Obsługa prawna firm Żywiec - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Żywcu, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Żywiec
Małgorzata K.

Bardzo konkretne podejście do tematu i znalezienie w sprawie "czegoś", co przeoczyli inni (to wszystko dzięki dogłębnej analizie całej, obszernej dokumentacji). Świetny kontakt i terminowość, co dało nam psychiczny luz w sprawie - chociaż terminy bywały krótkie, zawsze udało się ich dotrzymać. Pani Mecenas zawsze odbiera telefon (albo oddzwania), nie trzeba "na nią polować". Polecam z całego serca.

KSIĘGOWOŚĆ & FINEZJA SP. Z o.o.

 • Lipowa
 • 9 km od Żywiec
Paweł B.

Profesjonalne podejście, terminowość , bardzo dobra jakość towarów w dobrej cenie. Polecam

Kancelaria Adwokacka Jarosław Płonka - Obsługa prawna firm Żywiec

Zajmujemy się branżą od 2014. Obsługujemy Klientów na terenie Żywca, Bielsko-Białej. W ramach działalności wykonujemy rozwody, sprawy karne, sprawy rodzinne, odszkodowania, alimenty, dozór elektroniczny. Zapraszamy do współpracy.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARCELINA GRUCA

 • Bielsko-Biala
 • 18 km od Żywiec

Oferowana pomoc prawna w oparciu o dotychczas zdobyte wieloletnie doświadczenie obejmuje pomoc w sprawach rodzinnych - o rozwód, separację, alimenty, kontakty, władzę rodzicielską, a także prowadzenie szeroko rozumianych spraw cywilnych i pracowniczych na terenie Śląska.

Seka Bielsko sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczenie, wyróżniająca się doświadczoną kadrą szkoleniową, która realizuje plany szkoleniowe, dostosowane do wymogów i potrzeb Klienta. Realizujemy projekty szkoleniowe w całej Polsce również poprzez platformę szkoleniową, jak i SKYPE Każdy nasz program szkoleniowy, szyty jest na miarę oczekiwań naszych Klientów Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Żywcu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Żywca lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BIELLEX

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Firma obsługuje Klientów w zakresie obsługi firm, spraw cywilnych, rodzinnych, ZUS. Wykonujemy zlecenia od 2007. Nasz obszar działania to teren całego kraju. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

KANCELARIA ADWOKATÓW I DORADCÓW PODATKOWYCH SZCZEPANIK - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Arkadiusz L.

Podejmujemy wyzwania. Osiągamy cele. Zespół Kancelarii składa się z wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa adwokatów i doradców podatkowych. Zespół Kancelarii świadczy usługi doradztwa prawnego negując utarte zasady i rozwiązania, szukając tych nowatorskich i nieszablonowych. To, co dla innych stanowi nieprzekraczalną przeszkodę, dla nas jest wyzwaniem. http://www.szczepanikplonka.pl/

Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Hotek-Nida

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Kancelaria Radcy Prawnego VERSUS Paulina Lasocka

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Profess System CC

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, zgłoś się do prawników kancelarii Adwokackiej Szaflarskiej. Prawnicy kancelarii udzielają pomocy prawnej w sprawach o wykroczenia, w sprawach karnych a także karno-skarbowych. Spotkasz tu rzetelną pomoc i indywidualne podejście do prowadzonej sprawy. Adwokaci reprezentują klientów indywidualnych a także przedsiębiorców w różnego rodzaju sprawach cywilnych. Specjalności adwokatów to odszkodowania i kredyty "we frankach" a ponadto prawo: spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, cywilne, administracyjne, karne, upadłościowe itd.

Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Jerzy K.

Pełny profesjonalizm. Pani mec. przekazuje informacje o sprawie w sposób zrozumiały i jasny. Pełna współpraca przy ustaleniu dalszych działań i prowadzeniu sprawy.

Kancelaria Włoch&Kliś

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Karolina P.

Pan adwokat Mirosław Dyka jest kompetentny i lojalny. Ma profesjonalne, indywidualne podejście do klienta ,a przy tym bardzo miły i kulturalny. W pełni rzetelny, zaangażowany w daną sprawę.Bardzo dobry adwokat w dodatku z tak długoletnim doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej bardziej lub mniej skomplikowanej sprawie. Starannie i zrozumiale odpowiada na zadawane pytania. Z czystym sumieniem polecam ,gdyż jestem bardzo zadowolona z usług i na pewno jeszcze skorzystam jeśli będzie taka potrzeba.

