Posadzki Radom - Najlepsi w 2022

Najlepsze Oferty na Posadzki w Radomiu, 2023

371 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Posadzki Radom - Ranking Najlepsi 2023

Już 371 Specjalistów od Posadzek z Radomia złożyło 63490 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od posadzek może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Posadzek w 2023 r. z Radomia.

Średnia ocena specjalistów od posadzek w Radomiu to 4.93 (na podstawie 827 opinii).

Posadzki Radom
best badge
Paweł Oleksiewicz

Firma PPHU Goya w 2013 roku wykonała dla nas prace budowlane i wykończeniowe w miejscowości Byczyna koło Poddębic. W zakres prac wchodziło wykonanie wylewek, prace murowe, tynkarskie i elewacyjne. Firma PPHU Goya wykazała się profesjonalizmem, który sprawił, że możemy ją polecić także innym osobom, szukającym wykonawców wymienionych prac. Umowa została w pełni dotrzymana, zarówno w zakresie rodzaju prac, jak i czasu przeznaczonego na ich wykonanie. Pozytywnie oceniamy jakość usług wykonanych przez firmę PPHU Goya, dlatego na pewno podjęlibyśmy z nią współpracę ponownie.

Andrzej Nowicki

Firma PPHU Goya na przełomie 2013 i 2014 roku wykonała dla nas wylewki anhydrytowe w biurowcu zlokalizowanym w Łęczycy. Powierzchnia prac wyniosła około 2500m2. Usługa obejmowała wykonanie prac oraz dostarczenie materiału. Komunikacja z pracownikami firmy przebiegała bez najmniejszych zakłóceń, a usługa została zrealizowana w założonym terminie. Profesjonalizm firmy PPHU Goya sprawił, że z pewnością ponownie skorzystalibyśmy z jej usług. Polecamy firmę innym osobom, szukającym sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy wylewek.

Waldemar Szamp

W pierwszym kwartale 2015 roku firma PPHU Goya wykonała dla nas podkłady pod parkiet w rezydencji w Poddębicach. Usługa została wykonana zgodnie z ustaleniami. Komunikacja z właścicielem i pracownikami firmy przebiegała bezproblemowo, pozostawaliśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Zakres i kolejność wykonania prac zostały przez nas dokładnie omówione przed rozpoczęciem zlecenia, a efekty były na bieżąco monitorowane w trakcie jego realizacji. Firma zasługuje na wyróżnienie przede wszystkim ze względu na terminowość wykonania usługi i fachowość pracowników, świetnie znających branżę, w której pracują. W przyszłości chętnie ponownie podjęlibyśmy współpracę z firmą PPHU Goya. Możemy ją także polecić jako profesjonalnego wykonawcę wylewek.

5.0 (41 opinii)
AXAMI Posadzki samopoziomujące - Posadzki Warszawa
best badge
Barbara Brzezińska

Firmę mi polecono na forum gminy Kampinos. Moje rozmowy bez zastrzeżeń, pan Piotr zawsze dostępny i bez znudzenia odpowiadał 3 razy na to samo pytanie jak zapomniałam. Szybki termin wykonania usługi - w moim przypadku to miało kolosalne znaczenie. Firma punktualna i starannie pracujący ludzie, bardzo sympatyczni, a to też się liczy. Elementy rozrywkowe też były gratis - jeden z panów w czasie oczekiwania na przyjazd "gruchy" zrzucał nadwagę skacząc na skakance, zamiast palić papierosa - super! Dziś weszlam na wylewkę po 2,5 doby- nic nie pęka jak dotąd. Czekam jeszcze na przeszlifowanie po całkowitym wyschnięciu. Serdecznie polecam 🙂🔥

Kazia Wolinska

Bardzo dobre i konkretne miejsce jak chcecie porządne podłogi. Ich usługi są przeprowadzane na jak najwyższym poziomie. Jestem naprawdę zachwycona. Do tego cenowo tez jest bardzo przywoicie. Ceny bardzo konkurencyjne

Kamelia Wązowska

Doskonała firma, mieszkam w starym domu, moje podłogi naprawdę wymagały solidnego remontu. Dzięki tej firmie wszystko zostało doprowadzone do stanu idealnego. To była ciężka praca, ale została wzorcowo wykonana.

