Pisma, wnioski, podania Łódź - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Łodzi, 2022

172 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pisma, wnioski, podania Łódź - Ranking Najlepsi 2022

Już 172 Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Łodzi złożyło 71625 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od pism, wniosków i podań może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w 2022 r. z Łodzi.

Pisma, wnioski, podania Łódź
Anna F.

Pan mecenas wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak i całokształt (dyspozycyjność, podejście do klienta). Wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, a było ich niemało. Zgodził się na spotkanie po wyjściu z kancelarii i zakończeniu pracy w danym dniu, bo bardzo mi na tym zależało. Polecam!

5.0 (112 opinii)
Daniel D.

Zgłosiłem się do Pana Łukasza o sporządzenie pozwu sądowego, oraz reprezentowanie mojej osoby przeciwko firmie ubezpieczeniowej P*U. Po ponad rocznej batalii sądowej, sprawa wygrana, odszkodowanie przyznane w maksymalnej kwocie, tj. było zawarte w pozwie sądowym.

5.0 (82 opinie)
Jacek B.

Pełen profesjonalizm i ogromna doza empatii. Polecam gorąco tego wspaniałego człowieka. Oczywiście jestem usatysfakcjonowany w 100%.

5.0 (4 opinie)
Emilia M.

Polecam serdecznie usługi Kancelarii Prawnej 'Legato' Kontakt bardzo dobry, porada oraz udzielenie pomocy uważam za naprawdę wysoki poziom.:)

5.0 (122 opinie)
Maciej G.

Już dwukrotnie miałem przyjemność korzystać z usług Pana Adwokata. Niesamowita wiedza, zaangażowanie, umiejętność przekazania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień w prosty i zrozumiały sposób. Serdecznie polecam.

5.0 (56 opinii)

6. i-Legal

Andrzej B.

Kancelaria zapewniła mi fachową pomoc w mojej sprawie podatkowej, oprócz bardzo dobrego kontaktu i szybkości reakcji zwyczajnie wygrali moją sprawę - która moim zdaniem była nietypowa i skomplikowana.

5.0 (11 opinii)
Katarzyna S.

Super, szybka i na temat komunikacja telefoniczna i mailową. Polecam z pewnością. Fachowa, mila i świetna obsługa.

5.0 (5 opinii)
Wood’n’Wool

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Łodzi

Adrian P.

Powierzyłem sprawę z zakresu prawa pracy i nie żałuję. Pani Mecenas wygrała moją sprawę w obu instancjach. Jeżeli szukają Państwo skutecznego adwokata, który doradzi i pomoże to polecam TYLKO Panią Mecenas.

5.0 (9 opinii)
Konrad P.

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i otwartość. Nie tylko uzyskałem pomoc prawnika, ale też i pełne wsparcie w trudnej dla mnie sprawie.

5.0 (10 opinii)
Hubert W.

Serdecznie polecam kancelarię, Pan Mecenas prowadzi sprawy profesjonalnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z mecenasem, który zrozumiale tłumaczy sprawę i przedstawia wszystkie możliwości. Dodatkowo Pan Mecenas to bardzo miła i empatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć klienta. Polecam!

5.0 (8 opinii)
Wojciech K.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

5.0 (8 opinii)
P.H.U. MEKS

Szybki i profesjonalny kontakt oraz sprawnie poprowadzone postępowanie sądowe o odzyskanie należności z wystawionych faktur. Kancelaria LegalWise zdecydowanie do polecenia!

5.0 (20 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Łodzi

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Barbara K.

Pełna zaufania adwokat, jestem zadowolona z jej usług. Bardzo miła, kulturalna, inteligentna. Jej rady pomogły mi nastawić się optymistycznie na pozytywne rozwiązanie spraw w sądzie.

5.0 (8 opinii)
Mirosław M.

Sprawa o podział majątku. Profesjonalnie, rzeczowo, szkoda, że tak późno tu trafiłem. Rozwód poszedłby znacznie lepiej.

5.0 (10 opinii)
Patrycja S.

