Pisma, wnioski, podania Łódź - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Łodzi, 2021

62 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Pisma, wnioski, podania Łódź
Kalina R.

Polecam adwokata Macieja Migusa. Dzięki mecenasowi udało mi się uzyskać odszkodowanie za wypadek. Byłem przekonany, że sprawa jest beznadziejna ale mimo ciężkiej sytuacji wszystko się udało!

Jacek B.

Pełen profesjonalizm i ogromna doza empatii. Polecam gorąco tego wspaniałego człowieka. Oczywiście jestem usatysfakcjonowany w 100%.

Więcej profesjonalistów

Elżbieta T.

Godny polecenia, adwokat, który wziął moją sprawę o darowiznę i przeprowadził ją sukcesywnie, z powodzeniem " do samego końca. Jestem bardzo zadowolona z podjęcia odpowiedniego wyboru Pana doradztwa. Miły i uprzejmy człowiek, zna się na rzeczy. Z czystym sumieniem naprawdę bardzo polecam skorzystać z jego usług. Z wyrazami szacunku POZDRAWIAM i jeszcze raz ślicznie dziękuję za Pańską pomoc. Pańska klientka Elżbieta T.

Daniel D.

Zgłosiłem się do Pana Łukasza o sporządzenie pozwu sądowego, oraz reprezentowanie mojej osoby przeciwko firmie ubezpieczeniowej P*U. Po ponad rocznej batalii sądowej, sprawa wygrana, odszkodowanie przyznane w maksymalnej kwocie, tj. było zawarte w pozwie sądowym.

Natalia G.

Doskonała, szybka i profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam SOBCZAK MACIEJEWSKA KANCELARIĘ RADCÓW PRAWNYCH !

Anna B.

Z ogromną przyjemnością pozwoliłam sobie polecić państwa usługi moim znajomym, cieszę się, że miałam przyjemność stać się państwa klientką. Uczciwość, profesjonalizm (na najwyższym poziomie), oraz skuteczność to tylko tylko trzy słowa jakimi mogłabym Państwa określić. Gorąco wszystkim polecam! Pozdrawiam.

Makeone Jakub Jendrasiak

Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Łodzi

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marika M.

Fachowe, merytoryczne ale i ludzkie podejście do problemów, które dla laików są często sytuacjami bez wyjścia, daje poczucie bezpieczeństwa, i zaopiekowania wobec prawnych zawiłości. Pomoc prawna na najwyższym poziomie z gwarancją najwyższego zaangażowania w sprawę. Nie mogłam trafić lepiej i ten adres polecam wszystkim, którzy muszą szukać rozwiązania problemu przed sądem.

Sandra S.

Bardzo szybka i kompetentna obsługa. Podejmują się, oraz załatwiają sprawy które mogłyby się wydawać niemożliwe do przejścia.

Wojciech K.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

EDE ACADEMIA

Bardzo polecam współpracę z LegalWise, kancelaria pomogła mi w przygotowaniu spersonalizowanej Umowy o Pracę tak aby obie strony, Pracodawca i Pracownik, były zadowolone. Przygotowanie umowy przebiegło szybko i sprawnie, w ciągłym kontakcie z prawnikiem, które rzetelnie wytłumaczył wszystkie jej szczegóły.

Rajmund L.

Profesjonalne i rzetelne podejście Pana Piotra do mojej sprawy pozwoliło mi z sukcesem przejść przez batalie sądowe z pozytywnym jego zakończeniem. Z pewnością w razie wątpliwości prawnych z pewnością wrócę do Kancelarii Pana Piotra i z pełnym sumieniem mogę ją polecić każdemu.

MK MISTRZOWSKIE KSIĘGI ROBERT MARCINIAK

 • Łódź
Małgorzata Ł.

MK Mistrzowskie Księgi to godne zaufania, rzetelne i solidne biuro rachunkowe ze świetnym podejściem do klienta. Działają: kompleksowo – prowadzą księgi, rozliczają podatki, zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, oraz udzielają wsparcia i pomocy w innych sprawach związanych z prowadzeniem działalności, terminowo – zawsze na czas i w miarę możliwości od ręki, profesjonalnie – potrafią odpowiedzieć na każde pytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z czystym sumieniem i bez jakichkolwiek zastrzeżeń mogę polecić biuro rachunkowe MK Mistrzowskie Księgi. Mogę stwierdzić, że zgodnie z nazwą są to mistrzowie w branży księgowej. Zadowolona klientka.

Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Mariusz O.

Duży profesjonalizm w pracy jednocześnie bardzo sympatyczny człowiek!!! Bardzo dziękuję za wygraną sprawę i gorąco polecam wszystkim!!!!

