Usługi podatkowe Poznań - Najlepsi w 2021

Firmy Podatkowe w Poznaniu, 2022

102 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Usługi podatkowe Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Izabela W.

Moja współpraca z biurem księgowym "Wega" trwa dopiero drugi rok, a już przyniosła mi spore korzyści finansowe.W związku z pandemią p.Piotr doprowadził do uzyskania przeze mnie różnych form dofinansowania działalności, w tym ostatnio umorzenie dużej subwencji z PFR. Jako jedyny dopatrzył się też możliwości uzyskania zaległych ulg podatkowych z poprzednich lat (kiedy byłam prowadzona przez inne biuro rachunkowe) i złożył korekty PIT-ów.W wyniku tego cześć zapłaconego kilka lat temu podatku wróciła do mnie.Z kolei bieżąca współpraca przebiega bez żadnych zakłóceń. Na czas otrzymuje informacje co do aktualnych kwot składek ZUS i podatku do zapłaty.Za zdarzające się czasem korekty deklaracji wynikające ze zbyt późnego przekazania przeze mnie

Fundacja Azyl Psów Niechcianych

Firma profesjonalnie prowadzi naszą Fundację .Terminowość, rzetelność, skrupulatność.

Więcej Specjalistów od Podatków z Poznania

Marlena K.

Dziękuję za sporządzenie wniosku odwoławczego do ZUS-u, tym bardziej, że miałam 3 dni do upływu wyznaczonego terminu na odwołanie się od decyzji. Pan Paweł jak powiedział przez telefon tak zrobił. Jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj trafiłam. Dziękuje...

Beata Z.

Polecam, profesjonalne podejście do klient. Bardzo cenię sobie współpracę. Zawsze bezproblemowy kontakt.

Agnieszka S.

Bardzo polecam tą Kancelarie Prawną. Świetny kontakt i bardzo duże zaangażowanie w sprawę już podczas pierwszej rozmowy. Jak dla mnie pełne zadowolenie.

Leszek K.

Doskonale działające biuro rachunkowe z doświadczeniem w branży. Dzięki kadrze jaką dysponują nie muszę się już przejmować sprawami firmy i mogę spać spokojnie.

Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Poznaniu

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Sami Sobie Sp. z o.o.

Pani Natalia jest nie tylko kompetentna i profesjonalna w swoim fachu, ale też życzliwa i często bardzo pomocna. Nie raz, w trudnych sprawach, wykazała się zrozumieniem i wyciągnęła pomocną dłoń. Potrafi załatwić nawet "najgorszą" sprawę urzędową. Szczerze polecam jej usługi.

Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

WIEROMEX PHG

Rozmowy profesjonalne z doradztwem z każdej dziedziny: podatkowej, kadrowej, płacowej. Miła rozmowa, miłe spotkanie w biurze księgowego. Księgowi młodzi z zapałem i wiedzą. Cena usługi? - polecam!

Michał K.

Profesjonalna jakość - zarówno usług, jak i obsługi klienta.

Wielkopolskie Browary Regionalne Sp.zo.o.

Współpraca z Panią Joanną opiera się przede wszystkim na profesjonalizmie, pełnym zaangażowaniu i bezkompromisowych rozwiązaniach. Dodatkowo poczucie humoru oraz podejście do życia i bycia jest niewątpliwym dużym atutem w kontaktach międzyludzkich. Polecam serdecznie!

FakturTax - Biuro Rachunkowo- Podatkowe

 • Poznań
Patryk N.

Profesjonalne podejście do tematu kompetentna księgowa która jeszcze nigdy nie zostawiła pytania bez odpowiedzi. Bardzo zadowolony jestem ze współpracy z Panią Moniką. Z czystym sumieniem polecam usługi jako zadowolony klient.

PHU INTERTEL

 • Poznań
Focus Ilona Wojciech

Jak najbardziej polecam współpracę z PHU INTERTEL, od kilku lat jestem ich klientką i nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetny kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Wszystko na czas i dopięte na ostatni guzik.

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

 • Poznań
Krzysztof T.

