Usługi podatkowe Wrocław - Najlepsi w 2020

Firmy Podatkowe we Wrocławiu, 2020

62 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 62 firm
w kategorii Usługi podatkowe

Promowani
Usługi podatkowe Wrocław
Promowany
P.H.U. „Kozi”

Prowadzę firmę od 8 lat, korzystałem z kilku biur rachunkowych, ale dopiero w biurze rachunkowym Expert znalazłem to czego szukałem. Fachowe doradztwo, szybki kontakt, relatywnie niski koszt do świadczonej usługi. Polecam z całego serca.

Usługi podatkowe Wrocław
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Usługi podatkowe Wrocław
HUBERT W.

Pan Paweł jest osobą bardzo kompetentną. Perfekcyjnie świadczy usługi biura rachunkowego. Jest zawsze chętny pomóc i doradzić. Odpowiada bardzo szybko na zadane mu pytania. Zawsze odpisuje jasno i zrozumiale. Jest bardzo zadowolony z biura Pana Pawła i z czystym sercem polecam!

Usługi podatkowe Wrocław
Michał P.

Biuro Usług Księgowych i Badania Bilansów Biegli S&S Sp. z o.o. powstało we Wrocławiu w 1994r. Prowadzimy księgowość zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. W zakres naszej działalności wchodzi również obsługa kadrowo - płacowa. W ramach prowadzonych przez nas usług prowadzimy: - Księgi Handlowe (pełna księgowość) - Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów - Ryczałt ewidencjonowany - Kadry i płace Usługi wykonywane w ramach prowadzenia księgowości: - miesięczne lub kwartalne kalkulacje, na podstawie których obliczany jest podatek dochodowy - miesięczne rejestry dokumentów, na podstawie których sporządzane są deklaracje VAT-UE, VAT-27 oraz VAT-7. Dokumenty dostarczane są do odpowiednich organów podatkowych w wymaganych terminach w sposób elektroniczny. Wysyłane są również pliki JPK w wersji elektronicznej - roczne sprawozdania finansowe zgodne z Ustawą o Rachunkowości z 29 września 1994r. oraz zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28 dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych - prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z naliczeniami amortyzacji W naszym biurze księgowym wszelkie ewidencje prowadzone są na podstawie dokumentacji dostarczanej przez Klienta. Dokumenty mogą być dostarczane osobiście lub elektronicznie, możemy również odbierać dokumenty bezpośrednio od klienta. Zapraszamy www.bieglisis.pl

Usługi podatkowe Wrocław
Avvaneo Sp. z o.o.

Jestem zadowolony z kilkuletniej współpracy z firmą Asygnata. Firma zapewnia obsługę księgową i kadrową, informuje o nowych przepisach, szybko pomaga w przypadku pytań i wątpliwości.

Usługi podatkowe Wrocław
Agnieszka Ż.

Firma charakteryzująca się wysokim poziomem specjalistycznej wiedzy. Cenię sobie "opiekę" jaką roztoczyła Pani Joanna, czuwając nad każdym formalnym aspektem prowadzonej działalności. Dodajmy do tego elastyczność w komunikacji i mamy firmę idealną. Polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Usługi podatkowe Wrocław
Ula K.

Profesjonalne i terminowe konsultacje z zakresu rachunkowości związanej z międzynarodowymi transakcjami. Bardzo dziękuję za wsparcie na każdym etapie rozliczania!

Usługi podatkowe Wrocław
DMC Group Sp. z o.o.

Dzięki Meritum mogę zapomnieć o "papierach" i zająć się prowadzeniem swojej firmy dlatego liczę na kolejne lata owocnej współpracy.

Usługi podatkowe Wrocław
Agnieszka M.

Współpraca z firmą Panex to czysta przyjemność, nareszcie wszystko pięknie poukładane, bez stresów. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze zawsze można liczyć na rzetelne doradztwo.

Usługi podatkowe Wrocław
Psychoedukacja i szkolenia

Indywidualne podejście do mnie jako klienta i bardzo dokładne wytłumaczenie co mam zrobić, jak będziemy pracować wspólnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Monikę, ponieważ prowadzi moje rozliczenia bardzo dokładnie i wszystko mi cierpliwie tłumaczy.

Usługi podatkowe Wrocław
Łukasz C.

Firma godna polecenia, kompleksowa obsługa. Najpierw zakupiłem samochód oraz ubezpieczenie, później powierzyłem prowadzenie księgowości mojej firmy.

Usługi podatkowe Wrocław

IMS Sp. z o.o.

Wrocław
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowo-Informatyczne

Wrocław
Grażyna S.

