Zobacz wszystkie (7)
O nas
Od 2014 roku prowadzę Poradnię Dietetyczną w Mysłowicach oraz w Tychach gdzie prowadzę indywidualne poradnictwo żywieniowe. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach kierunku Dietetyka I i II stopnia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach.
Zakres usług obejmuje:
Terapię nadwagi i otyłości
Pomoc w niedowadze
Diety w chorobach
Żywienie dzieci i młodzieży
Diety dla kobiet w ciąży i karmiących
Diety wspomagające płodność
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową.
Zakres usług obejmuje:
Terapię nadwagi i otyłości
Pomoc w niedowadze
Diety w chorobach
Żywienie dzieci i młodzieży
Diety dla kobiet w ciąży i karmiących
Diety wspomagające płodność
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową.
Sprawdzona Firma
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS i potwierdziliśmy, że wskazana osoba kontaktowa jest reprezentantem firmy. Dlatego firma otrzymała znak Sprawdzona Firma.
Firma sprawdzona w GUS
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS.
Opinie
Wykonawca nie ma jeszcze opinii.
Oferty
Dietetyk Tychy mgr Adrianna Barczyńska
Jestem dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę Poradnię Dietetyczną w Mysłowicach i Tychach. Jestem również dietetykiem w Klinice Leczenia Niepłodności Invimed w Katowicach. Współpracuję z osobami chcącymi zredukować masę ciała, układam jadłospisy dla osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dolegliwościami, dla chcących zwiększyć masę ci...ała. Prowadzę dietoterapię u dzieci. Zajmuję się również tematem żywieniowego wspomagania leczenia niepłodności u kobiet i u mężczyzn.
W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do każdej osoby, biorąc pod uwagę również preferencje i możliwości, tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty.
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka I i II stopnia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wielu konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki.
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?
WIZYTA PIERWSZA
Wykonywana jest analiza składu ciała metodą bioimpedancji, która polega na pomiarze przepływu prądu w fazie wodnej i tłuszczowej ciała. Pomiar ten powie jaka jest masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej w organizmie oraz jaki jest stopień nawodnienia. Na spotkaniu obliczane jest BMI oraz zapotrzebowanie energetyczne. Po dokonaniu pomiarów oraz wstępnych wyliczeń czas na wywiad żywieniowy. Jest to bardzo istotny element, ponieważ dzięki informacjom o dotychczasowym sposobie żywienia, trybie życia i poziomie aktywności fizyczne łatwiej będzie można ustalić jakie elementy są do poprawy, na co położyć większy nacisk. Podczas wizyty ustalane są indywidualne pory posiłków, to bardzo ważne np. przy zmianowym trybie pracy. Omawiane są również produkty tolerowane i nie tolerowane, lubiane i nie lubiane. Ważne jest by dobrze określić swoje preferencje żywieniowe jak i preferowany poziom trudności diety, tak by dieta była jak najlepiej dopasowana i chętnie stosowana. Pod koniec ustala się termin odbioru diety.
ODBIÓR DIETY
Termin odbioru diety jest ustalany indywidualnie, czas oczekiwania wynosi około tygodnia. Preferowany jest odbiór osobisty diety, ponieważ podczas spotkania omawiane są poszczególne elementy programu żywieniowego. Dieta może zostać również wysłana za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną.
Program żywieniowy zawiera wyniki pomiarów z pierwszej wizyty, analizę dotychczasowego sposobu żywienia, szczegółowe zalecenia żywieniowe, jadłospis z listą zakupów oraz zadania kontrolne. Jadłospis rozpisany jest szczegółowo- każdy posiłek ma rozpisaną listę produktów z gramaturą i miarami domowymi oraz sposób przygotowania. Do jadłospisu dołączona jest lista zamienników produktów.
WIZYTA KONTROLNA
Termin wizyty kontrolnej wyznaczany jest z reguły po 2-4 tygodniach od odbioru diety. Częstsze spotkania mogą nie uwidocznić wszystkich efektów, natomiast rzadsze mogą wiązać się z mniejszą motywacją do działania. Wizyta kontrolna jest poświęcona głównie ocenie efektów stosowanej diety. Jest to zatem o wiele radośniejsze spotkanie aniżeli pierwsza wizyta, która dla niektórych wiąże się z niepokojem przed nieznanym 🙂
Tutaj można odetchnąć z ulgą, bo jak się okazuje poprawa nawyków żywieniowych przynosi pozytywne rezultaty w samopoczuciu i wyglądzie. Podczas kontroli omawiane są wątpliwości oraz napotykane trudności w stosowaniu zaleceń. W zależności od indywidualnych potrzeb dotychczasowy plan żywieniowy jest kontynuowany, modyfikowany lub ustalany jest nowy jadłospis.
Co chcesz zlecić lub kupić?
Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Ochrona zdrowia
Dietetycy
Powiązane produkty i usługi:
Joga, Masaż, Masaż relaksacyjny, Mikrodermabrazja, Poradnia psychologiczna, Rehabilitant Tychy, Trener biegania Tychy, Trener personalny Tychy
O Firmie
Adres
Ulica
Barona 30/419Kod pocztowy
43-100Miasto
TychyNIP
646-271-01-76Godziny pracy
Pon. - Pt.
9:00 - 19:00Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon
Obszar działania
Śląskie
Dane rejestrowe
Firma
Nazwa firmy
Poradnia Dietetyczna mgr Adrianna Barczyńska
Imię (pierwsze)
ADRIANNA
Drugie imię
AURELIA
Nazwisko
BARCZYŃSKA
Data rozpoczęcia działalności
2014-10-13
NIP
6462710176
Regon
243684390
Siedziba
Kraj
Polska
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Mysłowice
Gmina
Mysłowice
Miejscowość
Mysłowice
Kod pocztowy
41412
Poczta
Mysłowice
Ulica
ul. Generała Jerzego Ziętka
Numer nieruchomości
74c
Zakres działalności (PKD)
Kod PKD
Nazwa
8690E
POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Przeważające PKD