Obsługa prawna firm Zgorzelec - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Zgorzelcu, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Zgorzelec

Consulting Pohl

 • Zgorzelec

Consulting Pohl - Firma w Niemczech od wielu lat zajmuje się wspieraniem osób planujących otworzyć swoją działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingu w zakresie rejestracji firmy, wyboru nazwy i lokalizacji, przyjaznej formy prawnej czy ubezpieczeń. W ramach współpracy z naszym biurem doradcy podatkowego, nasi klienci otrzymują fachową pomoc w sprawach rejestracji, składania deklaracji i rozliczeń w Urzędzie Skarbowym, sporządzania dokumentacji, jej prowadzenia oraz archiwizacji. Nasza oferta skierowana jest także do osób prywatnych, które chcą uzyskać zwrot podatku zapłaconego w Niemczech lub pobierają tam świadczenia emerytalne/rentowe. Consulting Pohl - Firma w Niemczech świadczy także szereg

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak - Obsługa prawna firm Bolesławiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak

 • Bolesławiec
 • 41 km od Zgorzelec
Zbyszek F.

Profesjonalna obsługa prawna, której działalność skierowana jest przede wszystkim na pozytywnym rozstrzygnięciu zgłoszonej sprawy. Merytoryczne wsparcie informacją i wielopłaszczyznowe przygotowanie do procesu, stanowi solidną podstawę do orzecznictwa zgodnie z oczekiwaniem klienta. Niewątpliwie jedna z najlepszych kancelarii adwokacki i co ważne, bezkonkurencyjna w relacji koszt-efekt.

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. W szczególności kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego w tym w sprawach: rozwodowych, podziału majątku po rozwodzie, władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem, separacji.

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI Kancelaria Prawna Olaf Hamberger jest wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalizujemy się także w prawie gospodarczym i spółek handlowych, oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria oferuje Przedsiębiorcom usługi kompleksowego doradztwa prawnego. Pomoc prawną opieramy na interdyscyplinarnej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Wspomagamy kreatywność i skuteczność Przedsiębiorców dając im wsparcie w zakresie optymalnych rozwiązań prawnych. Klienci indywidualni znajdą w naszej Kancelarii pomoc zarówno w rozwiązywaniu problemów, w których niezbędna jest wiedza prawna, jak i w planowaniu działań zmierzających do ograniczenia

Kancelaria Adwokacka Emilia Romańczyk - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Emilia Romańczyk

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec

Zawód adwokata wykonuję od 2009 r. w formie indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Kompleksowo obsługuję osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego. Sporządzam opinie prawne, przygotowuję i opiniuję umowy, prowadzę windykację należności, negocjacje, rokowania, reprezentuję strony przed sądami powszechnymi (w tym sądami rejestrowymi) oraz organami administracji publicznej. Szczególne doświadczenie wykazuję w sprawach: - o rozwód, alimenty, opiekę, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, - o odszkodowania (osobowe i rzeczowe) - dotyczących spółek prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (zakładanie spółek, w tym S24, bieżąca kompleksowa obsługa, w tym zgromadzenia

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Zgorzelcu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Zgorzelca lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec

Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

Wod-Invest Łukasz Wodyński

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

 • Jelenia Góra
 • 57 km od Zgorzelec
Stanisław G.

Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

Kardynał&Kardynał sp. z o.o.

 • Żagań
 • 52 km od Zgorzelec
KOMORNIKUS SP. Z O. O.

Polecam usługi oferowane przez Kardynał&Kardynał. Oferta, która została przez nas wybrana mogę stwierdzić, że znajdowała się w budżecie jaki został założony. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Żary

Kancelaria Adwokacka

 • Żary
 • 55 km od Zgorzelec
Arkadiusz K.

Pan Jarosław to bardzo dobry adwokat, który każdej sprawie poświęca dużo uwagi, potrafi ze spokojem wytłumaczyć, o co chodzi. Człowiek na odpowiednim stanowisku ,polecam każdemu jego kancelarię.

Radca Prawny Łukasz Krawczyk

 • Żary
 • 55 km od Zgorzelec
Tomasz B.

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Adwokacka Magda Rubczyńska - Obsługa prawna firm Żary

Kancelaria Adwokacka Magda Rubczyńska

 • Żary
 • 55 km od Zgorzelec
Anna C.

Błyskotliwa, inteligentna i kompetentna, taka właśnie jest Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar - Obsługa prawna firm Złotoryja

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar

 • Złotoryja

Kancelaria Adwokata Miłosza Bar specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem obrotu gospodarczego, tworzeniu i obsłudze spółek prawa handlowego, prawie umów, prawie publicznym, kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, prowadzeniu procesów sądowych oraz postępowań przed organami administracji publicznej. Kancelaria legitymuje się bogatym doświadczeniem m.in. w zakresie spraw odpowiedzialności odszkodowawczej, prawa budowlanego, obrotu i dochodzeniu wierzytelności, prawa własności intelektualnej, przekształceń, fuzji i przejęć spółek prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa ochrony środowiska, a także prawa spadkowego.

