Usługi podatkowe Wrocław - Najlepsi w 2021

Firmy Podatkowe we Wrocławiu, 2022

225 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Usługi podatkowe Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 225 Specjalistów od Podatków z Wrocławia złożyło 18580 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie doradcy podatkowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Podatków w 2022 r. z Wrocławia.

Usługi podatkowe Wrocław
Piotr G.

Kontakt z Panem Jerzym Paluchem był prosty i wygodny - szybko i sprawnie udało się ustalić termin oraz formę konsultacji. Sama porada podatkowa była bardzo przydatna, Pan Jerzy wykazuje bogatą wiedzę w tej dziedzinie i proponuje konkretne rozwiązania.

4.96 (89 opinii)
Marcin W.

Pan Andrzej wyjaśnił mi dokładnie kwestie opodatkowania i ZUS w przypadku osoby powracającej do Polski i pracującej zdalnie dla zagranicznego pracodawcy, polecam.

4.67 (12 opinii)
Hanna K.

Doradca finansowy zdecydowanie poinformował mnie o przepisach prawno-finansowych. Odpowiedział fachowo, przejrzyście, bardzo zrozumiale, dzięki niemu wiem jak mam postępować i nie narazić się na jakieś niepotrzebne problemy w związku ze sprzedażą nieruchomości. Pozdrawiam Hanna Kowalska

4.93 (123 opinie)
Jan S.

Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na zapytanie. Właściwe wyjaśnienie zagadnień i omówienie problemu POLECAM W 100%.

5.0 (103 opinie)
Nowe Media

Biuro Rachunkowe Centu$ prowadzi księgowość moich firm z należytą starannością od wielu lat. Zarówno formy uproszczone w postaci ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, ksiązki przychodów i rozchodów jak i Księgi Handlowe. Z pełnym zaangażowaniem realizuje zlecenie na czas. W razie potrzeby służy wsparciem merytorycznym i wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowo prowadzone sa wszystkie sprawy księgowe, pracownicze, także ZUS i sprawozdania do GUS. Serdecznie polecam Biuro Rachunkowe Centu$ jako partnera do wspołpracy.

5.0 (63 opinie)
Bartosz H.

Z całego serca polecam Pana Marcina! Profesjonalne doradztwo w zakresie prawa budowlanego. Bardzo szeroka wiedza, kompleksowa obsługa prawna na każdym etapie rozwiązywania problemu. Spotkania odbywały się zawsze punktualnie. Pan Marcin był zawsze bardzo dobrze przygotowany, otrzymywałem gruntowną analizę prawną oraz propozycje różnych rozwiązań omawianego problemu.

5.0 (22 opinie)
Beata R.

Firma to przede wszystkim ludzie a tę stanowią profesjonaliści.Ponadto życzliwi, cierpliwi, otwarci na kontakty służący dobrą radą. Nasze doświadczenie to cała nasza współpraca. Polecamy szczerze firmę Ergotax.

5.0 (16 opinii)
Tomasz Chybziński

Pan Jan bardzo dokładnie wytłumaczył wszystkie sposoby opodatkowania dochodu wraz z wyliczeniem "na żywo".

5.0 (9 opinii)
Ambrela biuro ubezpieczeń

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę i polecam innym korzystanie z usług. Rzetelność, profesjonalizm i wytworzenie bardzo przyjaznej atmosfery we wzajemnych relacjach.

5.0 (4 opinie)
Szymon W.

Niezwykle doświadczony, posiadający szeroką wiedzę z zakresu podatków, bardzo wnikliwy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wygenerował bardzo dużo oszczędności układając biznes. Polecam wszystkim, którzy poważnie podchodzą do biznesu.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Podatków z Wrocławia

HUBERT W.

Pan Paweł jest osobą bardzo kompetentną. Perfekcyjnie świadczy usługi biura rachunkowego. Jest zawsze chętny pomóc i doradzić. Odpowiada bardzo szybko na zadane mu pytania. Zawsze odpisuje jasno i zrozumiale. Jest bardzo zadowolony z biura Pana Pawła i z czystym sercem polecam!

5.0 (1 opinia)
Dubliner Irish Oub sp z o.o.

Po 20 latach tułaczki w końcu znaleźliśmy świetnego księgowego, bardzo dokładny, skuteczny i efektywny. Zawsze mogę liczyć na wsparcie merytoryczne i doradztwo w ramach usługi. Polecam wszystkim przedsiębiorcom.

5.0 (8 opinii)

IMS Sp. z o.o.

