Usługi podatkowe Sulęcin - Najlepsi w 2023

Firmy Podatkowe w Sulęcinie, 2023

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Usługi podatkowe

Średnia ocena specjalistów od podatków w Sulęcinie to 4.94 (na podstawie 137 opinii).

Wszystkie firmy
Usługi podatkowe Sulęcin
Jarek F.

Fachowa, kompetentna obsługa, usługi na wysokim poziomie w dobrej cenie.

5.0 (1 opinia)

Biuro usługowo-rachunkowe "Liczydło' zajmuje się usługami rachunkowymi, jednak oferujemy również pomoc w wypełnianiu wszelkich dokumentów związanych z działalnością gospodarczą, pomoc w zakładaniu działalności, wyborze PKD, formy opodatkowania firmy, składania wniosków o dofinansowanie na działalność gospodarczą, biznes plany i inne. Oferujemy także usługi związane z audytem wewnętrznym oraz rozliczaniem PIT. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomóc. Zapraszamy do współpracy!

Agencja celna GOLDI Sp. z o.o.

 • Słubice
 • 32 km od Sulęcin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku nasza firma świadczy w szerokim zakresie usługi celne, przeładunkowe oraz rozszerzyła swoją działalność o branżę transportową oraz spedycyjno-logistyczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę klientom na całym świecie. Organizujemy profesjonalny przewóz różnego rodzaju ładunków cało pojazdowych (FLT) jak i drobnicowych (LTL) w transporcie krajowym i międzynarodowym. Łącząc różne rodzaje transportu w najbardziej opłacalny sposób, tworzymy elastyczny i wydajny łańcuch dostaw dla naszych klientów. Każdy transport jest monitorowany i ubezpieczony. Dodatkowo dbamy o stały kontakt z kierowcą i klientem. Przygotowujemy dokumentację przewozową oraz oferujemy usługi celne

Biuro Podatkowe Weronika Lont

 • Słubice
 • 32 km od Sulęcin
Michał I.

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Biuro Księgowo-Finansowe

 • Lubrza
 • 27 km od Sulęcin

Dziedzina, w której się specjalizujemy to prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowych, konsolidacja sprawozdań, analizy, kalkulacje. Wykonujemy prace od 2016. Teren działania firmy to Świebodzin. Zapraszamy do zadawania pytań.

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Sulęcinie

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Sulęcina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kdf-podatki.pl

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Firma KDF-Podatki to jedna z największych firm w Polsce, które zajmują się świadczeniem usługi zwrotu nadpłaconego podatku, powstałego w czasie legalnej pracy poza granicami kraju. Zwrot podatku z zagranicy jest bowiem dla wielu Polaków pracujących na obczyźnie poważnym problemem, nie każdy bowiem wie, co należy zrobić, aby taki zwrot był w ogóle możliwy. Do grupy KDF-Podatki zaliczają się podmioty, które już od ponad dekady fachowo trudnią się tematyką zwrotu nadpłaconego podatku. Posiadamy aż 25 oddziałów na terenie całego kraju, cały czas też bardzo intensywnie się rozwijamy, poszerzając swoją działalność o nowe miejsca. Swoją działalność, znaną powszechnie z solidności i rzetelności, opieramy o współpracę z wieloma kancelariami

avatar icon

Biuro Rachunkowe J. ZIELIŃSKI

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Specjalizujemy się w księgach przychodów i rozchodów. Realizujemy zlecenia od 2005. Obsługujemy Klientów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Zachęcamy do kontaktu. Deklaracje podatkowe PIT

avatar icon

Biuro Rachunkowe AS

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin
ONLY ONE DAMIAN ŁYSZCZEK

Na rynku lokalnym jest sporo firm świadczących usługi rachunkowe. Mój wybór padł na biuro rachunkowe AS, ponieważ kierowałem się opinią firm, z którymi współpracuję (opinie tych firm były bardzo dobre), powtarzały się słowa "ogromna kompetencja, doświadczenie, wiedza, rzetelność, oraz miła obsługa". Teraz po dłuższym czasie mogę stwierdzić, iż słowa które padały były trafne i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdemu kto liczy na profesjonalizm.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

BIURO RACHUNKOWE EKSPERT Anna Pluta

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Zapewniamy Państwu pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Wspólnie dobierzemy ofertę dla każdego typu prowadzonej działalności. Zapraszamy chętnych do współpracy. Nasze biuro istnieje od 2004 roku, Posiadamy 15 letnie doświadczenie na rynku. Naszym atutem jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego. Obsługujemy firmy z obcym kapitałem. Oferujemy: - prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości (KH), - prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR), - prowadzenie ewidencji przychodu (ryczałt), - prowadzenie ewidencji VAT, - prowadzenie akt osobowych, - naliczanie wynagrodzeń, - rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, - rozliczenia roczne PIT, - wysyłka elektroniczna deklaracji ZUS, PIT,

