Pisma, wnioski, podania Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Wałbrzychu, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Pisma, wnioski, podania Wałbrzych
Sebastian G.

Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

ALFA BIURO PRAWNO PODATKOWE - Pisma, wnioski, podania Wałbrzych
Milena M.

Biuro odpowiada szybko, jest zainteresowane klientem, merytorycznie przygotowuje do danej sprawy, kontaktuje się z klientem w rozwiązywaniu problemu aby wybrać optymalny wariant. Cena przystępna, a biuro " nie naciąga" na dalsze koszty. Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska - Pisma, wnioski, podania Wałbrzych
Katarzyna Ł.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża znajomość prawa. Pani mecenas zawsze przygotowana, profesjonalna i zawsze wyszukuje najlepszych rozwiązań. Bardzo polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Pisma, wnioski, podania Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Marta M

 • Wałbrzych

Kredyty bankowe, szybko,sprawnie,minimum formalności w wygodnym dla klienta miejscu i czasie. Szeroki zakres oferty-kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe,leasing, konsolidacje.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Pisma, wnioski, podania Świdnica
Paweł M.

Polecam w 100%! Pani Justyna pomogła mi szybko, a zarazem na plus dla mnie. Dziękuję jeszcze raz i będę polecał każdemu.

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski - Pisma, wnioski, podania Świdnica

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik - Pisma, wnioski, podania Świdnica

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

MASTER-CAR

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

EDU DAR Adam Tomas

 • Bielawa
 • 25 km od Wałbrzych

Działamy w branży edukacyjno-finansowej. Przegotowujemy profesjonalne biznes plany, analizy strategiczne, analizy finansowe oraz wypełniamy wnioski o dofinansowanie z środków unijnych.

Insur Invest Partner

 • Nowa Ruda
 • 27 km od Wałbrzych

Jeżeli ktoś mówi Ci, że cena Twojej polisy ubezpieczeniowej może być tańsza o 40% od średniej rynkowej to brzmi jak szaleniec. Nieprzeciętność oferty Insur Invest Nowa Ruda powoduje, że szaleństwem jest nie skorzystać z tej szansy. Witamy serdecznie na stronie MultiAgencji Insur Invest Sp. z o.o. Insur Invest Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych firm doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego w Polsce. Od 1990r. działamy nieprzerwanie na rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych. Od początku naszej działalności kierujemy się satysfakcją Klienta, poprzez zapewnianie maksymalnie szerokiej oferty produktów oraz kompleksowej obsługi. Konsekwentnie realizowaliśmy nasze hasło przewodnie „U Nas masz wybór”, dzięki czemu aktualnie jesteśmy w stanie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk - Pisma, wnioski, podania 53-603 Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk

 • 53-603 Wrocław
Dorota S.

Bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka Wegneris - Pisma, wnioski, podania Jawor

Agnieszka Wegneris

 • Jawor
 • 30 km od Wałbrzych

Od kilkunastu lat zajmuję się pisaniem, realizacją oraz rozliczaniem dotacji z programów rzędowych, regionalnych. Posiadam doświadczenie wpisaniu wniosków dla Jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw, oraz osób fizycznych. Aktualnie jestem specjalistą w wydziale inwestycji i funduszy w JST. Jestem przekonana,że moje doświadczenie zawodowe na różnych płaszczyznach dotyczących dotacji będzie dla Państwa przydatne. Pragnę dodać,że prowadzę również doradztwo w wyżej wymienionym zakresie. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Vindicta sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek - Pisma, wnioski, podania Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. W szczególności kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego w tym w sprawach: rozwodowych, podziału majątku po rozwodzie, władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem, separacji.

Marcin Stanisławski

 • Kąty Wrocławskie
 • 43 km od Wałbrzych

Biuro Rachunkowe Vacco.pl Konrad Krzyżan - Pisma, wnioski, podania Ząbkowice Śląskie

Biuro Rachunkowe Vacco.pl Konrad Krzyżan

 • Ząbkowice Śląskie
 • 44 km od Wałbrzych
Pomponierka

Pan Konrad to prawdziwy pasjonat swojej pracy. Człowiek pełen profesjonalizmu i zaangażowania. Obsługa księgowa na najwyższym poziomie.

Kancelaria adwokacko-radcowska r.pr.Bartosz Stasiewicz - Pisma, wnioski, podania Złotoryja

Kancelaria adwokacko-radcowska r.pr.Bartosz Stasiewicz

 • Złotoryja
 • 44 km od Wałbrzych
Marcin M.