Rozmowy przebiegły sprawnie. Już w czasie samej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się jakie kroki prawne mogę wykonać w mojej sprawie . Pracownik był uprzejmy nie wydawał się znudzony jak to nieraz bywa w czasie takiej rozmowy zwłaszcza przez telefon. Odpowiadał konkretnie sposób zrozumiały na moje pytania . Nie było to masło maślane jak to nieraz bywa. Wydawał się że naprawdę chce mi pomóc a chyba wówczas było to dla mnie ważne. Koszty też nie były wygórowane. Wcześniej na słowo prawnik i kancelaria wyobrażałam sobie niebotyczne sumy możliwe tylko dla bogatych.Mile się zaskoczyłam Okazuje się że wersja dla biedniejszej części naszego społeczeństwa jednak istnieje. Cud. Polecam kancelarię, bo warto.

5.0 (4 opinie)
Aleksandra M.

Pani Mecenas zapewnia bardzo profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim wsparcie przez cały czas trwania procesu. Jest wyrozumiała, cierpliwa i bardzo dobrze się z nią pracowało.

5.0 (8 opinii)
Łukasz G.

Korzystałem z pomocy prawnej w sprawie zachowku i związanej z najmem mieszkania. W wielu drobnych sprawach tez się konsultowałem. Kontakt z Panią mecenas można nawiązać natychmiast. Wiem, że robi wszystko z korzyścią dla klienta. Ceny usług nie są wygórowane jak na adwokata.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

 • Łódź
Roman F.

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Łódź Piotrków Trybunalski

 • Łódź
Krystyna G.

Mecenas dr Robert to młody geniusz. Posiada cechy, które powinien mieć każdy dobry prawnik. Jego zaleta to 7 podstawowych zasad które przemawiają i przekonują każdego człowieka, potrzebującego ochrony prawnej. 1) Dobre umiejętności komunikacyjne. Prawnicy muszą być ustni, mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej, a także być dobrymi słuchaczami. 2) Samoświadomość. 3) Umiejętność analityczna. 4) Umiejętności badawcze. 5) Umiejętności ludzi: komunikatywny, otwarty, szczery. 6) Wytrwałość, doprowadza sprawę do końca. 7) Kreatywność. Zawsze ma alternatywne rozwiązania danej sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Mecenasa dr R. Traskowskiego, ponieważ mam dobre doświadczenie i jestem w pełni zadowolona z naszej

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak

 • Łódź
Zbigniew K.

Bardzo rzetelna porada. W zrozumiały sposób wytłumaczone możliwości w mojej sprawie. Duża pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Z całą pewnością Pani Adwokat Agata jest prawnikiem godnym polecenia.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Robert T.

W mojej ocenie pan mecenas Cyrański jest wysokiej klasy fachowcem od spraw z prawa pracy. Zgłosiłem się do niego, kiedy mój pracodawca wręczył mi zwolnienie dyscyplinarne - warto dodać, że było ono całkowicie bezpodstawne. Pan mecenas reprezentował mnie w sądzie, gdzie dowiódł, że zwolnienie dyscyplinarne było oparte na fikcyjnych podstawach, dzięki czemu wywalczył mi przywrócenie do pracy. Bardzo się cieszę, że postawiłem właśnie na mecenasa Cyrańskiego i mogę go polecić każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji.

5.0 (16 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska

 • Łódź
Paulina K.

Sumienność, staranność, indywidualne podejście do sprawy i rzetelność. Ogółem bardzo wysoki poziom. Polecam 101%.

5.0 (2 opinie)

Sua Sponte sp. z o.o.

 • Łódź
Marta M.

Potrzebowałam w czasach pandemii dokumentacji i wskazówek do pracy zdalnej dla mojej firmy. Usługa na najwyższym poziomie. Okazało się, że mogę też liczyć na poprawki w moich umowach z klientami i wsparciem w urzędzie. Szybko, sprawnie, w bardzo rozsądnej cenie i wpieram się pomocą kiedy tylko jej potrzebuje. polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat

 • Łódź
Dorota S.

Kancelaria Pani Mecenas reprezentuje mnie w sprawie o ustalenie kontaktów z wnuczkiem. Cenię sobie rzeczowe podejście oraz wysoką kulturę osobistą Pani Julii. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, duża wiedza i ogromne wsparcie psychiczne ze strony Pani Mecenas mają dla mnie ogromne znaczenie i są nie do przecenienia. W 100% polecam.

5.0 (9 opinii)

Money and legal services Sp. z o.o.

 • Łódź
Sandra S.

Bardzo szybka i kompetentna obsługa. Podejmują się, oraz załatwiają sprawy które mogłyby się wydawać niemożliwe do przejścia.

