Usługi podatkowe Poznań - Najlepsi w 2020

Firmy Podatkowe w Poznaniu, 2020

44 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 44 firm
w kategorii Usługi podatkowe

 • WIEROMEX PHG

  Rozmowy profesjonalne z doradztwem z każdej dziedziny: podatkowej, kadrowej, płacowej. Miła rozmowa, miłe spotkanie w biurze księgowego. Księgowi młodzi z zapałem i wiedzą. Cena usługi? - polecam!

 • Romax Studio

  Polecam biuro rachunkowe MK za rzetelnie prowadzoną księgowość w mojej firmie oraz za wszelką pomoc i odpowiedzi na wszelkie moje zapytania.

 • Wielkopolskie Browary Regionalne Sp.zo.o.

  Współpraca z Panią Joanną opiera się przede wszystkim na profesjonalizmie, pełnym zaangażowaniu i bezkompromisowych rozwiązaniach. Dodatkowo poczucie humoru oraz podejście do życia i bycia jest niewątpliwym dużym atutem w kontaktach międzyludzkich. Polecam serdecznie!

 • Michał K.

  Profesjonalna jakość - zarówno usług, jak i obsługi klienta.

 • Anna Augustyniak Nieruchomości

  Zaangażowanie, dokładność. Pan Wiesław jest bardzo miły i chętnie, i szybko odpowiada na pytania, nawet te, na które odpowiedzi nie zna. Szybko uzupełnia swoją wiedzę i stara się dokładnie rozeznać każdą sprawę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Poznaniu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Arkadiusz S.

  Kancelaria Rachunkowa Alista z dużym zaangażowaniem wykonuje rzetelnie, solidnie i bardzo skrupulatnie swoją pracę - zawsze rozliczenia podatkowe na czas. Bardzo profesjonalne podejście do klienta - można liczyć na profesjonalną pomoc w każdej dziedzinie meandrów księgowo - podatkowych. Przy tym cennik bardzo korzystny dla klienta! Zachęcam do korzystania z usług Alisty!

 • Karol T.

  www.indicat.pl Nasza oferta to kompleksowe wsparcie osób przedsiębiorczych, planujących rozpoczęcie swojej drogi biznesowej oraz przedsiębiorstw chcących wdrażać swoje pomysły i rozwijać swoje biznesy. Doradztwo gospodarcze i finansowe. Oferujemy całościowe wsparcie procesu pozyskania finansowania na projekty inwestycyjne, poczynając od przeprowadzenia audytu możliwości uzyskania finansowania z różnych źródeł (dotacja UE, kredyt bankowy, inne) poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji (wnioski UE, biznesplany, analizy finansowe, studia wykonalności) oraz koordynację wszelkich działań mających na celu uruchomienie i realizację finansowania - zarządzanie projektem inwestycyjnym. Oferujemy również wsparcie w procesach reorganizacyjnych przedsiębiorstw - przekształcenie, podział, łączenie. Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Kompleksowe wsparcie z obszaru księgowości: prowadzenie ewidencji księgowej, sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT, doradztwo w zakresie księgowości i podatków. Z zakresu kadr i płac, wsparcie w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczenie z US i ZUS. Analizy finansowe i ekonomiczne. Oferujemy opracowanie kompleksowych analiz finansowo - ekonomicznych, przedstawiających plan inwestycjny projektu lub przedsiębiorstwa, takich jak: biznesplany, analizy finansowe weryfikujące opłacalność inwestycji, analizy finansowe i ekonomiczne pod dotację unijną lub studia wykonalności. Sporządzimy prognozę finansową oraz analizę polegającą na określeniu wartości przedsiębiorstwa/udziałów w jednostkach pieniężnych. Wykonamy również model finansowy w Excelu, optymalnie skrojony do Państwa potrzeb. Realizacja szkoleń. Świadczymy usługi realizacji szkoleń z obszaru zastosowania narzędzia MS Excel w modelowaniu finansowym, w szczególności: zastosowanie MS Excel w analizach finansowych, zastosowanie MS Excel w projektach inwestycyjnych. Realizujemy również usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu rachunkowości zarządczej.

 • Stuwa sp. z o.o.