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Pana Bartosza charakteryzuje bardzo duża wiedza prawnicza która w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta daje poczucie pozostawienia swoich prawnych spraw w najlepszych rękach.

Aureus Consulting Rafał Franczak

 • Złotoryja
 • 44 km od Wałbrzych

27 letnie doświadczenie w podatkach. 17 lat pracy w Urzędzie Kontroli Skarbowej oraz 10 lat prowadzenie biura rachunkowego. Prowadzimy wszystkie formy opodatkowania oraz kadry, płace, ZUS. Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej, a także przy rejestracji spółek z o.o. Reprezentujemy podatnika przed urzędami. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, w trakcie której przedstawimy ofertę naszej firmy oraz ustalimy ewentualne formy współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar - Pisma, wnioski, podania Kłodzko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
Anna W.

Pani adwokat bardzo wyczerpująco opisała nasz problem , była dobrze z orientowana o zagrożeniach jakie są w miejscu o którym mówiłam , pomagało to w rozmowie. Pismo było gotowe bardzo szybko ,cena za usługę przystępna. Polecam.

Kancelaria Prawna LEGATO - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Anna M.

Kancelaria warta Polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, traktowali moją sprawę jakby była najważniejsza. :) Dobry kontakt, wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo jeszcze raz dziękuje za pozytywnie zakończenie moje sprawy.

LEXART

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

DOMINIKSKOCZEK.PL - Pisma, wnioski, podania Legnica

DOMINIKSKOCZEK.PL

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Od 14 lat jestem przedstawicielem Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., które posiada WŁASNĄ Kancelarię Radców Prawnych⚖ 🌐https://kancelaria.euco.pl Osobiscie doradziłem prawnie i medycznie, a następnie przy współpracy z EuCO pomogłem w uzyskaniu swiadczeń - ponad 3000-com poszkodowanych. A ilu poszkodowanym pomogła nasza Kancelaria? Proszę Pana, od 16 lat pomogliśmy ponad 300 000 (trzysta tysięcy poszkodowanych). My szukamy rozwiązań, działamy i 🤝pomagamy na całkowicie innym poziomie🏆 Dziś prócz pomocy prawnej organizujemy proces powrotu do sprawności nie tylko po ciężkim wypadku ale i po ciężkiej chorobie - ➡️niezależnie od przyczyny niepełnosprawności ♿️ ⬅️ Zapewniamy: ✅ wsparcie psychologa ✅ wsparcie lekarzy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grochowska

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Martyna M.

Najlepszy prawnik z jakim spotkała się moja rodzina. Gdyby nie Pani Karolina, nawet nie chcemy myśleć, co by było. Nasza nadzieje umarła całkowicie, ale Pani Karolina ją na nowo ożywiła. Brak nam słów, żeby opisać to jakim wspaniałym jest prawnikiem. Kobieta, która potrafi zdziałać cuda. Z czystym sumieniem polecamy. Gdybyśmy potrzebowali pomocy prawnej to tylko Pani Karolina.

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Creative Office

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Pozytywka

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Iustitia Marcin Dąbrowski

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Angelika M.

Bardzo serdeczna i ciepła osoba, a zarazem świetny prawnik. Przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową jak i wiele razy udzielała cennych wskazówek zawsze miło i racjonalne i z serdecznym słowem mogę polecić tę kancelarie. Pełen profesjonalizm.

Kancelaria Prawna RS

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Justyna S.

Pani Beata Matysek to adwokat zawsze w pełni zaangażowany w sprawę. Pani Mecenas potrafi nie tylko udzielić porad prawnych, ale również rozmawiać i wczuć się w sytuację osoby, która zwróciła się do Niej o pomoc. Gorąco polecam!

Biuro Usług Administracyjno - Prawnych GENTIS - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria Prawna Mediator - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Karolina M.

Kancelaria Mediator prowadzi moją sprawę o kredyt frankowy. Długi czas zastanawiałam się czy w ogóle się odważyć i wytoczyć proces bankowi, zwyczajnie się bałam. Pracownicy kancelarii rozwiali moje obawy, gorąco polecam.

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński - Pisma, wnioski, podania Legnica

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Barbara W.