5.0 (40 opinii)
P.H."TEMPO" Sp.j. W.Fiszera - Posadzki Dekoracyjne Szczerców
best badge
Jan Pawlak

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę TEMPO, w mojej ocenie należy ona do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Brak jakichkolwiek uwag. Prace związane z wykonaniem wylewki anhydrytowej wykonane szybko, solidnie i profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla nadzorującego ekipę pana Zbyszka. Fachowe doradztwo, natychmiastowa reakcja na pytania i sugestie. Również kontakt z właścicielem zasługuje na najwyższą ocenę, długa wyczerpująca informacja przekazana zrozumiałym dla laika językiem, nic tylko współpracować z takim zespołem.

Artur Wierzbiński

Przedmiotem zamówienia było wykonanie wylewki anhydrytowej na powierzchni 210 m2. Usługa wykonana szybko, czysto i profesjonalnie. Firma bardzo elastyczna jeśli chodzi o terminy można je właściwie dowolnie zmieniać. U mnie na budowie było prawie 3 miesiące poślizgu wyłącznie z mojej winy. Panowie bardzo cierpliwi i zawsze służą radą jak dobrze przygotować podłoże pod wylewkę, oczywiście przed wykonaniem wszystko i tak sprawdzają. Gorąco polecam.

Anna Galas-Szpak

Serdecznie polecam firmę Tempo. Profesjonalna obsługa przez całą realizację zamówienia - pan Zbigniew był kilkukrotnie na budowie w czasie rozkładania styropianu i ogrzewania podłogowego, żeby monitorować prace. Samo wylewanie błyskawiczne - pół dnia roboty. W tej chwili posadzki są już po wygrzaniu, gładkie jak stół, bez żadnych pęknięć. Polecam!

5.0 (34 opinie)
MIXO-BUD Krzysztof Górecki POSADZKI ANHYDRYTOWE - Posadzki Piaseczno
best badge
Dominika Koślacz

Bardzo dziękuję firmie Mixo-Bud za profesjonalne wykonanie posadzek anhydrytowych w moim domu. Zostałam pozytywnie zaskoczona ich profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, terminowym i rzetelnym wykonaniem zlecenia. Będę ich polecała każdemu.

Tomasz Wilkoszewski

Duża znajomość tematu, szybki kontakt, szybkie wykonanie zlecenia. Słowność. Akceptowalna cena. Czyli wszystko czego najczęściej brakuje w kontaktach z wykonawcami przy małych i średnich inwestycjach :)

Cezary Malchar

Korzystanie z usług tej firmy to sama przyjemność. Profesjonalna obsługa: - stały kontakt z klientem, - fachowy dobór potrzebnych materiałów, - rzetelność wykonania usługi. Kontrahent godny polecenia.

5.0 (28 opinii)
BT Concept Sp. z o.o. - Wylewki Betonowe Otwock
best badge
Jarek Gie