Usługa wykonana bardzo dobrze, precyzyjnie i moimi wymaganiami. Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Współprace oceniam bardzo dobrze. Jestem w pełni zadowolona. Polecam.

Usługi podatkowe Wrocław

BIURO RACHUNKOWE Marlena Jakubów

Wrocław
EL-PRO Krzysztof Łapa

Współpracuję z biurem Pani Marleny od ponad 2 lat i bardzo cenię sobie tą współpracę. Księgowość prowadzona jest rzetelnie i profesjonalnie. Kontrole z US i ZUS dotychczas bez najmniejszych zastrzeżeń. Fachowe doradztwo.

Usługi podatkowe Wrocław

OMC COMPLIANCE DORADCA PODATKOWY

Wrocław
Powertrain Services Austria GmbH Przedstawicielstwo w Polsce

Szybka, profesjonalna obsługa. Doradztwo podatkowo skarbowe na najwyższym poziomie. Doświadczenie w obsłudze spółek międzynarodowych. Miła atmosfera współpracy.

KATARZYNA SKOWROŃSKA - Usługi podatkowe Wrocław

KATARZYNA SKOWROŃSKA

Wrocław
Magda M.

Świetna współpraca, wszystko zawsze na czas i bez żadnych błędów. Pani Kasia ma ogromną wiedzę a przy tym jest przesympatyczną osobą.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Ancile Spółka z o.o.

Wrocław
Irena G.

Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję za współpracę. Polecam!

Usługi podatkowe Wrocław

Kancelaria Rachunkowa PODATEK

Wrocław
Filip N.

Zmieniłem biuro rachunkowe na Biuro "Podatek" kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Współpraca układa się bezproblemowo. Profesjonalna obsługa, pomoc we wszystkich aspektach księgowości, zawsze uzyskam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Zmiana biura rachunkowego właśnie na tą kancelarię była dobrym wyborem.

BIURO RACHUNKOWE VERITAS DELTA SP. ZO.O.

Wrocław
Marta K.

Pełen profesjonalizm i mistrzowskie podejście do rozwiązywania indywidualnych problemów klienta. Do tego ogromne zaangażowanie ze strony wszystkich pracowników i mega miła atmosfera. Zdecydowanie polecam współpracę!

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Elam

Wrocław
Iwona M.

W pełni godna polecenia firma.Duża wiedza i kompetentna obsługa.Szybko, sprawnie i co najważniejsze we właściwy sposób.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Arcadio

Wrocław
Jan L.

Świetne biuro rachunkowe. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

Biuro Rachunkowe MB Monika Borkowska - Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe MB Monika Borkowska

Wrocław
INSTALACJE ELEKTRYCZNE RAFAŁ ŚWIRKOWSKI

Bardzo profesjonalna firma, która rzetelnie wywiązuje się z wszelkich obowiązków! Polecam! Dobrze jest mieć biuro rachunkowe, na którym można zawsze polegać.

MM ACCOUNTING

Wrocław
GiSoft - Mateusz Giza

Pełen profesjonalizm! Polecam MM Accounting nie tylko ze względu na wiedzę, rzetelność, zaangażowanie i skoncentrowanie na specyfice firmy, lecz także za dyspozycyjność i otwartość, które pomagają w sytuacjach niecierpiących zwłoki. Do tego oferują konkurencyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, bardzo miła obsługa, współpraca to czysta przyjemność.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe K&M

Wrocław
Jackweb Jacek Dominik

Księgowość z K&M oceniam jako na wysokim poziomie. Czas oczekiwania na moje pytania jest krótszy niż bym oczekiwał. Księgowa kompetentna, z pasją. Nie wiem, co znaczy dokładnie K&M, ale ja sobie tłumaczę skrót K&M jako Konkretnie i po Mistrzowsku. Polecam, jeżeli chcecie trafić ze swoją firmą w dobre ręce.

PU Anna Kaniewska

Wrocław
Dariusz O.

Szczerze polecam. Bardzo kompetentna. Dzięki tej firmie dużo zaoszczedziłem. Miałem skomplikowaną sytuację a p. Ania pomogła mi i doradziła jak najlepsze rozwiązanie. Doskonała obsługa za rozsądną cenę.