  Korzystamy z usług kancelarii od półtora roku. Poza fachową i profesjonalną obsługą kadrowo-rachunkową, biuro posiada również doradztwo oraz obsługę prawną. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Pietkun jako solidnego oraz rzetelnego partnera w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

 • PHU INTERTEL

  • Poznań
  Jacek W.

  Zdecydowanie polecam. Indywidualne podejście. Ogromne zaangażowanie. Szybkie rozliczenia i powiadomienia mailem o płatnościach ZUS i US. Korzystam z usług firmy od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony.

 • Małgorzata P.

  Współpracuję z biurem od pewnego czasu i jestem zadowolona. Podoba mi się, że szybko i skrupulatnie odpowiadają na pytania zadane mailowo.

 • ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

  • Poznań
  mazurMED Gastroenterologia

  Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Niesamowita, stale aktualizowana wiedza. Pełna dyspozycyjność. Dla Cezarego nie ma trudnych pytań i spraw niewykonalnych tylko kolejne wyzwanie do pokonania, kolejny szczyt do zdobycia. Polecam.

 • Biuro Usługowe Sebastian Saweliew

  • Poznań
  Barbara P.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.Biuro Usługowe Sebastian Saweliew spełniło nasze oczekiwania i jesteśmy zainteresowani dalszym wykonywaniem usług rachunkowych na wysokim poziomie.

 • MK & Partners Marta Kaczmarek

  • Poznań
  AS Photography

  Wybrałam MK & Partners, gdyż oferują księgowość online, co pozwala mi mieć wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie. Rzetelna firma, z fachową obsługą klienta! Polecam! Rezultaty będą mówiły same za siebie.

 • Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k.

  • Poznań
  Paweł T.

  W mojej opinii to solidna firma. Polecam tego wykonawcę!

 • Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765

  • Poznań
  Artem P.

  Oszczędzamy Wasze pieniądze. tel. 602 354 385 www.sfinks.com.pl

 • Usługi księgowe

  • Poznań

  Działamy w branży od 1999 roku. Nasza specjalność to księgi podatkowe , księgi rachunkowe , podatki , płace, zus, kadry. Prowadzimy działalność głównie na terenie Poznania oraz w okolicach . Rozliczamy firmy jednoosobowe oraz spółki. Właścicielka biura posiada certyfikat MF, uczestniczy w licznych szkoleniach podatkowych oraz jest w trakcie zdawania egzaminów dla kandydatów na biegłego rewidenta . Pani Anna posiada również doświadczenie zawodowe na stanowisku głównej księgowej w firmach produkcyjnych , handlowych i usługowych. Ceny usług księgowych ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju działalności i ilości dokumentów .

 • TaxCoach sp. z o.o.

  • Poznań

  Nasza kancelaria rachunkowa TaxCoach zdobyło ogromne doświadczenie przy obsłudze różnej wielkości przedsiębiorstw – od jednoosobowych firm, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek akcyjnych, stowarzyszeń, fundacji a kończąc na stałej obsłudze polskich filiach zagranicznych firm międzynarodowych. Obsługujemy podatkowo także znaczny portfel klientów z Chin, Japonii, Anglii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji, Holandii czy też Iranu jak i wielu innych destynacji. Naszym atutem jest fakt, że każdy członek zespół specjalizuje się w innym obszarze rynku. Dzięki temu śmiało można powiedzieć, że nasze eksperckie umiejętności pozwalają na sprawną i efektywną obsługę firm z różnych sektorów gospodarki.

 • Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o.

  • Poznań

  Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. powstał w 2010 roku z inicjatywy "Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski SKA". Kancelaria ta jest według rankingów RP.PL i Gazety Prawnej największą kancelarią prawną w Wielkopolsce. Profesjonalny, kompletowany z dużą starannością, zespół MST od wielu lat świadczy usługi dla Klientów wielu branż i na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstw: począwszy od jednoosobowych działalności przez MSP aż do organizowania działów księgowo-kadrowych i prowadzenia nadzoru nad księgami rachunkowymi. We współpracy z Kancelarią dbamy aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności. Wspieramy ich analizując potencjalne ryzyka i proponując kompleksowe rozwiązania.