Ileż było stresu, wątpliwości i jaka wielka dziura w ziemi po zerwaniu starej podłogi, a bo pianobeton czy styropian, a anhydryt czy beton, a czy nie popęka i wyschnie, a czy zrobią jak trzeba, a czy się przyłożą, a to, a tamto i na co to wszystko? Pan Tomek, jak to Pan Tomek. Przyjechał, popatrzył na te wykopaliska i ze swoim spokojem powiedział tylko: "Będzie elegancko". I jest elegancko. Bardzo, posadzka wygrzana, nic nie pęka, nie stęka, w domu ciepło jak nigdy, wszyscy cmokają z zachwytu, a ja śmieję się sam z siebie i chylę czoła przed prawdziwymi fachowcami z BT Concept. Dwie wizyty: raz 20m3 pianobetonu, dwa 7 cm anhydrytu, bezproblemowo, sprawnie i terminowo. Równo, czysto i fachowo. Wszystko w życzliwej atmosferze, a dla Pana Tomka mój osobisty Nobel w dziedzinie cierpliwości i zrozumienia dla moich niezliczonych telefonów, nie kończących się konsultacji I dozgonna wdzięczność za pomoc i wskazówki na każdym etapie remontu. Nic, a nic nie dziwią doskonałe opinie moich poprzedników, którym z tego miejsca dziękuję, bo dzięki nim wybrałem najlepiej jak mogłem. Wam też dobrze radzę: nie kombinujcie i w żadnym wypadku nie stresujcie się tematem wylewek. Zadzwońcie, porozmawiajcie z Panem Tomkiem i śpijcie spokojnie. PS. Post niesponsorowany.

Mariusz Miros

Gorąco polecam usługi firmy BT Concept. Profesjonalne podejście do klienta od samego początku i na każdym etapie współpracy. Usługa wylewki anhydrytowej wykonana została w uzgodnionym terminie bez żadnych niespodzianek. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jej efektów. Pozdrawiam!

Mariusz Daniluk

Polecam tego wykonawcę. Fachowe doradztwo, posadzka zalana zgodnie z umową bez niespodzianek. Panowie poprawiają ewentualne niedociągnięcia w przygotowaniu podłoża, dokładnie weryfikują poziomy. Ceny bardzo rozsądne, a po 4 tygodniach zgodnie z umową przyjechali przeszlifować posadzkę. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

4.82 (22 opinie)
A&M Mariusz Batycki - Posadzki Dębe Wielkie
best badge
Justyna M.

Profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywanej usługi, fachowe doradztwo, terminowe wykonanie. Na posadzce można było bezpośrednio układać panele winylowe (5mm grubości i bez podkładu), które są wyjątkowo wymagające jeśli chodzi o podłoże. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą. Polecam.

5.0 (18 opinii)
avatar icon best badge
Łukasz Mys

Szybki kontakt, fachowe doradztwo. Firma godna polecenia, termin realizacji oraz cena została dotrzymana tak jak było ustalone. Poziom jest zachowany właściwie. Praca przebiegła w wesołej atmosferze. Polecam usługi!

Marcin Sulich

Bardzo sprawny kontakt. Firma z chęcią podjechała do małego zlecenia. Zrobili to błyskawicznie w dodatku z zachowaniem porządku na terenie gdzie pracowali. Efekt finalny pozytywny. Z pewnością mogę polecić tę firmę.

5.0 (10 opinii)
GRACA Kamil Graczyński - Posadzki Użytkowe Małopole
best badge
Adam Rosiński

Pan Kamil fachowo i rzetelnie przedstawił możliwości i zagrożenia związane z realizacją usługi. Usługa została wykonana szybko i sprawnie oraz godnie z omówionymi szczegółami. Polecam firmę GRACA Kamil Graczyński.

Adam Kryński

Polecam usługi Pana Kamila. Pełen profesjonalizm i fachowa robota. 165m2 posadzki anhydrytowej wykonane w ekspresowym tempie. Dokładność, jakość i precyzja w każdym calu. Super.

Tomasz Wilk

Super kontakt i wykonanie, polecam chłopaków do wylewek, obawiałem sie trochę tego zlecenia, bo nie byłem na miejscu i temat był załatwiany zdalnie, ale wszystko siadło tak jak trzeba, w skrócie szybko i pewnie.

5.0 (9 opinii)
Femex Sp. z o.o. - Posadzki Warszawa
best badge
nie podano

Solidni pracownicy, wszystko wykonane zgodnie ze sztuką, porządek przy pracy, bardzo dobry kontakt z pracownikami i z szefem.