Kancelaria Obsługi Prawnej dla Biznesu Leda&Stasiak sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Obsługi Prawnej dla Biznesu Leda&Stasiak sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Pragniemy wspomagać przedsiębiorców w ochronie ich własności i praw, jak również służyć polskim firmom jako merytoryczne wsparcie prawne. Nasze usługi obejmują konstrukcję umów, sporządzanie pism, wypełnianie formularzy urzędowych, prowadzenie mediacji i doradztwo w zakresie prawa cywilnego oraz finansowego. Współpracujemy również z innymi kancelariami na rynku, by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę prawną. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z innymi kancelariami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Krzysztof J.

Kancelaria adwokata Mateusza Kubicy świadczy na terenie Bielska-Białej usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych we wszystkich dziedzinach prawa. W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej. Podejmując się reprezentacji interesów Klienta kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelne i fachowe podejście do powierzonych nam spraw, zaangażowanie oraz dyskrecje. Udzielając porad prawych w każdej sprawie, dbamy o indywidualne podejście, co pozwala nam na dobór odpowiednich strategii działania, w celu zapewnienia kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej na każdym etapie postępowania. Pomoc świadczona jest również w języku angielskim. Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie: -rozwodów, -separacji, -spraw o alimenty, -spraw o zapłatę z umów sprzedaży lub zlecenia, -spraw o odszkodowania (w szczególności komunikacyjne), -spraw karnych, -spraw karnych wykonawczych, -spraw z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Kancelaria sporządza ponadto opinie prawne, umowy cywilnoprawne, rejestruje spółki prawa handlowego.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Szymkowiak - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Mateusz Szymkowiak

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
GTF

Profesjonalna Kancelaria Adwokacka! Porada prawna na najwyższym poziomie! Mateusz jest specjalistą w zakresie KC, prawa gospodarczego i ustawy o kredycie konsumenckim. Korzystam z usług Mateusza już od 6 lat. Polecam!

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Prowadzimy Kancelarię na terenie Bielska Białej oraz Katowic. Nasza specjalność to obsługa prawna zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Aktualnie już od lat Kancelaria obsługuje spółki oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie ochrony danych osobowych oraz w prawie medycznym. Pracownicy Kancelarii jako profesjonalni trenerzy prawni prowadzą szkolenia na terenie całego kraju dla kadr oraz pracowników. Jeśli szukacie porady bądź kompleksowego prowadzenia sprawy z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, pracy, karnego, gospodarczego, podatkowego, prawnicy oraz adwokaci specjalizujący się z wyżej wymienionych dziedzin prawnych w sposób rzetelny poprowadzą Was

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Marcin B.

Bardzo konkretne i pełne profesji podeście do klienta. Sprawa załatwiona tak jak powinna. Najwyższa klasa.

OSM76

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Biuro Windykacyjno- Prawne Financial Group OSM 76 Pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę na obsługę wierzytelności. Nasza firma od wielu lat zajmuje się usługami windykacyjnymi, obsługą prawną oraz szkoleniem dla firm z zakresu windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych. W portfolio naszych usług znajduje się: -monitoring płatności -bezpłatna pieczęć prewencyjna -windykacja należności -bezpłatne umieszczenie dłużnika na Internetowej Giełdzie Długów -skup wierzytelności -bezpłatny wpis do rejestrów nierzetelnych dłużników: KRD BIG S.A, BIG InfoMonitor S.A oraz ERIF BIG S.A -certyfikowane szkolenia w zakresie windykacji i zarządzania wierzytelnościami w

Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Iwona D.

Pani Dominika jest rewelacyjnym prawnikiem-adwokatem, który specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym. Współpracę z Panią Adwokat oceniam na najwyższym poziomie merytorycznym! Polecam na 100%.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Kancelaria adwokacka adwokat Aleksandry Idzik-Holi oferuje kompleksowe usługi prawne klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom - doraźnie oraz na zasadzie stałej współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, a usługi świadczy na terenie śląska i małopolski. Adwokat Aleksandra Idzik-Hola specjalizuje się w sprawach cywilnych (umowy, sprawy o zapłatę, sprawy konsumenckie, sprawy związane z własnością i inne), rodzinnych (sprawy o rozwód, opiekę nad dziećmi, alimenty i inne), spadkowych, pracowniczych oraz związanych z prawem własności intelektualnej. Jest również obrońcą w sprawach karnych. Reprezentuje swoich klientów przed sądami biorąc udział w procesach sądowych, jak również przed organami, urzędami, komornikami oraz

First Step Consulting - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

First Step Consulting

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec
Kamil S.