Z Panem Wilhelmem świetnie się rozmawia i zawsze dobrze doradzi, okazało się, że przez poprzednie biuro płaciłem za wysokie podatki, co też mi się wydawało, a Pan Wilhelm tylko to potwierdził. Zdecydowałem się więc przenieść swoje księgi tutaj i to była dobra decyzja. Bardzo polecam!

WOJCIESZKO Solidny Partner Biuro Rachunkowe Wojciech Szydłowski

 • Poznań
Hanna E.

Pełne profesjonalne wsparcie. Wiedza, kompetencje i pomoc we współpracy, firma warta zaufania i powierzenia swojej księgowości. 7 lat współpracy bez problemów, niedomówień, czy wątpliwości ze strony US. Polecam!

Pietkun Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.

 • Poznań
Stuwa sp. z o.o.

Korzystamy z usług kancelarii od półtora roku. Poza fachową i profesjonalną obsługą kadrowo-rachunkową, biuro posiada również doradztwo oraz obsługę prawną. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Pietkun jako solidnego oraz rzetelnego partnera w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Biuro Rachunkowe MK

 • Poznań
Romax Studio

Polecam biuro rachunkowe MK za rzetelnie prowadzoną księgowość w mojej firmie oraz za wszelką pomoc i odpowiedzi na wszelkie moje zapytania.

Wielkopolska Grupa Doradcza Sp. z o.o.

 • Poznań
Mariusz T.

Wielkopolska Grupa Doradcza to projekt skierowany do Biznesu - zarówno wielkiego, jak i tego mniejszego. Świadczymy szeroki zakres usług doradczych, ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów, jak pozyskiwanie Funduszy Europejskich, doradztwo prawne, optymalizacje podatkowe, szkolenia oraz doradztwo inwestycyjno-budowlane. Oferujemy również prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kadry i płace. Świadczymy usługi komplementarne - możemy doradzić Ci w procesie inwestycyjnym i pomóc pozyskać środki na jego realizacje. Dla podmiotów zagranicznych oferujemy pomoc w zakładaniu i prowadzeniu działalności w Polsce. Siedzibą Wielkopolskiej Grupy Doradczej jest Poznań. Firma powstała w 2016 roku i od tego czasu zdobywa nowe rynki i nowych klientów. Nasze biuro mieście się w prestiżowej lokalizacji - przy ulicy Młyńskiej 12. Obsługujemy klientów z całej Polski, z różnych branż i przedsiębiorstwa różnych rozmiarów. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Alternatywnie zapraszamy na doskonałą kawę do naszego biura.

Kancelaria Rachunkowa MARLMAR sp. z o.o

 • Poznań
Sylwia Spolka z.o.o

Biuro bardzo profesjonalne, bardzo duża wiedza finansowo -podatkowa. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu -Sylwia.

Biuro Rachunkowe PARTNERS Renata Skąpska

 • Poznań
JB Invest

Doskonała obsługa i podobała mi się księgowa.

INDICAT Robert Fabisiak

 • Poznań
Karol T.

www.indicat.pl Nasza oferta to kompleksowe wsparcie osób przedsiębiorczych, planujących rozpoczęcie swojej drogi biznesowej oraz przedsiębiorstw chcących wdrażać swoje pomysły i rozwijać swoje biznesy. Doradztwo gospodarcze i finansowe. Oferujemy całościowe wsparcie procesu pozyskania finansowania na projekty inwestycyjne, poczynając od przeprowadzenia audytu możliwości uzyskania finansowania z różnych źródeł (dotacja UE, kredyt bankowy, inne) poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji (wnioski UE, biznesplany, analizy finansowe, studia wykonalności) oraz koordynację wszelkich działań mających na celu uruchomienie i realizację finansowania - zarządzanie projektem inwestycyjnym. Oferujemy również wsparcie w procesach reorganizacyjnych przedsiębiorstw - przekształcenie, podział, łączenie. Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Kompleksowe wsparcie z obszaru księgowości: prowadzenie ewidencji księgowej, sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT, doradztwo w zakresie księgowości i podatków. Z zakresu kadr i płac, wsparcie w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczenie z US i ZUS. Analizy finansowe i ekonomiczne. Oferujemy opracowanie kompleksowych analiz finansowo - ekonomicznych, przedstawiających plan inwestycjny projektu lub przedsiębiorstwa, takich jak: biznesplany, analizy finansowe weryfikujące opłacalność inwestycji, analizy finansowe i ekonomiczne pod dotację unijną lub studia wykonalności. Sporządzimy prognozę finansową oraz analizę polegającą na określeniu wartości przedsiębiorstwa/udziałów w jednostkach pieniężnych. Wykonamy również model finansowy w Excelu, optymalnie skrojony do Państwa potrzeb. Realizacja szkoleń. Świadczymy usługi realizacji szkoleń z obszaru zastosowania narzędzia MS Excel w modelowaniu finansowym, w szczególności: zastosowanie MS Excel w analizach finansowych, zastosowanie MS Excel w projektach inwestycyjnych. Realizujemy również usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu rachunkowości zarządczej.