5.0 (8 opinii)
avatar icon best badge
Krzysztof

Jestem zadowolony i polecam innym, pozdrawiam.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Posadzek z Radomia

Epoxy floor Patryk Sawicki - Wylewki Samopoziomujące Radom
Tomasz Ksyta

Polecam firmę Pana Patryka - świetny kontakt, profesjonalne i przede wszystkim terminowe wykonanie. Potrafi dobrze doradzić. Profesjonalista w każdym calu. Warto!

Marcin Kowalski

Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście do tematu. Użyte materiały najlepszej jakości. Bardzo dokładna i szczegółowa praca. Polecam wykonawcę.

5.0 (3 opinie)
R-STONE - Posadzki Radom

R-STONE

 • Radom

Poszukujesz dobrej firmy od posadzek? Skorzystaj z doświadczenia R-STONE. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Solidne Posadzki Radom

 • Radom
 • Zakład Robót Budowlanych "BUDIX"

Jeżeli nadal szukasz profesjonalistów od posadzek to wykorzystaj doświadczenie Zakład Robót Budowlanych BUDIX. Radom - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Krystyna Choińska

Panie Marcinie, bardzo dziękuję Panu i ekipie za super wykonaną elewację mojego domu. Do tej pory nie spotkałam się z tak rzetelnym wykonawcą, który skończył pracę przed terminem, a w dodatku nadzwyczaj solidnie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu: konkretny, zdyscyplinowany, odpowiedzialny, słowny, otwarty, uporządkowany, itd. - same pozytywy. Z przyjemnością polecę Pana moim znajomym oraz innym zainteresowanym. Pozdrawiam.

Małgorzata Guzik

Firma Home design skontaktowała się w tym samym dniu, którym zamieściłam ofertę. Zaproponowała dobrą cenę i zapewniła o długoletnim doświadczeniu. Następnego dnia przyjechał fachowiec, ułożył gres szybko i ładnie.Skonsultował się ze mną przed ułożeniem, zaproponował kilka wariantów, wytłumaczył konsekwencje ich wykonania. Miło, sprawnie i profesjonalnie. Ja polecam!

4.67 (12 opinii)
PHU C.S Renowacje Cezary Stąpor - Posadzki Betonowe Radom

Doskonałe Posadzki Betonowe Radom

 • Radom
 • PHU C.S Renowacje Cezary Stąpor

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie posadzek betonowych i zatrudnij PHU C.S Renowacje Cezary Stąpor. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Posadzek w Radomiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Posadzek i szukasz nowych Klientów z Radomia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Miko Decor - Posadzki Betonowe Radom

Porządne Posadzki Betonowe

 • Radom
 • Miko Decor
Karolina P.

Jestem zachwycona. Remont wyszedł idealnie, modnie Ekipa solidna, punktualna i słowna. Polecam innym.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Staranne Posadzki

 • Radom
 • TEMPEL TYNK
Krystian S.

Tynkowanie domku jednorodzinnego. Sprawnie, ładnie i w dobrej cenie. Dzięki Michał i Marcin.

5.0 (1 opinia)
Nowoczesne posadzki żywiczne - Wylewki Anhydrytowe Radom

Solidne Wylewki Anhydrytowe Radom

 • Radom
 • Nowoczesne posadzki żywiczne

Witamy. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek żywicznych. Grubo oraz cienkowarstwowe. Sypane, zacierane, wylewane, malowane. Lata pracy, cały wysiłek włożony w każdą posadzkę dają nam satysfakcję zadowolenia klienta. Mamy własny sprzęt dzięki czemu przygotujemy odpowiednio beton pod jego dalsze etapy prac. Posiadamy szeroką gamę posadzek , która sprawdzi się dosłownie wszędzie. Balkony, tarasy, schody, warsztaty, hale produkcyjne i wiele innych. Pracujemy na wyłącznie sprawdzonych materiałach. Pracę wykonywane są na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania, przyjedziemy na miejsce, doradzimy, wycenimy.