Kancelaria Audytorska Grzegorz Golczak

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Kancelaria Audytorska wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów – nr ewidencyjny 4086. Właścicielem Kancelarii jest Grzegorz Golczak – biegły rewident wpisany do rejestru biegłych rewidentów – nr w rejestrze 8910, posiadający doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego, zakładów opieki zdrowotnej, nadleśnictw. Wszyscy współpracujący z Kancelarią biegli rewidenci posiadają bogate doświadczenie w swoim zawodzie. Kancelaria objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności rewizji finansowej.

"Biznes-Projekt" Sp. z o.o.

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Maciej Bezulski

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin
Piotr W.

Uprzejma i fachowa obsługa, profesjonalna wiedza. Bardzo polecam usługi pana Macieja.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Rachunkowo-Audytorska Mariusz Mizerski

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw w pełni zdalnie, dając klientom możliwość przesyłania dokumentacji on-line, pełny monitoring firmy oraz szereg narzędzi usprawniających proces zarządzania. W ramach świadczonych usług rachunkowych obsługujemy spółki handlowe, cywilne, fundacje i stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Prowadzimy pełną i uproszczoną księgowość. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo i nadzór księgowo-podatkowy. Usługi księgowe obejmują m.in.: - prowadzenie ksiąg wg ustawy o rachunkowości lub MSSF/MSR - prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji - prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych - przygotowanie rozliczeń

avatar icon

Biuro Rachunkowe Kamila Bykowska

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Biuro Rachunkowe Elżbieta Gromala

 • Gorzów Wielkopolski
 • 34 km od Sulęcin

Biuro Rachunkowe Gusto Sp. z o.o.

 • Krosno Odrzańskie
 • 40 km od Sulęcin
LUCEO Robert Stachyra

Biuro prowadzi naszą księgowość od 2015 roku. Nie wyobrażamy sobie współpracy z nikim innym, pełen profesjonalizm, pomoc w każdym zakresie, punktualność i sumienność.

5.0 (5 opinii)
avatar icon

ProfiTax365 spółka z o.o.

 • Sulechów
 • 52 km od Sulęcin
Qualitychamp Letnica Sp z o.o.

Dobry kontakt, profesjonalna obsługa w zakresie księgowości i kadr, dokumenty sprawozdania zawsze na czas. Zmiany w przepisach w obszarze księgowości i Kadr z Profitax365 to tylko przyjemność.

5.0 (1 opinia)

Barbara Adamus

 • Sulechów
 • 52 km od Sulęcin

Witam wszystkich, Ukończyłam technikum rachunkowe, w którym miałam 2 miesiące praktyk zawodowych. W ciągu 4-5 miesięcy pracowałam w biurze rachunkowym, co musiałam przerwać idąc na macierzyński. Teraz chętnie wrócę do swojego zawodu. - rozliczę pit - wystawię faktury i noty korygujące sprawdzę poprawność i skoryguje faktury, wprowadze faktury do systemu informatycznego -Prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie dowodów księgowych

Krzysztof Wechterowicz

 • Międzychód
 • 55 km od Sulęcin

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to rozliczanie małych firm w tym księga, deklaracje, zus, na terenie Międzychód, okolice.

AT-TOM

 • Międzychód
 • 55 km od Sulęcin
Karolina B.

Miła obsługa, fachowe podejście do Klienta. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Grzegorz S.

Pan Arkadiusz prowadzi moją księgowość sprawnie i profesjonalnie. Otrzymuję informacje o aktualnych zmianach prawnych i administracyjnych. Polecam

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Dla Klientów wykonujemy księgi rachunkowe, podatek od towarów i usług. Działamy na rynku od 2015 roku. Firma obsługuje województwo zachodniopomorskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Prowadzę biuro rachunkowe od 2006r. Jestem certyfikowanym księgowym. Oferuje obsługę w zakresie pełnej księgowości jak i w zakresie podatkowej książki przychodów i rozchodów, obsługę list płac, deklaracji ZUS i deklaracji podatkowych. Możliwość współpracy w sposób zdalny.

KD Sp. z o.o.

 • Zielona Góra
Eliza Z.

