Pisma, wnioski, podania Wrocław - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań we Wrocławiu, 2022

182 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pisma, wnioski, podania Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Pisma, wnioski, podania Wrocław

1. Ala

Kasia G.

Pani Alicja to przesympatyczna kobieta, ciepła, pomocna, potrafiąca rozwiązać każdy problem. Wniosek został przygotowany bardzo fachowo i rzetelnie. Dotacja na otwarcie działalności gospodarczej została przyznana. Zaangażowanie sprawą i klientem na 100%. Bardzo cieszę się, że mogłam współpracować z Panią Alicją, z czystym sumieniem gorąco polecam! :)

Anna S.

Polecam adwokata. Pan Mecenas prowadził mi sprawę karną, a potem o rozwód. Sprawy skoczyły się po mojej myśli. Serdecznie polecam.

Aleksandra K.

Sprawdzona pomoc w sporach związanych z usługami turystycznymi- np. Częściowy zwrot kosztów noclegu za niewłaściwe warunki w hotelu, opóźnione loty lub odzyskanie pieniędzy za anulowanie rezerwacji w związku z COVID-19. Kancelaria pomogła mi już w dwukrotnie, polecam serdecznie.

Edyta K.

Polecam w 100% profesjonalizm, miła obsługa, kompetencja. Kontakt z klientem super.

Xeromatic Wrocław

Bardzo fajna współpraca, polecam bardzo mocno.

Agata K.

Nasza współpraca była wspaniała, lepiej nie mogłam trafić. Pomoc jaką otrzymałam od Pani Mecenas to najlepszy dar od losu. Pełen profesjonalizm, empatia, wyrozumiałość oraz wiedza na najwyższym poziomie. Każdej osobie, której poleciłam Panią Małgorzatę były w 100% zadowolone więc to musi o czymś świadczyć. POLECAM KAŻDEMU!!!

Więcej Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Wrocławia

Jan K.

W naszej współpracy podobała mi się przedewszystkim merytoryczność Pani Pauliny, ogromne doświadczenie, wiedziała Pani od czego zacząć jak poprowadzić cały proces upadłości , nie było octan na które Pani Paulina by nie odpowiedziała, wszystko czysto przejrzyście, sprawnie i przede wszystkim skutecznie i profesjonalnie, polecam wszystkim którzy mają problem z zadłużeniem.

Dominika K.

Bardzo się cieszę z pomocy Kancelarii Adwokackiej BMS, bardzo mi mogli to są uczciwi i bardzo pomocni adwokaci

 • Oferteo.pl
 • Karolina P.

  Bardzo polecam Kancelarię Lexi. Umówiłam się na spotkanie w kancelarii, chciałam dowiedzieć się paru rzeczy. Okazało się, że nie byłam świadoma co powinnam zrobić. Pan mecenas wszystko mi wyjaśnił, poświęcił mi dużo czasu, odpowiedział na każde pytanie. Czułam, że chce mi pomóc, za co jestem bardzo wdzięczna. Dzięki p. mecenasowi uniknęłam kłopotów i procesu.

  Magdalena K.

  Bardzo dziękujemy Panu Jakubowi, oraz Panu Sebastianowi za świetne podejście do naszej sprawy i za naprawdę bardzo szybkie efekty, jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni i bez wahania polecamy tą kancelarię.

  Jacek Z.

  Pan Jurand z Wrocławia przekonał mnie do siebie, a, że lubię tradycję imiona jego i jego dzieci przekonały mnie, że to wszystko jest przemyślane i dadzą radę.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań we Wrocławiu

  Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Zbigniew W.

  Ludzie ludziska żadnej innej firmy nie bierzcie tylko KANCELARIE BIELAWSKI! Najlepsi z najlepszych!

  Urszula K.

  Z całego serca polecam panią Igę. Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu, pomysłowo oraz skutecznie prowadziła sprawę i co najważniejsze - na każdym jej etapie była do dyspozycji i służyła fachową pomocą i wsparciem. Będę polecać Panią Igę wszystkim, ponieważ trudno znaleźć dobrego prawnika z ludzkim podejściem.

  Bartosz T.

  Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

  Andrzej W.

  Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

  Dominik L.

  Porady Pana Bartosza są rzeczowe oraz bardzo pomocne. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem zaskakująco szybko. Polecam

  Umbra Detektywi & Partnerzy

  • Wrocław
  Wiesława M.

  Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

  Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Agnieszka Ł.

  Nasza ocena jest na 10,a nie jak te gwiazdki pokazuja5🙂, Współpraca z klientem kontakt na wysokim poziomie, Serdecznie polecam.

  Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

  • Wrocław
  Janina B.

  Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

  Dolnośląski Holding Prawny

  • Wrocław
  Justyna B.

  Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

  Adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Dominika G.

