Ocieplanie poddaszy Wrocław - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Ocieplanie Poddaszy we Wrocławiu, 2023

1 867 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Ocieplanie poddaszy Wrocław - Ranking Najlepsi 2023

Już 1867 Specjalistów od Ocieplania Poddaszy z Wrocławia złożyło 87813 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od ocieplania poddaszy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Ocieplania Poddaszy w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena specjalistów od ocieplania poddaszy we Wrocławiu to 4.94 (na podstawie 2061 opinii).

Promowane firmy
Ocieplanie poddaszy Wrocław
Promowany
Stefan Wyszyński

Polecam. Firma działa rzetelnie, wykazała się na mojej inwestycji we Wrocławiu doświadczeniem i fachowym podejściem. Zlecenie wykonane szybko i bez większych problemów. Właściciel do pełnej dyspozycji, konkretny.

Artur Mostowy

Cały proces współpracy na bardzo wysokim poziomie. Wycena, opis metodologii, terminowość , a przede wszystkim dokładność i jakość wykonania skłoniła mnie do napisania tej recenzji.

Piotr Walczak

Profesjonalne podjęcie do pracy pana Marcina oraz punktualność sprawiły ze bardzo dobrze będziemy wspominać prace wykonana przez firmę Nowbud. Jakość wykonanej usługi na 5 gwiazdek . Cena 5 gwizdek . Czas realizacji 5 gwiazdek .

5.0 (9 opinii)
Wszystkie firmy
MM BUDOWNICTWO - Ocieplanie Poddasza Mokronos górny
best badge
Adrian Krukowski

Pełen profesjonalizm nie tylko w kwestii wykonania ale i wsparcia "Inwestora". Praktyczne porady, współpraca z hurtownią materiałów i innymi wykonawcami. Planowanie działań bieżących i z następnych etapów gwarantujące ciągłość prac i szybkie wykonanie. Super komunikatywność. Z naszej strony "Inwestorów" serdecznie polecam

Paweł Pop

W firmie MM BUDOWNICTWO najbardziej podobał Mi sie szczery kontakt z właścicielem. Również wszelka udzielona pomoc na każdym etapie, oraz doradztwo podczas trwania budowy. Gorąco polecam!

5.0 (7 opinii)
CEL-DER Grzegorz Dereczenik - Ocieplenie Poddasza Nieużytkowego Boguszów-Gorce
best badge
Ewa B.

Firma Pana Grzegorza zasługuje na godne polecenie usługa wykonana perfekcyjnie i solidnie.

5.0 (1 opinia)
Smart Budownictwo - Ocieplanie Poddasza Lubin
best badge
Bartosz Niedźwiecki

Z czystym sumieniem polecam firmę SMART BUDOWNICTWO! Firma posiada bardzo dobrą organizację. Szybka wycena na budowie i szybka realizacja. Czas wykonania ponad 200m2 przy grubości 25cm ocieplenia pianka stropu był ekspresowy (25cm wyszło chyba w najcieńszym miejscu co jest kolejnym plusem gdyż zwyczajnie będę miał cieplej). Czystość budowy po zakończeniu pracy również była zaskoczeniem gdyż jest to pierwsza firma która zostawiła budowę w takim stanie jakim ja zastali, a może i czyściej. Wszystko należycie zabezpieczone. Co do wyceny i przedstawiciela to nie nawijają makaronu na uszy jak konkurencja. Zanim zdecydowałem się na Smart Budownictwo zrobiłem 5 ofert i rozmawiałem z różnymi ludźmi i firmami. Wszędzie słyszałem tylko ile musze zapłacić, a Smart Budownictwo doradziło, tłumaczyło i poleciło grubość izolacji jak i jej markę, a przede wszystkim przyjechali na budowę, gdzie konkurencja nie była na tyle uprzejma. Nigdzie za ta markę piany nie dostałem tak atrakcyjnej ceny w stosunku do grubości jaką finalnie mam natryśniętą na strop. Ludzie którzy wykonywali swoją pracę przy natrysku znali się na swojej pracy. Przed rozpoczęciem prac już na etapie wyceny sprawdzili wilgotność drewna na stropie. Firma jest niezależna od mediów dostępnych na budowie. Pomimo iż posiadam przyłącze nawet nie skorzystali z mojego zasilania. Przyjechali z potężnym agregatem prądotwórczym co uważam za wielki plus. Polecam firmę wszystkim którzy chcą solidnego wykonawcę, który wykona swoja pracę w 101% należycie.

