Pompy ciepła Pruszcz Gdański - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Pruszczu Gdańskim, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Pruszcz Gdański - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz firmy do zakupu i montażu pompy ciepła? Oto ranking najlepszych Specjalistów od instalacji pomp ciepła w Pruszczu Gdańskim w 2024 r. wybranych z 281 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.95 na podstawie 3103 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Pompy ciepła Pruszcz Gdański
Promowany

Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Pruszcz Gdański

 • Warszawa
 • LW Solutions Sp. z o.o.
Dariusz H.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu właścicieli, którzy wyczerpująco odpowiadali na każde pytanie i doradzili jakie rozwiązanie wybrać w kontekście doboru pompy ciepła. Oby jak najwięcej takich podmiotów!!!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (40)
Wszystkie firmy
Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Krasne
best badge

1. Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

Dawid L.

Współpracę z firmą EKOradcy oceniam jako wzorową. Cechuje się ona profesjonalnym podejściem zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca na przestrzeni planowania instalacji pompy jak również jej montażu była prawdziwą przyjemnością.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (44)
Energia Taniej Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz
best badge

2. Energia Taniej Sp. z o.o.

Politowski J.

Rewelacja, Pan Kamil z tata robią perfekcyjna prace. Nic dodać nic ująć - 100% profesjonalizm. Będę polecał wszystkim znajomym, mało naprawdę mało jest monterów, którzy tak fachowo wykonują swoją prace.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (89)
Problast - Systemy Grzewcze Rotmanka
best badge

3. Problast

Barbara C.

Chciałam podzielić się moim doświadczeniem, a, więc podpisałam umowę z inną firmą która ma swoich podwykonawców. Wielu z nich próbowało się ze mną kontaktować, ale tylko właściciel firmy Problast zostawił mi swoje namiary co przekonało mnie do współpracy. Trochę to trwało z mojej decyzji o późniejszym terminie montażu, Panowie przyjechali po wcześniejszym umówieniu. Pan Arkadiusz i pan Andrzej pracowali przez trzy dni w trudnych warunkach bo kotłownia może duża, ale załadowana węglem i drzewem a mimo to wykonali świetną robotę. Jestem kobietą i może nie znam się na technicznych sprawach, ale na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź, wspomagałam się żęciem który zna się na technologii itp. sprawach i sam dopytywał o różne

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)
Instalacje Tomasz Magnuszewski - Gruntowe Pompy Ciepła Gdańsk
best badge

4. Instalacje Tomasz Magnuszewski

Ireneusz Ł.

Bardzo profesjonalne podejście i chęć pomocy. Profesjonalna wiedza. Gorąco polecam ponieważ z dużej ilości pseudo fachowców profesjonalistę od razu można rozpoznać.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
LW Solutions Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Warszawa
best badge

5. LW Solutions Sp. z o.o.

Dariusz H.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu właścicieli, którzy wyczerpująco odpowiadali na każde pytanie i doradzili jakie rozwiązanie wybrać w kontekście doboru pompy ciepła. Oby jak najwięcej takich podmiotów!!!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (40)
ECO Synergia Sp. z o.o. - Odnawialne Źródła Energii Chwaszczyno
best badge

6. ECO Synergia Sp. z o.o.

Krzysztof J.

Najlepsza instalacja na obiekcie. Z programu optymistycznie wychodziło, że instalacja wyprodukuje 12 MWh rocznie. Po 8 miesiącach było już 14 MWh, a do końca pełnego roku szacujemy 17 MWh. Czyli ponad 40% więcej prądu z instalacji! Fachowo doradzili na etapie koncepcji i opracowywania projektu budowlanego. Poprawili istniejący projekt elektryczny usuwając błędów w połączeniach. Dostawa, montaż, uruchomienie zgodnie z uzgodnieniami. Instalacja zbudowana na inwerterach Danfossa, a panelach Day4 Energy. Całość warta swojej ceny!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (24)
SunClever Pompy Ciepła - Pompy Ciepła Pomorska Wieś
best badge

7. SunClever Pompy Ciepła

Wojciech N.

