Oczyszczanie ścieków, uzdatnianie wody Wrocław - Najlepsi w 2023

Oczyszczalnie Ścieków, Stacje Uzdatniania Wody we Wrocławiu, 2023

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Oczyszczanie ścieków, uzdatnianie wody Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 56 Specjalistów od Oczyszczania Ścieków i Uzdatnianie Wody z Wrocławia złożyło 11312 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od oczyszczania ścieków i uzdatniania wody może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Oczyszczania Ścieków i Uzdatnianie Wody w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od oczyszczania ścieków i uzdatnianie wody we Wrocławiu to 4.99 (na podstawie 134 opinii).

Wszystkie firmy
Oczyszczanie ścieków, uzdatnianie wody Wrocław
best badge
Piotr K.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p.Łukaszem. Profesjonalne wsparcie podczas wyboru produktu jak i podczas montażu. W razie pomocy, czy doradztwa technicznego stały kontakt telefoniczny 24 godziny na dobę. :-) Polecam produkt oraz firmę.

5.0 (71 opinii)
best badge

2. Gravel

Karol J.

Praca wykonana terminowo i profesjonalnie, bardzo miła ekipa która odpowiadała na wszelkie pytania. Polecam gorąco.

5.0 (16 opinii)
best badge
Dubowik E.

Przesympatycznie prawdziwi ludzie z uśmiechem na ustach wszystko można z nimi załatwić, polecam gorąco.

5.0 (3 opinie)
best badge
Jacek K.

Polecam! Całkowity profesjonalizm. Pozdrawiam Panią Karolinę, Pana Wiesława, Pana Bartka. Ludzie przesympatyczni, pomocni. Wielkie dzięki.

5.0 (29 opinii)
best badge
Piotr D.

Urządzenie spełnia swoje zadanie. Przed zamontowaniem urządzenia miałem stacje uzdatniania wody. Zdemontowalem ja i założyłem limetron. Różnica w działaniu urządzeń jest taka że przy stacji nie było żadnych osadow natomiast przy limetronie pojawiają się delikatnie osady na bateriach umywalkowych w postaci białego proszku który można bez problemu zetrzeć gąbka i spłukać woda.

5.0 (4 opinie)
best badge
Marceli M.

Pan Tomasz przyjechał osobiście. Oferta przedstawiona szybko i konkretnie, realizacja zgodna z oferta, nie było żadnych niespodzianek. Ekipa działała sprawnie, zdecydowanie widać, że od dawna wykonują usługę. Kontakt z firmą bardzo dobry.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Oczyszczania Ścieków i Uzdatnianie Wody z Wrocławia

Nicole G.

Profesjonalne podejście, Panowie znają się na rzeczy. Na początek została dokonana analiza gruntu, ustaliliśmy termin, Panowie wywiercili studnię głębinowa zostawiając dokumentację ze szczegółowym opisem. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Marcin S.

Firma godna polecenia. Jestem zadowolony z usług. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę przebiegła sprawnie i czysto. Firma zostawia po sobie porządek. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Aquatechnika

 • Wrocław
Łukasz K.

Doskonałe propozycje, pomoc ze strony firmy co do tego jakie rozwiązania faktycznie warto będzie wybrać.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to oczyszczalnie Sciekow, na terenie Dolny Slask.

Armar s.c.

 • Wrocław

Armar S.C. Marek Szyćko, Elżbieta Szyćko zajmuje się projektowaniem oraz produkcją systemów służących uzdatnianiu wody głównie na potrzeby przemysłowe, ale także domowe. Specjalizujemy się w filtracji, systemowym uzdatnianiu, oczyszczaniu, odżelazianiu, demineralizacji, ultrafiltracji, zmiękczaniu oraz chemicznym kondycjonowaniu wody. Obsługujemy także instalacje w których wykorzystywany jest glikol, budujemy biologiczne oczyszczalnie ścieków, wykonujemy prace związane z użyciem ozonu. Oferujemy zastosowanie środków chemicznych służących do oczyszczania instalacji wodnych zarówno z kamienia, jak i z życia biologicznego, zapobiegające korozji układów grzewczych i chłodniczych. Szeroka gama produktów pozwala na dobranie odpowiednich

Dołącz do naszych Specjalistów od Oczyszczania Ścieków i Uzdatnianie Wody we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Oczyszczania Ścieków i Uzdatniania Wody i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Czysty Zysk

 • Wrocław

Czysty Zysk to firma, która proponuje klientom bogatą ofertę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, przepompowni, separatorów, systemów do zbierania wody deszczowej, automatycznych nawodnień, zielonych dachów stawów kąpielowych. Wszystkie usługi firmy objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. W ofercie Czysty Zysk znajdziemy m.in.: - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Systemy gromadzenia wody deszczowej; - Separatory; - Sieci wodociągowe i kanalizacyjne; - Systemy automatycznego nawadniania, - Szamba; - Odwodnienie działek. Systemy do gromadzenia wody deszczowej służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna – jesień. Systemy rozbudowane pozwalają na wykorzystanie wody