Mateusz Tomaska

Naprawdę ciężko o lepszą ekipę. Wzorowa jakość wykonania oraz kontakt. Wszystko terminowe, za atrakcyjną cenę i zgodne z tym, co było potrzebne. Od samego początku wszystko wytłumaczone oraz pełna pomoc przy doborze materiału i technologii. Szybki termin wykonania, świetny kontakt oraz kontrola jakości. Ekipa bardzo porządna i pracowita. Jakość wzorowa. Wszystko było dokładnie ustalone oraz na każdym kroku mogliśmy liczyć na bardzo przydatne sugestie oraz porady. Wykonane w terminie, a nawet udało się nieco szybciej. Czekaliśmy zaledwie miesiąc od momentu pierwszego telefonu. I co najważniejsze - klient jest bardzo ważny. Polecam szczerze i jestem w 110% zadowolony z wykonania. Najlepsza firma na rynku, nie da się po prostu tego robić lepiej.

Andrzej null

Bardzo szybki kontakt telefoniczny, fachowa porada i omówienie stawki za m2. Po 2 dniach pojawił się przedstawiciel, który dokonał pomiarów i wyliczyłem koszt usługi, podpisano umowę i wyznaczono termin za3dni. Ekipa wykonawcza sprawnie i czysto przeprowadziła natrysk udzielając fachowych wyjaśnień ,na moje zapytania. Serdecznie polecam, profesjonalna i szybka realizacja, polecę tą firmę moim znajomym i rodzinie.

5.0 (284 opinie)
POL-AGMA Agnieszka Laskowska - Ocieplanie Poddasza Kobiór
best badge
Witold Baszyński

Bardzo dobra firma, godna polecenia. Panowie przyjechali punktualnie, sprawnie i profesjonalnie wykonali swoją pracę. I co najważniejsze cena była zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Szkoda tylko, że musiałem potem ponad sto dziur w rigipsach załatać. Ale i w tym przypadku służyli praktycznymi wskazówkami jak sprawnie się z tym problem uporać.

Renata Jałowiecka

Pełen profesjonalizm, począwszy od oględzin miejsca inwestycji, oferty, jak i samego wykonania prac. Wszystko punktualnie, sprawnie i estetycznie. Sama inwestycja trafiona, różnica w temperaturze mieszkania wyraźnie odczuwalna od następnego dnia. Polecam z czystym sumieniem zarówno samo ocieplenie, jak i firmę jako wykonawcę.

Violetta Zbraniborskamisztal

Wykonano docieplenie dachu od wewnątrz pomieszczeń w 20-letnim domu jednorodzinnym po degradacji i uszkodzeniu ocieplenia przez kunę. Firma działa b. sprawnie, wszystko w terminie, rozsądna cena. Wykonawca dotarł do przestrzeni, które wydawały się nam niedostępne, dobrze byłoby gdyby zakres usług firmy został rozszerzony o zamknięcie otworów po wykonaniu ocieplenia i wyrównanie płyt g-k. Jest to dość pracochłonne dla kogoś, kto tego przedtem nie robił lub wymaga od Inwestora szukania drugiej firmy do uzupełnienia otworów.

5.0 (93 opinie)
SławexPol ocieplenie poddasza welną, stropodachow. - Ocieplanie Dachu Zabrze
best badge
Dariusz Szczepaniak

Wykonanie ocieplenia wełną sprawiło problem w szukaniu technologii, a tym bardziej godnej polecenia firmy, która to wykona. Dzwoniąc po różnych firmach i słuchając ich ofert niczym nie przekonywających i na materiale z najgorszych półek na rynku, takich jak celuloza, Parock Rock wool ze złymi parametrami. Firmę SlawexPol polecił mi znajomy, i to było to już od pierwszego kontaktu. Wiedza, jaka posiada Szef, czyli Pan Sławek jest prawdziwa co okazuje się tym bardziej na miejscu. Nowe salonowe maszyny warte jak nie jedna limuzyna z najwyższej klasy. Specjalistyczne dmuchawy, końcówki do maszyn widać, że oryginalne x floc. Interesował mnie tylko efekt końcowy, oraz oszczędności, po 2 godzinach 300 m² ocieplone na stropie wykonane z dodaniem materiału przez Pana Sławka z umówionego 30cm, a dał od siebie około 35 cm. Nie żałuje i z całą odpowiedzialnością polecam Firmę SlawexPol.