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

 • Łódź
Patrycja S.

Rozmowy przebiegły sprawnie. Już w czasie samej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się jakie kroki prawne mogę wykonać w mojej sprawie . Pracownik był uprzejmy nie wydawał się znudzony jak to nieraz bywa w czasie takiej rozmowy zwłaszcza przez telefon. Odpowiadał konkretnie sposób zrozumiały na moje pytania . Nie było to masło maślane jak to nieraz bywa. Wydawał się że naprawdę chce mi pomóc a chyba wówczas było to dla mnie ważne. Koszty też nie były wygórowane. Wcześniej na słowo prawnik i kancelaria wyobrażałam sobie niebotyczne sumy możliwe tylko dla bogatych.Mile się zaskoczyłam Okazuje się że wersja dla biedniejszej części naszego społeczeństwa jednak istnieje. Cud. Polecam kancelarię, bo warto.

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Michał K.

Rzetelny kontakt i indywidualne podejście do klienta, szybkie działanie a przy tym jasne warunki umowy bez żadnych ukrytych opłat. Polecam

Kancelaria Adwokacka Renata Czerwińska

 • Łódź
Małgorzata B.

Bardzo profesjonalna obsługa prawna. Pani mecenas prowadzi moją dość zawiłą sprawę spadkową, która dobiega końca. Udziela porad w wielu sprawach, zarówno spadkowych, "terenowo-prawnych" i innych. Zawsze konkretne i rzeczowe wyjaśnienia niejasności, przełożone na zrozumiały język.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Jarnecka

 • Łódź
Danuta B.

Pani Mecenas bardzo mi pomogła w procesie cywilnym. Wykazała się zarówno wiedzą, błyskotliwością, opanowaniem i ludzką empatią. Dziękuje z całego serca! Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarię.

Adwokat Piotr Szybka Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski

 • Łódź
Agnieszka R.

Profesjonalna, rzetelna i bardzo miła obsługa. Naprawdę świetny kontakt, profesjonalne podejście i zaangażowanie Pana Mecenasa, a przede wszystkim życzliwość i empatia sprawiają, że nawet trudne i dramatyczne sprawy okazują się wcale nie takie straszne i możliwe do rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka

 • Łódź
Barbara L.

Polecam Panią Mecenas, w szczególności w sprawach rodzinnych i rozwodowych. W trakcie prowadzonej sprawy wzorowy kontakt. Bardzo dobrze poprowadzona sprawa, czułam opiekę i profesjonalizm adwokatki. Super mecenas w Łodzi!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Surowiecka

 • 90 - 646 Łódź
Barbara M.

Pani Mecenas Kamila Surowiecka pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy za niewykonaną umowę. Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek

 • Łódź
Łukasz G.

Korzystałem z pomocy prawnej w sprawie zachowku i związanej z najmem mieszkania. W wielu drobnych sprawach tez się konsultowałem. Kontakt z Panią mecenas można nawiązać natychmiast. Wiem, że robi wszystko z korzyścią dla klienta. Ceny usług nie są wygórowane jak na adwokata.

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

 • Łódź
Roman F.

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Łódź
Krystian D.

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia losowe, za słupy, rury ciepłownicze, wypadki przy pracy) - prawo spadkowe, m.in. spadki, testamenty, zachowki - prawo karne i postępowanie karne - tematykę nieruchomości, w tym: zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, doradztwo przy wycenienie nieruchomości - obsługa prawna fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
Katarzyna K.

Polecam!!! Pani Anna Kołata godna polecenia. Bardzo kompetentna, sumienna, skuteczna. Pełen profesjonalizm! Potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek

 • Łódź
E M.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Na sali rozpraw walczyła jak lew. Jestem bardzo zadowolona rzetelny kompetentny i dobry adwokat.

Kancelaria Adwokacka Łódź Piotrków Trybunalski

 • Łódź
Krystyna G.

Mecenas dr Robert to młody geniusz. Posiada cechy, które powinien mieć każdy dobry prawnik. Jego zaleta to 7 podstawowych zasad które przemawiają i przekonują każdego człowieka, potrzebującego ochrony prawnej. 1) Dobre umiejętności komunikacyjne. Prawnicy muszą być ustni, mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej, a także być dobrymi słuchaczami. 2) Samoświadomość. 3) Umiejętność analityczna. 4) Umiejętności badawcze. 5) Umiejętności ludzi: komunikatywny, otwarty, szczery. 6) Wytrwałość, doprowadza sprawę do końca. 7) Kreatywność. Zawsze ma alternatywne rozwiązania danej sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Mecenasa dr R. Traskowskiego, ponieważ mam dobre doświadczenie i jestem w pełni zadowolona z naszej

Sua Sponte sp. z o.o.