Profesjonalnie, rzetelnie i "po ludzku". Nie ma problemu z umówieniem się o dowolnej godzinie - nawet w weekend. Na moje pytania i wątpliwości otrzymywałam odpowiedzi szybko i bez łaski, ale z uśmiechem na twarzy. Spotkania w ramach pracy mogę połączyć z przyjemną rozmową. Nie dostaję ciarek jak mam iść do księgowej, o wszystkim jestem uprzedzona odpowiednio wcześniej i mogę liczyć na radę gdy czegoś nie jestem pewna. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (23 opinie)

Biuro Rachunkowe RESARO

 • Zielona Góra
Małgorzata M.

Indywidualne podejście do klienta i duża wiedza. Skanowanie faktur i załączanie ich do systemu bardzo ułatwia współpracę. Polecam!

5.0 (2 opinie)
avatar icon

A4U

 • Zielona Góra
A4U POLSKA SP. Z O.O.

Profesjonalna obsługa księgowa, wszystko na czas, zawsze służą radą

5.0 (2 opinie)
Teletech Serwis

Konkretnie i rzetelnie a do tego bardzo miło. Dobry dojazd do biura, z parkingiem (chociaż w mieście z miejscem bywa różnie) zawsze dostępnym. Zakres usług oferowanych jest znacznie większy niż tylko usługi księgowe (pozyskanie dotacji, porady finansowe). Bardzo polecam.

5.0 (4 opinie)

Jeśli szukają Państwo rzetelnych usług księgowych - zapraszam do kontaktu. Doświadczenie, wiedza i pasja - to wszystko w jednym miejscu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz pełnej księgowości. Proponuję usługi zdalne, ale nie wykluczam osobistych spotkań w Państwa firmie. Zapraszam

Marzena K.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Tax Expert

 • Zielona Góra
Maciej Węgrzyn

Trafiłem na oferteo na Panią Tatianę i bardzo chwalę sobie prowadzenie księgowości przez biuro Tax Expert. Zawsze pomocna, uczciwa, terminowa obsługa, każde zestawienie jakie potrzebuję mam bardzo szybko, oraz wszystkie potrzebne dokumenty do zatrudniania pracowników.

5.0 (10 opinii)
avatar icon

Profi Service

 • Zielona Góra

Celem naszego biura jest zapewnienie klientom pełnego komfortu. Zajmujemy się pełną obsługą księgowo - kadrową. Dajemy coś więcej niż doskonałe zarządzanie rachunkami firmy, dajemy bezcenny spokój

Rysiu P.

Profesjonalna firma. Szybkie i konkretne odpowiedzi, bardzo mi pomogła w założeniu firmy w PL. Gorąco wszystkim polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Mateusz K.

Bardzo dobry kontakt telefoniczny, duże pojęcie o księgowości oraz znajomość różnego rodzaju ulg.

5.0 (2 opinie)

Biuro Rachunkowe Sylan

 • Zielona Góra

Świadczymy usługi księgowe i kadrowo - płacowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą i spółek z o.o., cywilnych, komandytowych, jawnych. Wyprowadzamy zaległości, przejmujemy księgowość w trakcie roku. Pomagamy zakładać działalność i spółki. Uczestniczymy w szkoleniach podatkowych, aby zapewnić Klientom wysoką jakość naszej wiedzy. Jesteśmy w branży od 20 lat, biuro prowadzimy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów. Zapraszamy do współpracy.

Ośrodek Terapii Rodzin Zielona Góra

Moja firma jest jednoosobowa. Nie mam pojęcia o księgowości. Dzięki współpracy z firmą Fortel śpię spokojnie. Mam komfort, że wszystko będzie w zgodzie z najnowszymi przepisami. Ja mogę się spokojnie skupić na działalności firmy.

5.0 (109 opinii)

Jesteśmy profesjonalnym certyfikowanym biurem rachunkowym, zapewniającym wsparcie kadrowo-księgowe. Od 2010 roku rozwijamy naszą działalność, poszerzamy jej zasięg i zyskujemy zaufanie coraz szerszego grona klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych firm obecnych na rynku od wielu lat, jak również początkujących przedsiębiorców, oczekujących kompleksowego wsparcia podczas zakładania działalności i stawiania pierwszych kroków biznesowych. Naszym celem jest pomoc w rozwoju Twojej firmy. Ty możesz koncentrować się na jej rozwoju, my zajmujemy się bezpieczeństwem Twoich finansów, odciążając Cię z obowiązków związanych z księgowością i podatkami.

Enuko.pl

Jeżeli ktoś poszukuje troskliwej, profesjonalnie obsługującej swoich klientów, zawsze służącej poradą księgowej - czym prędzej powinien odwiedzić Panią Joannę z biura JN FINANSE. Za to, że na Panią Joannę mogę zawsze liczyć biuro otrzymuje najwyższą ocenę.