Ryszard Czuchrak

Miałem w planach ocieplenie stropu na wiązarach nadmuchem celulozy lub wełny skalnej. Po rozmowach z kilkoma wykonawcami, tylko Pan Sławek przedstawił mi kilka rozwiązań na filmikach o materiałach na których pracuje. Odpowiedział na wszystkie pytania, po czym mimo odległości jaką musiałby pokonać postanowił wykonać w terminie moje zlecenie. Materiał który wybraliśmy wspólnie jest to nowość na rynku od polskiego producenta. Koszt robocizny z materiałem mimo dojazdu nad morze SŁAWEXPOL zaproponował najniższą z wszystkich ofert które dostałem. Jestem z niej bardzo zadowolony jak i z wykonania na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję i życzę dużo sukcesów.

Justyna Kaim

Chciałabym żeby każda firma tak rzetelnie podchodziła do swojej pracy. Jestem pod wrażeniem po pierwsze słowności jak pan Sławek mówił, że tego i tego dnia zadzwoni to tak było, przyjedzie o tej i o tej godzinie to był ocieplane poddasza plus najgorsza robota czyli najpierw uporządkowanie wszystko wykonane perfekcyjnie dokładnie, szybko i czysto najpierw wszystko szef wyjaśnił z jakiego materiału w jaki sposób ocieplają bardzo dobra współpraca z pracownikiem. Firma na 6 z plusem i to nie za wygórowaną cenę polecam i dziękuję.

5.0 (88 opinii)
GOLD-BUD - Ocieplanie Poddasza Żmigród
best badge
Piotr Świętek

Rzetelna wycena, terminowa realizacja, wysoka jakość wykonanych prac. Prace realizowane były w nowobudowanym domu jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym. We wszystkich pomieszczeniach zostały wykonane tynki wew. cementowo-wapienne układane maszynowo. Posadzki - szlichty zrealizowane w technologii półsuchej układane maszynowo, powierzchniowo utwardzane mechanicznie. W części użytkowej szlichty układane były na instalacji ogrzewania podłogowego. Zabudowa w systemie G-K dotyczyła poddasza użytkowego, wykonano docieplenie z wełny min, zabudowano skosy, odbudowano dachowe okna połaciowe. Na elewacji zrealizowano ocieplenie ze styropianu gr 150mm, pokryte tynkiem wzmacnianym siatką.

Łukasz Morawski

Firma Gold-Bud wykonywała u nas ocieplenie budynku oraz elewację pod koniec 2016 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy pana Grzegorza. Wszystko zostało wykonane solidnie i fachowo. Dobra organizacja pracy na terenie budowy angażowała nasz udział do minimum. Teren po wykonaniu usługi uprzątnięty. Dodatkowo zostaliśmy wsparci przez Pana Grzegorza na każdym etapie tej inwestycji poprzez fachową pomoc i poradę. Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Gold-Bud każdemu kto się buduje!

Weronika Maréchal

Firmie Pana Grzegorza zleciliśmy 3 duże etapy budowlane: - tynki wewnętrzne, - ocieplenie poddasza i wykonanie sufitów - izolacja zewnętrzna i elewacja. Zleciłabym GOLD-BUD każdą inną pracę, gdybym tylko mogła! Polecam tę firmę każdemu, kto chce spać spokojnie, prace wykonane na wysokim poziomie, bardzo starannie i estetycznie, przy użyciu wysokiej jakości produktów. Ukłony dla Ekip Pana Grzegorza, wysoka kultura osobista i rzetelnie wykonane prace. Profesjonalne doradztwo i po prostu miła współpraca. Dziękuję po stokroć, polecam każdemu!

5.0 (81 opinii)
KAMBUD - Ocieplanie Dachu Domaniów
best badge

7. KAMBUD

Leslaw Kubik

Firma KAMBUD wykonała zabudowę poddasza mieszkalnego z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu metalowym w budynku jednorodzinnym, wolno stojącym w Świętej Katarzynie. Roboty zostały wykonane na podstawie zawartej umowy szybko, sprawnie i dokładnie. Z uzgodnieniami odnośnie wykonania nie było żadnych problemów. Po robotach pomieszczenia zostały posprzątane a odpady złożone we wskazanym miejscu. Polecam tego wykonawcę.

