MYCIE I ODGRZYBIANIE ELEWACJI., Jaworzno - Oferta nr170272 - Oferteo.pl
 

MYCIE I ODGRZYBIANIE ELEWACJI., Jaworzno


Cena brutto: 18.00 PLN
do uzgodnienia

Mycie elewacji oraz jej impregnacja – możesz nam zaufać! Dlaczego?

Do mycia stosujemy tylko bezpieczne detergenty, które zachowują odpowiedni kolor elewacji i nie ścierają elewacyjnej powłoki. Poza tym, do impregnacji elewacji przez naszą firmę używane są środki o dużej trwałości, które na dłużej zatrzymują świeżość i sprawiają, że elewacja wygląda jak nowa.

Ponadto nasza załoga to profesjonaliści. Działamy na rynku od długiego czasu, dzięki czemu oprócz wymaganej specjalistycznej wiedzy, posiadamy również ogromne doświadczenie. Możesz nam zaufać, satysfakcja gwarantowana!

Odpowiednio przeprowadzone mycie i impregnacja elewacji ma szanse sprawić, że dany budynek zyskuje zupełnie nowe życie.

Zanim pomyślisz o zmianie elewacji na nową, może warto więc wziąć pod uwagę jej gruntowne mycie i impregnację? Profesjonalne środki potrafią zdziałać cuda. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Działamy na terenie całego Śląska oraz okolic. M.in.: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice – oraz wszelkie okoliczne miejscowości.

Obsługujemy również prawie cały obszar południowej Polski. M.in Kraków, Częstochowa, czy nawet Wrocław. Skontaktuj się z nami!

Polska, Jaworzno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 33