Usługi podatkowe Wrocław

JWW Biuro Rachunkowe

Wrocław

Biuro rachunkowe JWW zajmuje się wprowadzaniem na rynek, usługami księgowymi, obsługą kadrowo-płacową, zarządzaniem płatnościami, doradztwem i analizą biznesową oraz likwidacją spółek. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od ponad 18 lat. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do firm i otwarte usposobienie. W każdej chwili możesz zwrócić się do nas po informację lub poradę. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania dostosowanie do Twoich potrzeb, które pozwolą zminimalizować koszty, usprawnić zarządzanie i dostosować działalność do aktualnych przepisów. DLACZEGO MY? Jak dotychczas zaufało nam

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Nobis

Wrocław

BIURO RACHUNKOWE NOBIS ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Od 2015 roku działa również oddział w OŁAWIE. Obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy to niezaprzeczalne atuty naszego biura. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. NASZA OFERTA OBEJMUJE KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ FIRM W NASTĘPUJĄCYCH ZAKRESACH: - zakładanie działalności gospodarczej, - doradztwo w sprawach podatkowych i podatkowo-księgowych, pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowa księga

Biuro Rachunkowe TOMASZ CENDRO

Wrocław

Posiadam wiedzę i doświadczenia do prowadzenia ksiąg handlowych dla osób fizycznych i spółek, w tym komandytowych i jawnych. Obsługuję także działalności rozliczane w formie książki podatkowej, i ryczałtu. Pracuję na systemie Insert GT (Rachmistrz/Subiekt/Rewizor,) mogę pomóc przy możliwościach integracji systemów. Współpracuję z siecią certyfikowanych biur rachunkowych (www.OSCBR.pl), dla moich klientów mogę zaoferować nowoczesny system do obsługi zdalnej za naprawdę konkurencyjną cenę. Przekazuję swoją wiedzę w sposób praktyczny i zrozumiały dla laika. Jestem otwarty na nowe technologie , w tym na integracje systemów księgowych , bankowych czy kadrowych z księgowością. Stosuję proste, stałe zasady przekazywania

Usługi podatkowe Wrocław

Księgujemy.com

Wrocław

Nasze biuro rachunkowe działające na terenie Wrocławia i okolic oferuje współpracę w zakresie prowadzenia: książki przychodów i rozchodów ksiąg handlowych ryczałtu ewidencjonowanego karty podatkowej kadr i płac W standardowe usługi biura wchodzi także reprezentacja podatnika przed urzędami i innymi instytucjami Państwowymi. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie w zależności od: ilości dokumentów, rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz liczby pracowników dzięki temu możemy zaoferować Państwu rozwiązanie finansowe na każdą kieszeń.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Edyta Cyburt

Wrocław

Doświadczona księgowa z Wrocławia. 15 lat doświadczenia w obsłudze księgowej zarówno małych oraz średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych spółek. Świadczę kompleksowe usługi księgowe, oparte na zaufaniu i bieżącym kontakcie z klientem. W mojej ofercie znajdą Państwo zarówno prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, dedykowane między innymi dla księgowości działalności gospodarczej, jak i pełną księgowość spółek oraz kadry i płace. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, jak i certyfikatami potwierdzającymi moją stale aktualizowaną wiedzę za zakresu podatków i rozliczeń. Edyta Cyburt. http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/

Usługi podatkowe Wrocław

ABAKTAX KANCELARIA PODATKOWA S.C.

Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Oferujemy profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwa podatkowego. Oferujemy kompleksową obsługę w szerokim zakresie pokrywającą obowiązki podmiotów wobec urzędów i instytucji, a także obejmującą bieżące doradztwo księgowe, kadrowo-płacowe związane z prowadzoną działalnością. Oferujemy dostęp do dokumentacji on-line - APLIKACJA MOBEVO - bez konieczności wizyt w biurze ! Pracujemy na oprogramowaniu COMARCH OPTIMA. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku.

Usługi podatkowe Wrocław

Ekspedio Sp. z o.o.

Wrocław

Jesteśmy firmą skupiającą ekspertów w dziedzinie ekonomii i szerokopojętych finansów, posiadających rozległe doświadczenie w branży. Pierwsza firma (która działa do dziś) została założona w 1999r. Pracowaliśmy w międzynarodowych instytucjach finansowych, a obecnie chcemy przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie w ramach naszej działalności. Kładziemy nacisk przede wszystkim na zaspokajanie potrzeb oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego stosujemy indywidualne podejście do każdego. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji biznesowych korzystnych dla obu stron. Poniżej zamieściliśmy główne usługi, które świadczy nasza firma: 1. Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych: - Księgi Handlowe - KPiR - Ryczałt - Sporządzanie sprawozdań