 • Łódź
Marta M.

Potrzebowałam w czasach pandemii dokumentacji i wskazówek do pracy zdalnej dla mojej firmy. Usługa na najwyższym poziomie. Okazało się, że mogę też liczyć na poprawki w moich umowach z klientami i wsparciem w urzędzie. Szybko, sprawnie, w bardzo rozsądnej cenie i wpieram się pomocą kiedy tylko jej potrzebuje. polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska

 • Łódź
Paulina K.

Sumienność, staranność, indywidualne podejście do sprawy i rzetelność. Ogółem bardzo wysoki poziom. Polecam 101%.

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Gondzio

 • Łódź
Wojciech J.

Nawiązujesz kontakt z prawnikiem, jesteś zapewniany o profesjonalnym i szybkim załatwieniu swoich spraw, po czym zaczynasz się niepokoić, wreszcie irytować tym, że twoja sprawa nie posuwa się do przodu? Gorąco polecam kancelarię Pana Rafała Gondzio. To prawnik, który za przystępna cenę, profesjonalnie i szybko rozwiązał mój problem na styku prawa gospodarczego i cywilnego. Wojtek

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Eliza J.

Pan mecenas Cyrański reprezentował mnie w procesie przeciwko mojemu pracodawcy. Zostałam zdegradowana w pracy, wypowiedziano mi warunki zatrudnienia i przeniesiono na niższe stanowisko, mimo że zawsze bardzo dobrze wykonywałam swoje obowiązki. Pan mecenas Cyrański udowodnił przed sądem, że przyczyna przeniesienia mnie na inne stanowisko była fikcyjna. Działał bardzo aktywnie i profesjonalnie. Dzięki temu sąd przywrócił mnie na dotychczasowe stanowisko, na którym pracuję do dziś. Cieszę się, że wybrałam wtedy właśnie mecenasa Cyrańskiego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat

 • Łódź
Dorota S.

Kancelaria Pani Mecenas reprezentuje mnie w sprawie o ustalenie kontaktów z wnuczkiem. Cenię sobie rzeczowe podejście oraz wysoką kulturę osobistą Pani Julii. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, duża wiedza i ogromne wsparcie psychiczne ze strony Pani Mecenas mają dla mnie ogromne znaczenie i są nie do przecenienia. W 100% polecam.

Centrum Analiz Gospodarczych Sp. z o.o.

 • Łódź
ABJ TRADE

Polecam bardzo. Profesjonalnie, na czas. Zawsze doradza, sprawdza. Zawsze możemy w spółce liczyć na indywidualna analizę problemu i pomoc w jego rozwiązaniu. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak

 • Łódź
Zbigniew K.

Bardzo rzetelna porada. W zrozumiały sposób wytłumaczone możliwości w mojej sprawie. Duża pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Z całą pewnością Pani Adwokat Agata jest prawnikiem godnym polecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

 • Łódź
Łukasz D.

Kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie sprawach rodzinnych, spadkowych, nieruchomości oraz karnych. Szczególną specjalizację Kancelarii zajmują sprawy rozwodowe. W tym zakresie adwokat współpracuje z profesjonalną agencją detektywistyczną, oferując wsparcie w pozyskaniu dowodów w procesie rozwodowym.

Adwokat Michał Jacek Cyrański Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Iwona N.

Pan Michał Jacek Cyrański to znakomity prawnik. Na sprawie apelacyjnej reprezentował mnie i wygrał sprawę z zakresu prawa pracy. Dzięki Panu Mecenasowi otrzymam odszkodowanie za niesłuszne rozwiązanie umowy w trybie art.52 KP. Sprawa nie była łatwa bo dotyczyła ujawnienia danych osobowy. Zachęcam do korzystania z usług Pana Mecenasa. Pozdrawiam serdecznie Pana Mecenasa i wszystkich czytających opinie.