 • Biuro rachunkowe Barbara Siebert

  • Poznań

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę mającą na uwadze dbałość o Państwa interesy. Oferta ta wyróżnia się najwyższą jakością świadczonych przez nas usług, co z kolei bezpośrednio przekłada się na poziom zadowolenia klientów. Biuro ceni sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, w związku z tym ceny świadczonych przez nas usług ustalamy na podstawie Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Nasza oferta dostosowana jest pod konkretną działalność oraz uwarunkowana paroma istotnymi czynnikami (rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej, liczba dokumentów księgowych, status podatku VAT, forma prawna, ilość oraz forma zatrudnienia pracowników). Po przeprowadzeniu wywiadu podczas pierwszego spotkania opracowujemy cennik odpowiadający wybranym dla

 • TaxShield Sp z o.o.

  • Poznań

  NAJWYGODNIEJSZE BIURO RACHUNKOWE! Skanuj dokumenty za pomocą naszej aplikacji - My zajmiemy się resztą. Dzięki naszej aplikacji będziesz zawsze na bieżąco, koniec ze zbieraniem dokumentów na koniec miesiąca. Księga handlowa i kpir. CIT PIT VAT Tylko doświadczeni księgowi.

 • Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o

  • Poznań

  działamy od 2004 roku posiadamy Licencję MF i ubezpieczenie OC Księgowość z naszą Kancelarią to sprawna współpraca, obfitująca w obustronne zadowolenie. Dobry i zaufany księgowy czy księgowa to gwarancja prawidłowego funkcjonowania biznesu dlatego potrzeby naszych klientów wyznaczają standardy naszego działania oferuje swoje usługi - ryczałt od 80 zł netto - KPiR od 120 zł netto - Księgi Handlowe od 400zl netto - ZUS - płace PITY roczne!! pełen zakres usług, posiadamy również duże doświadczenie w prowadzeniu ZPChr reprezentujemy klienta przed urzędami konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie

 • Exelon

  • Poznań

  Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Nasza specjalność to prowadzenie KPIR, pełna Księgowość, na terenie Wielkopolskie. Koncentrujemy się na działalności zdalnej, tzn. klient ma możliwość przesłania do nas skanu lub zdjęcia faktury a my raz w miesiącu uzupełniamy segregatory o orginały dokumentów. Celem jest jak najszybsze działanie oraz minimalizacja uciążliwości w prowadzeniu działalności gospodarczej

 • Biuro Rachunkowe NOVAT Sp. z o.o.

  • Poznań

  Jesteśmy zespołem ludzi z doświadczeniem, którzy lubią to co robią. Mamy pozytywne nastawienie do świata i cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Staramy się aby nasi klienci mogli skupić się na meritum swojej działalności pozostawiając nam czynności związane z jej obsługą księgową.

 • Business Solutions Partners Sp. z o.o.

  • Poznań

  Jesteśmy zespołem doradców z wieloletnim doświadczeniem w wiodących podmiotach gospodarczych, polskich i międzynarodowych. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze takie jak doradztwo strategiczne, doradztwo transakcyjne, wyceny aktywów, finansowanie inwestycji i zarządzanie tymczasowe na rzecz naszych partnerów biznesowych. Roman Pawlicki Finansista i menedżer. Przez ostatnich 12 lat zawodowo związany z koncernami zagranicznymi i polskimi. Uczestniczył w wielu projektach informatycznych. Partycypował w grupach projektowych wdrażających BI, TPM, SCM i Cost Optimization. Jako niezależny konsultant oferuje swoje usługi na rzecz praktyki gospodarczej, podmiotów zarówno dużych, jak i tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. dr Piotr

 • System Ewa Niedziejko

  • Poznań

  Certyfikowane biuro rachunkowe, działające na rynku od 2009 roku. Prowadzimy księgowość małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie KPiR , KH oraz innych ewidencji. Zajmujemy się również rozliczaniem wynagrodzeń i składek zus pracowników (zleceniobiorców). Masze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 Akceptujemy również mailową formę przekazywania dokumentów. Zapraszamy do współpracy.

