU

Wrocław
Maciek G.

Pan Krzysztof to bardzo cierpliwy, skrupulatny, punktualny specjalista. Działa w sposób najbardziej elastyczny z możliwych, dokonał nasz odbiór w taki sposób, że deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem stwierdził, że po raz pierwszy spotyka się z taką dokładnością. Ja polecam Pana Krzysztofa z pełną odpowiedzialnością, sam skorzystam z Jego usług jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i oczywiście jeśli to Pan Krzysztof też będzie chciał świadczyć dla mnie usługę.

Prawo budowlane Wrocław
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Prawo budowlane Wrocław
Ewa W.

Miła atmosfera, pełny profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej.

Prawo budowlane Wrocław
Mróz R.

Wiedziałem, że sam sobie nie poradzę z moimi sprawami, wybór kancelarii pani mecenas na tym etapie uważam za b.dobry. Błyskawiczny kontakt-tu dziękuję p. Andrzejowi z biura kancelarii, a następnie pani mecenas za rozmowy tel. po których nabrałem pewności siebie, a już kontakt osobisty z panią mecenas dopełnia całości. Liczę na pozytywne rozstrzygnięcie moich spraw.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Prawo budowlane Wrocław
Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

Prawo budowlane Wrocław
Instalatorstwo Elektryczne

Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, dobry kontakt. Zlecałem poprowadzenie sprawy o zapłatę odszkodowania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Prawo budowlane Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Prawo budowlane Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Prawo budowlane Wrocław
Karolina M.

Kancelaria charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i dużym zaangażowaniem. Przede wszystkim jednak można liczyć na zrozumienie ze strony Pań Mecenas. Za całą Kancelarią stoi wyższa idea chęci pomocy klientom.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

Wrocław
Janina B.

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Prawo budowlane Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny

Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

Wrocław
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

Wrocław
Anna M.

Polecam Panią radcę prawną Paulę Serweta-Dęga. Była zaangażowana w prowadzoną dla mnie sprawę o podział majątku i potrafiła bardzo dobrze oszacować wszystkie koszty w sprawie, co było dla mnie bardzo ważne.

Prawo budowlane Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Prawo budowlane Wrocław

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

Wrocław
Ewelina T.

Najlepsza kancelaria, z jaką dotychczas współpracowałam. Moja sprawa od początku prowadzona była z wielkim zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Pisma procesowe zostały sporządzone bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem wszystkich faktów i argumentów uzasadniających moje stanowisko. Ponadto, bardzo trafnie użyte zostały przykłady orzecznictwa Sądu Najwyższego i sądów wyższych instancji. Efekt - zdecydowana wygrana w pierwszej instancji, nie dająca podstaw do złożenia merytorycznego odwołania. Serdecznie polecam Kancelarię Pani Mecenas Joanny - w zakresie prawa cywilnego i ubezpieczeń nie ma sobie równych!

Prawo budowlane Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Prawo budowlane Wrocław

TSCONSULTING

Wrocław
Jarosław Z.

Na nasze zlecenie mgr inż. Struzik Tomasz działający w ramach prowadzonej działalności gospodarczej "TSCONSULTING Struzik Tomasz", pełnił obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na budowie "Budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej" we Wrocławiu przy ul. Markowskiego 12 w okresie od marzec 2004 do pażdziernik 2007 - do zgłoszenia przydatności do użytkowania.. Nadzór obejmował cały cykl inwestycyjny (wszystkie branże) od uzyskania pozwolenia na budowę do zgłoszenia do użytkowania. Inwestycja była prowadzona zgodnie z harmonogramem i sztuką budowlaną, bez wad i zakończona w umownym terminie, do czego w znacznym stopniu przyczyniły się profesjonalizm i zaangażowanie w budowę Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Z pełną

Prawo budowlane Wrocław

Rosmus Skibiński Adwokaci spółka partnerska

Wrocław
Jacek D.

