Prawo budowlane Kraków - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego w Krakowie, 2021

81 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo budowlane Kraków - Ranking Najlepsi 2021

Prawo budowlane Kraków
Stefan G.

Polecam współpracę z tą firmą. Otrzymałem wsparcie przez cały czas prowadzenia mojej sprawy i wszystko zgodnie z umową, nie ponosiłem dodatkowych kosztów co było dla mnie istotne. Firma godna polecenia.

Roman P.

Współpraca obejmowała wstępną ocenę możliwości uzyskania korzystnej decyzji administracyjnej. Pan Bartosz zgodził się zrobić to bezpłatnie.

Więcej Specjalistów od Prawa Budowlanego z Krakowa

Gabriela S.

Pana Mecenasa wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, przystępny w miłej atmosferze, również finansowej. Wiedza Pana Mecenasa w zakresie PRAWO KARNE - dodam CIĘŻKIE pozwala na doskonałe przygotowanie dokumentów na najwyższym poziomie. Spotkania, kontakt telefoniczny oraz mejlowy nienaganny. Pan Mecenas informował mnie o każdym kroku, czynności na bieżąco. Od samego początku czułam się wysłuchana i zrozumiana. Największą zaletą mecenasa jest bezdyskusyjna skuteczność. Profesjonalista. Bardzo polecam i dziękuję.

DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

 • Oferteo.pl
 • Marta W.

  Pani Mecenas jest osobą bardzo kompetentną, solidną i odpowiedzialną. Do sprawy, z którą się do niej zwróciłam wykazała się pełnym profesjonalizmem, szeroką wiedzą prawniczą i ogromnym zaangażowaniem. Co dla mnie bardzo ważne - racjonalnie przedstawiła mi moje szanse w procesie sądowym. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i chętnie będę korzystać z pomocy Pani Mecenas Gabrieli w przyszłości.

  Grażyna Z.

  Pan Mecenas jest osobą z dużym zaangażowaniem z dużym indywidualnym podejściem, także z dużą empatią, pragnie znaleźć najlepsze rozwiązanie w tak delikatnych sprawach jakim jest dobro dziecka. Porady Pana Mecenasa to porady z serca płynące poparte dużą wiedzą i doświadczeniem za które bardzo dziękuję. Wszystkich mocno zachęcam do skorzystania z usług Mecenasa.

  Wiktot B.

  Bardzo profesjonalne i kompetentna rzetelna (obsługa) gorąco polecam na pewno każdy będzie mógł uzyskać informacje i doradztwo w sfojej sprawie

  Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Krakowie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  ATELIER ZMYSŁO

  • Kraków
  Marek J.

  Polecam usługi pana Konrada. Bezzwłoczna realizacja zlecenia, fachowe doradztwo, dobry kontakt tel. i e-mail. Po prostu profesjonalnie.

  Krzysztof S.

  Współpracę oceniam absolutnie pozytywnie. Pani Katarzyna jest osobą absolutnie profesjonalną, kompetentną, a zarazem bardzo miłą. Przeprowadziła mój rozwód w sposób, który ograniczył stres do absolutnego minimum. Zdecydowanie polecam.

  Olga Z.

  Współpracowałam z mec. Michałem Koszowskim, którego polecam. Jest rzetelnym, sumiennym prawnikiem. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia.

  IPSO LEGAL

  • Kraków
  Wiktor J.

  Kancelaria IPSO Legal kompleksowo zajęła się obsługą mojej spółki. Współpraca z nimi z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej odbywa się wyjątkowo sprawnie. Mam na bieżąco dostęp do spraw swojej spółki, a to dodatkowy plus przy prowadzeniu biznesu. Serdecznie polecam!

  Joanna D.

  Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

  Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  NEOKHAN Sp. z o.o.

  Nasza spółka rekomenduje współpracę z Kancelarią. Współpraca trwa od 2008r. do nadal, obejmuje kompleksową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe, jak również sprawy korporacyjne spółki. Po wieloletnich doświadczeniach stwierdzamy, że Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch to solidny, rzetelny i godny zaufania podmiot, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

  Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  Natalia O.

  Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

  • Kraków
  Adrianna J.

  Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

  KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO JUSTICE Sp. z o.o.

  • Kraków
  Leszek J.

  Pełne zaangażowanie Kancelarii Prawa Gospodarczego Justice sp. z. oo Pana Mirosława Myrlak. Świetny kontakt i bardzo pomocna porada, włącznie z przygotowaniem pisma odwoławczego do Orzeczenia O Stopniu Niepełnosprawności. Dziękuję i serdecznie polecam wszystkim.

  Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  "Genius-dev" Grzegorz Kopeć

  Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

  BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

  • Kraków
  Anna K.

  Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

  TESSERA LEX Sp. z o. o.

  • Kraków
  Sylwester L.

  Bardzo szybka i kompetentna analiza. Polecam kancelarie do współpracy.

  KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

  • Kraków
  Marika K.

  Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

  Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  Iwona Ż.

  Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

  Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  Paweł W.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Moja sprawa została rozwiązana szybko i skutecznie.

  Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o.

  • Kraków
  Anna Ś.

  Serdecznie polecam, współpraca bardzo dobra, konkretnie i profesjonalnie.

  Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

  • Kraków
  Marta Z.

  Serdecznie polecam Pana Adwokata. Sprawa przeprowadzona wzorowo.

  Kancelaria Radców Prawnych Chabrowski i Partnerzy

  • Kraków
  Piotr S.

  Analiza umowy B2B w języku angielskim wykonana bardzo rzetelnie. Kontakt bardzo przyjemny, a obsługa kompleksowa. Szereg uwag i sugestii pozwolił na uzgodnienie z klientem wersji kontaktu z odpowiednimi zapisami o ograniczeniu odpowiedzialności i zasad przekazania własności intelektualnej (pod IP BOX ). Zdecydowanie będę polecał znajomym i Wam również polecam!

  Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  Zofia S.

  W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

  Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  Angelika K.

  Profesjonalna pomoc w zakresie przygotowania umowy. Dokładne wyjaśnienie wątpliwości. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam współpracę.

  Kancelarie adwokackie: adwokat Natalia Malec i adwokat Kamila Stefanek-Pałka

  • Kraków
  RODO

  Myślę, że wystarczy powiedzieć, że moja Spółka zyskała kilkanaście tysięcy złotych dzięki obsłudze Pani adwokat Natalii Malec.

  Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

  • Kraków
  Anna W.

  Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

  NEOKHAN Sp. z o.o.

  • Kraków
  Michał B.

  Firma godna polecenia. Rzetelnie i kompleksowo potraktowała temat. Profesjonalnie prowadzili sprawy i informowali mnie co się dzieje .

  Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.

  • Kraków
  Krystian N.

  Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

  Grzegorz Zawisza

  • Kraków
  Lucjan J.

  Kancelaria Radców Prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym, w szczególności w postępowaniu egzekucyjnym, prawo handlowe, nieruchomości, spadkowe, prawo pracy, rodzinne. Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie skutecznie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowna jak i sądową i komorniczą. Jako radcowie prawni prowadzimy również sprawy odszkodowawcze wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzamy w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie pozwoliły wypracować nam metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług. Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą prawną każdego, kto takiej pomocy potrzebuje. Każdy nasz klient może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

  Abistema Kancelaria Doradcza Sp. zo.o.

  • Kraków
  Violetta B.

  ABISTEMA od początku swej działalności świadczy usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, prawa, podatków oraz rynku kapitałowego. Stworzyliśmy grupę firm, w skład której wchodzi ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz Abistema Kancelaria Prawna Stangreciak – Karpierz Sp. K. świadcząca usługi doradztwa podatkowego i prawne. Naszym atutem jest elastyczność, dzięki czemu możemy w pełni dostosować usługi do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.

