Usługi podatkowe Lublin - Najlepsi w 2021

Firmy Podatkowe w Lublinie, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Usługi podatkowe

Usługi podatkowe Lublin
Małgorzata W.

Usługi księgowe prowadzone na wysokim poziomie, stały kontakt z osobą bezpośrednio obsługującą firmę. Rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania . Polecam powierzenie prowadzenia spraw księgowych firmy przez inPL group Accounting & Outsourcing.

Biuro Rachunkowe Aneks Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Lublin
wioletta

bardzo kompetentne biuro rachunkowe , z bardzo sympatyczną obsługa, polecam wszystkim poszukujących fachowców w tej dziedzinie

Biuro Rachunkowe Qbik - Usługi podatkowe Lublin
KMS-Marcin Szewczyk

Współpraca przebiega bardzo dobrze bez zarzutów, oby tak dalej.

TAX Medica s.c. Księgowość dla Lekarzy - Usługi podatkowe Lublin
Barbara D.

Duża wiedza fachowa, terminowość, życzliwość, cierpliwość, każdy klient serdecznie witany, z uśmiechem i herbatą.

Biuro Rachunkowe WALL STREET - Usługi podatkowe Lublin
Sylwia S.

Polecam wszystkim biuro pana Łukasza za profesjonalizm i bardzo dobre podejście do Klienta.

Dołącz do naszych Specjalistów od Podatków w Lublinie

Działasz na rynku jako Doradca Podatkowy i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Podatnik B.

Profesjonalizm, odpowiedzialne doradztwo, dobra komunikacja - to wszystko powoduje, że nie muszę martwić się o rachunkowe aspekty prowadzenia działalności. Polecam usługi tego Biura :)

Biuro Rachunkowe PROAccount Sp. o.o. - Usługi podatkowe Lublin
Piotr Ł.

Moja współpraca z biurem Profineo nie jest zbyt długa, aczkolwiek mogę szczerze polecić usługi księgowe prowadzone przez Panie które zawsze służą pomocną radą, są merytoryczne a przy okazji bardzo miłe.

RENSORG SP.Z O.O. - Usługi podatkowe Lublin
Polskie borówki sp. z o.o.

Rzetelnie i solidnie. Jeśli potrzebna jest dodatkowa pomoc na wczoraj - biuro staje na wysokości zadania. Polecam!

MDM Sp. z o.o.

Usługi księgowe na wysokim poziomie, w każdej sytuacji można liczyć na cenną radę przy rozliczeniach i nie zawsze jasnych przepisach podatkowych. W sytuacjach niejasnych zawsze w sposób zrozumiały wytłumaczy i doradzi korzystne rozwiązanie. Korzystałem już z usług kilku firm zajmujących się księgowością i jak na razie lepiej nie trafiłem. Polecam!

Natalia K.

Terminowa i rzetelna obsługa. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i poradę.

Biuro Rachunkowe Unisono Iwona Szałachwij - Usługi podatkowe Lublin

Biuro Rachunkowe Unisono Iwona Szałachwij

 • Lublin
MAXFUL Jerzy Bołwach

Jestem klientem biura od kilkunastu miesięcy. Doskonała, profesjonalna usługa księgowo-kadrowa. Sprawy niemożliwe załatwiane są natychmiast. Na cuda trzeba chwilę poczekać. Znajomość przepisów godna naśladowania. Prowadzę działalność gospodarczą od ponad dwudziestu lat i korzystałem z usług wielu biur rachunkowych. Pierwszy raz spotkałem się z tak wielkim zaangażowaniem i profesjonalną obsługą klienta. Polecam.

ETAX Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Lublin

ETAX Biuro Rachunkowe

 • Lublin
Agnieszka S.

Jestem zadowolona ze współpracy z tym biurem. Polecam!

MKJ sp. z o.o.

 • Turka
 • 9 km od Lublin
Maria S.