Montaż pompy ciepła w sposób profesjonalny, estetycznie wykonany, zarówno w kotłowni jak i na zewnątrz, pompa dopasowana w sam raz (zainstalowany Panasonic T-Cap 9 kW), gdzie otrzymywaliśmy oferty z innych firm na 12/14 a nawet 16 kW. Mimo, że pierwsza zima przed nami, to mimo to, wszystko wskazuje, że nie ma się o co martwić. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)
IBW Consulting - Pompy Ciepła Kryniczno
best badge

8. IBW Consulting

Karolina B.

Firmę Pani Izy poleciła mi koleżanka. Potrzebowałam wykonania instalacji: wod-kan, rekuperacji, ogrzewania podłogowego oraz montażu pompy ciepła. Jestem księgową - kompletnie się na tym nie znam. Zadzwoniłam do Pani Izy. Odebrała bardzo miła i sympatyczna Pani. Zadawałam dużo pytań, wiadomo - na wszystkie dostałam odpowiedzi. Nasza współpraca rozpoczęła się jeszcze w tamtym roku, ceny skakały jak szalone. Na szybko trzeba było podjąć decyzję o zakupie pompy ciepła, która miała być montowana dopiero w przyszłym roku. Wiązało się to z dużym kosztem, ale żeby uniknąć podwyżki ceny, musieliśmy zapłacić tylko i wyłącznie za pompę od razu. I powiem tak: Jeszcze wtedy, nawet nie widzieliśmy się z właścicielami firmy, a już zapłaciliśmy za towar.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)
Bau-Mar fotowoltaika Artur Komsta - Gruntowe Pompy Ciepła Połczyno
best badge

9. Bau-Mar fotowoltaika Artur Komsta

Mateusz P.

Bardzo profesjonalna firma. Kontakt z Panem Marcinem bardzo dobry. Profesjonalista w swojej branży. 10kw na dachu i pełne zadowolenie. Polecam serdecznie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
ATM KLIMA Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Kowale
best badge

10. ATM KLIMA Sp. z o.o.

Józef W.

Świetna organizacja pracy. Pompa ciepła wraz z demontażem starego pieca zamontowana w jeden dzień. Firma, która naprawdę zna się na doborze mocy pompy ciepła do przegród zewnętrznych budynku i docieplenia domu co jest najważniejsze przy wyborze pompy ciepła. Szef firmy potrafi przyjechać na życzenie klienta 100 km, żeby przeprowadzić szkolenie z zakresu obsługi pompy. Świetni montażyści, każdy wie co ma robić, działają już od 6.00 rano. Jeśli chcesz uniknąć problemów to polecam z całą odpowiedzialnością firmę ATM Klima.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Więcej sprzedawców pomp ciepła z Pruszcza Gdańskiego

Apply Engineering Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Lublewo gdańskie

Pierwszorzędne Gruntowe Wymienniki Ciepła

 • Lublewo gdańskie
 • Apply Engineering Sp. z o.o.
Marta W.

Naprawdę z czystym sumieniem bardzo polecam. Szybka i profesjonalna obsługa, duża wiedza w zakresie wykonywanych usług ze strony pracowników jak i właścicieli firmy. Awaria klimatyzacji czy montaż monitoringu nie jest dla nich żadnym wyzwaniem. Jeszcze raz bardzo polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)
ELAR sp. zo.o. - Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Staranne Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

 • Pruszcz Gdański
 • ELAR sp. zo.o.

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z ELAR sp. zo.o. są dla Ciebie idealni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
X FACH Andrzej Słopiecki - Pompy Ciepła Wiślinka

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

 • Wiślinka
 • X FACH Andrzej Słopiecki

Przygotowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. X FACH Andrzej Słopiecki ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Eco-Calor - Pompy Ciepła Cieplewo

Eco-Calor

 • Cieplewo
Aneta C.