Krzysztof Lipczyk

 • Łódź

Nasze usługi biura rachunkowego skomponowaliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie rzetelną obsługę, nowoczesność i wygodę. Wieloletnie doświadczenie naszego biura rachunkowego pozwala nam na szybkie wdrożenie i zoptymalizowanie usług księgowych wedle oczekiwań i wskazówek naszych klientów. Posiadamy ubezpieczenie OC, które jest gwarantem ochrony naszych klientów. Swoje usługi opieramy na najnowszych technologiach informatycznych, przez co wgląd i wymiana danych z klientem jest niemal natychmiastowa. Wybierając nasze biuro rachunkowe otrzymujesz profesjonalną obsługę podatkową i księgową, stały kontakt księgowo-doradczy, dostęp do najnowocześniejszych i jednocześnie najszybszych technologii wymiany danych, a także prowadzenie spraw i

Biuro Rachunkowe Ekspens Małgorzata Król-Stachurska

 • Łódź

Biuro Rachunkowe EKSPENS to wyspecjalizowana firma księgowa mieszcząca się w Łodzi, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicielki oraz pasji w wykonywaniu zawodu pozwala zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy bardzo blisko z naszymi klientami z Łodzi i okolic, starając się zapewnić im kompleksowe usługi rachunkowe, finansowe i podatkowe, które pozwalają podnieść konkurencyjność oraz wydajność Ich firmy na coraz bardziej wymagającym rynku. Maksymalne zaangażowanie w każde zlecenie pozwoliły nam doprowadzić do wzrostu i rozwoju wielu łódzkich biznesów, których dobra passa trwa do dziś. Zapewniamy terminowość, rzetelność i najwyższą możliwą jakość realizowanych przez nas usług. Odbieramy dokumenty od naszych

Kancelaria radcy prawnego Marek Pluciński

 • Łódź

Obsługa prawna osób fizycznych, przedsiębiorców oraz podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa własności przemysłowej,prawa gospodarczego i handlowego, ochrony danych osobowych i prawa bankowego. Kancelaria działa na terenie województwa łódzkiego oferując pełen zakres usług prawnych w tym prowadzenie spraw sądowych, sporządzanie pism procesowych, opiniowanie i sporządzanie umów, doradztwo prawne, wydawanie opinii w zakresie konkretnych zagadnień prawnych, czy bieżącą obsługę przedsiębiorców oraz innych podmiotów gospodarczych. Punktualność, staranność i stały kontakt z Klientem stanowią priorytet prowadzonej działalności. Każdy problem prawny omawiamy w sposób przystępny i

Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka

 • Łódź

Dobry prawnik to więcej niż pewny reprezentant na sali sądowej. Wzajemne zaufanie buduje się na zaangażowaniu, wnikliwej analizie sytuacji i rzetelnym, mądrym doradztwie. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych. Korzystając z doświadczenia procesowego, bronię interesów moich klientów w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych. Zajmuję się obsługą prawną osób indywidualnych oraz Klientów biznesowych. Główne obszary mojej praktyki zawodowej to prawo cywilne, prawo karne oraz prawo gospodarcze. Obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami zarówno na terenie Łodzi, jak i całego kraju. Wierzę,

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kotlińska-Dobrzańska

 • Łódź

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. W swojej codziennej praktyce dbamy przede wszystkim o skuteczność w prowadzeniu spraw naszych Klientów, gwarantując im fachową pomoc poprzez zastosowanie efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Wiedzę prawniczą łączymy ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów, dążąc do tego by przedstawiane przez nas rozwiązania zagadnień prawnych spełniały oczekiwania Klientów kancelarii przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich interesów. Działalność Kancelarii opiera się na przejrzystych zasadach, przy jednoczesnym zapewnieniu partnerskiego podejścia. Bardzo dbamy o utrzymanie najwyższych standardów etycznych. Jasno określamy warunki współpracy i rozliczeń.

KANCELARIA ADWOKACKA BGB

 • Łódź

Kancelaria Adwokacka BGB prowadzona przez adwokata Filipa Błońskiego oraz adwokat Angelikę Garczyńską-Błońską, świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria Adwokacka BGB mieści się w Łodzi oraz w Bełchatowie. Reprezentujemy Państwa przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Prowadzimy również stałą obsługę prawną przedsiębiorców. Zapewniamy doradztwo w negocjacjach pozasądowych oraz reprezentujemy naszych Klientów na etapie postępowania egzekucyjnego. Świadcząc nasze usługi staramy się dobrać rozwiązanie bezpieczne i satysfakcjonujące naszych Klientów, nie narażając na dodatkowe koszty. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi

Kancelaria Doradcy Podatkowego Katarzyna Łęgowska-Łęcka

 • Łódź

Moja kancelaria doradcy podatkowego to kompleksowe wsparcie klientów. Każdą osobę i podmiot traktujemy indywidualnie i dostosowujemy rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności. Poznajemy Państwa szczególną sytuację i szukamy najlepszego rozwiązania.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Próba