Sebastian Frej

To już drugi raz, kiedy Pan Kamil zawitał u nas w domu Tym razem wykończenie (malowanie, obróbka drzwi, panele, ogólnie wszystko związane z wykończeniem) No co mogę napisać 100% zadowolenie ekipa profesjonalna, kontakt bardzo dobry, cena nie wygórowane, pomocni przy zakupach (sam sobie kupuje co jest potrzebne, co wpływa na oszczędności i mój czas). Polecam z czystym sumieniem!

Maciej Foszczynski

Najlepsza ekipa, jaką miałem na budowie. Panowie są profesjonalni, zaangażowani, skrupulatni, cierpliwi i dokładni, znajdują przemyślane rozwiązanie na każdy problem i wyzwanie podsunięte przez klienta. Wykonanie najwyższej jakości. Podczas pracy wszystko dokładnie zabezpieczone, po pracy posprzątane, odkurzone i umyte. Z czystym sumieniem polecam i na pewno skorzystam jeszcze raz w przyszłości.

5.0 (41 opinii)
Baumax - Ocieplenie Poddasza Wełną Mineralną 45-260 Opole
best badge

8. Baumax

Seweryn Wyszyński

Duży zakres prac zrealizowany na najwyższym poziomie. Sprawnie i terminowo. Właściciel Firmy fachowiec przez duże F z wielkim zaangażowaniem, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cały czas w kontakcie, na bieżąco przekazywał wszystkie informacje istotne dla realizacji inwestycji. Krótko mówiąc POLECAM.

Bogdan Smolira

Aleksander jest doświadczonym elektrykiem , szybko i profesjonalnie rozwiązał problem z instalacją elektryczną i wyłącznikiem różnicowo - prądowym. Bardzo dobry i szybki kontakt . Wykonanie usługi szybkie i sprawne w ciągu jednego dnia . Polecam Aleksandra ponieważ jest dobrym fachowcem .

Małgorzata Gulczyńska

Pełen profesjonalizm, rzetelność, oraz doświadczenie w powierzonych zadaniach to tylko niektóre pozytywne cechy firmy Baumax. Na szczególne uznania zasługuje Pan Aleksander, który z głębi serca wykazuje pełne zaangażowanie z powierzonego zadania. Z czystym sumieniem bardzo polecam firmę Baumax.

5.0 (21 opinii)
AGARPBUD Sp. z o.o. - Ocieplanie Poddasza Wrocław
best badge
Tomasz Kosiński

Ekipę polecił mi mój architekt u którego też wykonywali zabudowę poddasza. Bardzo solidna firma i uczciwa firma, wszystkie uwagi i prośby były na bieżąco wykonywane bez kłótni i kręcenia nosem, był czas na rozmowę i przedyskutowanie wszystkiego. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam gorąco. Wykonywali u mnie podłogę z płyt OSB na poddaszu nieużytkowym i zabudowę GK na piętrze. Widać, że nie robią tego po raz pierwszy. Dobra współpraca z firmą od piany PUR. No po prostu extra.

Paweł Fud

Wykonali u mnie elewację i sufity podwieszane. Na razie bez zastrzeżeń, bardzo dobry kontakt z właścicielem, wszystkie uwagi przekazywał ekipie i prace były prowadzone zgodnie z ustaleniami. Wykończenie wnętrz też zamierzam z nimi zrobić.

5.0 (3 opinie)
Mateusz Stroinski - Ocieplenie Poddasza Nieużytkowego Żmigród
best badge
Michał S.

Fachowe podejście , rzetelnie wykonane zlecenie ocieplenia podłogi poddasza oraz położenia płyt osb na podłodze . Dodatkowo na plus punktualność. Zdecydowanie polecam

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Ocieplania Poddaszy z Wrocławia

THERMIZO Tomasz Jaciów - Ocieplenie Poddasza Nieużytkowego Wrocław
Katarzyna Różycka

Firma godna polecenia, profesjonalna, rzetelna, terminowa. Pracują na wysokiej jakości sprzęcie i materiałach. Dach nie był łatwy (mansardowy), nie ma śladów ingerencji w pokrycie dachu, a efekt termiczny był natychmiastowy. Nie mam szczęścia do fachowców, ale w tym wypadku spotkała nas miła niespodzianka.