avatar icon

Pierwszorzędne Wylewki Samopoziomujące Radom

 • Radom
 • PHU Kobud Katarzyna Kot

Uwierz fachowcom w dziedzinie wylewek samopoziomujących i zatrudnij PHU Kobud Katarzyna Kot. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zakład Remontowo-Budowlany - Wylewki Betonowe Radom

Chcesz znaleźć godnego uwagi specjalistę do realizacji swoich planów? Zakład Remontowo-Budowlany będzie najszybszą drogą. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Porównanie cen i kosztów w Radomiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów posadzek? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Radomiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od posadzek z Radomia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

avatar icon

Doskonałej Jakości Wylewki Anhydrytowe

 • Radom
 • PAW-REM

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od wylewek anhydrytowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PAW-REM. Radom i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

avatar icon

Doskonałe Wylewki Anhydrytowe

 • Radom
 • Usługi Remontowo Budowlane

Szukasz profesjonalistów od wylewek anhydrytowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Remontowo Budowlane. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

CEMIBUD - Posadzki Radom

CEMIBUD

 • Radom

Firma z wieloletnim doswiadczeniem w wykonywaniu posadzek przemyslowych oferuje: - Posadzki przemyslowe wykonywane metodą DST, - Zacierane pod szczotkę, - Zacierane pod zywicę, - Chudziaki, - Naciecia dylatacji, - Spoinowanie, - Przygotowanie podloza, - Skuwanie starego betonu - Niwelacja terenu . ​​Przed wykonaniem posadzki dokonujemy dokładnej oceny podłoża oraz przystępujemy do jego przygotowania, pozwala nam to dobrać najlepszą technologię i zastosować odpowiednie materiały. Zajmujemy się realizacją nowych projektów, ale także usuwaniem starych oraz wykonaniem nowych posadzek. Posadzki przemysłowe są funkcjonalne oraz łatwe w pielęgnacji, a dzięki swojej trwałości są w stanie wytrzymać duże obciążenia. Gwarantujemy, że jako nasi

Floor-tech - Posadzki Użytkowe Radom

Perfekcyjne Posadzki Użytkowe Radom

 • Radom
 • Floor-tech

Floor-tech świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radom i z sąsiednich miast. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

avatar icon

PiotrBud

 • Radom/Warszawa

Firma PiotrBud świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Radomia i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

avatar icon

Usługi

 • Radom

Jeśli szukasz dobrej współpracy to specjaliści z Usługi perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

avatar icon

Rewelacyjne Wylewki Betonowe

 • Radom
 • MIXBUD

MIXBUD świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Radom i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ArtTom - Posadzki Radom

Perfekcyjne Posadzki

 • Radom
 • ArtTom

Wykonanie posadzek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ArtTom ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Roger - Posadzki Radom

Rewelacyjne Posadzki

 • Radom
 • Roger

Przygotowanie posadzek będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Roger ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

P. H. U. STAN-BUD - Wylewki Anhydrytowe RADOM

P. H. U. STAN-BUD

 • RADOM

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od wylewek anhydrytowych? Skorzystaj z kwalifikacji P. H. U. STAN-BUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Opinie i porady na temat posadzek

Jeśli interesują Cię opinie na temat posadzek, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Radomia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
FRBFenix - Posadzki Radom

FRBFenix

 • Radom

Niewielka firma remontowo-budowlana Fenix chętnie podejmie się każdego wyzwania, które jest związane z remontem lub wykończeniem domu lub mieszkania pod klucz. W tym: - glazura, terakota, marmur, gresy (schody) - sufity podwieszane g/k, Thermatex, Hunter-Douglas i inne systemy - ścianki działowe g/k - panele podłogowe - hydraulika - elektryka - gładzie gipsowe - malowanie - wymiana okien, drzwi - wymiana parapetów - i inne