  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska

  • Kraków
  Rafał F.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mecenas, prowadziła moją sprawę rozwodową, dziękuje za zaangażowanie, dużą dostępność kontaktową, pełny profesjonalizm. Dziękuję serdecznie również Panu dr. Mecenasowi który odszedł już na emeryturę, a początkowo prowadził moją sprawę, za doradztwo, zaangażowanie i polecenie Pani Mecenas. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  Mikołaj Patan Doradztwo Prawne

  • Kraków
  Wisniewska W.

  Wzorcowa postawa wobec klienta. Polecam serdecznie!

  Marcin Suss Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  Paweł S.

  Bardzo rzeczowa i sprawna współpraca. Profesjonalizm!

  Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  Wiktor N.

  Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

  Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka

  • Kraków
  Alicja D.

  Pani Mecenas Katarzyna Budzon-Grabek prowadziła nasza sprawę związana z zasiedzeniem. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Osoba cierpliwa, kompetentna, przewidująca, dawała zawsze dobre rady. Umiała ocenić sytuacje. Jednocześnie zawsze dostępna czy przez telefon czy emaliowo, były szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Jednym słowem: polecam.

  Kancelaria Adwokacka Tamara Pokrzywka-Bensalem

  • Kraków
  Edward Z.

  Polecam Panią Tamarę do spraw rodzinnych w których potrzeba znacznie więcej niż tylko wiedzy prawniczej. Posiada w tym zakresie olbrzymie doświadczenie co bardzo ułatwia i przyspiesza rozwiązywanie wielu problemów które pojawiają się w trakcie sprawy.

  Kancelaria BABIJ

  • Kraków

  Kancelaria Adwokacka BABIJ świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Wysokie kompetencje merytoryczne, ugruntowane doświadczenie, kreatywność oraz indywidualne podejście do problemów prawnych pozwoliły nam na zdobycie zaufania i satysfakcji wielu klientów. W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, lojalności, praworządności oraz dobra klienta. Naszym celem jest dostarczanie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, które zagwarantują sukces naszym klientom. Kancelaria zrzeszona jest w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz pozostaje w stałej współpracy z wybranymi kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Obsługa prawna może być świadczona również w języku angielskim,

  Anna Malinowska

  • Kraków

  Kancelaria Prawna sp.k.

  • Kraków

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm, spółek, prowadzeniu spraw sądowych oraz udzielaniu porad prawnych m.in. w takich dziedzinach i sprawach jak zakładanie, bieżące prowadzenie spółki i jej likwidacji, tworzenie i opiniowanie umów, podział majątku po rozwodzie, dział spadku, odrzucenie zadłużonego spadku, wpis hipoteki do księgi wieczystej, zasiedzenie udziału w nieruchomości i wielu innych. Pomagamy napisać pisma procesowe takie jak pozew o zapłatę faktury, sprzeciw od nakazu zapłaty, pozew o rozwód, wniosek o podział majątku wspólnego po rozwodzie. Prowadzimy windykację należności reprezentując klienta w sądzie i przed komornikiem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Kancelaria prawna znajduje się w

  Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Malwina Wylężek

  • Kraków

  Szanowni Państwo, moja specjalność to prawo rodzinne: rozwody, podział majątku, roszczenia alimentacyjne. Nadto prowadzę sprawy z zakresu prawa medycznego, administracyjnego oraz karnego (zarówno jako obrońca jak i oskarżyciel posiłkowy), na terenie Małopolski, Śląska, Opolszczyzny.

  Radca prawny Katarzyna Węglarz

  • Kraków

  W ramach prowadzonej praktyki reprezentujemy naszych klientów, udzielamy porad prawnych i pomagamy rozwiązywać problemy. Klient jest dla nas najważniejszy, wobec czego w naszej pracy kierujemy się w pierwszej kolejności jego dobrem. Świadczymy nasze usługi w języku polskim i angielskim. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym. Proponujemy pomoc prawną z następujących dziedzin: • Fundusze unijne - doradztwo prawne na etapie składania wniosku o dofinansowanie, analiza umowy o dofinansowanie, doradztwo prawne na etapie wdrażania projektu i wydatkowania środków, przygotowywanie protestów na decyzję o nieprzyznaniu środków reprezentacja w postępowaniach odwoławczych od decyzji o zwrocie