Marcin Krupa

Firma Clima-Floc wykonywała w moim domu jednorodzinnym ocieplenie. Usługa została wykonana należycie, profesjonalnie i bardzo dokładnie. Pan Tomasz wykonujący zlecenie wykazywał się bardzo dużym doświadczeniem dzięki czemu proponował na bieżąco wszelkie pomocne rozwiązania. Gdybym był przed ponownym wyborem firmy ocieplającej mój wybór byłby identyczny. Polecam każdemu skorzystanie z usług firmy Clima-Floc.

Jacek J ankowski

Chciałbym podzielić się bardzo dobrymi wrażeniami po wykonanej pracy. Jestem bardzo zadowolony z efektu celulozy szczególnie z panującej w środku biura ciszy. Aby sprawdzić zapraszam do Lupusa rent a car ul. Graniczna 89

5.0 (6 opinii)
BRPB Jarosław Hotała - Ocieplenie Poddasza Nieużytkowego Wrocław

Najlepsze Ocieplenie Poddasza Nieużytkowego

 • Wrocław
 • BRPB Jarosław Hotała

Wiele długich lat pracownicy BRPB Jarosław Hotała świadczą usługi z zakresu ocieplania poddasza nieużytkowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Mają propozycję dla każdego.

5.0 (4 opinie)
cichyremont Marcin Cichowski - Ocieplanie Poddasza Wrocław

Fantastyczne Ocieplanie Poddasza Wrocław

 • Wrocław
 • cichyremont Marcin Cichowski
Paulina Ka

Bardzo dobra współpraca w miłej atmosferze, Pan Marcin wykonywał łazienkę i podłogi kaflowe na skutych uprzednio przez nas płytkach, także praca była utrudniona. Wszystko jednak zostało wykonane wzorowo, Pan na pewno zna się na rzeczy (mam porównanie z innymi fachowcami), wszystko konsultuje i podpowiada rozwiązania, śmiało mogę polecać Pana dalej. Dodatkowo został ulubionym gościem naszej psicy.

Daria Furtak

Współpraca z panem Marcinem to przyjemność, praca została wykonana rzetelnie i sprawnie, łazienka wygląda cudnie. Pomimo napotkanych przeszkód pan Marcin dał radę położyć płytki tak, by wyglądały doskonale. Wykonawca służy radą bazując na swoim doświadczeniu. Polecam serdecznie!

Andrzej Golda

Rzetelne i fachowe doradztwo oparte o praktykę, dobieranie odpowiednich materiałów pod konkretna budowę, najważniejsze, terminowość czego na dzień dzisiejszy brak u innych ekip.

5.0 (7 opinii)
Silpur sp. z o.o - Ocieplenie Poddasza Styropianem Wrocław

Silpur sp. z o.o

 • Wrocław
Maciej Hryc

Usługa ocieplenia pianą pur wykonana fachowo, dokładnie i za dobrą cenę. Bardzo dobry kontakt z Panią Karoliną, oraz duże doświadczenie firmy SILPUR przekonało nas do skorzystania z ich usług. Poddasze świetnie ocieplone i dobrze wygłuszone. Dziękuję za fachową usługę ! Pełen profesjonalizm - polecam.

Maciej Trela

Super ekipa, pianowanie miałem poddasza użytkowego i strychu w dość zaawansowanym stanie wykonania (tynki na gotowo, zabudowa stelaży pod GK,) pomimo tego ekipa bardzo dobrze zabezpieczyła ściany, stelaże, strych itp. Na koniec wszystko ładnie posprzątane, co też ma znaczenie na całokształt współpracy. Śmiało mogę polecić ekipę SILPUR do wykonywania natrysku piany PUR. Cena uczciwa średnia rynkowa, szybki termin realizacji i dokładność.