avatar icon

SPRZEDAŻ FARB I USŁUGI REMONTOWE

 • Radom

SPRZEDAŻ FARB I USŁUGI REMONTOWE Marcin Cieśliński to firma z bogatym doświadczeniem. Firma powstała w 2004 roku w Radomiu i prowadzi swoje usługi na terenie powiatu radomskiego jak i powiatu warszawskiego. Posiadamy duży zakres usług oraz dysponujemy dużą grupą fachowców. Usługi jak oferujemy to kompleksowe remontowy mieszkań 'pod klucz' tj: - malowanie, szpachlowanie, - tynki suche, tynki mokre, - glazura, terakota, - montaż drzwi, podłóg, okien, - proste usługi hydrauliczne, - ocieplania budynków, termoizolacje, Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Obsługujemy Klientów indywidualnych jak i również firmy oraz instytucje państwowe. Naszą firmę wyróżnia od innych to, że posiadamy ogromne doświadczenie, szeroki wachlarz usług

Zakład Remontowo Budowlany WÓLCZYŃSKI Łukasz Wólczyński - Posadzki Radom

Perfekcyjne Posadzki

 • Radom
 • Zakład Remontowo Budowlany WÓLCZYŃSKI Łukasz Wólczyński

Zakład Remontowo Budowlany ZRB WÓLCZYŃSKI oferuje usługi w zakresie -Szpachlowanie -Malowanie -Zabudowy K-G -Zabudowy blaszane przewodów instalacyjnych, kanałów -Ocieplenie Poddasza -Glazura -Terakota -Panele ścienne, podłogowe. Zakład wykonuje zadania profesjonalnym sprzętem, oraz dobrze przygotowanymi fachowcami. Działamy na terenie: Radomia, Warszawy, Łodzi, Lublina, Kielce, Ostrowca św. Obsługujemy: Osoby prywatne, Firmy, Generalnych wykonawców, Obiekty użytku publicznego, Instytucje.

avatar icon

Świetne Posadzki Dekoracyjne

 • Radom
 • PUH ,,RYŚ'' RYSZARD JAKUBOWSKI

Sfera działań firmy to murowanie, ławy, fundamenty, g-k, remonty ogólnobudowlane, itp. Zajmujemy się sprzedażą od 1995. Obsługujemy Klientów na terenie Radomia i okolic w promieniu 50km. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Remont-lux Tomasz Warda - Posadzki Radom

Staranne Posadzki

 • Radom
 • Remont-lux Tomasz Warda

Nadal szukasz specjalisty od posadzek? Skorzystaj z kwalifikacji Remont-lux Tomasz Warda. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Kozglaz - Posadzki Betonowe Radom

Kozglaz

 • Radom

Jesteśmy na rynku od 1994 roku. Nasza specjalność to ukadanie glazury i terakoty, na terenie mazowieckie.

ROKA - BUD - Posadzki RADOM

Solidne Posadzki

 • RADOM
 • ROKA - BUD

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? ROKA - BUD będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Bud-Pol - Wylewki Anhydrytowe Radom

Bud-Pol

 • Radom

Kompleksowe remonty łazienek,adaptacja poddaszy,wykończenia wnętrz,sufity podwieszane,różnego rodzaju zabudowy,przeróbki instalacji elektrycznej i wodnej,glazura ,terakota.Wykonujemy również gładzie,malowanie oraz ocieplenia zewnętrzne budynków.

avatar icon

Profesjonalne Wylewki Betonowe

 • Radom
 • P.P.H.U BUD MAR

Nasza firma BUDMAR oferuje pełen zakres profesjonalnych usług ogólnobudowlanych prowadzonych na terenie całej Polski. Współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych. Wykonujemy zlecenia zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Nasze atuty to stuprocentowe zaangażowanie w wykonywane zlecenie, profesjonalizm i odpowiedzialność za wykonane projekty. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo dbamy o terminowość i jakość naszych usług przy jednoczesnym zapewnieniu rozsądnych cen. Gwarantujemy realizację zlecenia na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i metod pracy. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia iż możemy poszczycić się wieloma godnie wykonanymi projektami.