Zajmuje się wykonaniem obiektów z zakresu branży sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej oraz związanymi z nimi wszelkimi robotami ziemnymi. Teren naszego działania to Dolny Śląsk oraz woj. Łódzkie. ULMID jest nowo powstałą firmą bazująca na kilkuletnim, wcześniej zebranym doświadczeniu. W zakres świadczonych usług wchodzą : - przyłącza i sieci wodociągowe - przyłącza i sieci kanalizacyjne - przyłącza i sieci deszczowe - studnie wodomierzowe - zbiornik bezodpływowe (szamba, zb wód deszczowych) - przydomowe oczyszczalnie ścieków - drenaże - instalacji podposadzkowe - odwodnienia liniowe oraz wpusty deszczowe Na życzenie klienta uczestniczę w całościowym procesie wykonania, od organizacji uzgodnień, akceptacji/zatwierdzeń materiałów, wymaganych

Solutions 5

 • Wrocław

Jesteśmy na rynku od 2021 roku. Nasza specjalność to instalatorstwo elektryczne, hydrauliczne. Z chęcią podejmiemy się również oczyszczania ścieków i uzdatniania wody. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

TOM-instal to firma która na rynku budowalnym działa już od ponad 30 lat. Na swoim koncie mamy wiele inwestycji, a zakres prac jest bardzo szeroki – od drobnych remontów poprzez budowy osiedli mieszkaniowych „pod klucz”. Działamy na terenie Wrocławia oraz w jego najbliższych okolicach. Współpracujemy z Klientem indywidualnym oraz z Inwestorem prywatnym. Do wykonania każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Szanując czas naszych Klientów zawsze działamy terminowo, a na każdą wykonaną Inwestycję dajemy gwarancję. Duży zasób maszyn budowlanych pomaga zapewnić cały zakres usług przy niemal każdym projekcie. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów z zakresu projektowania, kierownicy budowy oraz inżynierowie.

Od blisko 70 lat świadczymy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań. Specjalizujemy się w budownictwie wodnym, gospodarce wodnej i wodno-ściekowej, energetyce odnawialnej, budownictwie przemysłowym oraz ochronie środowiska. Nasza firma powstała w 1951 roku. Od tego czasu, działa w dziedzinie kompleksowego projektowania i doradztwa w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej, biorąc udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannie uzupełnianej wiedzy, łączymy stosowanie tradycyjnych i uznanych rozwiązań z innowacyjnymi

Nasza firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z hydrauliką i wymaga natychmiastowej reakcji. Oferujemy przede wszystkim: czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne oraz inne usługi, które może wykonać hydraulik we Wrocławiu i okolicach.

Zajmujemy sie profesjonalnym wykonywaniem usług porządkowych na terenie całej Polski, oferujemy usługi porządkowe obiektów handlowych, przemysłowych. Myjemy powierzchnie szklane (również na wysokości). Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sprzatania.

Mam ponad 15 letnie doświadczenie i nie zawaham się go użyć, poza tym do minikoparki zamontowana specjalna głowica dzięki której można niwelować teren znacznie dokładniej i szybciej.

Prox

 • Wrocław

Nasza siedziba znajduje się na ulicy Parkowej 25, 51-616 we Wrocławiu. Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 , 71 71 83 424, również mailowo : biuro@prox.info.pl . Zapraszamy Serdecznie !

Bezpłatne konsultacje wstępne (za wcześniejszym ustaleniem terminu spotkania tel. ) Szybkie terminy realizacji zleceń. Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i prawnych.

avatar icon

HMB2WROCLAW

 • Wrocław

avatar icon

Windykacja, prawo cywilne, gospodarcze, postępowanie cywilne, problematyka dotycząca nieruchomości, w tym mieszkania kupione od deweloperów

INTERAM

 • Wrocław

HomeQuest s.c.

 • Wrocław

avatar icon

avatar icon

Astology Finanse

 • Wrocław

avatar icon

Candida

 • Wrocław

avatar icon

Red-fox

 • Wrocław

avatar icon

Abacus

 • Wrocław

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Kooma

 • Wrocław

avatar icon

Amlux

 • Wrocław

avatar icon

avatar icon

avatar icon

NPrice

 • Wrocław

Grupa BRANN Sp. z o.o.

 • Groblice
 • 11 km od Wrocław
DIANA K.

Bardzo miła i sympatyczna obsługa telefonicznie i osobiście. Wszystko co zakupiłam dział jak chciałam. Polecam!