 • Wrocław
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

5.0 (4 opinie)
Adam W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem Asygnata. Cenie sobie Ich profesjonalną obsługę, błyskawiczny czas realizacji zadań, kompleksowy zakres usług, rzetelność, oraz sympatycznych pracowników.

5.0 (53 opinie)
Robert M.

Długo szukałem obsługi podatkowo-księgowej, ale było warto, bo w końcu trafiłem w punkt. Rzetelne doradztwo i obsługa w dobrej cenie. Polecam.

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Rafał K.

Krótko,zwięźle i na temat: wszystko jasno opisane, jak coś potrzeba od razu jest przesłane czy załatwione. Współpraca bezproblemowa.

5.0 (13 opinii)
Gabinet Dobrych Rozwiązań

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do spraw księgowych. Darzę ogromnym zaufaniem tę firmę. Dziękuję za zaangażowanie i współpracę.

5.0 (20 opinii)
Grzegorz K.

Firma profesjonalnie podchodzi do klienta. Pierwsza rozmowa z Panem Mateuszem: rzeczowa, bez namawiania, rozwiewająca wątpliwości; jasne warunki umowy bez niespodzianek na dalszych etapach współpracy. Współpraca z księgową, Panią Dominiką: pomagając krok po kroku w założeniu i prowadzeniu działalności służy jednocześnie wiedzą podawaną w przystępnej dla laika formie; jest dostępna w razie pytań, realnie zainteresowana prowadzeniem spraw firmy. Szczerze polecam!

5.0 (28 opinii)
Ula K.

Profesjonalne i terminowe konsultacje z zakresu rachunkowości związanej z międzynarodowymi transakcjami. Bardzo dziękuję za wsparcie na każdym etapie rozliczania!

5.0 (3 opinie)

LINEN EWA BODZAN

 • Wrocław
Bartosz Patalas

Pani Ewa jest doskonałym fachowcem, posiada dużą wiedzę, pomogła mi wyeliminować błędy popełnione przez inną księgową, oraz ma duże zasoby cierpliwości, często nie mam czasu by się od razu zająć tym co trzeba.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe Expert

 • Wrocław
P.H.U. „Kozi”

Prowadzę firmę od 8 lat, korzystałem z kilku biur rachunkowych, ale dopiero w biurze rachunkowym Expert znalazłem to czego szukałem. Fachowe doradztwo, szybki kontakt, relatywnie niski koszt do świadczonej usługi. Polecam z całego serca.

5.0 (9 opinii)

Biuro Usług Księgowych i Badania Bilansów Biegli S&S Sp. z o.o.

 • Wrocław
Michał P.

Biuro Usług Księgowych i Badania Bilansów Biegli S&S Sp. z o.o. powstało we Wrocławiu w 1994r. Prowadzimy księgowość zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. W zakres naszej działalności wchodzi również obsługa kadrowo-płacowa. W ramach prowadzonych przez nas usług prowadzimy: - księgi Handlowe (pełna księgowość), - podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów, - ryczałt ewidencjonowany, - kadry i płace. Usługi wykonywane w ramach prowadzenia księgowości: - miesięczne lub kwartalne kalkulacje, na podstawie których obliczany jest podatek dochodowy, - miesięczne rejestry dokumentów, na podstawie których sporządzane są deklaracje VAT-UE, VAT-27 oraz VAT-7. Dokumenty dostarczane są do odpowiednich organów podatkowych w wymaganych terminach w sposób elektroniczny. Wysyłane są również pliki JPK w wersji elektronicznej, - roczne sprawozdania finansowe zgodne z Ustawą o Rachunkowości z 29 września 1994r. oraz zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28 dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, - prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z naliczeniami amortyzacji. W naszym biurze księgowym wszelkie ewidencje prowadzone są na podstawie dokumentacji dostarczanej przez Klienta. Dokumenty mogą być dostarczane osobiście lub elektronicznie, możemy również odbierać dokumenty bezpośrednio od klienta. Zapraszamy! www.bieglisis.pl

5.0 (2 opinie)

Panex Sp. z o. o.

 • Wrocław
Agnieszka M.

Współpraca z firmą Panex to czysta przyjemność, nareszcie wszystko pięknie poukładane, bez stresów. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze zawsze można liczyć na rzetelne doradztwo.

5.0 (3 opinie)

VERIV S.A.

 • Wrocław
Zbigniew K.

Witam, podjąłem współpracę z Kancelarią Prawną Veriv S.A. i jestem szczerze bardzo zadowolony. Poprowadzili kompleksową obsługę prawną sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Polecam w 100 %!