Biuro Kooperacja

 • Poznań
Bogumiła S.

Zdobyli moje zaufanie, gdy rozwiązali kilka problemów mojej firmy, z którymi nie poradziło sobie poprzednie biuro. Stanowczo polecam to biuro.

Usługi księgowe Jolanta Gryczka

 • Poznań
Mobonsoft

Doskonała znajomość przepisów. Zawsze chętnie wyjaśnia wszelkie zawiłości spraw podatkowych, a ponad to sama podpowiada jak zoptymalizować działanie firmy, aby podatki były jak najmniejsze. Poza tym zawsze miła i chętna do rozmowy. Polecam każdemu :)

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

 • Poznań
mazurMED Gastroenterologia

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Niesamowita, stale aktualizowana wiedza. Pełna dyspozycyjność. Dla Cezarego nie ma trudnych pytań i spraw niewykonalnych tylko kolejne wyzwanie do pokonania, kolejny szczyt do zdobycia. Polecam.

KST Konsulting Sp. z o.o.

 • Poznań
RTF Serwis Marek Wojnicz

Konkretne i rzeczowe podejście do klienta. Polecam

ESSE Tomasz Augustyniak

 • Poznań
Beata T.

Polecam w 100%. Bardzo miły kontakt. Profesjonalnie.

ALISTA Kancelaria Rachunkowa Alina Stachowiak

 • Poznań
Arkadiusz S.

Kancelaria Rachunkowa Alista z dużym zaangażowaniem wykonuje rzetelnie, solidnie i bardzo skrupulatnie swoją pracę - zawsze rozliczenia podatkowe na czas. Bardzo profesjonalne podejście do klienta - można liczyć na profesjonalną pomoc w każdej dziedzinie meandrów księgowo - podatkowych. Przy tym cennik bardzo korzystny dla klienta! Zachęcam do korzystania z usług Alisty!

Mega Lex Sp. z o.o

 • Poznań
ZEM SWARZĘDEZ Sp z o.o.

Przez kilkanaście lat wzajemnej współpracy zawsze spotykaliśmy się z rzetelnością prowadzenia ksiąg rachunkowych i mogliśmy liczyć na wsparcie w trudnych sprawach z klientami. Firma Mega Lex Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia.

MK & Partners Marta Kaczmarek

 • Poznań
AS Photography

Wybrałam MK & Partners, gdyż oferują księgowość online, co pozwala mi mieć wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie. Rzetelna firma, z fachową obsługą klienta! Polecam! Rezultaty będą mówiły same za siebie.

InPlus Elżbieta Świderek

 • Poznań
Kw C. S

Bardzo serdeczna i pomocna księgowa. Polecam współpracę.

Kancelaria Gospodarcza Szatkowscy i Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Poznań
Karol S.

Dziękuję bardzo Kancelarii Gospodarczej za pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Pełne wsparcie, wyjaśnienie wszystkich aspektów i pewność dalszej współpracy. Dziękuję i pozdrawiam Karol

Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp.k.

 • Poznań
Paweł T.

W mojej opinii to solidna firma. Polecam tego wykonawcę!