 • Łódź

Szanowni Państwo, Posiadam ponad 7-letnie doświadczenie zawodowe związane ze stosowaniem prawa. Swoją karierę zawodową zaczynałam pracując jako wolontariuszka w Fundacji Academia Iuris, gdzie pod nadzorem doświadczonych prawników (pracowników naukowych Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego) sporządzałam opinie prawne, pisma do sądów, komorników oraz organów administracyjnych. W 2015 r. rozpoczęłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. W tym samym czasie rozpoczęłam również praktyki u mojego Patrona, tj. w Kancelarii Radcy Prawnego Roberta Czapnika, a następnie zostałam u niego zatrudniona na stanowisku Asystenta Radcy Prawnego. Od 2018 r. prowadzę własną działalność gospodarczą w formie Kancelarii Radcy

BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO JÓZEF KOWALCZYK

 • Łódź

Biuro działa na rynku od 30 lat posiadamy klientów, którzy są z nami od początku naszego istnienia. Staramy się wykonywać naszą pracę rzetelnie, zawsze na czas. Zakres naszych prac : - Ryczałt - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów - Rozliczenia z Urzędem Skarbowym - Sporządzanie deklaracji i rozliczeń z ZUS - Kadry (kartoteki pracownicze, pisma, zaświadczenia) - Płace (sporządzanie list płac) - GUS sprawozdania - PFRON (sporządzanie deklaracji miesięcznych pracowniczych jak i właścicieli) Zapraszamy serdecznie.

Aneta Boboska Biuro Rachunkowe

 • Łódź

Biuro Rachunkowe Aneta Boboska powstało z myślą o Kliencie i dla Klienta. Prowadzimy i proponujemy cały zakres usług księgowych. Zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższą wartością.

Good Think Sp. z o.o.

 • Łódź

Good Think Sp. z o.o. to firma, której powstanie jest efektem kilkuletnich przygotowań grupy ekspertów z zakresu szeroko pojętego doradztwa biznesowego. Specjalizujemy się w budowaniu strategii przedsiębiorstw, pozyskiwaniu środków na inwestycje, projektach miękkich, analizach finansowych oraz szkoleniach podnoszących efektywność organizacji. Wierzymy, iż za sprawą naszej wiedzy oraz dzięki postawieniu na najwyższą jakość obsługi klienta, jesteśmy w stanie w pełni sprostać wyzwaniom w zakresie wsparcia rozwoju Państwa organizacji. Posiadane doświadczenie sprawia, iż jesteśmy świadomi naszych zalet i przewag nad konkurencją. Możemy więc z przekonaniem stwierdzić, iż propozycja, z którą do Państwa wychodzimy to profesjonalizm najwyższej

Adwokat rozwód Łódź – Anna Oniszczuk-Popek

 • Łódź

Kancelaria adwokacka Anna Oniszczuk-Popek zapewnia pomoc prawną na wysokim poziomie. Pomoc zostanie udzielona na terenie Łodzi i w całym województwie łódzkim. To, co wyróżnia kancelarię to przede wszystkim pasja oraz odpowiednie podejście do sprawy – wszystko poparte ponad 20-letnią obecnością w zawodzie. Zapewniane są zarówno usługi dla klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, jak i spadkowego, rodzinnego lub rzeczowego. Każda sprawa przeprowadzana jest z odpowiednim podejściem oraz determinacją.

Prestige Incasso

 • Łódź

Nasza Spółka powstała po to by troszczyć się o Państwa pieniądze. Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej obsługi wierzytelności. Oferta nasza skierowana jest do przedsiębiorców, którym oferujemy pomoc w dochodzeniu wymagalnych wierzytelności od nierzetelnych kontrahentów jaki i klientów indywidualnych, którzy napotkali na trudności w odzyskaniu swoich pieniędzy. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę świadczoną przez profesjonalistów i ekspertów. Nasz zespół tworzą finansiści, prawnicy i radcowie prawni, ekonomiści oraz detektywi. Prestige Incasso gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, pełną dyspozycyjność i dostępność dla naszych Klientów. Kierując się powiedzeniem „czas to pieniądz” działamy szybko i dbamy o to, by

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Krawczyk-Kaszyńska

 • Łódź

Radca prawny Joanna Krawczyk-Kaszyńska świadczy usługi prawne zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu cywilnego, rodzinnego, dochodzeniu odszkodowań za szkody na osobie oraz mieniu. Zajmuje się także sprawami spadkowymi, oddłużaniem oraz windykacją należności. Oprócz doświadczenia procesowego, radca prawny Joanna krawczyk-Kaszyńska oferuje swoim Klientom wsparcie w zakresie tworzenia i opiniowania umów oraz bieżącej obsługi przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Gorzeń

 • Łódź

Wykonujemy zlecenia od 2016. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo pracy. Terenem naszej działalności jest Łódź, Zgierz, Pabianice. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?