5.0 (1 opinia)

BIURO RACHUNKOWE GROSS-NET ALEKSANDRA KRZYŻANEK

 • Wrocław
KRYZA

Współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat. Wiedza, rzetelność, profesjonalizm. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowo-Informatyczne

 • Wrocław
Grażyna S.

Usługa wykonana bardzo dobrze, precyzyjnie i moimi wymaganiami. Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Współprace oceniam bardzo dobrze. Jestem w pełni zadowolona. Polecam.

5.0 (8 opinii)

MM ACCOUNTING

 • Wrocław
GiSoft - Mateusz Giza

Pełen profesjonalizm! Polecam MM Accounting nie tylko ze względu na wiedzę, rzetelność, zaangażowanie i skoncentrowanie na specyfice firmy, lecz także za dyspozycyjność i otwartość, które pomagają w sytuacjach niecierpiących zwłoki. Do tego oferują konkurencyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, bardzo miła obsługa, współpraca to czysta przyjemność.

5.0 (2 opinie)

MB Biuro Usług Księgowych

 • Wrocław
Psychoedukacja i szkolenia

Indywidualne podejście do mnie jako klienta i bardzo dokładne wytłumaczenie co mam zrobić, jak będziemy pracować wspólnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Monikę, ponieważ prowadzi moje rozliczenia bardzo dokładnie i wszystko mi cierpliwie tłumaczy.

5.0 (1 opinia)

BeSafe Usługi księgowe Barbara Serwa

 • Wrocław
Elżbieta G.

Polecam usługi księgowe u Pani Barbary, ogromna wiedza, zawsze pomocna i kontaktowa. Polecam!

5.0 (2 opinie)

GMC Holding sp. z o.o.

 • Wrocław
MAISON Lilianna Maison

Młoda, ale kompetentna kadra, fachowa obsługa, która kompleksowo i szybko rozwiązuje nałożone na nich obowiązki i zadania. Jestem bardzo zadowolona i szczerze POLECAM

5.0 (1 opinia)

MWR księgowość Marta Wiewióra-Ćwikła

 • Wrocław
Malwina K.

Współpraca z MWR Księgowość należy do bardzo udanych :) Na każdym kroku mogę liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony Pani Marty. Dzięki MWR Księgowość prowadzenie własnej działalności stało się łatwiejsze. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe K&M

 • Wrocław
Jackweb Jacek Dominik

Księgowość z K&M oceniam jako na wysokim poziomie. Czas oczekiwania na moje pytania jest krótszy niż bym oczekiwał. Księgowa kompetentna, z pasją. Nie wiem, co znaczy dokładnie K&M, ale ja sobie tłumaczę skrót K&M jako Konkretnie i po Mistrzowsku. Polecam, jeżeli chcecie trafić ze swoją firmą w dobre ręce.

5.0 (3 opinie)

MA Digital Accounting

 • Wrocław
Barbara B.

Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

5.0 (4 opinie)

BIURO RACHUNKOWE Marlena Jakubów

 • Wrocław
EL-PRO Krzysztof Łapa

Współpracuję z biurem Pani Marleny od ponad 2 lat i bardzo cenię sobie tą współpracę. Księgowość prowadzona jest rzetelnie i profesjonalnie. Kontrole z US i ZUS dotychczas bez najmniejszych zastrzeżeń. Fachowe doradztwo.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria podatkowa Skrzekut, Rudowicz i Wspólnicy s.c.

 • Wrocław
Mirth

Pracuje się z nimi świetnie, w kilka miesięcy wyprostowali mi kilkuletni bałagan księgowy, pozostawiony przez poprzednia księgowa. Pomogli mi wprowadzić rozwiązania optymalizacyjne.

5.0 (4 opinie)

KATARZYNA SKOWROŃSKA

 • Wrocław
Aldona H.

Moim zdaniem najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu to właśnie Super Księgi, mogę z czystym sumieniem polecić panią Kasie Skowrońską.

5.0 (16 opinii)

BIURO RACHUNKOWE VERITAS DELTA SP. ZO.O.

 • Wrocław
Marta K.

Pełen profesjonalizm i mistrzowskie podejście do rozwiązywania indywidualnych problemów klienta. Do tego ogromne zaangażowanie ze strony wszystkich pracowników i mega miła atmosfera. Zdecydowanie polecam współpracę!

5.0 (6 opinii)

BMP Marta Ptak

 • Wrocław
M1 sp. z o.o.

Szybko, sprawnie działający podmiot, godny polecenia

5.0 (1 opinia)

kalkulus sp. z o.o.