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to Księgowość,doradztwo, pośrednictwo, kadry, usługi podatkowe, na terenie woj. Lubelskie

PUH TEKS JR Grzegorz Kaczorowski

 • Lublin
Twór

Świetna i sympatyczna obsługa, zawsze rzeczowa i niezwykle merytoryczna pomoc we wszystkich sprawach związanych z księgowością prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej ale nie tylko. Wsparcie oraz służenie dobrą radą to kolejne z licznych atutów firmy Pana Grzegorza, którą z czystą przyjemnością polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Andrzej Gorgol

 • Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego dr Andrzej Gorgol łączy specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętnością jej stosowania. Atutem jest osoba dr hab. Andrzeja Gorgola, który jest pracownikiem naukowym - kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego UZ , autorem licznych publikacji naukowych z zakresu przede wszystkim prawa finansowego, podatkowego, celnego, dewizowego. Jest członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. Poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego ma on także doświadczenia w przekształceniach przedsiębiorstw publicznych, syndyka i nadzorcy sądowego, członka rad nadzorczych, eksperta w procesach legislacyjnych. Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno w formie stałej obsługi, jak i w zakresie prowadzenia spraw

BART Usługi Finansowo-Księgowe Ilona Bartkowicz

 • Lublin

Oferuję Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę księgową i biurową skierowaną zarówno do osób fizycznych, jak też spółek, fundacji i stowarzyszeń w przystępnej cenie. Zajmuję się zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowością (księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa, rozliczam VAT, PIT, CIT, ZUS, PFRON, GUS). Oferuję pomoc przy rejestracji oraz przy uzyskaniu dotacji z PUP na rozpoczęcie Państwa działalności. Zajmuję się prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługi płacowej. Posiadam certyfikat Ministra Finansów oraz polisę OC, będącą gwarancją odpowiedzialności za rzetelne i należyte wykonanie usługi. Moją firmę wyróżnia indywidualne i przyjazne podejście do klienta oraz dbałość o zadowolenie z moich usług.

Biuro rachunkowe COMPTE - Usługi podatkowe Lublin

Biuro rachunkowe COMPTE

 • Lublin

Od 2010 roku prowadzę jednoosobowo działalność gospodarczą, ale zawód księgowej wykonuję już ponad 30 lat. Posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia Bura rachunkowego, na bieżąco szkoląc się aby uzupełniać wiedzę na temat podatków, księgowości, praw pracowniczych. Wśród klientów mam firmy jak i przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność w różnych branżach. Samodzielnie wykonuję wszystkie etapy, więc mam pełny obraz działalności każdego klienta. Jestem dokładna, skrupulatna, rzetelna.

TKM Biuro Rachunkowe - Usługi podatkowe Lublin

TKM Biuro Rachunkowe

 • Lublin

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to KPiR, księgi handlowe. Realizujemy zlecenia od 2005. Terenem naszej działalności jest cała Polska. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Biuro rachunkowe KADRIS - Usługi podatkowe Lublin

Biuro rachunkowe KADRIS

 • Lublin

Znajdujesz się na naszym profilu. Nasz zespół od lat zajmuje się księgowością i usługami kadrowo-płacowymi. Działalność naszej firmy prowadzimy w oparciu o certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także wpis na listę doradców podatkowych numer 08325. To, za co cenią nas nasi wieloletni klienci to nieszablonowe podejście do każdej powierzonej nam kwestii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych firm. Zlecając naszej firmie sprawy zarządzanie księgowością mogą być Państwo pewni, że praca z nimi związana będzie wykonana według najnowszych standardów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Wszystko to, by zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Czekamy na Ciebie!.

Doradztwo Podatkowe i Księgowe Stanisław Szulc

 • Lublin

Świadczymy usługi na rynku od 1999. Firma świadczy usługi na terenie takim jak w biurze i u klienta. Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to księgowość, podatki, rachunkowość. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

KANCELARIA CERTYFIKOWANYCH KSIĘGOWYCH

 • Lublin

Pomoc w optymalizacji wyników prowadzonej działalności. Świadczone przez Kancelarię usługi obejmują przede wszystkim obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową w postaci prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek oraz KPIR osób prowadzacych działalność oraz spółek cywilnych. Osoby prowadzące księgowość posiadają Certyfikat Ministerstwa Finansów gwarantujący wysoką jakość i bezpieczeństwo dla Klientów.

BART Usługi Finansowo-Księgowe Ilona Bartkowicz

 • Lublin

Anna Bobi

 • Lublin

Anna Klimek

 • Lublin

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to kadry i place, na terenie Lublin.

