Polish Consulting 1 Spółka z .o. Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Polish Consulting 1 Spółka z .o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Polish Consulting 1 Spółka z .o.

O specjaliście

PC1 Spółka z o.o. w Krakowie, zwana dalej PC1 jest Spółką z większościową własnością kapitału zagranicznego (Polish Consulting Ltd w Londynie, UK).
PC1 została założona w 2014 r. jako biuro ekonomiczne do modelowania biznesów dla Polaków i obcokrajowców na terytorium Polski.
PC1 została powołana w następstwie wcześniejszego powołania w 2013 r. Polish Consulting Ltd w Londynie jako biura ekonomicznego do modelowania biznesów dla Polaków i obcokrajowców na terytorium poza Polską, głównie na terytorium UK.
Właściciel biura modelowania biznesowego wykorzystuje swoją wieloletnią wiedzę właściciela biura rachunkowego, doradcy podatkowego, publicysty znanych wydawnictw prawniczych, prawnika umów gospodarczych, zastępcy procesowego przed polskimi tzw. sądami administracyjnymi, urzędnikami skarbowymi, komornikami do indywidualnego modelowania i wdrażania modeli biznesowych dla klientów zamożnych.
W trakcie realizacji modelu proponuje i sporządza złożone umowy strategiczne między przedsiębiorstwami spółek kapitałowych, krajowych i zagranicznych, praktycznie wykorzystuje prawo aportowe, prawa autorskie, ekspertyzy, licencje, dywidendy krajowych i zagranicznych spółek kapitałowych do budowania suwerennych ekonomicznie, prawnie i podatkowo złożonych organizacyjnie i prawnie interesów gospodarczych według indywidualnych potrzeb klientów zamożnych.

Branża

Doradca podatkowyPisma, wnioski, podaniaUmowy, prawo umówObsługa prawna firmPrawo gospodarczeDomy murowaneOcieplanie elewacjiFundamentyRemonty domów i kamienicPrawo cywilneDomy pod klucz

Obszar działania

Śląskie, Mazowieckie, Małopolskie, Czechy, Estonia, Łotwa, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Michał J., Michał Jasiukiewicz, Sales Manager, 23 sierpnia 2019
Negatywna opinia

Konto użytkownika zostało tymczasowo zablokowane. Powodem blokady jest brak terminowej płatności za zamówione usługi.

Dorota R., 8 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Uzyskałam od firmy Polish Consulting znakomite, sprawne i profesjonalne wsparcie. W tym doradztwo w zakresie wyboru formy działalności fundatorskiej w Polsce dla inwestorów polskich i zagranicznych. Duża wiedza w dziedzinie doradztwa prawno- podatkowego oraz doświadczenie Prezesa Pana Krzysztofa Majczyk przyczyniły się do stworzenia dla mnie najbardziej optymalnego programu dla mojej fundacji. Firma dokonała dla mnie bardzo trafnych interpretacji istniejących aktów prawnych jak tez stworzyła i dopracowała wszelkie niezbędne dokumenty w celu stworzenia efektywnego i ekonomicznego modelu naszej działalności.

Polish Consulting 1 Spółka z .o., 18 grudnia 2018

Serdecznie dziękuję Pani za opinię. Mam nadzieję, że Pani opinia przysłuży się w wyborze mojej firmy Klientom, którzy, tak jak Pani, zainteresowani są zarówno międzynarodowym doradztwem podatkowym, jak i obsługą prawną, i ekonomiczną fundacji jako atrakcyjnej formy aktywności ludzkiej w stosunku do spółek, przytłaczanych przez panujących powszechnie państwowych terrorystów podatkowych.

Wojciech L., 7 grudnia 2018
Zlecenie na poradę w sprawie rozliczenia podatku, Jaworzno
Pozytywna opinia

W sierpniu b.r. przesłałem zlecenie do Polish Conslting 1 Spółka z o.o. na poradę w sprawie podania najkorzystniejszego wariantu leasingu lub podanie bardziej atrakcyjnej formy kredytowania kupna samochodu. W odpowiedzi otrzymałem szczegółową Ekspertyzę Ekonomiczną sporządzoną przez p. Krzysztofa Majczyka. W opracowaniu zawarto informacje odnośnie form kredytowania oraz przedstawiono kalkulację porównawczą wraz z odpowiedzią na zgłoszone w zleceniu pytania. W efekcie uzyskanej porady mogłem podjąć decyzję odnośnie bezpiecznego, pod względem prawnym, i najkorzystniejszego, pod względem korzyści podatkowej, zakupu samochodu firmowego. W związku z powyższym polecam firmę Polish Consulting 1 Sp. z o.o. jako firmę solidną spełniającą oczekiwania Zleceniodawcy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Polish Consulting 1 Spółka z .o.

Powiązane produkty i usługi: Domy szkieletowe cena,  Domy drewniane całoroczne cennik, Koszt budowy domu z bali,  Dom w technologii szkieletowej, Domy szkieletowe cena Kraków,  Domy drewniane całoroczne cennik Kraków, Koszt budowy domu z bali Kraków,  Dom w technologii szkieletowej Kraków

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Wadowicka 12/430, Kraków

Telefon

662****** Pokaż numer

Telefon

662****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof  Majczyk

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy POLISH CONSULTING 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2014-12-12
NIP 6793106132
Regon 360323690

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Śródmieście
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31465
Poczta Kraków
Ulica ul. Jerzego Bajana
Numer nieruchomości 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2014-12-17
Data wpisu do rejestru ewidencji 2014-12-17
Data powstania 2014-12-12
Data rozpoczęcia działalności 2014-12-12

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
7830Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
7820Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
7810Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
7320Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6491Z LEASING FINANSOWY

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.