  Pani Adwokat ujęła mnie przede wszystkim spokojem i dużym profesjonalizmem. Podczas spotkania bardzo rzeczowo odpowiadała na pytania i podpowiadała rozwiązania. Nawet przez sekundę nie wyczułam zniecierpliwienia, podczas mojej przydługiej opowieści o problemie. Poza tym postawa, głos, aparycja powodują, że chce się z Panią Adwokat współpracować.

  Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Danuta F.

  Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie

  Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

  • Wrocław
  Piotr W.

  Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

  House of Tax Biuro rachunkowe Doradcy Podatkowego

  • Wrocław
  Arkadiusz J.

  Współpraca z biurem rachunkowym House of Tax od samego początku była bardzo przyjemna. Na początku mojej przygody z działalnością gospodarczą właściciel biura pomógł mi założyć moją działalność doradzając co i jak. Do tej pory współpraca przebiega bez problemu. Mam stały kontakt telefoniczny i mailowy z biurem. Na moje wątpliwości zawsze mam błyskawiczną odpowiedź. Do tej pory jeszcze nie miałem żadnej kontroli z urzędu więc chyba wszystko jest dobrze prowadzone. Mogę polecić to biuro rachunkowe.

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

  • Wrocław
  Kacper S.

  Pan Marcin bardzo konkretnie podchodzi do spraw. Pomocny, życzliwy. Człowiek z sercem na dłoni. Polecam każdemu

  Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy

  • Wrocław
  Andrzej K.

  Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

  • Wrocław
  Kasia N.

  Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

  Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław
  Kancelaria Adwokacka - Krzysztof Krawczyk

  Każdemu życzę takiej współpracy. Bardzo wysoko poziom wiedzy merytorycznej, sprawna i życzliwa obsługa, bardzo dobra komunikacja. Jestem bardzo zadowolony!

  Kancelaria Optimum

  • Wrocław
  Ted-pil Hryckiewicz i Wspólnicy Sp.j

  Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, rzetelna, dokładna analiza potrzeb, szybki kontakt, skierowana na pomoc przy wyborze oferty najbardziej adekwatnej do potrzeb zgłaszającej się firmy, osoby prywatnej. Firma Kancelaria Optimum oferuje usługi na wysokim poziomie, warta polecenia.

  Kancelaria Adwokacka Anna Smolnicka

  • Wrocław
  Martyna N.

  Serdecznie polecam współpracę z Panią Mecenas Smolnicką. Bardzo dobry kontakt, szybkie działanie i pełen profesjonalizm w mojej sprawie rozwodowej.

  Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

  • Wrocław
  Centrum Omnibus

  Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

  Koksztys & Koksztys Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Salonik Kosmetyczny

  Bardzo profesjonalne biuro .Łatwa komunikacja i wysoki poziom obsługi.Gorąco polecam.W końcu moja księgowość jest w dobrych rękach.

  Agnieszka Mazur

  • Wrocław
  Adam B.

  Podczas pierwszej rozmowy zostało mi zadanych bardzo dużo pytań – widać, że Pani Agnieszka Mazur podchodzi do sprawy profesjonalnie i chce pomóc w sprawie odzyskania pieniędzy. Od pierwszego dnia kiedy zgłosiłem się do niej przeanalizowała sprawę i szanse na realne odzyskanie długu bez obarczania mnie jakimikolwiek opłatami wstępnymi co było bardzo fair z jej strony bo nie miałem zbytnio wtedy pieniędzy gdyż sam chciałem odzyskać pieniądze żeby przywrócić moją płynność finansową. Finalnie udało się odzyskać pieniędzy od moich 3 dłużników.

  Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek

  • Wrocław
  Robert C.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anielą. Pomogła mi bardzo, w mojej skomplikowanej sprawie. Polecam wszystkim. Jest uczciwa, rzetelna, słowna, wszystkie sprawy załatwia od ręki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, bierze uczciwe pieniądze. Najlepiej wydane pieniądze na prawnika. Uważam, że należy do najlepszych prawników, jakich spotkałem. Słowo u Niej droższe niż pieniądze. Bardzo zaangażowana w sprawę. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam. Dziękuję bardzo Pani Anielu. Życzę wszystkiego dobrego. Serdecznie pozdrawiam, jestem dozgonnie wdzięczny.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

  • Wrocław
  Aleksandra K.

  Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

  Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

  • Wrocław
  Kamil K.

  Adwokat. Piotr jeden z nielicznych adwokatów godnych polecenia. Sprawa karna zakończona dużym plusem polecam.

  Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

  • Wrocław
  Aleksandra P.

  Polecam Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy. Rzetelna i profesjonalna obsługa, a także otwarte i pozytywne podejście do klienta. Sprawy prowadzone są dokładnie i z dużym zaangażowaniem. Zawsze świetny kontakt, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam innym!

  Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

  • Wrocław
  Michalnia K.

  Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. W trakcie postępowania mogłam cały czas liczyć na wsparcie Pani Mecenas. Sprawa prowadzona przez Panią Mecenas Joannę Kawecką zakończyła się dla mnie sukcesem. Zdecydowanie polecam!

  Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Kołodziejczyk

  • Wrocław
  Krzysztof M.

  Współpraca podczas prowadzenia mojej sprawy cywilnej z Panią mecenas układała się bardzo pozytywnie. Do mojej sprawy podeszła bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Informując mnie cały czas na bieżąco jak postępowała sprawa, zawsze służyła radą i pomocą. Sprawa zakończona pozytywnie, gorąco polecam Panią mecenas.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

  • Wrocław
  Patrycja M.

  Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

  B&W Service Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Maja W.

  I would highly recommend the B&W Service. My personal accountant is Klaudia and she always responds to my questions in a timely manner. I can tell from her answers that she has read my question specifics properly and tailors her answer for me rather than just copy and pasting something vague on the subject. Would definately recommend. Gorąco polecam B&W Service. Moją osobistą księgową jest Klaudia i zawsze odpowiada na moje pytania w odpowiednim czasie. Z jej odpowiedzi wynika, że dobrze przeczytała moje pytanie i dostosowuje swoją odpowiedź do mnie, a nie tylko kopiuje i wkleja coś ogólnikowego na dany temat. Zdecydowanie polecam.

  Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

  • Wrocław
  Adrian M.

  Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

  KANCELARIA LEX PRESTIGO RYBKA MATEUSZ

  • Wrocław
  Sigmate sp zoo

  Pani Justyna jest niesamowita. Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Anna Lewańska Sigmate sp zoo.

  LINEN EWA BODZAN

  • Wrocław
  Bartosz Patalas

  Pani Ewa jest doskonałym fachowcem, posiada dużą wiedzę, pomogła mi wyeliminować błędy popełnione przez inną księgową, oraz ma duże zasoby cierpliwości, często nie mam czasu by się od razu zająć tym co trzeba.

  Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus

  • Wrocław
  Michał B.

  Serdecznie polecam Panią Mecenas. Rzetelne i skrupulatne podejście do każdej sprawy, Panią Mecenas cechuje bardzo mocne zaangażowanie w każdą sprawę, wybitna i ponadprzeciętna znajomość prawa, skuteczność i szybkość w działaniu oraz wielka empatia. Poza tym Pani Mecenas to bardzo pozytywna osoba. Kancelaria Pani Mecenas znajduje się w Prestiżowym miejscu, w samym sercu miasta co jest po prostu wielką zaletą i wygodą. Do tego uważam, że Kancelaria jest bardzo atrakcyjna cenowo. Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Olgi Chowańskiej -Prus to pełen profesjonalizm oraz bardzo przyjazna atmosfera która sprawia, że mogą państwo czuć się otoczeni najlepszą opieką, a także wielkim wsparciem. Naprawdę z całego serca polecam. p.s - Dziękuje za

  Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Michał Marcinkiewicz Payroll Consulting

  Do Tax & Accounting Solutions przyszedłem z kilkoma kwestiami dotyczącymi optymalizacji podatków, jako świeżo upieczony przedsiębiorca Dostałem fachową pomoc, z której jestem bardzo zadowolony Myślę, że pan Jagiełło i jego zespół mają wysokie kwalifikacje w swojej dziedzinie oraz bardzo pozytywne nastawienie do klienta - i z chęcią będę korzystał z ich usług w przyszłości

  Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  Ula R.

  Mecenas Michał pomógł mi zarejestrować fundację i zadbać o wszystkie niezbędne formalności. Wykazał się niezwykłym profesjonalizmem, terminowością i doświadczeniem, przez co współpraca była przyjemnością. Polecam jego usługi wszystkim, którzy w szybki i bezproblemowy sposób chcą załatwić swoje sprawy związane z prawem.

  BIURO RACHUNKOWE GROSS-NET ALEKSANDRA KRZYŻANEK

  • Wrocław
  KRYZA

  Współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat. Wiedza, rzetelność, profesjonalizm. Polecam.

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak

  • Wrocław
  Krystian P.

  Polecam. Pan Mecenas pomógł mi w sprawie karnej. Jestem mu bardzo wdzięczny.

  Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

  • Wrocław
  Przemysław M.

  Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

  Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska

  • Wrocław
  Jakub P.

  Profesjonalizm w każdym calu. Pani mecenas Krawczykowska prowadziła dla mnie sprawę o błąd medyczny. Kontakt 10/10, terminowość 10/10, Pani mecenas potrafiła wytłumaczyć mi, laikowi, jaka jest sytuacja i co po kolei będzie się działo w sprawie. Polecam każdemu, kto szuka pełnomocnika przy którym może czuć się bezpiecznie i spokojnie.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

  • Wrocław
  Magda S.

  Bardzo konkretna, rzeczowa i przede wszystkim skuteczna Pani Mecenas. Zna się na swojej pracy i dzięki temu bardzo sprawnie działa. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam!

  T-Law Kancelaria Prawna

  • Wrocław
  BIRDki AUTO TRANSPORT

  Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

  Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
  Jakiego pisma potrzebujesz?