5.0 (2 opinie)
Marcin Plewak Lolek P.H.U. - Ocieplanie Dachu Wrocław

Najlepsze Ocieplanie Dachu Wrocław

 • Wrocław
 • Marcin Plewak Lolek P.H.U.
Marlena Ratuszniak

Polecam każdemu kto szuka kompleksowej usługi w zakresie wykończenia wnętrz. Firma wykonała u mnie łazienkę, zabudowy z płyt gk, wykończenie schodów płytkami, montaż drzwi, oraz dodatkowo wsparła poradami w wyborze materiałów i wykonywaniu mniejszych prac wykończeniowych, które chcieliśmy zrobić samodzielnie.

Marcin Ogiński

W 100% mogę polecić firmę Pana Marcina. Pan Marcin wykonywał u Nas w mieszkaniu kompleksowe malowanie, panele podłogowe, płytki na podłodze oraz poprawiał gładzie i wykańczał łazienkę po poprzednim fachowcu i zrobił to b.dobrze. Jako fachowiec jest bardzo punktualny i dotrzymuje ustalonych terminów.

Łukasz Dobosz

Firmę "Lolek" jak najbardziej polecam. Zakres prac objęty zleceniem został wykonany bardzo starannie i terminowo: - sufity podwieszono, przetarto, zaakrylowano. - wyłaz na strych zamontowany - brakujące ściany wykonano, zamontowano narożniki i przetarto. Wszystkie prace wykonane z akrylowaniem i malowaniem gruntem. Mi pozostało jedynie malowanie farbą. Polecam również firmę do wstawiania drzwi.

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Ocieplania Poddaszy we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Ocieplania Poddaszy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Firma ogólnobudowlana Grzegorz Groszek - Ocieplanie Poddaszy 54-510 Wrocław

Opłacalne Ocieplanie Poddaszy Wrocław

 • 54-510 Wrocław
 • Firma ogólnobudowlana Grzegorz Groszek
Wojciech Korus

Firma Pana Grzegorza wzorowo wykonała kompleksowy remont powierzchni biurowych w Bautzen. Nie tylko profesjonalne i jakościowe wykonanie zleconych prac, ale również fachowe dorady i doskonały wybór zastosowanych materiałów zasługują na najwyższą ocenę oraz bezwarunkową rekomendację dla wszystkich klientów poszukujących solidnych i sprawdzonych partnerów w branży budowlanej. Polecam!

Marek S.

Pan Grzegorz (częściowo z pomocą braci) wyremontował cały dwupiętrowy budynek łącznie z całkowitą rozbudową poddasza wykonując b. rzetelnie i sprawnie m.in. takie prace jak położenie gładzi na wszystkich ścianach, malowanie, ocieplenie poddasza, podwieszanie sufitów oraz obudowy z płyt gk, kompletny remont 3 łazienek i kuchni łącznie z płytkami i hydrauliką, pomalowanie całej elewacji. Pan Grzegorz jest b. pracowity, uczciwy i cierpliwie wykonuje pracę według życzenia i wyobrażenia klienta. Jak najbardziej polecam!

Justyna Bober

Firma godna polecenia. Wszystko zrobione zgodnie z naszą koncepcją, bardzo dobry kontakt i współpraca. Sufity napinane i podwieszane wyszły przepięknie. Każdy kto nas odwiedza jest pod wrażeniem. Zdecydowanie polecam!

5.0 (9 opinii)
Jezioro Wykończenia - Izolacja Nakrokwiowa Wrocław

Tania Izolacja Nakrokwiowa Wrocław

 • Wrocław
 • Jezioro Wykończenia
Maciej K.

Świetne wykonanie powierzonego projektu, Pan Michał okazał się słowny i terminowy na czym nam bardzo zależało. Bardzo polecam!

5.0 (4 opinie)
Colpotech Arkadiusz Szczęsny - Ocieplanie Poddasza Wrocław

Rewelacyjne Ocieplanie Poddasza

 • Wrocław
 • Colpotech Arkadiusz Szczęsny
Oleksandr Skrypchenko

Firma colpotech zrobiła remont domu w zakresie, malowanie, gładzie, płyty gk, łazienka, glazura i panele ocieplenie poddasza wraz z zabudową poddasza płytami gk. Pracę wykonane szybko, fachowo, solidnie, czysto. Fajna ekipa, zawsze uśmiechnięta. Bariera językowa nie była problemem. Sami ogarnęli dostawy materiałów. Polecam.