Spółka Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. ul. Uniwersytecka 27/28/1A 50-145 Wrocław NIP : 897 176 99 31 sekretariat@rsalegal.pl www.rsalegal.pl telefon: 71 735 17 55 Nasza spółka świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców na terenie całej Polski, głównie na Dolnym Śląsku od 2011 roku. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych cywilnych i karnych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Reprezentujemy Klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych oraz odszkodowawczych, jak i gospodarczych oraz karnych. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. Spółka świadczy także pomoc prawną dla klientów francuskojęzycznych i od 2014 roku wpisana jest na listę kancelarii adwokackich francuskich i francuskojęzycznych Ambasady Republiki Francuskiej w Polsce. Od 2015 roku pozostaje członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

Wrocław
Anna F.

Bardzo rzeczowa i sumienna Pani Adwokat. Na każdym etapie byłam informowana o postępach w sprawie. Serdecznie polecam każdemu!

Prawo budowlane Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Danuta W.

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Optimum

Wrocław
Tartak Timber Ltd

Współpraca zaczęła się od jednorazowego zlecenia, a trwa do dziś we wszystkich zagadnieniach nt. ubezpieczeń. Pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz usług, doskonały kontakt i opieka nad klientem. Polecamy serdecznie.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

Wrocław
Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

Prawo budowlane Wrocław

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

Wrocław
Irena S.

Bardzo konkretny adwokat. Wytłumaczył mi wszystko podczas rozmowy telefonicznej. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT ANDRZEJ MIELNIK.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

Wrocław
Patrycja M.

Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło

Wrocław
Dagmara K.

Dziękuję za poświęcony mi czas i szybki termin spotkania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy i poczynionych uwag odnośnie mojej sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz

Wrocław
Krystyna T.

Polecam profesjonalna porada rzetelna i miły kulturalny prawnik. Pierwszy prawnik który wyczerpująco wyjaśnił sprawę bardzo dobra znajomość przepisów.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Łabędzka, tel. 606 870 521

Wrocław
Karolina B.

Polecam tę kancelarię ze względu na doskonały kontakt oraz przede wszystkim zrozumienie sytuacji i szybkość działania. Pani adwokat bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i różne sposoby rozwiązania problemu. Potrafi patrzeć w przyszłość sprawy i ubiegać ruchy drugiej strony. Pani Karolina niemal natychmiastowo odpowiedziała na moją prośbę o pomoc i szybko zajęła się sprawą, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Świadomie i odpowiedzialnie polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Prawo budowlane Wrocław

Maciej Chełmicki

Wrocław
Leokadia H.

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, Wrocław, Zgorzelec. Realizowane przez nas usługi to sprawy przeciwegzekucyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Prawnicza

Wrocław
Jadwiga K.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Waldemar Weintritt

Wrocław
Hubert U.

Polecam usługi pana Waldemara za profesjonalizm i bardzo dobre podejście do Klienta.

Miazga Kamil Kancelaria Adwokacka - Prawo budowlane Wrocław

Miazga Kamil Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Łukasz M.

Prawo budowlane Wrocław

4W Consulting i Nieruchomości

Wrocław
Katarzyna K.

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Z czystym sercem polecam.

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

Wrocław
Rafał B.

Brak kompromisów i pewność, że warto poświęcić czasu więcej, niż by się człowiek spodziewać mógł. Żeby osiągnąć cel.

Marek Stalski , Kancelaria Prawna

Wrocław

Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław, woj. dolnośląskie. Dostępne w nas usługi to prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo pracy. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Prawo budowlane Wrocław

Anna Jurkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Jurkiewicz specjalizuje się w sprawach z zakresu: prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa nieruchomości, prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa samorządowego i oświatowego, prawa konkurencji i konsumentów, procesach cywilnych oraz postępowaniach administracyjnych, a także w sprawach dotyczących m.in. PFRON, czy też uzyskiwania przez cudzoziemców kart pobytu i pozwoleń na pobyt czasowy i pracę. Oferta Kancelarii dedykowana jest zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, a także jednostkom samorządu terytorialnego, placówkom oświatowym oraz zakładom pracy chronionej. Szerokie spektrum usług Kancelarii jest