Gpdomeks - Wylewki Anhydrytowe Radom

Perfekcyjne Wylewki Anhydrytowe

 • Radom
 • Gpdomeks

Uwierz ekspertom w dziedzinie wylewek anhydrytowych i zatrudnij Gpdomeks. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

avatar icon

New Technology Construction Sp. z o.o.

 • Radom

Jesteś zdania, że staranne posadzki z żywicy to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

avatar icon

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SIWIEC

 • RADOM

Zaufaj ekspertom w dziedzinie wylewek mixokretem i zatrudnij PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SIWIEC. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

avatar icon

Solidne Posadzki Poliuretanowe

 • Radom
 • "Prorok" Kamil Prorok

Zakres usług: Remonty od A do Z ( małe jak i duże zlecenia) Naszą pracę wykonujemy solidnie i precyzyjnie zachowując przy tym konkurencyjne ceny dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie wielu klientów. Osoby zainteresowane mogą liczyć na kompleksową obsługę, kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia. Zapewniamy fachową pomoc w doborze, zakupie i transporcie materiałów. Wszystkie prace opieramy na umowach z uwzględnieniem terminu zakończenia prac. Wyceniamy, oraz dostarczamy. Większość prac otrzymujemy z polecenia, z doświadczenia wiemy że każdy zadowolony klient poleci nas swojej rodzinie lub znajomym. Uważamy że na każdym etapie realizacji najważniejsza jest dbałość

RemDan - Posadzki Dekoracyjne Radom

Staranne Posadzki Dekoracyjne

 • Radom
 • RemDan

Nowo powstała firma, zbudowana na wieloletnich doświadczeniach z branży wykończenia wnętrz. Zajmujemy się takimi usługami jak malowanie, gładzie gipsowe, ścianki z karton gipsu, zabudowy z karton gipsu, elektryka, układanie paneli podłogowych, wymianą stolarki okiennej, wymiana stolarki drzwiowej wewnątrz lokalowej, jak i zewnętrzną. Potrafimy wykonać różnego rodzaju tynki ozdobne oraz struktury gipsowe. Niektóre z naszych prac, możecie obejrzeć Państwo w zakładce Galeria. W celu zasięgnięcia informacji, prosimy skorzystać z zakładki Kontakt, lub prosimy dzwonić na numer telefonu: .

avatar icon

Najlepsze Lastryko

 • Radom
 • PERFECT HOME

PERFECT HOME oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Radomia i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

avatar icon

Doskonałej Jakości Posadzki

 • Radom
 • "KAL- BUD"

Witam państwa.Oferuje usługi budowlane.Moja firma zajmuje się remontami i wykończeniami mieszkań pod klucz.Z mojej strony zapewniam państwa ze powierzona mi praca będzie wykonana bardzo precyzyjnie i solidnie.Posiadam długoletnie doświadczenie i referencje.Firma dysponuje referencjami z lokali użytkowych jak i zarówno od klientów prywatnych.Firma podejmie zlecenia na terenie województwa Mazowieckiego i Świętokrzyskiego.

avatar icon

Perfekcyjne Wylewki Samopoziomujące

 • Radom
 • WIKO-TECH system

Wykonanie wylewek samopoziomujących będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. WIKO-TECH system ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

avatar icon

PAWEŁ SZYMCZYK

 • Radom

Wykonanie lastryka będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PAWEŁ SZYMCZYK ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin!

avatar icon

KAS-BUD Katarzyna Cielecka

 • Radom

Myślisz, że świetne wylewki anhydrytowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

avatar icon

Doskonałej Jakości Posadzki

 • Radom
 • Humal

Poszukujesz profesjonalistów od posadzek? Skorzystaj z doświadczenia Humal. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Ranking Specjalistów od Posadzek obejmuje również takie miejscowości jak: Radom, Sadków, Natolin, Kozłów, Dąbrowa kozłowska, Rajec szlachecki.
więcej...