"Firmus" Wiesław Nowak

 • Poznań
Anna Augustyniak Nieruchomości

Zaangażowanie, dokładność. Pan Wiesław jest bardzo miły i chętnie, i szybko odpowiada na pytania, nawet te, na które odpowiedzi nie zna. Szybko uzupełnia swoją wiedzę i stara się dokładnie rozeznać każdą sprawę.

Biuro Rachunkowe Kontap Sp. z o.o.

 • Poznań
Justyna Z.

Firma godna polecenia, zawsze służą pomocą. Polecam!

Biuro Rachunkowe PIK

 • Poznań
Renata D.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

FCBA

 • Poznań
Marcin P.

Możliwość negocjacji, dobre podejście do klienta. Odpowiednie nastawienie do pracy.

Zbigniew Lipkowski

 • Poznań
Krzysztof Z.

Nie jestem wielkim fanem wycieczek po miastach, ale tu mi się bardzo podobało. Dobry przewodnik, polecam.

Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765

 • Poznań
Artem P.

Oszczędzamy Wasze pieniądze. tel. 602 354 385 www.sfinks.com.pl

Biuro Rachunkowe Emsis Emilia Zielińska

 • Poznań
Izasznurek

Biuro rachunkowe, które mogę z całą stanowczością polecić. Prowadząca biuro jest zaangażowana i w pełni profesjonalna. Zawsze precyzyjnie i jasno jest w stanie wytłumaczyć zawiłości księgowe. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z biurem, polecam dla maluch przedsiębiorców jak i dużych spółek, profesjonalnie, terminowo i skutecznie.

Usługi księgowe

 • Poznań

Działamy w branży od 1999 roku. Nasza specjalność to księgi podatkowe , księgi rachunkowe , podatki , płace, zus, kadry. Prowadzimy działalność głównie na terenie Poznania oraz w okolicach . Rozliczamy firmy jednoosobowe oraz spółki. Właścicielka biura posiada certyfikat MF, uczestniczy w licznych szkoleniach podatkowych oraz jest w trakcie zdawania egzaminów dla kandydatów na biegłego rewidenta . Pani Anna posiada również doświadczenie zawodowe na stanowisku głównej księgowej w firmach produkcyjnych , handlowych i usługowych. Ceny usług księgowych ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju działalności i ilości dokumentów .

TaxCoach Sp. z o.o.

 • Poznań

Nasza kancelaria rachunkowa TaxCoach zdobyło ogromne doświadczenie przy obsłudze różnej wielkości przedsiębiorstw – od jednoosobowych firm, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek akcyjnych, stowarzyszeń, fundacji a kończąc na stałej obsłudze polskich filiach zagranicznych firm międzynarodowych. Obsługujemy podatkowo także znaczny portfel klientów z Chin, Japonii, Anglii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji, Holandii czy też Iranu jak i wielu innych destynacji. Naszym atutem jest fakt, że każdy członek zespół specjalizuje się w innym obszarze rynku. Dzięki temu śmiało można powiedzieć, że nasze eksperckie umiejętności pozwalają na sprawną i efektywną obsługę firm z różnych sektorów gospodarki.

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o.

 • Poznań

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. powstał w 2010 roku z inicjatywy "Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski SKA". Kancelaria ta jest według rankingów RP.PL i Gazety Prawnej największą kancelarią prawną w Wielkopolsce. Profesjonalny, kompletowany z dużą starannością, zespół MST od wielu lat świadczy usługi dla Klientów wielu branż i na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstw: począwszy od jednoosobowych działalności przez MSP aż do organizowania działów księgowo-kadrowych i prowadzenia nadzoru nad księgami rachunkowymi. We współpracy z Kancelarią dbamy aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności. Wspieramy ich analizując potencjalne ryzyka i proponując kompleksowe rozwiązania.