Nasza firma pisze wnioski o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej oraz z funduszy krajowych, biegłe doradztwo prawne , analizujemy rynek pod kątem możliwości inwestycyjnych , obniżamy ryzyko inwestycyjne i strategiczne, szukamy projektów odpowiednich do realizowanej tematyki stworzenia lub rozwinięcia TWOJEGO biznesu. Dodatkowo oferujemy usługi prawne oraz usługi mobilnej administracji biurowej , porządkowanie dokumentów, prowadzenie kadr . Usługi prawne także w języku angielskim .

Kompania Finansów i Biznesu Sp.zo.o.

 • Bielsko-Biała
 • 18 km od Żywiec

Nasza Firma działa na międzynarodowym rynku od roku 2002. Specjalizujemy się w zarządzaniu wierzytelnościami oraz innymi zagadnieniami związanymi z prawem gospodarczym, cywilnym i handlowym.

Przedsiębiorstwo Finansowo-Prawne Doradztwo Kredytowe Łukasz Greń - Obsługa prawna firm Brenna

Przedsiębiorstwo Finansowo-Prawne Doradztwo Kredytowe Łukasz Greń

 • Brenna
 • 23 km od Żywiec
Aleksandra T.

Bardzo profesjonalna firma. Doradcy niezwykle kompetentni i rzetelni. Dodatkowym atutem współpracy jest przemiła atmosfera, którą tworzą Prowadzący! Bardzo polecam tych Doradców, bo są połączeniem wiedzy, profesjonalizmu i życiowego podejścia.

Krzysztof Zachura

 • Stryszawa
 • 22 km od Żywiec

Kancelaria Prawa Budowlanego i Administracyjnego Sylwester Mglej - Obsługa prawna firm Sucha Beskidzka

Kancelaria Prawa Budowlanego i Administracyjnego Sylwester Mglej

 • Sucha Beskidzka
 • 27 km od Żywiec

Wykonujemy prace od 2016. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie. Nasza branża to prawo budowlane, prawo administracyjne. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas produktów.

Agape Finanse Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Jaworze

Agape Finanse Sp. z o.o.

 • Jaworze
 • 22 km od Żywiec
Piotr M.

Rzetelna pomoc bez naciągania, z całą odpowiedzialnością polecam.

First Step - Obsługa prawna firm Jaworze

First Step

 • Jaworze
 • 22 km od Żywiec

Działamy na rynku od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to prowadzenie księgowości, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Katowice. Zapraszamy do zadawania pytań.

Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz

 • Andrychów
 • 20 km od Żywiec
Mariusz W.

Polecam. Pan Babiarz przygotowywał dla naszej firmy dotację na rozwój działalności. Wszystko przebiegło pomyślnie. Kompetentna i rzeczowa osoba.

GRUPA SILESIA - Obsługa prawna firm Ustroń

GRUPA SILESIA

 • Ustroń
 • 29 km od Żywiec
Magdalena R.

Firma przygotowała biznesplan przedsięwzięcia polegającego na wprowadzeniu na rynek krajowy produktów zachodniego dystrybutora. Wysoka jakość, terminowość. Uzyskaliśmy wsparcie inwestora. Kompetentni ludzie. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Presidium Michał Dziechciarz - Obsługa prawna firm Ustroń

Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 28 km od Żywiec

Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Wadowice

Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 28 km od Żywiec
Konrad B.

Mecenas Nowicki reprezentował mnie w sprawie spadkowej. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Adwokat Mieszko Nowicki oferuje fachową pomoc, jest rzeczowym, konkretnym i przy okazji naprawdę sympatycznym człowiekiem. Dziękuję raz jeszcze Panie Mecenasie.

