Pajęczno

Już od dawna zastanawiasz się czy da się łatwo otrzymać oferty wielu firm z Pajęczna i łódzkiego? Chciałbyś poznać cennik konkretnych usług lub towarów w Pajęcznie? Gdy tylko masz zamiar zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie fantastycznym i najlepszym w swoim fachu specjalistą lub chcesz kupić towar dokładnie spełniający Twoje wymogi skorzystaj z Oferteo i przekonaj się co potrafimy. Jeśli chodzi o Pajęczno swoje usługi w Oferteo proponuje już 649 profesjonalistów najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.2, gdzie najwyższa ocena to 5. Z sukcesem, dzięki szerokiemu spektrum ofert w 593 branżach, w trakcie naszej działalności dopasowaliśmy 516 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, przez serwis przekazano aż 1 720 ofert! 1 720 ofert to 1 720 możliwości. Przykładowe branże to foldery, sesje zdjęciowe, kredyty bez bik, konstrukcje inżynieryjne - wykonanie, usługi cukiernicze Spróbuj, a bardzo szybko uda Ci się znaleźć właściwego profesjonalistę z Pajęczna. Pierwsze oferty możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Pajęczno

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Pajęczna

PHU "MIX"

Zygmunt K., Starowa Góra

Oferta firmy phu MIX zadowoliła mnie,cena drewna przystępna,szybki czas realizacji zamówienia,bardzo dobry kontakt telefoniczny,dostawa na czas i daną godzinę polecam innym tą firmę. Brałem drewno do kominka z innych firm przez kilka lat ale bywało różnie z ceną i z jakością drewna,teraz ja moja żona oraz córka jesteśmy zadowoleni, bo opalamy nasz dom tylko drewnem kominkowym. Zadowolony jest też mój szwagier bo przy okazji też się zaopatrzył w drewno z tej firmy. Jeśli firma w dalszym ciągu b...

Carbon Grzegorz Klasztorny

Piotr W., Skąpa

Zakupiłem w Firmie Carbon 5 ton ekogroszku. Kontakt bardzo dobry. Obsługa i dostawa bardzo dobra. Jakość ekogroszku wydaje się być jak najbardziej OK (niestety jest lato, więc nie jestem w stanie lepiej go przetestować, ale nie kopci za mocno, nie bryli się, więcej napiszę jak lepiej przetestuje). No i cena atrakcyjna (650zł jak na lipiec wraz z workowaniem, dostawą i załadunkiem do piwnicy). Na razie nie mam co narzekać :)

Fotografia Iwona Szukalska

Dorota K., Pajęczno

Szybka reakcja, elastyczność w wyborze miejsca, czasu. Pomocna w doborze ubrań do sesji.. Natychmiastowa reakcja na zadawane pytania. Profesjonalna pomoc przy wyborze fryzjera i makijażystki. Wszystkie rozmowy prowadzone w atmosferze życzliwości i przyjaźni. Na wszelkie zadawane pytania błyskawiczna odpowiedź. Wiem że dzień sesji będzie pełen wspaniałych chwil i uśmiechu. Wszystko profesjonalnie w dobrej cenie.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Pajęczna

Potrzebuję ekogroszku, 2t, docelowo 5t co roku, Pajęczno

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 5t. Wymagania dodatkowe: ekogroszek powinien być suchy ,bez miału i najlepiej z polskiej kopalni i żeby miał małą spiekalność. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Dariusz B., węgiel ekogroszek.

Potrzebuję pelletu, drzewny, 2t, docelowo 6t co roku, Pajęczno

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 6t. Wymagania dodatkowe: pellet liściasty z dębu lub buku. Termin zakupu: jak najszybciej

Leszek U., pellet drzewny.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji tynkiem sylikonowym, wełną, 1001-2000m², Pajęczno

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: budynek biurowy. Powierzchnia: 1001-2000m². Rodzaj materiału: tynk sylikonowy, wełna mineralna. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Robert D., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 200m², Pajęczno

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży. Powierzchnia prac: około 200m². Rodzaj materiału: Klient nie wie. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Zdzisław K., brukarstwo.

Szukam Dostawcy pompy ciepła, z montażem, 170m2, Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 170m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: lato 2017r.

Grzegorz U., ekologiczne źródła energii - urządzenia.