Usługi podatkowe Wrocław

Kancelaria Księgowo-Doradcza Vitreum

Wrocław

Kancelaria Księgowo-Doradcza Vitreum specjalizuje się w obsłudze księgowej przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych, obsłudze kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego oraz pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwu następujące usługi: Obsługa księgowa: 1.Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów 2.Prowadzenie Ewidencji VAT 3.Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych i Wyposażenia 4.Prowadzenie Ewidencji Przychodów dla ryczałtu 5.Sporządzanie deklaracji podatkowych 6.Weryfikacja KPiR, ewidencji VAT oraz deklaracji podatkowych 7.Prowadzenie Ksiąg Handlowych 8.Sporządzanie wniosków kredytowych 9.Reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym 10.Audyty

SPF Wioletta Mazurkiewicz

Wrocław

Działalność gospodarczą w zakresie usługowego prowadzenia księgowości rozpoczęłam w 2016 roku. Wcześniej przez ponad 15 lat pracowałam w księgowości na podstawie umowy o pracę. Działam na terenie woj. dolnośląskiego. Podstawą mojej działalności jest: • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, • rozliczanie ryczałtu oraz karty podatkowej, • rozliczanie z US w zakresie podatku PIT i VAT, • obsługa kadrowo-płacowa, • rozliczanie z ZUS. Wszystkie operacje gospodarcze ewidencjonuję na licencjonowanych programach.

Usługi podatkowe Wrocław

ACONT Potoczny Jarosław

Wrocław

Działające od 2000r. biuro rachunkowe ACONT we Wrocławiu oferuje usługi księgowe i podatkowe. Oferujemy coś więcej niż tylko obsługę księgową: poczucie bezpieczeństwa, pomoc w bieżących sprawach i fachową opiekę. Sprawdź nasz cennik: pełna księgowość, rachunkowość spółek, książka przychodów i rozchodów. W cenie obsługi: bilans roczny, sprawozdania finansowe, ewidencje, rejestr zakupu i sprzedaży VAT, deklaracje podatkowe, reprezentacja w sprawach urzędowych i bankowych, podczas kontroli podatkowej i przed ZUS. Oferujemy także: analizy finansowa, sporządzanie wniosków kredytowych, biznesplanów, doradztwo w bieżących sprawach księgowo-podatkowych, zakładaniu działalności gospodarczej. Odbieramy dokumenty od klientów! Zobacz opinie o

K&M - Usługi podatkowe Wrocław

K&M

Wrocław

Firma K&M podejmie się prowadzenia: - Pełnej Księgowości - Uproszczonej Księgowości (KPiR, Ryczałt, karta podatkowa) - Kadr i płac Ceny za usługi księgowe ustalane są indywidualnie do Klienta w zależności od sposobu rozliczania jak i ilości dokumentów księgowych. Ceny za usługi kadrowo-płacowe ustalane są indywidualnie do Klienta w zależności od liczby pracowników w rozbiciu na umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne oraz ilości dokumentów kadrowych. Serdecznie zapraszam do kontaktu za pośrednictwem telefonu i/lub maila. Odpowiadamy na każde zgłoszenie. -Możliwość współpracy zdalnej- Odwiedź nas na www.km.biz.pl tel. 570-079-003 mail: biuro@km.biz.pl

I&Z Wiech Mirosław

Wrocław

Dziedzina, w której się specjalizujemy to pierwszy taniec, taniec dla dzieci, taniec użytkowy, kursy tańca, fitness, buggy gym. Realizujemy naszą działalność od 2010. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Łuków, Adamów. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Monika Benda biuro kadrowo-płacowe

Wrocław

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to księgowość oraz kadry. Dodatkowo świadczymy usługi związane z doradztwem księgowym. Na terenie województwa dolnośląskiego, w szczególności Wrocław i powiat wrocławski.

Heksagon Podatkowy

Wrocław

Moje wieloletnie doświadczenie w księgowości, podatkach i finansach pozwala na szybką aklimatyzację do specyficznych warunków wymaganych w firmach - czy to handlowej, usługowej, deweloperskiej czy też rolniczej. Pracując przez wiele lat jako samodzielna księgowa nauczyłam się odpowiedzialności za samodzielnie organizowaną i wykonywaną pracę. Praca na stanowisku kierowniczym i dyrektorskim nauczyła mnie odpowiadać przed zarządem spółek za pracę swoją jak i innych - koordynować pracę zespołu, delegować zadania, podejmować decyzje często pod presją czasu. Nie mam monopolu na wiedzę - lubię i chcę wiedzieć więcej i pracować jeszcze lepiej! Teraz działam w branży na własną rękę! Realizuję swoje marzenia i pracuję z pasją!

Gabola Biuro rachunkowe

Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku. Nasza specjalność to podatkowa księga przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS, rejestry VAT, deklaracje vat, place,kadry, rozliczenia roczne Pit, na terenie Wrocław.