MLG Ochrona Środowiska

 • Złotoryja

Ochrona Środowiska - poradnictwo prawne, sprawozdania, raporty, regulacje stanu prawnego, KOBIZE, szkolenia, prelekcje. Firma działa od stycznia 2011 roku, powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w tej dziedzinie. Priorytety firmy: indywidualne podejście do Klienta, terminowość usług, przystępna realizacja płatności, nie ma niemądrych pytań, nikt nie jest omnibusem, podstawa relacji jest rozmowa. Usługi realizowane na zasadzie jednorazowej współpracy bądź stałego koordynowania stanu formalno - prawnego ochrony środowiska w firmie. Zrealizowane zlecenia: - raporty oddziaływania na środowisko, - karty informacyjne przedsięwzięcia, - pozwolenia na wytwarzanie odpadów, - pozwolenia na odzysk, zbieranie, transport odpadów, - opłaty

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

 • Legnica

Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Iustitia

 • Legnica
Kasia M.

Bardzo polecam kancelarię! Pomoc natychmiastowa, zawsze dogodne terminy spotkań. Bardzo fachowa i kompetentna kancelaria, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oprócz merytorycznej strony, istotny także czynnik ludzki - mecenas Justyna Dąbrowska to nie tylko genialny adwokat, to fantastyczny człowiek, z dużą dozą zrozumienia i empatii. Polecam bez wahania, w 100%.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Mądry - Obsługa prawna firm Legnica

Agata Jacewicz KAncelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
Ewa C.

Za to, że w ogóle odpowiedział, powiedział jak działa internetowa oferta, a ja już wiem o co chodzi, oddzwonił na podany numer i uważam, że jest super, bo mnie zwykłemu człowiekowi uświadomił jaki jest mój problem i gdzie mogę udać się po pomoc polecam i pozdrawiam.

Kancelaria Mediator Legnica - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Mediator Legnica

 • Legnica

Szanowni Państwo Zajmujemy się spektrum procesu windykacji. W kręgu naszego zainteresowania pod kątem windykacji znajdują się sprawy wynikające z bieżących FV, przeterminowanych w myśl kodeksu cywilnego FV, sprawy wynikające z nakazów zapłaty w trakcie postępowania komorniczego, oraz już umorzone przez komornika. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów stałych w związku ze współpracą z nami pod kątem windykacji, działamy na zasadzie pełnomocnictwa i umowy zlecenia, których przykłady znajdą Państwo w załącznikach. Zakres terytorialny na jakim działamy to teren całego kraju. Warto też w tym miejscu wspomnieć iż: - nie pobieramy żadnych opłat związanych z przejęciem spraw do windykacji, - działamy na zasadzie windykacji bezpośredniej, -

Kancelaria Prawna Radca Prawny Mariola Frydryszak-Gerłowicz

 • Legnica
dg sp. z o.o.

Sprawa była trudna. Wielu prawników odmawiało zajęcia się tą sprawą. Pani mecenas odważnie podeszła do sprawy i wygrałam. Spotkałam się z dużą życzliwością i wysokim profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam Ewa

LEXART

 • Legnica

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lupiński

 • Legnica

EuroCausa sp. z o.o.

 • Legnica

EuroCausa Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku usług prawnych. Naszym Klientom świadczymy profesjonalną pomoc prawną oraz dochodzimy ich praw z zakresu: rozwodów alimentów podziału majątku spadków, udziału w spadku windykacji należności odszkodowań obsługi firm rejestracji spółek porad prawnych W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni prawnicy w tym adwokaci, którzy wyjątkowo skutecznie rozwiązują problemy naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż jesteśmy w 100% profesjonalistami w tym co robimy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

Mind Union Dedicated Development Solutions

 • Legnica

PORTUS Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Obsługa prawna firm Legnica

PORTUS Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Kancelaria Prawna Nowak Minicki

 • Legnica

Zajmujemy się bieżącą lub incydentalną obsługą firm jak i osób indywidualnych.Oferujemy pomoc przy redagowaniu treści umów, uchwał a także pism procesowych oraz pomoc przy windykacji należności, w tym przedprocesowej.W ofercie świadczymy również pomoc w sprawach przeciwko ZUS i w sprawach ubezpieczeniowych.

Kancelaria Prawna Mediator - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
Dariusz M.