5.0 (1 opinia)

Adwokat Marcin Wrona

 • Łódź

W twojej spawie mogę przygotować: - krótką poradę mailową, - pismo przygotowawcze, - opinię prawną, - apelację, - zażalenie, - skargę lub mogę reprezentować Ciebie w sądzie. Oferuję szybki kontakt, krótkie terminy realizacji zleceń, profesjonalne podejście do sprawy. Na rynku od 2006 roku. Wielu zadowolonych klientów. Zapraszam.

5.0 (2 opinie)

Radca Prawny Marta Sobczak

 • Łódź
Dorota N.

Profesjonalna poradami miła p.Radca .Dziękuję

5.0 (1 opinia)

Chróścielewska & Chróścielewski Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Anna B.

Z ogromną przyjemnością pozwoliłam sobie polecić państwa usługi moim znajomym, cieszę się, że miałam przyjemność stać się państwa klientką. Uczciwość, profesjonalizm (na najwyższym poziomie), oraz skuteczność to tylko tylko trzy słowa jakimi mogłabym Państwa określić. Gorąco wszystkim polecam! Pozdrawiam.

5.0 (158 opinii)

Adwokat Piotr Szybka Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski

 • Łódź
Damian G.

Podczas prowadzenia sprawy udzielał mi zawsze szczegółowych informacji, rozwiewał moje wszelkie wątpliwości natury prawnej, oraz wskazywał jak powinnam postępować. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pana Mecenasa moje sprawy kończyły się dla mnie zawsze z najlepszym rezultatem z możliwych.

5.0 (155 opinii)

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT

 • Łódź
Amelia D.

Współpraca z mecenasem Igorem to czysta przyjemność. Wiem co piszę bo kilka razy mi pomagał w różnych sprawach prawnych i zawsze mnie zaskakiwał wiedzą i kompetencją. Co ważne - zawsze kontaktował się ze mną osobiście. Dla mnie to naprawdę ogromny plus bo czuć zainteresowanie z jego strony.

5.0 (84 opinie)

Saving Tax Sp. z o.o.

 • Łódź
Makeone Jakub Jendrasiak

Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

5.0 (6 opinii)

MK MISTRZOWSKIE KSIĘGI ROBERT MARCINIAK

 • Łódź
RAJPI Robert Sławski

Niesamowita cierpliwość oraz wyrozumiałość dla nowych klientów, którzy zadają tysiąc pytań, profesjonalne podejście do klienta, dogłębne wyjaśnienie niezrozumiałych tematów, szybkie załatwianie wszelkich spraw, oraz co najważniejsze idealny kontakt!

5.0 (6 opinii)

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Michał K.

Rzetelny kontakt i indywidualne podejście do klienta, szybkie działanie a przy tym jasne warunki umowy bez żadnych ukrytych opłat. Polecam

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Renata Czerwińska

 • Łódź
Aleksandra N.

Pani Mecenas Renata Czerwińska jest fantastycznym adwokatem. Jest nie tylko niezwykle profesjonalną i rzetelną osobą, ale też szczerą i wyrozumiałą. Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panią Mecenas, pomogła mi więcej niż bym mogła sobie wyobrazić toteż z całego serca polecam.

5.0 (7 opinii)

Twoi Księgowi Sp. z o.o.

 • Łódź
WebAppCraft Piotr Gajowniczek

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą od kwietnia 2017 roku i od początku korzystam z usług biura księgowego Twoi Księgowi Sp. z o.o.. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy - profesjonalne podejście, terminowość, dobry kontakt, możliwość załatwiania wszelkich spraw zdalnie. Poleciłem też Twoich Księgowych kilku znajomym, którzy również sobie je chwalą.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Surowiecka

 • 90 - 646 Łódź
Barbara M.

Pani Mecenas Kamila Surowiecka pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy za niewykonaną umowę. Polecam

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
Katarzyna K.

Polecam!!! Pani Anna Kołata godna polecenia. Bardzo kompetentna, sumienna, skuteczna. Pełen profesjonalizm! Potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.

5.0 (5 opinii)

Kłosiński Bulesowski Adwokaci sp. p.

 • Łódź
Daniel P.

Pełen profesjonalizm, polecam, 100% skuteczności

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka

 • Łódź
Barbara L.