Katarzyna Bartczak

Z Firma Colpotech Arkadiusz współpracujemy kilka lat. Osoba Pana Arkadiusza, jest niezwykle kompetentna, zawsze wszystko fachowo wytłumaczy, doradzi i pomoże. Jeśli chodzi o wykonawstwo dla naszej Spółki, zawsze terminowy, dokładny i wybiera optymalne rozwiązania. Bardzo dziękujemy Panu za zaangażowanie w sprawy naszej firmy i liczymy na dalszą owocną współpracę. Firmę Colpotech oceniamy na 10 gwiazdek.

5.0 (4 opinie)
Abbud - Ocieplenie Poddasza Styropianem Wrocław

Abbud

 • Wrocław
Joanna Jaworska

Serdecznie zachęcam do korzystania z szeroko rozumianych usług budowlanych firmy ABBUD. Solidność, rzetelność i fachowe doradztwo w zakresie remontu domu to jedynie kilka pozytywów wynikających z korzystania z ABBUDu. Pomimo dokonywania uzgodnień na odległość - remontowany dom położony jest na obrzeżach Kopenhagi - całość komunikacji przebiegała niezmiernie sprawnie, zaś poczynione ustalenia sprawdziły się doskonale. Z pewnością skorzystamy z usług ponownie. Zdecydowanie polecam!

Kasia Kostrzewa

Firma Abbud podjęła się wyzwania odrestaurowania starego domu z 1892 roku w Holandii. Pan Andrzej wraz z 2 pracownikami firmy: Arturem i Andrzejem wymienili na nowo cala konstrukcje domu wraz z dachem i zbudowali praktycznie nowy dom w 2 miesiące. Pan Andrzej pozytywnie zaskoczył mnie profesjonalnym podejściem, umiał dobrze doradzić jakie rozwiązania zastosować np co do rur wodociągowych, bez problemu zrobił izolacje ocieplenia całego domu z którą jeszcze wcześniej nie pracował, zawsze znalazł czas na przedyskutowanie następnych kroków projektu nawet po ciężkim dniu pracy i dodatkowo pomagał w wyborze i zorganizowaniu materiałów w dobrej cenie. Cały projekt został zrealizowany w umówionym zakresie i co najważniejsze w umówionym czasie. Poza fachowością pana Andrzeja, dodam jeszcze ze wraz z pracownikami tworzą zgrany zespół, zaangażowany i bardzo przyjemny do współpracy. Dodatkowo wszyscy maja wyśmienite poczucie humoru! Serdecznie polecam firme Abbud. - Kasia

Artur S.

Pan Andrzej z ekipą budował mi dom we Wrocławiu na przełomie 2019 /2020. Współpraca układała się doskonale. Pan Andrzej zawsze służył radą i rozwiewał moje wątpliwości. Rozliczaliśmy się etapami, zawsze wiedziałem za co płacę i nie mieliśmy żadnych problemów. Gorąco polecam firmę Pana Andrzeja.

5.0 (9 opinii)
Beterm Beata Wójtowicz - Izolacja Nakrokwiowa Wrocław

Tania Izolacja Nakrokwiowa

 • Wrocław
 • Beterm Beata Wójtowicz

Takiej oferty izolacji nakrokwiowej nie znajdziesz w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeśli szukasz taniej izolacji nakrokwiowej to niezwłocznie poznaj Beterm Beata Wójtowicz. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

5.0 (6 opinii)

Ocieplenie poddasza porównaj ceny i koszty we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na ocieplenie poddasza we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a firmy z Wrocławia same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Leonis Deko Sp. z o.o. - Izolacja Poddasza Wrocław

Profesjonalna Izolacja Poddasza

 • Wrocław
 • Leonis Deko Sp. z o.o.

Nie marnuj energii i zleć twoje zadanie tym fachowcom od izolacji poddasza. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
Kaer Group Krzysztof Radziwon - Izolacja Poddasza Wrocław

Jeśli potrzebujesz rewelacyjnej izolacji poddasza w rejonie Wrocławia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z kwalifikacji Kaer Group Krzysztof Radziwon. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (7 opinii)
extraDACH sp. z o.o. Oddział Wrocław - Ocieplanie Poddasza Wrocław

Solidne Ocieplanie Poddasza

 • Wrocław
 • extraDACH sp. z o.o. Oddział Wrocław

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy firmy extraDACH sp. z o.o. Oddział Wrocław, której specjalnością jest ocieplanie poddasza. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

4.98 (224 opinie)
Przedsiębiorstwo Remontowo -Budowlane Emirem Maciej Cieślak - Izolacja Nakrokwiowa Wrocław

Świetna Izolacja Nakrokwiowa

 • Wrocław
 • Przedsiębiorstwo Remontowo -Budowlane Emirem Maciej Cieślak
Marta K.