IBR TAX - Usługi podatkowe Wrocław

IBR TAX

Wrocław

Biuro rachunkowe Wrocław Firma IBR TAX specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych oferując usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową, kompleksową obsługę informatyczną i pomoc prawną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie firmy. IBR TAX jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Nasze biuro rachunkowe Współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. jedną z najlepszych Kancelarii Adwokackich. Wykorzystując nowoczesne technologie komunikacji, oferujemy państwu w pełni bezpieczną i atrakcyjną księgowość elektroniczną. Posiadamy własnych specjalistów IT dbających o wdrożenie, bezpieczeństwo i ciągłość działania systemów

MRM Consulting - Usługi podatkowe Wrocław

MRM Consulting

Wrocław

Naszym Klientom możemy zaproponować pełną obsługę księgową. Specjalizujemy się w spółkach kapitałowych. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie podatków, deklaracji podatkowych, rachunkowości oraz sprawozdawczości finansowej. Możemy zaproponować bardzo elastyczne rozwiązania, dostosowane pod konkretnego Klienta. Posiadamy bardzo nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, które pozwala uzyskać dodatkowe korzyści (raporty, skrócony czas obsługi, informatyzacja i automatyzacja niektórych czynności). Nasze możliwości są jedynie ograniczone naszą wyobraźnią, u nas nie obowiązuje stwierdzenie "nie da się".

Consultor Biuro rachunkowe - Usługi podatkowe Wrocław

Consultor Biuro rachunkowe

Wrocław

Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 6998/2004. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową oraz finansową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Tymecka Elżbieta

Wrocław

LICENCJONOWANE BIURO RACHUNKOWE TYMECKA ELŻBIETA KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM KONKURENCYJNE CENY PARKING DLA KLIENTÓW. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

JM Finanse

Wrocław

Usługi płacowo-kadrowe -naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilno-prawne) -prowadzenie dokumentacji pracowniczej Rozliczenia z ZUS -deklaracje zgłoszeniowe -deklaracje rozliczeniowe -korekty deklaracji Rozliczenia z US -naliczenie podatku PIT-4 -sporządzanie deklaracji rocznych (PIT-4R, PIT-11,PIT-40) -Książka Przychodów i Rozchodów Obszar działania biura nie ogranicza się tylko do Wrocławia,świadczymy usługi rownież dla klientów z całego województwa. Oferujemy konkurencyjne ceny-to coś co nas wyróżnia. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz dużych firm. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kancelaria Podatkowa sc Alina i Michał Łopuszniak - Usługi podatkowe Wrocław

Kancelaria Podatkowa sc Alina i Michał Łopuszniak

Wrocław

Świadczymy usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego. W ramach usług księgowych prowadzimy pełne księgi rachunkowe, KPiR, ZUS, Kadry. Prowadzimy księgowość spółkom (osobom prawnym) oraz osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą. W ramach doradztwa podatkowego sporządzamy pisma takie jak: odwołania, zażalenia, skargi.

M'Art&Nez FUH

Wrocław

Działamy w branży od 1994 roku. Nasza specjalność to księgowość, kadry, na terenie Wrocław, Dolnośląskie.

Biuro Rachunkowe ALEW s.c.

Wrocław

Biuro Rachunkowe ALEW oferuje usługi księgowe z zakresu: ewidencji K PiR, ewidencji VAT, ryczałt, karta podatkowa, kadry i płace, księgi handlowe, ROZLICZENIA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH oraz rozliczenia ZUS. Posiadamy uprawnienia MF i obowiązkowe OC. Dokonujemy rozliczeń również u zleceniodawcy na miejscu, w siedzibie firmy, a także osobiście odbieramy dokumenty od klienta i przywozimy rozliczenia.

BIURO RACHUNKOWE

Wrocław

Wykonujemy prace od 2016. Nasze usługi świadczymy we Wrocławiu. Nasz zakres działania to usługi księgowe. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Biuro Księgowo - Rachunkowe Storno. Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Wrocław

Biuro Księgowo - Rachunkowe Storno. Sp. z o.o.

Wrocław

Szeroko rozumiana obsługa księgowa firm: Storno Sp. Z o.o. - Wrocław, ksiegi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów,kadry i płace, obsługa ZUS,wnioski kredytowe, biznes plany, doradztwo podatkowe,doradztwo organizacyjne itp..

Udriver

Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak wojewdztwa dolnośląskie, mazowieckie. Nasza specjalność to księgowość. Zapraszamy do współpracy.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.