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Adwokacka Tomasz Katrycz

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Tomasz Katrycz oferuje pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria oferuje kompleksowe obejmujące przygotowanie pism procesowych, udzielanie porad prawnych, wydawanie opinii pisemnych oraz prowadzenie postępowań sądowych i pozasądowych. PRAWO CYWILNE: I. Prawo zobowiązań: – dochodzenie roszczeń pieniężnych i niepieniężnych oraz ich egzekucj – pomoc prawna dla dłużników, upadłość konsumencka – przeciwdziałanie nieuczciwej windykacji – dochodzenie odszkodowań oraz zadośćuczynień – darowizny oraz ich odwołanie II. Prawo rzeczowe: – nabycie prawa własności, jego utrata oraz ochrona – postępowania dotyczące zasiedzenia – sprawy dotyczące służebności gruntowych, osobistych oraz

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Wojcieszko

Wrocław

Kancelaria powstała jako odpowiedź na rosnące potrzeby i świadomość prawną Klientów oraz Przedsiębiorców poszukujących kompleksowej obsługi prawnej i doradztwa wyróżniającego się rzetelnością oraz wysokim poziomem merytorycznym. Kancelaria zapewnia pomoc oraz dyspozycyjność na każdym etapie świadczonej usługi prawnej. Rodzaj i zakres świadczonych usług dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Wiedza i zaangażowanie pozwalają na znajdowanie szybkich i skutecznych rozwiązań, a naszym Klientom na oszczędność czasu i pieniędzy. Współpraca Klienta z Kancelarią oparta jest na wzajemnym zaufaniu, a obowiązki zawodowe wykonywane są przy dochowaniu należytej staranności. Podchodzimy do swojej pracy z zaangażowaniem, tak aby pomóc Państwu

Prawo budowlane Wrocław

Spółka Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp.j.

Wrocław

Spółka Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp.j. (dawniej spółka Adwokatów CONSENSUS Malicki, Rossa i Wspólnicy sp.j.) została zawiązana w grudniu 1992 roku, jako pierwsza spóła adwokacka na terenie Wrocławia. Pomysłodawcą założenia Spółki był adw. Andrzej Malicki, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w związku ze zmianami polityczno-gospodarczymi w Polsce wspólnie z adw. Henrykiem Rossą podjął się obsługi prawnej podmiotów gospodarczych w ramach działalności zawiązanej Spółką. Z uwagi na nowe wyzwania związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej i koniecznością wprowadzenia nowych standardów obsługi Klientów z dniem 1 maja 2004 roku Spóła Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp.j. poszerzyła skład osobowy. Spółka Adwokatów Malicki i

Prawo budowlane Wrocław

In-research

Wrocław

Www.in-research.wroclaw.pl Dotacje i wnioski. Dla ofertujących - bezpłatne spotkanie doradcze w biurze (centrum Wrocławia)- zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ceny - najniższe na rynku. Dlaczego? - o tym przeczytacie Państwo na stronie internetowej www.in-research.wroclaw.pl Kim jesteśmy: Grupa IN-RESEARCH to wrocławskie powiązanie kooperacyjne skupiające ponad dwudziestu fachowców z różnych obszarów praktyki gospodarczej. Tak zaprojektowane forum współpracy specjalistów jest unikalne w skali kraju. Każdy z uczestników powiązania posiada duże doświadczenie w organizowaniu wsparcia dla biznesu i instytucji. Kumulacja naszej wiedzy przekłada się na produkty najwyższej jakości. Naszym atutem jest elastyczność i szybkie terminy

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Prawna i odszkodowacza Virtum

Wrocław

Na rynku usług prawnych działamy od roku 2012. W tym okresie z sukcesami reprezentowaliśmy interesy zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Specjalizujemy się w windykacji należności na każdym z etapów poczynając od polubownego a kończąc na egzekucyjnym oraz w świadczeniu pomocy prawnej w sprawach odszkodowawczych. Naszą domeną są również sprawy: - spadkowe, - rodzinne i majątkowe, - rozwody, - alimenty, - sprawy opiekuńcze, - sprawy o podział majątku. Pomoc prawną w tych sprawach świadczymy przy wykorzystaniu zaplecza specjalistów z współpracujących z nami od momentu powstania spółki kancelarii adwokackich i radcowskich. Naszym Klientom oferujemy również świadczenie stałej obsługi prawnej z zakresu: - prawa handlowego, -

