Budowa domów jednorodzinnych


Cena do uzgodnienia

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic.
Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.
Zapewniamy dostawę potrzebnych materiałów wprost na budowę

Oferujemy również :

Malowanie natryskowe farbami specjalistycznymi z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– pokrywanie specjalistycznymi farbami powierzchni ścian i sufitów wewnątrz i na zewnątrz w dużych obiektach, takich jak garaże, galerie, elewacje, dachy. Dzięki takiej metodzie farba jest rozbijana na małe cząsteczki, gwarantując idealne krycie i znakomity efekt estetyczny.

Malowanie i akrylowe gładzie natryskowe deweloperskie z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– profesjonalne przygotowanie i malowanie dużych powierzchni tynków oraz betonu za pomocą specjalnych agregatów hydrodynamicznych. To gwarancja idealnego pokrycia, gładkich powierzchni i trwały efekt w krótkim czasie realizacji i za rozsądnie małe pieniądze .

Budownictwo

– budowa domów jednorodzinnych i budynków biurowo-handlowych, kompleksowe roboty budowlane, remonty kapitalne obiektów i ich modernizacje. W ramach oferowanych usług zajmujemy się także pracami z zakresu ocieplenia budynków oraz zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji łącznie z ich ogrodzeniami.

Ponadto proponujemy kompleksowe rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od projektów koncepcyjnych i planowanej wizji, aż do projektu wykonawczego.
Posiadamy własny park renomowanych maszyn, dzięki którym prace wykonywane są precyzyjnie i szybko.

Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów na remonty mieszkań, budynków a także domów. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury vat.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia, a długie doświadczenie to gwarancja, jakości naszej oferty.

Dolnośląskie
 
 


Liczba wyświetleń strony: 326