Dominik Surdacki

 • Lublin

Biuro Rachunkowe Prosperitas

 • Lublin

pw artel

 • Świdnik
 • 8 km od Lublin

Tax Alliance - Usługi podatkowe Świdnik

Tax Alliance

 • Świdnik
 • 8 km od Lublin

Tax Alliance jest firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo - płacowe oraz consultingowe. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie ich funkcjonowania. Począwszy od procesu zakładania działalności gospodarczej oraz w trakcie jej prowadzenia chcemy służyć naszym klientom pomocą i doświadczeniem. Osobom zakładającym działalność gospodarczą pomagamy wybrać optymalną formę prawną prowadzenia działalności gospodarczej, formę opodatkowania. Dodatkowo służymy doradztwem w zakresie pozyskania funduszy na założenie działalności gospodarczej. Przedsiębiorcom pomagamy prowadzić działalność gospodarczą. Reprezentujemy przedsiębiorców przed organami podatkowymi i ZUS, pomagamy zatrudnić pracowników, prowadzimy kompleksowe rozliczenia

IWONA OLSZAK

 • Świdnik
 • 8 km od Lublin

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2000. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu zlecenia księgowe. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Świdnik. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Biuro Rchunkowe IN PLUS

 • Spiczyn
 • 17 km od Lublin

Biuro Rachunkowe RACHUNKOWO Monika Ozonek

 • Lubartów
 • 22 km od Lublin

Biuro Rachunkowe Finanse od A do Z Marcin Łakomy

 • Opole Lubelskie
 • 42 km od Lublin

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Zajmujemy się usługami finansowymi, doradztwem, kadrami, księgowością, usługami podatkowymi, doradztwem finansowym, gospodarczym, księgowym. Obszar działania to województwo lubelskie, mazowieckie oraz świętokrzyskie. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Agnieszka Majchrzak - Usługi podatkowe Puławy

Biuro Rachunkowe Agnieszka Majchrzak

 • Puławy
 • 44 km od Lublin
Justyna Okupska

Polecam wszystkim przedsiębiorcom. Rzetelna i fachowa obsługa, wszystko sprawnie i w terminie. Świetny kontakt z klientem, pani Agnieszka jest niesamowicie przyjemną i profesjonalną osobą. Same plusy, zero minusów.

Ekspres Podatki Rozliczenia - Usługi podatkowe Puławy

Ekspres Podatki Rozliczenia

 • Puławy
 • 44 km od Lublin

Od kilku lat zajmuję się kompleksową obsługą małych firm - podatki, ZUS-y, kadry, płace. Wszystko w jednym miejscu. Szybko, sprawnie i solidnie! Zdaję sobie sprawę, że klienci nie muszą znać się na podatkach. Ważne, żeby potrafili dogadać się ze swoją księgową. Jasny przekaz informacji to dla mnie podstawa udanej współpracy.

Biuro Rachunkowe mgr Agnieszka Jagielska

 • Radzyń Podlaski

BIURO RACHUNKOWE ATALANTA - Usługi podatkowe Okszów

BIURO RACHUNKOWE ATALANTA

 • Okszów

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to KSIĘGOWOŚĆ na terenie Chełmskim i woj. LUBELSKIM. Prowadzę kompleksowo firmę, w tym rozliczenia podatkowe, księgowe oraz rozliczenia z ZUS i sprawy pracownicze Księgowa poprowadzi - księgi handlowe - podatkowa księga przychodów i rozchodów - ewidencja ryczałtowa - PITY, VAT, JPK -ZUS i sprawy kadrowo-płacowe br.atalanta@interia.pl www.br-atalanta.pl

Usługi Finansowo-Księgowe Miroslawa Świstowska

 • Zamość
Adam W.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie obsługi kadrowo-placowej, ZUS, deklaracji US, pkpir, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu zamojskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

TaxAll Sp. z o.o. - Usługi podatkowe Łuków

TaxAll Sp. z o.o.

 • Łuków

Mobilne biuro rachunkowe dla Klientów z całego kraju Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu usługę mobilnego biura rachunkowego, nadzorowanego przez doradcę podatkowego z 20-letnim stażem, szkoleniowca i autora książek na temat podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Oprócz klasycznych usług biura rachunkowego: - prowadzenia ksiąg rachunkowych - prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów - prowadzenia ryczałt ewidencjonowany - prowadzenia rejestrów VAT - obsługi kadrowo - płacowej - doradztwa finansowego i kredytowego - prowadzenia rozliczeń z US, ZUS, PFRON, OHP - sporządzania rocznych zeznań podatkowych (PIT, CIT) - sporządzania biznesplanów dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą -

Biuro Rachunkowo-Księgowe Wojciech Derylak - Usługi podatkowe Biłgoraj

Biuro Rachunkowo-Księgowe Wojciech Derylak

 • Biłgoraj

Biuro Rachunkowo-Księgowe Wojciech Derylak jest renomowaną firmą w branży Księgowej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient dostaje swojego indywidualnego doradcę do spraw księgowo-podatkowych. Jesteśmy biurem nowoczesnym, wszystkie sprawy jesteśmy w stanie załatwić zdalnie bez obecności w biurze. Zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta w zakresie: - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Ryczałtowa ewidencja przychodów - Deklaracje Zus - Kadry i Płace - Rejestry Vat - Wnioski o dofinansowanie programu "Czyste Powietrze" - Sporządzanie biznesplanów - Sporządzanie analiz finansowych przedsiębiorstw - Dotacje z UE - Wyceny przedsiębiorstw

BIURO RACHUNKOWE ANNA GRABIAS - Usługi podatkowe Biłgoraj

BIURO RACHUNKOWE ANNA GRABIAS

 • Biłgoraj

- PROWADZENIE KSIĄG PODATKOWYCH - RYCZAŁT EWIDENCJONOWANY - KARTA PODATKOWA - SPORZĄDZANIE DEKLARACJI PIT , VAT , JPK - ROZLICZANIE ROLNIKÓW RYCZAŁTOWYCH - OBSŁUGA KADROWO - PŁACOWA - ROZLICZENIA Z ZUS

SIMPLE TAX Biuro Rachunkowe Sebastian Wolszczak - Usługi podatkowe Kozienice

SIMPLE TAX Biuro Rachunkowe Sebastian Wolszczak

 • Kozienice
Nagorka remonty

Sebastian Wolszczak prowadzi moja księgowość już jakiś czas, wszystko. O co go zapytam potrafi przekazać w jasny i klarowny sposób , jestem zadowolony ze współpracy z firmą SIMPLE TAX to była dobra decyzja.

Halina Kołkiewicz Biuro Rachunkowe "PLUS"

 • Kozienice

B&R Usługi Księgowe sp. Z o.o. - Usługi podatkowe Stalowa Wola

B&R Usługi Księgowe sp. Z o.o.

 • Stalowa Wola
Monika C.

Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Wachlarz usług firmy obejmuje vat, pit, sse. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Stalowej Woli, Rzeszowa, Tarnobrzegu, Lublina. Zachęcamy do kontaktu.

Euro Tax Sp. z o. o. - Usługi podatkowe Stalowa Wola

Euro Tax Sp. z o. o.

 • Stalowa Wola
Monika S.

Profesjonalny i rzeczowy zespół,obsługa klienta na wysokim poziomie, otrzymane informacje rzetelne i rzeczowe, godni polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe PMK - Usługi podatkowe Sandomierz

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe PMK

 • Sandomierz
Bałkańskie Złoto Kinga Sikora

Postawione przeze mnie warunki oferty: 1) znajomości specyfiki obsługi Amazona FBA, 2) przystępna cena obsługi. Wartość dodana ze strony oferenta- były pracownik Izby Skarbowej, oraz Radca prawny.

Biuro Rachunkowe Joanna Nowak - Usługi podatkowe Kurów

Biuro Rachunkowe Joanna Nowak

 • Kurów
Arek D.

Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i konkretnie. Polecam jak najbardziej. AR

AGITUR Biuro Rach.-Księgowe

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Biuro Rachunkowe Katarzyna Ulita - Usługi podatkowe Biała Podlaska

Biuro Rachunkowe Katarzyna Ulita

 • Biała Podlaska

Biuro prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w dziedzinie: · księgowości (księgi handlowe, księga przychodów i rozchodów, ryczałt) · kadry i płace (prowadzenie akt osobowych, obsługa płac, obsługa rozliczeń z ZUS) · obsługa administracyjna biura klienta · Pomoc w założeniu własnej firmy · wypełnianie wniosków do Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa Dodatkowo oferujemy możliwość dojazdu do Klienta po odbiór dokumentów

Agnieszka Sitnik

 • Garwolin

Katarzyna Kuchcik

 • Radom

Kliny Rudnik Łysaków Bystrzyca Zemborzyce wojciechowskie Jakubowice murowane Prawiedniki Ćmiłów Turka Krężnica jara Mętów Nowiny Elizówka Długie Wólka abramowicka Kolonia świdnik mały Lublin Prawiedniki-Kolonia Zemborzyce podleśne Świdniczek Wilczopole Dębówka Łuszczów pierwszy Zemborzyce dolne Łuszczów drugi Szerokie Sobianowice Dominów Majdan mętowski Abramowice kościelne Świdnik mały Świdnik duży Pliszczyn Wilczopole-Kolonia Żabia wola Zemborzyce tereszyńskie Abramowice prywatne Lipniak Wólka Biskupie-Kolonia Głuszczyzna więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.