Kancelaria aktualnie prowadzi moją sprawę. Jestem bardzo zadowolony i polecam kancelarie Mediator. Gdybym miał wybierać ponownie do prowadzenia mojej sprawy, wybrał bym kancelarie Mediator.

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński

 • Legnica
Marta J.

Szczerze polecam Pana Mecenasa Sowińskiego, ogromna wiedza, duże zaangażowanie, w każdym momencie można liczyć na jego pomoc, a przy tym bardzo serdeczna osoba, budząca zaufanie od pierwszego kontaktu, po prostu świetny specjalista. Polecam gorąco każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej, dziękuję za wszystko Panie Mecenasie.

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

 • Legnica
Justyna S.

Pani Beata Matysek to adwokat zawsze w pełni zaangażowany w sprawę. Pani Mecenas potrafi nie tylko udzielić porad prawnych, ale również rozmawiać i wczuć się w sytuację osoby, która zwróciła się do Niej o pomoc. Gorąco polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec - Obsługa prawna firm Lubin

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec

 • Lubin
Adrian P.

Nasza firma realizuje prawo rodzinne, cywilne, karne, odszkodowania. Działamy na rynku od 2007. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kozłowska

 • Zielona Góra
Jerzy B.

szacunek, profecjonalne, indywidualne, oraz skuteczne działania w powierzonych sprawach. Kancelaria dba o klienta starając się obiektywnie chronić interesów swoich klientów. Dzięki temu Kancelaria jest szanowana.

Agencja detektywistyczna KAREN

 • Zielona Góra
Detektyw Koczanowski

Polecam tego specjalistę, zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Materiał dowodowy na wysokim poziomie, cel osiągnięty w 100%.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

 • Zielona Góra
Marcin R.

Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c.

 • Zielona Góra
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko

 • Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa - Obsługa prawna firm Gubin

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa

 • Gubin
Rafał S.

Pan Przemysław jest osobą kontaktową oraz bardzo uprzejmą. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do mojej sprawy mogłem w pełni zrozumieć sytuację prawną w jakiej się znalazłem.

SKILEX Piotr Szymczyk - Obsługa prawna firm Wałbrzych

SKILEX Piotr Szymczyk

 • Wałbrzych
monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek

 • Wałbrzych
Monika S.

Za wysłuchanie i dobre rady, za miłą rozmowę i wsparcie. Polecam!

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak

 • Wałbrzych
Artur R.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Adwokacką - adwokat Mirella Nowak. Jest sumienna, dokładna, profesjonalne podejście do pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły

 • Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes - Obsługa prawna firm Nowa Sól

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes

 • Nowa Sól

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to porady prawne, na terenie Nowa Sól.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - Obsługa prawna firm Nowa Sól

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

 • Nowa Sól
Joanna A.

Dobry specjalista, pracowity, zaangażowany i skrupulatny. Polecam kontakt z Panem Adwokatem.

ICG - International Consulting Group - Obsługa prawna firm Głogów

ICG - International Consulting Group

 • Głogów
ARTRANS

Witam wszystkich zainteresowanych odzyskaniem swoich należności pieniężnych. Miałem możliwość współpracy z firmą Icg wszystko odbyło się szybko i bez kłopotów.Bardzo miła obsługa wszystko doradzą i w dodatku za niewielkie pieniądze. Polecam wszystkim to są fachowcy super. Nie warto samemu tracić nerwów.

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka - Obsługa prawna firm Głogów

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

 • Głogów
Michał P.

W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

 • Zielona Góra
Joanna J.

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz w 100%. Jest przemiłą osoba. W jasny sposób wyjaśniania terminy prawne i dostosowując się do odbiorcy. Nawet mój 70 letni dziadek nie miał problemu, żeby zrozumieć rożne problemy. Wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa. Co jest bardzo ważne bieżący kontakt. Wysokie zaangażowanie. – spotkania bardzo miłej atmosferze, przy mojej trudnej sprawie było to bardzo ważne i pomocne dla mnie samej. Czułam się bezpiecznie pod skrzydłami Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

AP-TAX Anita Pilarz - Obsługa prawna firm Otyń

AP-TAX Anita Pilarz

 • Otyń
Grand Pol

Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

 • Zielona Góra
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek

 • Zielona Góra

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prawo Budowlane. Handlowe, Spółki, Windykacja, Prawo Rodzinne i Spadkowe, Sprawy Niemieckie, Odszkodowania Powypadkowe, na terenie Zielona Góra, Poznań.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Zgorzelec, Bogatynia, Węgliniec, Pieńsk, Zawidów, Sulików, Ruszów, Porajów, Trójca, Łagów, Jędrzychowice, Koźlice, Sieniawka, Lasów, Tylice, Jerzmanki, Działoszyn, Kunów, Ręczyn, Sieniawka k. Bogatyni. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?