Prafix Firma Konsultingowa Rafał Sikora

 • Goleszów
 • 35 km od Żywiec

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ryncarz

 • Cieszyn
 • 42 km od Żywiec

Kancelaria została założon w 2015 roku i ma swoją siedzibę w Cieszynie. Rodzaj usług jest dopasowany do potrzeb Klienta i obejmuje zarówno stałą obsługe prawną jak i jednorazowe porady prawne. Służę pomocą w przygotowaniu pism procesowych, wniosków, jak i reprezentuję Klienta w postępwaniach sądowych. Specjalizacje: prawo cywiln, w tym spadkowe, rodzinne, gospodarcze, ubezpieczeń, prawo pracy oraz karne. Głównym obszarem działania Kancelarii jest powiat cieszyński oraz bielski.

Kancelaria Adwokacka Przemysław Piotrowski - Obsługa prawna firm Cieszyn

Kancelaria Adwokacka Przemysław Piotrowski

 • Cieszyn
 • 42 km od Żywiec

Dotychczasowe doświadczenie wykonywanego zawodu prawnika pozwala uznać, że główną sferą, w jakiej prowadzona jest pomoc prawna przez adwokata Przemysława Piotrowskiego są sprawy z zakresu prawa karnego, karno skarbowego, podatkowego, cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Adwokat Przemysław Piotrowski swoją praktykę w głównej mierze kieruje w stronę stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw wymagających wsparcia prawnego w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego jak również świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Współpracuje z podmiotami, których celem jest pomoc osobom potrzebującym oraz szerzącym wiedzę prawną, jak chociażby:

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Kotuszyński

 • Cieszyn
 • 42 km od Żywiec

Kancelaria Adwokacka Ewa Szpak - Obsługa prawna firm Jordanów

Kancelaria Adwokacka Ewa Szpak

 • Jordanów
 • 44 km od Żywiec
Ilona S.

Serdecznie dziękuję Pani adwokat Ewie Szpak za staranne działanie w mojej sprawie. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania dlatego zgłosiłam się do Kancelarii. Pani Ewa sprawą zajęła się bardzo szybko przy czym cały czas byłam informowana o całym przebiegu. Sprawa została skierowana do sądu, Kancelaria uzyskała dla mnie odszkodowanie, teraz wiem, że warto było skorzystać z pomocy. Dziękuję za pomoc Pani adwokat! Szczerze polecam każdemu kto ma problem prawny - bo naprawdę warto!

Adwokat Joanna Pieczka

 • Oświęcim
 • 38 km od Żywiec

Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Włosienica

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Włosienica
 • 37 km od Żywiec

Działalność naszej kancelarii można scharakteryzować bardzo krótko. W każdym przypadku działamy z najwyższą starannością, każdy klient jest dla nas tak samo ważny i traktowany indywidualnie. Jeżeli chodzi o zakres usług, to najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną kancelarii. Możemy tylko zdradzić, że nie brakuje takich usług jak opinie prawne czy obsługa prawna.

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga - Obsługa prawna firm Oświęcim

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga

 • Oświęcim
 • 38 km od Żywiec

Kancelaria zlokalizowana jest w samym centrum Oświęcimia przy ul. Rynek Główny 12/32. Zasięg terytorialny jej działania obejmuje cały Kraj ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Cieszyn, Jaworzno, Katowice, Kraków, Kęty, Libiąż, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator i Żywiec. Kancelaria dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych. Zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmuje ochronę interesów Klientów w sprawach z dziedziny: prawa karnego i prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Sekunda - Jarnot - Obsługa prawna firm Oświęcim

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Sekunda - Jarnot

 • Oświęcim
 • 38 km od Żywiec

Radca prawny z długoletnim doświadczeniem, specjalizującym się w zakresie spraw rodzinnych, rozwodowych, cywilnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Jeżeli cenisz profesjonalizm i pełne zaangażowanie w sprawę skontaktuj się z Kancelarią.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kała

 • Oświęcim
 • 38 km od Żywiec
Marzena P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Kały świadczy pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Dąży do wypracowania efektywnych rozwiązań prawnych, łącząc kreatywność, zapał, upór i rzetelną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Angażuje się w sprawy Klientów, ceniących sobie nie tylko zaangażowanie, skrupulatność i uczciwość, ale również empatię i życzliwość. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, w tym prawa umów i innych stosunków zobowiązaniowych, prawa spadkowego, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego oraz postępowania sądowego w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich oraz stosunków spadkowych w rodzinie. Prowadzi też sprawy karne, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania, jak również angażuje się w stałą i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Prowadzi sprawy na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego. Kontakt telefoniczny - 509692732 albo bezpośredni w siedzibie Kancelarii w Oświęcimiu, przy ul. Rynek Główny 12/35 (II piętro).

KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał - Obsługa prawna firm Myślenice

KANCELARIA ADWOKACKA Łukasz Fijał

 • Myślenice
 • 54 km od Żywiec
Grażyna F.

Pan mecenas przeprowadził moją sprawę rzeczowo ,z fachowością,oraz bardzo dobra wiedzą ,znajomością prawa ,jestem bardzo zadowolona z usługi i z odpowiedzialnością polecam usługi Pana mecenasa Łukasza Fijał a panu mecenasowi serdecznie dziękuję licząc na dalszą współpracę Grażyna Fiedor

Natalia Sołtowska Kancelaria Adwokacka

 • Myślenice
 • 54 km od Żywiec

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem prawa transportowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Jednocześnie posiadamy doświadczenie w prawie karnym, w tym w postępowaniach dotyczących wypadków drogowych.

ANCLA Consulting - Obsługa prawna firm Skawina

ANCLA Consulting

 • Skawina
 • 54 km od Żywiec

Agencja Ancla Consulting specjalizuje się w opracowaniu planów i strategii rozwoju dla firm z sektora MŚP, stowarzyszeń oraz jednostek samorządowych. Budujemy strategie naszych Klientów świadomie, w oparciu o nowoczesne, profesjonalne narzędzia i poparte wynikami doświadczenie. Ponadto, dzięki członkostwu Polski w UE, instytucje samorządowe, stowarzyszenia i fundacje oraz firmy z sektora MŚP mogą korzystać ze wsparcia finansowego w ramach programów wspólnotowych oraz z będących instrumentem finansowym wspólnotowej polityki regionalnej europejskich funduszy strukturalnych. Agencja konsultingowa Ancla Consulting posiada wykwalifikowany zespół ds. funduszy europejskich, złożony z osób z doświadczeniem w zakresie doradztwa

Daria Musiolik

 • Suszec
 • 48 km od Żywiec

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Hałys

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 53 km od Żywiec

Kancelaria Adwokacka Marek Skrzyszowski - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Marek Skrzyszowski

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 54 km od Żywiec
"PROFFESOR"

Adwokat Skrzyszowski zasługuje na najwyższą pochwałę. Jego wiedza i kompetencje pozwoliły mi rozwiązać problem, który dla innych adwokatów był "z góry" skazany na porażkę. Polecam jego usługi z pełną odpowiedzialnością.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Żaneta Janeta

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 53 km od Żywiec
Piotrowska A.

Pani mecenas Żaneta Janeta to bardzo kompetentna i rzetelna adwokat. Potrafi udzielić szczegółowych informacji i rozwiać wszelkie wątpliwości natury prawnej. Do sprawy podchodzi nie tylko z pełnym zaangażowaniem i spokojem, ale przede wszystkim z empatią i uśmiechem. Bardzo skuteczna. Szczerze polecam Jej usługi.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Jarawka

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 53 km od Żywiec

Działamy na rynku od 2011. Dla Klientów obsługujemy sprawy rodzinne w szczególności rozwody, wszelkie sprawy cywilne, gospodarcze oraz obrona w sprawach karnych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Jastrzębia-Zdrój, Rybnika, Żor, Wodzisławia Śl., Cieszyna. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 53 km od Żywiec
Paulina D.

Wspaniały adwokat. Reprezentował mnie podczas sprawy rozwodowej. Pomógł mi we wszystkich formalnościach związanych z tym przykrym procesem. Dzięki niemu wygrałam sprawę, choć to ja byłam tą pozwaną i uznaną przez męża winną rozpadowi małżeństwa (choć to on mnie zdradził). Poza tym adwokat jest niedrogi.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Żywiec, Łodygowice, Milówka, Jeleśnia, Węgierska Górka, Lipowa, Międzybrodzie Bialskie, Pietrzykowice, Rajcza, Gilowice, Radziechowy, Zarzecze, Koszarawa, Łękawica, Kamesznica, Wieprz, Świnna, Ślemień, Laliki, Rychwałd. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?