Pan Mariusz jest dokładnym, sumiennym, konkretnym doradcą. Godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący dla mnie czas. Szczerze polecam Pana Mariusza.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Pisma, wnioski, podania Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Wolny - Pisma, wnioski, podania Środa Śląska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Wolny

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Jestem adwokatem z długoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy w wielu renomowanych kancelariach prawnych. W praktyce zawodowej z sukcesami działam jako obrońca w sprawach karnych oraz doradzam klientom z zakresu prawa cywilnego oraz rodzinnego. W konsekwencji długoletniej współpracy związanej z branżą odszkodowawczą, stałam się ekspertem w przedmiocie dochodzenia roszczeń za szkody doznane w wyniku wypadków komunikacyjnych. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu, jej filia natomiast w Środzie Śląskiej. Jako adwokat działam też na terenie całego województwa dolnośląskiego, a doraźnie także wyjazdowo na terenie całego kraju. Świadczę też pomoc prawną online udzielając porad prawnych czy też przygotowując w ten sposób

Justyna Ozga

 • Miłoradzice
 • 59 km od Wałbrzych

Laboratorium administracyjne

 • Bystrzyca Kłodzka
 • 59 km od Wałbrzych

Kancelaria Lex sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Kancelaria Lex sp. z o.o.

 • Wrocław
Daria K.

Dla mnie najlepsza Kancelaria! Usunęli mój negatywny BIK! Miałam dwa wpisy z BZWBK i PKO BP, które uniemożliwiały mi zaciągnięcie kredytu. Dzięki Kancelarii Lex otrzymałam kredyt. Polecam, naprawdę polecam!!!

Kancelaria Prawna Invictus - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Kancelaria Prawna Invictus

 • Wrocław

Jeżeli podpisali Państwo niekorzystną umowę na polisolokatę lub ubezpieczenie inwestycyjne, a teraz w obawie, przed opłatami likwidacyjnymi nie mogą Państwo z nich zrezygnować, to zachęcamy do skorzystania z porad prawników Kancelarii Invictus. Specjalizujemy się w pomocy prawnej naszych Klientów, a także skutecznym rozwiązywaniem umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i bankami.

Rubikon Kancelaria Odszkodowawcza

 • Wrocław

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA RUBIKON ................................................................................ Naszą Kancelarię tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznym przeprowadzaniu postępowań odszkodowawczych oraz uzyskiwaniu wszelkich należnych świadczeń powypadkowych. .................................................................................. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza prawnicza zawsze mają swój początek w trakcie pełnych zrozumienia i empatii spotkań z naszymi Klientami .................................................................................. -udzielamy bezpłatnych porad prawnych -pomagamy w skompletowaniu dokumentów -reprezentujemy naszych Klientów przed

Dorota Kowalska

 • Wrocław

Martyna Skrzypecka

 • Wrocław

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel

 • Wrocław

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel świadczy usługi z zakresu różnorodnych czynności notarialnych takich jak przygotowywanie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia, przygotowywanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów i nie tylko. Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel funkcjonuje wedle etyki zawodowej, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Ponadto Kancelaria oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji prawnej, również przez telefon.

Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Tax&Accounting Solutions Sp. z o.o.

 • Wrocław

Drodzy Państwo, jestem doradcą podatkowym z około 8 letnim doświadczeniem w podatkach. Moje wysokie kompetencje potwierdza zdany egzamin państwowy na doradcę podatkowego (więcej o zawodzie doradcy można przeczytać na stronie KIDP https://kidp.pl/strona.php/646_o_doradcy_podatkowym.html). Regularnie publikuje artykuły w prasie branżowej m.in. w Rzeczpospolitej. Poniżej przykładowe

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak

 • Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Pisma, wnioski, podania Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

KDG Horus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

 • Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

 • Wrocław
Anna M.

Polecam Panią radcę prawną Paulę Serweta-Dęga. Była zaangażowana w prowadzoną dla mnie sprawę o podział majątku i potrafiła bardzo dobrze oszacować wszystkie koszty w sprawie, co było dla mnie bardzo ważne.

Idea Holding Sp. z o.o - Pisma, wnioski, podania Wrocław

Idea Holding Sp. z o.o

 • Wrocław
Renata K.

Dziękuję kancelarii, a w szczególności Panu Łukaszowi. Tyle lat dawałam się okłamywać i okradać współpracownikom. Wreszcie mam z tym spokój. Gorąco polecam! Niekonwencjonalne metody i twarde podejście.

Kancelaria Stangenberg

 • Wrocław

Wałbrzych więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.