5.0 (6 opinii)

Dobry Projekt

 • Siechnice
 • 12 km od Wrocław

Oferta „Dobry Projekt” - www.projektwodkan.pl PRZYŁĄCZA WODOCIĄGOWE , KANALIZACYJNE, GAZOWE PROJEKTY WODNO-KANALIZACYJNE (BRANŻA SANITARNA) NADZORY INWESTORSKIE OPERATY WODNOPRAWNE Mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania sieci wod-kan, odwodnienia dróg oraz dużych pompowni w całej Polsce Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania: • Przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych. • Projektów budowlanych i wykonawczych zewnętrznych sieci: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych • Pompowni kanalizacyjnych • Odwodnienia dróg Uzyskamy w ramach zlecenia wszelkiego rodzaju niezbędne uzgodnienia, dotyczące inwestycji, potrzebne do otrzymania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia, tj. m.in. pozwolenia wodnoprawne,

P.H.U Bioinstal Urban Jakub

 • Kąty Wrocławskie
 • 19 km od Wrocław
Artur K.

Bioinstal jakub Urban wykonał kompletną instalacje kanalizacji zewnętrznej wraz z montażem i uruchomieniem oczyszczalni Biodisc, oraz instalacji kanalizacji deszczowej z montażem i podłączeniem zbiornika na wodę deszczową dla potrzeb ogrodowych i bytowych. Całość prac wykonano terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i z fachowym doradztwem w wielu kwestiach - no i co najważniejsze w bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam, a nawet zalecam skontaktowanie się już na etapie projektowania inwestycji.

5.0 (7 opinii)

AMW Service - Aneta Wojtowicz

 • Chrząstawa wielka
 • 19 km od Wrocław

Mamy 9 lat doświadczenia w branży związanej z wodą. Uzdatniamy wodę na mniejszą i szerszą skalę, czyli w mieszkaniach, domach jak również w placówkach medycznych. Jeśli jest jakiś problem próbujemy go rozwiązać. Doradzamy a nie naciągamy. Dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb. Pomimo wzrastających cen staramy się udzielać możliwie wysokie rabaty. Solidnie wykonujemy montaże ponieważ Klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu z nami, podczas którego ustalimy zakres prac, który będzie konieczny podczas montażu zmiękczacza lub filtrów.

Żywioły Sp. z o.o.

 • Trzebnica
 • 22 km od Wrocław

Witamy serdecznie! Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. Jesteśmy rodzinną firmą specjalistów w trzecim pokoleniu. Nasz profil to hydraulika. Specjalizujemy się w technice grzewczej oraz sanitarnej. Wykonujemy instalacje sanitarne w nowym budownictwie wielorodzinnym od początku do końca wraz z okresem gwarancyjnym. Dbamy o środowisko i stosujemy najbardziej ekologiczne i sprawne rozwiązania, na przykład znajdujemy zastosowanie powietrznym pompom ciepła w nowych inwestycjach jak i w modernizacjach starszego budownictwa. Zapraszamy do współpracy!

ALFATOM

 • Trzebnica
 • 22 km od Wrocław

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Działamy na rynku od 1999. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie przyłącza wodne i kanalizacyjne kompleksowo, szamba i oczyszczalnie przydomowe, odwodnienia i drenaż budynków, wykopy pod fundamenty, prace minikoparką. Działamy na terenie dolnośląskie. Zapraszamy do współpracy.

Firma Paweł Madaliński przydomowe i lokalne biologiczne oczyszczalnie ścieków Kingspan szamba betonowe działa nieprzerwanie od 2013 roku i zajmuje się pomocą w zagospodarowaniu ścieków oraz pozyskaniu wody deszczowej. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowych rozwiązaniach. Sprzęt oraz wykfalifikowani pracownicy dają gwarancję długoletniego bezproblemowego funkcjonowania urządzeń i rozwiązań, które montujemy. Firma Kingspan, której jesteśmy autoryzowanym instalatorem dostarcza bezobsługowe, bezawaryjne oczyszczalnie ścieków biologiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo również szczelne ekologiczne szamba betonowe, zbiorniki na wodę deszczową oraz studzienki betonowe w wielu rozmiarach. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam

avatar icon

Paweł Cyrulik

 • Brochocin
 • 18 km od Wrocław

avatar icon

Radosław Pawłowski

 • Piskorzów
 • 22 km od Wrocław

5.0 (2 opinie)

PodBudowe.pl

 • Oborniki Śląskie
 • 22 km od Wrocław
Lucjan S.

Zleciłem wykonanie ogrodzenia panelowego. Jestem zadowolony po tej realizacji, przede wszystkim znajomość tematu i rzetelnie wykonana robota.

5.0 (2 opinie)

PWRW Firma

 • Oława
 • 28 km od Wrocław
WSPÓLNA CHATA

Usługa wykonana zgodnie ze zleceniem. Pomimo trudności, wynikających z nietypowej formy przyłącza, osiągnięto oczekiwany efekt.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Oczyszczania Ścieków i Uzdatnianie Wody obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Wrocław

Oczyszczanie ścieków, uzdatnianie wody w innych miejscowościach