Firma wykonała fachowo i rzetelnie instalację w całym domu wraz z kotłownią. Szybko, sprawnie, czysto i przystępnie cenowo. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Elektro Łukasz Kałka - Odnawialne Źródła Energii Różyny

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Pruszcz Gdański

 • Różyny
 • Elektro Łukasz Kałka

Pracownicy Elektro Łukasz Kałka to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży odnawialnych źródeł energii. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (34)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Pruszczu Gdańskim

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Pruszcza Gdańskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

New Energy Poland Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Gdańsk

New Energy Poland Sp. z o.o.

 • Gdańsk

New Energy Poland Sp. z o. o. powstała na podbudowie wieloletniej tradycji i doświadczeniu firmy „PRIMADOM” działającej na rynku od 2004 r. w temacie Odnawialnych Źródeł Energii. Specjalizujemy się w montażach POMP CIEPŁA. W ofercie posiadamy pompy działające do -30 stopniC. Wykonujemy instalacje: grzewcze, podłogowe, grzejnikowe, hydrauliczne, elektryczne, teletechniczne, wentylacyjne, automatykę, kotłownie, na terenie całej Polski. Naszym głównym profilem działalności jest projektowanie, dostawa i montaż: - powietrznych pomp ciepła powietrze-woda - pionowych i poziomych turbin wiatrowych - systemów fotowoltaicznych. Na wszystkie dostarczone przez nas urządzenia i wykonane instalacje udzielamy gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Calidom sp. z o. o. Pompy Ciepła, Grzejniki - Energia Odnawialna Straszyn

Profesjonalna Energia Odnawialna Pruszcz Gdański

 • Straszyn
 • Calidom sp. z o. o. Pompy Ciepła, Grzejniki

Ten fachowiec działa na terenie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Ciepło Serwis Dawid Sałata - Pompy Ciepła Skowarcz

Ciepło Serwis Dawid Sałata

 • Skowarcz

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Ciepło Serwis Dawid Sałata. Pruszcz Gdański i okolice to główny obszar ich działania. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
COOLNESS MARCIN CHĘCIŃSKI - Pompy Ciepła Suchy Dąb

COOLNESS MARCIN CHĘCIŃSKI

 • Suchy Dąb

Właśnie wybierasz godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? COOLNESS MARCIN CHĘCIŃSKI jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (41)
ASOLEO sp. z o.o. - Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

Perfekcyjne Pompy Ciepła

 • Pruszcz Gdański
 • ASOLEO sp. z o.o.
Magdalena P.

Nasza współpraca z Panem Grzegorzem była na najwyższym poziomie. Od momentu pierwszego spotkania po podpisanie umowy wiedzieliśmy że to był bardzo dobry wybór, świetny fachowiec, profesjonalny, terminowy i rzetelny. Polecamy!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pomp ciepła

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Pruszczu Gdańskim

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Pruszczu Gdańskim. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu. Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia. Specjaliści od pomp ciepła z Pruszcza Gdańskiego oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Pruszcza Gdańskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Do czego chcesz wykorzystać pompę ciepła?
ENERGETYCZNI spółka z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Żukczyn

ENERGETYCZNI spółka z o.o.

 • Żukczyn
Monika D.

Wymiana instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu - nie mam zastrzeżeń do prac, jednocześnie Panowie doradzili kilka rozwiązań ułatwiających późniejsze użytkowanie mieszkania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
MAXX HYDRAULIKA KOMPLEKSOWO KRZYSZTOF MORKA - Powietrzne Pompy Ciepła Kaczki

Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Pruszcz Gdański

 • Kaczki
 • MAXX HYDRAULIKA KOMPLEKSOWO KRZYSZTOF MORKA

Dotarcie do wyśmienitych powietrznych pomp ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z MAXX HYDRAULIKA KOMPLEKSOWO KRZYSZTOF MORKA posłużą radą i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Acs - Pompy Ciepła Straszyn