Polecam Panią Mecenas, w szczególności w sprawach rodzinnych i rozwodowych. W trakcie prowadzonej sprawy wzorowy kontakt. Bardzo dobrze poprowadzona sprawa, czułam opiekę i profesjonalizm adwokatki. Super mecenas w Łodzi!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek

 • Łódź
E M.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Na sali rozpraw walczyła jak lew. Jestem bardzo zadowolona rzetelny kompetentny i dobry adwokat.

5.0 (2 opinie)

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Andrzej G.

Oferujemy rzetelne i profesjonalne dochodzenie roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała i kosztów leczenia na skutek wypadków komunikacyjnych czy potknięć na nierównych, oblodzonych chodnikach. Bez opłat wstępnych,zastępstwo prawne profesjonalnego pełnomocnika w osobie radcy prawnego. Wynagrodzenie zależy wyłącznie od tego jak wysokie świadczenie dla Państwa uzyskamy a prowizja pobierana jest dopiero po wypłacie świadczenia przez Ubezpieczyciela.

5.0 (1 opinia)

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT Adwokat rozwodowy

 • Łódź
Asia S.

Pan mecenas Igor osobiście uczestniczył w każdej z rozpraw. Bardzo dobry kontakt. Wszystko szybko, sprawnie. Zawsze służył pomocą i poradą zarówno podczas wizyt w kancelarii, jak również telefonicznie. Godny polecenia.

5.0 (20 opinii)

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Łódź
Krystian D.

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia losowe, za słupy, rury ciepłownicze, wypadki przy pracy) - prawo spadkowe, m.in. spadki, testamenty, zachowki - prawo karne i postępowanie karne - tematykę nieruchomości, w tym: zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, doradztwo przy wycenienie nieruchomości - obsługa prawna fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria adwokacka Anna Gręda-Adamczyk

 • Łódź
Ewa M.

Zacznę od tego, że Pani Mecenas jest Adwokatem profesjonalnym, doświadczonym i kompetentnym. Angażuje się w przekazaną sprawę i zawsze ma czas, niezależnie od tego, czy jest się umówionym, czy też nie. Nie narzuca swojej opinii, odpowiada na wszystkie pytania i przedstawia aspekty sprawy z punktu prawa w zrozumiały dla laika sposób i korzystny dla klienta. Koszt sprawy również do zaakceptowania (nie wygórowany). A ponadto, Pani Mecenas Ania ma niezwykłą osobowość, jest życzliwa, ciepła, komunikatywna, pełna optymizmu nawet w tych najtrudniejszych momentach. I żeby, nie było - piszę teraz, kiedy sprawa jest jeszcze w toku, a jej wyrok nie jest przesądzony. Gdybym napisała po sprawie, komentarz mógłby być taki: sprawa wygrana, to chwali

5.0 (2 opinie)

MK MISTRZOWSKIE KSIĘGI ROBERT MARCINIAK

 • Łódź
RAJPI Robert Sławski

Niesamowita cierpliwość oraz wyrozumiałość dla nowych klientów, którzy zadają tysiąc pytań, profesjonalne podejście do klienta, dogłębne wyjaśnienie niezrozumiałych tematów, szybkie załatwianie wszelkich spraw, oraz co najważniejsze idealny kontakt!

5.0 (6 opinii)

Biuro Rachunkowe Magdalena Lipińska

 • Łódź
Sebastian Z.

Pani Magda prowadzi księgowość w mojej firmie od trzech miesięcy, jak na razie bez zarzutu. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Centrum Analiz Gospodarczych Sp. z o.o.

 • Łódź
ABJ TRADE

Polecam bardzo. Profesjonalnie, na czas. Zawsze doradza, sprawdza. Zawsze możemy w spółce liczyć na indywidualna analizę problemu i pomoc w jego rozwiązaniu. Serdecznie polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki

 • Łódź
Małgorzata G.

Pan Mecenas Arkadiusz jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. To co było nieprawdopodobne do załatwienia, mimo, że chwile to trwało, okazało się sprawa, którą da się załatwić i doprowadzić do pozytywnego zakończenia. Bardzo, ale to bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

 • Łódź
Łukasz D.

Kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie sprawach rodzinnych, spadkowych, nieruchomości oraz karnych. Szczególną specjalizację Kancelarii zajmują sprawy rozwodowe. W tym zakresie adwokat współpracuje z profesjonalną agencją detektywistyczną, oferując wsparcie w pozyskaniu dowodów w procesie rozwodowym.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki. więcej...