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Kraków

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy

  Ciałowicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

  • Kraków

  Ciałowicz i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych skupia doświadczonych prawników, zarówno z zakresu obsługi prawnej osób fizycznych, jak też prawnych Kancelaria specjalizuje się w sprawach gospodarczych świadcząc kompleksowe usługi prawne zarówno na rzecz przedsiębiorców ale także możemy poszczycić się także współpracą z osobami fizycznymi. Kancelaria posiada bogate doświadczenie nie tylko w fundamencie pracy profesjonalnego pełnomocnika, a to sprawach z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej ale także posiada wyspecjalizowane doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a zwłaszcza w zagadnieniach związanych z obsługą zamówień publicznych, prawem przewozowym, czy szeroko rozumianą obsługą podmiotów gospodarczych.

  Kancelaria Radców Prawnych Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

  • Kraków

  Kancelaria działa na rynku prawniczym od czerwca 2010 r. Partnerzy Kancelarii posiadają bogate i wszechstronne doświadczenie, zdobyte w związku ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz dużych podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Otaczamy opieką prawną duże podmioty o skomplikowanej strukturze organizacyjnej, ale również średnich i mniejszych przedsiębiorców. Osobom fizycznym pomagamy zarówno doraźnie, jak i w ramach stałej współpracy, przy spadkach, rozwodach, alimentach, zniesieniach współwłasności i szeroko pojętych odszkodowaniach.

  Jarosław Stec Adwokat Kancelaria Adwokacka

  • Kraków

  Prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką o profilu ogólnym z siedzibą w centrum Krakowa. Klientów reprezentuję tak na etapie przedsądowym (negocjacje, ugody, sporządzanie pism przedsądowych, wezwań do zapłaty, sporządzanie umów etc.), jak i w postępowaniach: cywilnym, w tym sprawy spadkowe, odszkodowawcze, prawo rzeczowe etc., karnym, w tym w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem (obrona w sprawach karnych oraz karno-skarbowych, reprezentacja oskarżycieli posiłkowych, prywatnych), gospodarczym, w tym reprezentacja osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego, rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o kontakty z dziećmi, dotyczące władzy rodzicielskiej etc., administracyjnym, w tym przed

  Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kołodziejczyk

  • Kraków

  Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kołodziejczyka - sprawy cywilne, administracyjne, karne. Od 2012 roku pomagamy przy przygotowywaniu i realizacji inwestycji deweloperskich. Doradzamy i reprezentuje w sprawach budowlanych. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w sporach cywilnych. Świadczy stałą obsługę prawną dla producentów m. in. z branży meblowej i oprogramowania. Zasiedzenia, zniesienia współwłasności (w tym w kamienicach) oraz rozgraniczenia nieruchomości.

  Kancelaria Adwokacka Joanna Panek

  • Kraków

  Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to kancelaria zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną przedsiębiorstw. Nadto, posiadamy również doświadczenie w sprawach cywilnych, odszkodowawczych, sprawach bankowych. Świadczymy również usługi w zakresie spraw karnych, na terenie Kraków, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Katowice.

  Architekt Mikoda

  • Kraków

  Architekt Mikoda www.architektmikoda.pl Zajmuję się projektowaniem architektonicznym i wielobranżowym realizując pełnobranżowe projekty budowlane , prowadzę także formalno-prawną stronę inwestycji, wykonuję analizy architektoniczne i urbanistyczne działek inwestycyjnych dla Klientów, służę pomocą w weryfikacji, pozyskiwaniu i przygotowywaniu terenów dla Inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji. Jako architekt posiadający aktualne uprawnienia budowlane IARP, dysponuję wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej nie tylko projektowej ale również inżynieryjnej i wykonawczej na budowach zarówno przy inwestycjach małej skali jak i liczonych w tysiącach m2 powierzchni i m3 kubatury, oferuję swoim Klientom kompletne usługi w zakresie

  Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?