 • Wrocław
Panda Sushi Sp. z o.o.

Bardzo dobra obsługa księgowa. Wszelkie kwestie nawet najbardziej zawiłe zostały wyjaśnione "po ludzku". Polecam!

5.0 (2 opinie)

CPC Tax sp. z o. o.

 • Wrocław
Karol W.

Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam z całego serca!

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe Spec Tax Group Sp. z o.o.

 • Wrocław
DOM POD BRZOZAMI VIKI

Bardzo dobra współpraca. Dobry przekaz informacji. Na bieżąco jestem informowana o zmianach w systemie rachunkowym i zmianach w prawie pracy. Aktywnie nadzorowane są i pilnowane są sprawy klienta. to nie tylko przyjmowanie faktur i rozliczenia z US, ale też dbałość prawidłowe rozliczanie i mój spokój oraz bezpieczeństwo w czasie prowadzenia działalności.

5.0 (12 opinii)

Biuro Rachunkowe Elam

 • Wrocław
Iwona M.

W pełni godna polecenia firma.Duża wiedza i kompetentna obsługa.Szybko, sprawnie i co najważniejsze we właściwy sposób.

5.0 (1 opinia)

PU Anna Kaniewska

 • Wrocław
Dariusz O.

Szczerze polecam. Bardzo kompetentna. Dzięki tej firmie dużo zaoszczedziłem. Miałem skomplikowaną sytuację a p. Ania pomogła mi i doradziła jak najlepsze rozwiązanie. Doskonała obsługa za rozsądną cenę.

5.0 (2 opinie)

Fina Doradcy Finansowi

 • Wrocław
Tomasz M.

Kredyt Hipoteczny - Profesjonalne dobranie oferty. Bardzo szybka decyzja . Pomoc w zebraniu dokumentacji do kredytu . Bardzo miła obsługa

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe Arcadio

 • Wrocław
Jan L.

Świetne biuro rachunkowe. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe MB Monika Borkowska

 • Wrocław
INSTALACJE ELEKTRYCZNE RAFAŁ ŚWIRKOWSKI

Bardzo profesjonalna firma, która rzetelnie wywiązuje się z wszelkich obowiązków! Polecam! Dobrze jest mieć biuro rachunkowe, na którym można zawsze polegać.

5.0 (1 opinia)

BIURO RACHUNKOWE ELKAMA S.C ELŻBIETA TOBOLSKA, KATARZYNA PRASEK

 • Wrocław
www.studio-gepard.pl

Godne polecenia, bardzo porządne biuro rachunkowe. Kompetencje na najwyższym poziomie, usługi zawsze terminowe, sprawne procedury monitorowania terminów oparte na powiadomieniach przypominających. Świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, zaangażowanie w tematy wykraczające poza zakres obowiązków. Do tego bardzo fajna, domowa i jednocześnie profesjonalna atmosfera współpracy.

5.0 (5 opinii)

KIWI Group

 • Wrocław
Ewa

Ciekawa oferta, konkurencyjna cena, miła obsługa. Jestem zadowolona z usługi, na pewno jeszcze raz skorzystam zwłaszcza przed 1 listopadem.

5.0 (1 opinia)

Business Finans Kamila Broniewicz

 • Wrocław
Healthyway Organic

Bardzo wykwalifikowana kadra, swietna i szybka obsługa w zakresie otrzymania kredytu! Nie wiem jak to robią ale w przeciagu tygodnia udało zalatwic sie i zamknac umowe kredytowa dla mojej firmy. Polecam z 100% odpowiedzialnoscia.

5.0 (1 opinia)

Target 21 Sp. z o.o.

 • Wrocław

Ze względu na rozwój firmy chcielibyśmy zaoferować Państwu usługi świadczone przez TARGET 21 Sp. z o.o. w zakresie: BHP 1. Kontrola stanu BHP na budowie – możliwość podjęcia współpracy dorywczej lub stałej. 2. Opracowywanie lub pomoc w opracowaniu dokumentacji BHP na budowie tj. Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, Instrukcji Bezpiecznego Wykonywania Robót, Oceny Ryzyka Zawodowego dla Zadania. 3. Audyty BHP stanowisk pracy na budowie + raport. 4. Opracowywanie dokumentacji powypadkowej + GUS. 5. Szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników i pracodawców oraz osób kierujących pracownikami. 6. Oceny Ryzyka Zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy. 7. Przeglądy stanowisk pracy pod względem BHP. 8. Pełna obsługa kadry pracowniczej w

Ranking Specjalistów od Podatków obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...