 • Meritum Sp.z O.O

  • Poznań

  Istniejemy na rynku polskim od 1998 r. Początkowo jako firma pod nazwą JMJ Biuro Rachunkowe, a następnie – od 2001 r. jako MERITUM Sp. z o.o. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy m.in. : prowadzenie wszelkich ewidencji księgowych, tj. podatkowa książka przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, księgi handlowe, sporządzanie niezbędnych deklaracji podatkowych, sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, sporządzanie ewidencji środków trwałych, obsługę pracowników w zakresie: sporządzanie list płac, deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, niezbędnych umów itp. wyprowadzenie zaległości, sporządzanie niezbędnych sprawozdań do Urzędu

 • Safe Accounting Sp. z o.o.

  • Poznań

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac. Wykonujemy prace od 2016. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, łódzkiego. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

 • Biuro Rachunkowe i Doradztwo

  • Poznań

  Biuro Rachunkowo-Księgowe oraz doradztwo w zakresie działalności gospodarczej. Obsługiwane podmioty zasady ogólne, ryczałt, księgi handlowe oraz kadry i płace. Usługa wykonywane przez osoby z dużym doświadczeniem w sektorze podatków, solidnie, i terminowo. Obsługujemy firmy nie tylko z Poznania i okolic, ale również z całej Polski - możliwośc przekazywania dokumentów elektronicznie, za pomocą kuriera. Oprócz usług księgowoych zapewniamy stały kontakt z klientem w bieżących sprawach. Świadczymy usługi również na zasadzie outsourcingu.

 • Biuro Rachunkowe

  • Poznań

  Biuro Rachunkowe: - księgi handlowe spółek, - książka przychodów i rozchodów, - ryczałt, - kadry i płace, ZUS, - deklaracje do urzędów skarbowych, urzędów statystycznych, - sprawozdania roczne, bilanse, - wyprowadzanie zaległości w księgach, porządkowanie dokumentów,

 • ALT-OFFICE Biuro rachunkowe Iwona Kosz

  • Poznań

  Witam serdecznie, Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansową.Jeśli posiadają Państwo pracowników dokonamy obsługi kadrowo-płacowej. Zajmujemy się zarówno nowo powstałymi podmiotami gospodarczymi( pomożemy przejść cały proces rejestracji DG w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS ) jak również tymi firmami, które działają na rynku od lat. Nasze biuro posiada certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz aktualne OC. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze rozliczające się w formie ryczałtu, karty podatkowej, podatkowej księdze przychodów i rozchodów jak również spółki cywilne, partnerskie, prawa handlowe ( spółki

 • Business Outsourcing Beata Szlachetka

  • Poznań

  Firma Business Outsourcing | Szlachetka to zespół specjalistów z zakresu księgowości, zarządzania oraz optymalizacji działań biznesowych. Celem jest wsparcie działań mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców w prowadzeniu własnego biznesu. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza na temat, pozwala sprostać największym wyzwaniom oraz rozwiązać nawet bardzo skomplikowane sytuacje. Dużą uwagę przykłada do rzetelności, terminowości, etyki zawodowej oraz odpowiednich relacji z klientami.

 • GRONKOWSKI BUDOWNICTWO Marek Gronkowski

  • Poznań

 • MIK

  • POZNAŃ

  BIURO RACHUNKOWE OFERUJE USŁUGI W ZAKRESIE PROWADZENIA: - KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW - RYCZAŁT - KARTA PODATKOWA - REJESTRY VAT - KADRY PŁACE - ZUS - WYPROWADZANIE ZALEGŁOŚCI WOBEC US I ZUS NAWET DO 50 % TANIEJ NIŻ PŁACISZ SPRAWDŹ KONIECZNIE!!! STAŁY DOSTĘP DO DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ 607-067-886

 • Biuro Rachunkowe KONTAP Sp. z o.o.

  • Poznań

 • Biuro Rachunkowe HALKONT Halina Rumplewicz

  • Poznań

 • TwoiDoradcy.pl

  • Poznań

 • Maza sp.zoo.kom

  • Poznań

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to doradztwo podatkowe księgowość, na terenie Poznan.

 • Arleta Mroczkowska Biuro Rachunkowe

  • Poznań

 • taxrach.pl Małgorzata Ludwiczak

  • Poznań

 • Monika Fąferek

  • Poznań

 • ATAcentre s.c.

  • Poznań