Super ekipa, wszystko wykonane w terminie, sprawnie i dokładnie. Pierwszy raz remont w domu nie był dla mnie koszmarem. Kontakt z panami z firmy bardzo dobry. Polecam jak najbardziej.

5.0 (4 opinie)
LIROS Usługi remontowo-budowlane - Ocieplenie Poddasza Styropianem Wrocław

Doskonałe Ocieplenie Poddasza Styropianem

 • Wrocław
 • LIROS Usługi remontowo-budowlane
Magdalena K.

Bardzo szybko i fachowo wykonany remont mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona i chętnie polecam firmę Liros sp. z o.o. wszystkim.

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Ocieplania Poddaszy obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...
Popularne frazy: ocieplenie poddasza cena Wrocław, docieplenie strychu Wrocław, docieplenie stropów Wrocław, ocieplenie poddasza wełną mineralną Wrocław, ocieplenie dachu wełną Wrocław, docieplanie stropodachów Wrocław, ocieplenie stropu betonowego Wrocław, ocieplenie dachu styropianem Wrocław

Poradniki o ocieplaniu poddaszy

Zimne poddasze wymaga większego zużycia energii dla osiągnięcia komfortowej temperatury. Bez jego izolacji nie ma energooszczędnego domu. Pytanie, jaki materiał ociepleniowy będzie najlepszy? W naszym kraju prym wiodą dwa konkurencyjne materiały ociepleniowe: wełna mineralna i pianka poliuretanowa (PUR). W naszym artykule porównamy, czym ocieplić poddasze: pianką czy wełną? Jakie ocieplenie poddasza, ...

09.04.2021

Wełna mineralna to jeden najpopularniejszych materiałów izolacyjnych, od lat wykorzystywany w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym. Nazwa ta odnosi się do dwóch produktów, jakimi są wełna szklana i wełna skalna. Jakie są właściwości wełny mineralnej? Ile kosztuje? Dlaczego jest doskonałym izolatorem termicznym? Odpowiadamy w artykule!

24.10.2022

Audyt energetyczny jest ekspertyzą, którą przygotowują fachowcy na zlecenie inwestora. Chce on poznać rekomendowany zakres oraz parametry techniczne i ekonomiczne prac termomodernizacyjnych, które pozwolą na zmniejszenie zapotrzebowania budynku na ciepło. Zobacz, kiedy warto przeprowadzić audyt energetyczny i kto powinien go wykonać.

15.11.2022

Prace prowadzące do kompleksowej termomodernizacji budynku obejmują wiele etapów inwestycyjnych, począwszy od audytu energetycznego, aż po wymianę instalacji grzewczej i źródła ciepła w domu. Ile kosztuje termomodernizacja i jak można uzyskać na nią dofinansowanie?

22.09.2022

Prawidłowa hydroizolacja balkonu i wykonanie ocieplenia to nie tylko zabezpieczenie zbrojenia przed korozją, ale też ochrona przed wilgocią i zapewnienie trwałości na lata. Bez ocieplenia na balkonie mogą pojawić się zacieki i odbarwienia, a w skrajnym przypadku grzyb – przechodzący do okolic drzwi balkonowych. Jaka hydroizolacja balkonu będzie najlepsza? W jaki sposób zaizolować i ocieplić balkon? Ile ...

29.09.2022

Ocieplenie poddasza pozwala na likwidację mostków termicznych i zagospodarowanie takiej przestrzeni na pomieszczenia mieszkalne. Możesz wykonać je z wykorzystaniem różnych materiałów izolacyjnych. Na ocieplenie poddasza wykorzystuje się z reguły wełnę mineralną, ale również styropian czy też nowoczesną piankę PUR (poliuretanową). Zobacz, jak wykonać ocieplenie stropu pod poddaszem nieogrzewanym i ile ...

19.10.2022