Doskonałe Pompy Ciepła

 • Straszyn
 • Acs

Jeśli wciąż potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Acs. Pruszcz Gdański i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
HYDRO VIKTOR - Pompy Ciepła PSZCZÓŁKI

Doskonałej Jakości Pompy Ciepła

 • PSZCZÓŁKI
 • HYDRO VIKTOR

Przygotowanie pomp ciepła będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. HYDRO VIKTOR ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
Sympol - Pompy Ciepła Steblewo

Sympol

 • Steblewo

Jesteś zdania, że najlepsze pompy ciepła to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Sympol posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

4.5 / 5 Gwiazdki opinii (16)
Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła w Pruszczu Gdańskim obejmuje również takie miejscowości jak Gdańsk, Straszyn, Trąbki Wielkie, Kolbudy, Łęgowo, Wiślinka, Pszczółki, Przywidz, Mierzeszyn, Juszkowo, Rotmanka, Skowarcz, Wiślina, Wocławy, Cedry Wielkie, Różyny, Jagatowo, Suchy Dąb, Koszwały.

Poradniki o pompach ciepła

Coraz częściej stosowanym rodzajem ciepła są pompy ciepła. Koszt miesięczny użytkowania pompy ciepła zazwyczaj mieści się w przedziale od 200 do 700 zł. Pompy ciepła to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Co więcej, pompa działa automatycznie, więc nie musisz kontrolować jej pracy. Przed zakupem nowoczesnego urządzenia grzewczego warto jednak wiedzieć, jaki jest dokładny koszt miesięczny pompy ciepła w 2024 ...

21.02.2024

Schemat pompy ciepła przedstawia jej pracę z wykorzystaniem różnego rodzaju dolnych źródeł grzewczych. Skąd pompa ciepła może czerpać energię do zasilania domu? Jak działa i czy może być jednocześnie połączona z panelami fotowoltaicznymi? Sprawdź, jak wygląda schemat pompy ciepła i dowiedz się, jakie są najważniejsze elementy pompy!

04.01.2023

Hybrydowe pompy ciepła to rozwiązanie korzystające z minimum dwóch rodzajów energii lub paliwa. Nowoczesne systemy hybrydowe nie tylko łączą ze sobą różne urządzenia w jeden układ (hybrydowo pompa ciepła może działać np. w modernizowanym domu z kotłem ciepła), ale też łączą funkcje – np. ogrzewania wody z ogrzewaniem pomieszczeń. Jak działa hybrydowa pompa ciepła, jakie może przynieść korzyści i ile ...

26.08.2022

Dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie jest zadaniem trudnym, jeśli znasz kilka zasad. Jaki jest koszt pompy ciepła do domu 100 m²? Średnio można przyjąć, że koszt pompy ciepła do domu 100 m² mieści się w przedziale od 18 000 do 50 000 zł. Sprawdź, jaka jest cena pompy ciepła do domu 100 m², ile kosztuje sam montaż i co wpływa na ostateczny koszt.

05.01.2024

Za wyborem gruntowych pomp ciepła przemawia ich zdolność do efektywnej pracy w każdych warunkach pogodowych. Ziemia utrzymuje stałą temperaturę zarówno latem, jak i zimą. Zaletą pompy gruntowej jest również to, że dobrze współpracuje z panelami fotowoltaicznymi. Jakie jeszcze korzyści daje gruntowa pompa ciepła? Przekazujemy najważniejsze informacje o urządzeniu.

28.07.2022

W Polsce od kilku lat można zaobserwować zmianę rodzaju stosowanych systemów centralnego ogrzewania. Odnotowano, że coraz rzadziej w nowych domach montowane są piece gazowe. Blisko 50% inwestorów w 2022 roku wybrało pompę ciepła jako centralną jednostkę instalacji grzewczej – wynika z Raportu o budowie domów w Polsce, przygotowanego przez Oferteo.pl.

06.04.2023