RACH-TAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań

Biuro Rachunkowe RACH-TAX Sp. z. o. o. tworzy mocny zespół ludzi ambitnych i pełnych pasji, posiadających bogate doświadczenie w księgowości, podatkach i finansach. Nasz zespół, łącząc swoje wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej, kadrowej i podatkowej stworzył nową wartość, która pozwala nam na fachową obsługę każdego przedsiębiorcy. Naszymi Klientami są zarówno osoby prawne, spółki osobowe prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, płatnicy podatku VAT z wielkiego spektrum branż i prowadzący najem. Misją spółki jest wspieranie przedsiębiorców poprzez kompleksową obsługę księgową oraz dostarczanie niezbędnych informacji opartych na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, które są

Prospero Katarzyna Chabecka

 • Poznań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgowo - kadrową oraz reprezentacją klientów przed urzędami i doradztwem podatkowym. Wybierając Prospero mają Państwo zapewniony pełen komfort obsługi, elastyczność oraz indywidualne podejście na miarę Państwa potrzeb. W zakresie naszych umiejętności znajduje się między innymi: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie na zasadach ryczałtu, sporządzanie pełnej ewidencji ksiąg handlowych, obsługa kadr i płac, księgowe sos, doradztwo podatkowe i reprezentacja klienta w czasie kontroli. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi wielu branż między innymi: transport i logistyka, rozliczenia lekarzy, branża dealerów samochodowych,

Pietschmann Sp. z o.o.

 • Poznań

Pietschmann Finance to kompleksowe biuro doradcze, którego zadaniem jest pełna obsługa przedsiębiorstw na płaszczyźnie księgowej, podatkowej, prawno gospodarczej, doradczo inwestycyjnej a nade wszystko finansowej. Naszym celem nadrzędnym jest stworzenie Państwa firmie doskonałych warunków pozwalających na coraz to większy rozwój służąc Państwu pomocą na każdym etapie jednak że z zachowaniem godności Waszego przedsiębiorstwa. Naszą naczelną dewizą jest: „Bogactwo to stan przejściowy, zachowanie godności pozostaje na całe życie….” Księgowość Dział księgowości zajmie się sprawami podatkowo-rachunkowymi od momentu rejestracji twojej firmy. W zakresie zewnętrznej obsługi księgowej znajduje się prowadzenie : - Ksiąg Handlowych -

Md biuro rachunkowe

 • Poznań

MD. Biuro Rachunkowe Twój specjalista od księgowości i kadr. MD Biuro Rachunkowe Małgorzata Dudziak zapewnia klientom usługi księgowe. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz działalność gospodarczą, czy potrzebujesz wsparcia przy rozliczaniu deklaracji podatkowych, jestem po to, aby Tobie pomóc

Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Sobieraja

 • Poznań

Księgowość, rozliczenia, kadry, podatki, zmieniające się przepisy, konieczność kontroli ewidencji dokumentów, kontrole Urzędu Skarbowego, wezwania przez organa podatkowe – szczególnie w większych firmach to wszystko może stanowić poważną trudność, a co gorsza, zabierać cenny czas, który można przeznaczyć na czynności związane z rozwojem działalności gospodarczej. Nasza kancelaria proponuje Państwu różne modele współpracy, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki temu oszczędzą Państwo sobie nerwów, czasu i pieniędzy. Cechuje nas: - nowoczesność, - bezpieczeństwo, - elastyczność.

TaxShield Sp z o.o.

 • Poznań

NAJWYGODNIEJSZE BIURO RACHUNKOWE! Skanuj dokumenty za pomocą naszej aplikacji - My zajmiemy się resztą. Dzięki naszej aplikacji będziesz zawsze na bieżąco, koniec ze zbieraniem dokumentów na koniec miesiąca. Księga handlowa i kpir. CIT PIT VAT Tylko doświadczeni księgowi.

Biuro Rachunkowe Angelika Wieloch

 • Poznań

Biuro Rachunkowe Angelika Wieloch poleca się do współpracy. :) Jeśli jesteś z Poznania i okolic, serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Jeśli jednak jesteś z daleka, nic straconego! Świadczymy usługi również zdalnie. Doświadczenie, wiedza, nieustanny rozwój, przemiła współpraca, pomoc na 102%, sumienność, odpowiedzialność, szybkie, rzetelne rozliczenia, to tylko ułamek tego co na co dzień dajemy od siebie! Zadzwoń, napisz, a przekonasz się sam, że warto. My zadbamy o Twoją firmę, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. Odwiedź nas na www.brwieloch.pl

Ranking Specjalistów od Podatków obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...