Otrzymaj oferty od specjalistów jak offset nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

offset

O specjaliście

Jesteśmy duetem Architektów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym,
które zdobywaliśmy pracując w ogólnopolskich i międzynarodowych biurach projektowych. Nasze ścieżki zawodowe połączyły się kilka lat temu w jednej
z Warszawskich pracowni architektonicznych. Dwa żywioły, dwa odmienne spojrzenia na architekturę, dwie głowy pełne pomysłów, które ścierają się ale i uzupełniają.
Niejedna ”burza...”, i niejedna filiżanka kawy wypitej nad projektem, ale i niejeden zadowolony klient, skłoniły nas do rozpoczęcia działań nad własnym miejscem na architektonicznej mapie biur projektowych.
Jesteśmy w trakcie otwierania swojej pracowni projektowej oferującej najwyższy standard usług, kompleksowość, przyjazną atmosferę i aromatyczną kawę na każdym spotkaniu. Wiemy, że konkurencja jest duża, ale jesteśmy pewni, że współpraca z nami nie tylko odciąży Państwa w trudnym etapie remontu ale i pozostawi miłe wspomnienia warte polecenia znajomym :)
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ma „idealnego” modelu współpracy , identycznego dla każdego inwestora. Zarówno etapy współpracy jak
i projekt są zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, żeby na koniec cieszyć się z Wami pięknymi wnętrzami.

Branża

Architekt wnętrz, Projekty domów, Projektowanie wnętrz

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Katarzyna W. 3 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo miła współpraca, pełny profesjonalizm. Kreatywne pomysły. Bardzo dobra znajomość dostępnych materiałów wykończeniowych. 100% spełnienie oczekiwań co do projektu. Bardzo polecam skorzystanie z wiedzy i doświadczenia zespołu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak offset

Powiązane produkty i usługi: Kuchnie na zamówienieBalustrada balkonowa,  Projektowanie wnętrz Warszawa, Kuchnie na zamówienie WarszawaBalustrada balkonowa Warszawa

Oferta

KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZA
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

SCHEMAT OFERTY NA PRZYGOTOWANIE PROJEKTU WNĘTRZ 1. ETAP I – INWENTARYZACJA - wizja lokalna - zdjęcie wymiarów wszystkich pomieszczeń - wykonanie dokumentacji fotograficznej wnętrz Termin: 2-3 dni od dnia podpisania umowy 2. ETAP II – ARANŻACJE - aranżacje będą zawierać koncepcyjny układ ścian wraz z...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kochanowskiego 12B/24, Warszawa

Telefon

506****** Pokaż numer

WhatsApp

+48****** Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/offset.pl/