Prawo budowlane Wrocław

Radosław Warciarek Kancelaria Radcy Prawnego

Wrocław

Szanowni Państwo, Zapraszam do zapoznania się z ofertą adresowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców, instytucji oraz innych uczestników obrotu prawnego. Formy świadczenia usług: 1.Reprezentacja Klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych; 2.Tworzenie, opiniowanie, negocjowanie umów, w tym wzorców służących prowadzeniu działalności gospodarczej a także aktów wewnętrznych podmiotów gospodarczych; 3.Bieżąca pomoc prawna polegająca na udzielaniu porad, konsultacji oraz odpowiedzi na zapytania, a nadto sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Usługi prawne świadczone są zarówno w siedzibie Kancelarii, jak i w formie dyżurów u Klienta. Zakres świadczonej pomocy

Marcin Łosin - Prawo budowlane Wrocław

Marcin Łosin

Wrocław

Jesteśmy firmą prawniczą skoncentrowaną na zindywidualizowanej reprezentacji dostosowanej do celów i potrzeb klienta. Nawigacja przez system prawny może być myląca i stresująca. Zapewniamy uczciwą ocenę i realną dyskusję o aspektach i meritum sprawy. Ustalamy najlepsze podejście do przedstawionej nam sytuacji, w celu uzyskania optymalnych wyników dla każdego indywidualnego przypadku, odpowiadając na wszystkie pytania po drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalną i sprawną współpracę a także indywidualne traktowanie każdej przedstawionej nam sytuacji. MONITORING, POLUBOWNE I SĄDOWE DOCHODZENIE NALEŻNOŚCI: Problemy z opóźnieniami w płatnościach skłaniają naszych Klientów do podejmowania działań zaradczych.

Prawo budowlane Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ŁUKASZ KOPACZ

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kopacz powstała po koniec 2015 r. i prowadzona jest przez radcę prawnego Łukasza Kopacz. Jestem absolwentem Wydziału Prawa WSHiP im. R. Łazarskiego w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Ukończyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu i w 2015 r. złożył egzamin radcowski. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze zarówno osób fizycznych jak i prawnych zdobyte podczas pracy w kancelariach i spółkach. Kancelaria prowadzi obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Kancelaria prawna świadczy usługi dla przedsiębiorców tj. spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności

Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak to profesjonalny podmiot świadczący usługi prawne. Mam ponad pięcioletnie doświadczenie procesowe. Gwarantuje to Państwu jako moim Klientom rzetelność i najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług. Jestem radcą prawnym, a ponadto kontynuuje naukę na studiach doktorskich. Jestem bowiem słuchaczem Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Ciągłe dokształcanie stawiam sobie za cel, abym mógł świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości.

LEXiCON

Wrocław

Jesteśmy jedyną kancelarią we Wrocławiu zatrudniająca prawników i inżynierów budownictwa jednocześnie!! W naszych strukturach zatrudnieni są biegli z dziedziny budownictwa! W związku z tym specjalizujemy się w prawie umów o roboty budowlane, prawie budowlanym, sporami z deweloperami i wykonawcami. Dochodzimy odszkodowania za niezrealizowane terminowo roboty, negocjujemy korzystne zapisy umów, rozliczamy budowy oraz zabezpieczamy naszych klientów na ewentualność roszczeń drugiej strony. W razie procesu potrafimy skutecznie podważyć nierzetelne opinie biegłych sądowych, wykonać dodatkowe ekspertyzy w ramach postępowań dowodowych. W trakcie postępowań sądowych zespół procesowy tworzą prawnicy i inżynierowie w celu zagwarantowania najwyższej

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.