5.0 (8 opinii)

PROFIT SPÓŁKA Z O.O.

 • Zielona Góra
PolisoMania Sp. z o.o.

Nasza firma poleca usługi Biura Rachunkowego PROFIT. W trakcie naszej współpracy, przeprowadziliśmy wiele ważnych procesów, w których Biuro aktywnie uczestniczyło począwszy od pomocy przy samej rejestracji spółki. Usługi wykonywane są rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i wymogami ustaw podatkowych. Cały nasz zespół może liczyć w każdej chwili na fachową pomoc i konsultacje, nawet jeśli wykraczają poza zakres usług ustalonych w umowie. Największym atutem Biura Profit jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

5.0 (4 opinie)
Aurora Nowy Wiek Światła Spółka z o.o.

Profesjonalizm i zaangażowanie! Pokładam głęboką nadzieję, że znalazłam księgowego z którym będę współpracować przez długie lata. Od kiedy pracuję z panem Cezarym, czuje się znacznie spokojniej w kwestii księgowości. Z Serca polecam! :)

5.0 (9 opinii)
Tomasz K.

Nie ma mowy o rozwoju firmy bez odpowiedniej księgowości - dlatego nie wyobrażam sobie istnienia mojej działalności bez współpracy z KARMONEM. Pełen profesjonalizm w kontaktach z urzędami, doradztwo i optymalizacja podatkowa to rzeczy które znajdziecie w KARMONIE. Gorąco polecam i pozdrawiam całe Biuro Rachunkowe.

5.0 (8 opinii)
avatar icon

Biuro Rachunkowe BRAVAL

 • Zielona Góra
Katarzyna N.

Rzetelnie, konkretnie, wszystko na czas. Bardzo dobry kontakt. Polecam

5.0 (1 opinia)
avatar icon

OLZA AT

 • Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu księgowości, wypełnianiu wniosków do KRS i innych instytucji oraz w rozliczeniu swojej działalności. Przerażają Ciebie przepisy, sprawozdania finansowe oraz deklaracje CIT, VAT, PIT a także GUS i ZUS. Zapraszamy OLZA AT pomoże we wszystkim z dojazdem do klienta. Oferuje usługi dla: -osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą -spółek cywilnych -spółek osobowych (jawne, komandytowe i partnerskie) - spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością) Zalety współpracy: -prowadzenie ksiąg handlowych -prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów -prowadzenie ewidencji ryczałtowych -prowadzenie rejestrów i rozliczeń podatku VAT -zgłoszenie pracowników do ZUS -kompletowanie i prowadzenie

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe - specjalizacja spółki prawa handlowego. Rachunkowość, podatki, ZUS, PFRON, Kadry i płace. Ubezpieczenia, kredyty. Zaprezentujemy Twoją firmę w języku niemieckim, angielskim oraz mandaryńskim. Zapraszamy do współpracy!

INTAX Biuro rachunkowe

 • Zielona Góra
Citrin

Profesjonalizm, wiedza, Pani Marta i Ania to świetne księgowe. Polecamy biuro Intax.

5.0 (1 opinia)

An-Mar

 • Zielona Góra

Podatki to nasza specjalność. Rozliczymy twoje podatki, naliczymy wynagrodzenia, sporządzimy deklaracje. Pełen zakres usług księgowych. Zapraszamy.

avatar icon

BR Marcella

 • Zielona Góra

Biuro rachunkowe proponuje usługi z zakresu finansów i księgowości. Obsługuje głównie małe i średnie firmy. Firma specjalizuje się w podatkach i rozliczeniach. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Biuro rachunkowe dba o bezpieczeństwo powierzonych mu finansów, podchodzi do każdego rozliczenia merytorycznie i profesjonalnie.

KB IT Security

Polecam, fachowe doradztwo i sympatyczna atmosfera. Wszystko co trzeba wiedzieć o podatkach i prowadzeniu księgowości w jednym miejscu.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Wykonujemy prace od 2001. Usługi, które świadczy nasza firma to prowadzenie KpiR, rejesty VAT, kadry, płace, pełna księgowość. Terenem działalności naszej firmy jest powiat gryfiński, myśliborski, Szczecin. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

avatar icon

Hgf

 • Brzesko

Ranking Specjalistów od Podatków obejmuje również takie miejscowości jak: Sulęcin, Słońsk, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Wędrzyn, Glisno, Ostrów, Żubrów, Wielowieś, Żarzyn, Prześlice, Długoszyn, Grabów, Muszkowo, Brzeźno, Trzebów, Przyborów, Karkoszów, Przemysław.
więcej...