Obsługa prawna firm Żary - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Żarach, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Żary
Arkadiusz K.

Pan Jarosław to bardzo dobry adwokat, który każdej sprawie poświęca dużo uwagi, potrafi ze spokojem wytłumaczyć, o co chodzi. Człowiek na odpowiednim stanowisku ,polecam każdemu jego kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Magda Rubczyńska - Obsługa prawna firm Żary
Anna C.

Błyskotliwa, inteligentna i kompetentna, taka właśnie jest Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Tomasz B.

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kardynał&Kardynał sp. z o.o.

 • Żagań
 • 14 km od Żary
KOMORNIKUS SP. Z O. O.

Polecam usługi oferowane przez Kardynał&Kardynał. Oferta, która została przez nas wybrana mogę stwierdzić, że znajdowała się w budżecie jaki został założony. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa - Obsługa prawna firm Gubin
Rafał S.

Pan Przemysław jest osobą kontaktową oraz bardzo uprzejmą. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do mojej sprawy mogłem w pełni zrozumieć sytuację prawną w jakiej się znalazłem.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Żarach

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Żar lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kozłowska

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Jerzy B.

szacunek, profecjonalne, indywidualne, oraz skuteczne działania w powierzonych sprawach. Kancelaria dba o klienta starając się obiektywnie chronić interesów swoich klientów. Dzięki temu Kancelaria jest szanowana.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Agencja detektywistyczna KAREN

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Detektyw Koczanowski

Polecam tego specjalistę, zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Materiał dowodowy na wysokim poziomie, cel osiągnięty w 100%.

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. - Obsługa prawna firm Zielona Góra
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Marcin R.

Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

Dorfin S.C. Biuro Księgowe - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Dorfin S.C. Biuro Księgowe

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Firma Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe zagwarantuje Ci pełne zadowolenie w obsłudze rachunkowo - księgowej, kadrowo - płacowej i doradztwa podatkowego. Za cel stawiamy sobie zawsze jak najszybsze przekazanie informacji, ponieważ wiemy, że klient oczekuje od nas nie tylko wiedzy, ale także czasu na podjęcie odpowiednich decyzji biznesowych. Reasumując: nasz czas należy do Ciebie. Nie masz czasu w tygodniu? Nic nie szkodzi, spotkajmy się w weekend lub w innym terminie. Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że możesz być pewien naszych kompetencji. Nasza pomoc jest Twoim zyskiem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Dorfin S.C. Biuro Rachunkowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prawo Budowlane. Handlowe, Spółki, Windykacja, Prawo Rodzinne i Spadkowe, Sprawy Niemieckie, Odszkodowania Powypadkowe, na terenie Zielona Góra, Poznań.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Klaudia M.

Rekomenduję Kancelarię Adwokacką Wojciecha, bardzo sprawne poprowadzenie sprawy, stały kontakt i wsparcie.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Bocheński

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Zespół Kancelarii świadczy obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zespół świadczy pomoc w Przy realizacji poszczególnych projektów Kancelaria korzysta z usług współpracujących prawników, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Zespół wspomagający pracę wspólników tworzą radcy prawni, adwokacki, aplikanci adwokaccy i prawnicy z doświadczeniem praktycznym, którzy pogłębiają wiedzę i nieustannie gromadzą doświadczenie w poszczególnych gałęziach prawa. W celu prawidłowego zrozumienia potrzeb Naszych Klientów, opieramy nasze usługi o profesjonalne doradztwo prawne, co w rezultacie przekłada się na naszą zwiększoną efektywność.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo karne, karno-skarbowe, cywilne i gospodarcze. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Zielona Góra, Żagań, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

 • Zielona Gora
 • 40 km od Żary

Realizowane przez nas usługi to rozwód, alimenty, kontakty z małoletnim, prawo cywilne, spadki, odszkodowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Kancelaria Prawnicza Skibiński - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Prawnicza Skibiński

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Kancelaria jest dynamicznie rozwijającą się firma prawniczą, która świadczy swoje usługi dostosowując je do indywidualnych potrzeb odbiorców. Podczas wykonywanej pracy stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie klienta oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od zmieniającego się stanu prawnego. Wieloletnie doświadczenie oraz dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy naszych Klientów – o czym świadczyć mogą uzyskane referencje. Kancelarie prowadzi Andrzej Skibiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Zielonej Górze

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz - Obsługa prawna firm Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Karolina Prokopowicz

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Joanna J.

Polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Prokopowicz w 100%. Jest przemiłą osoba. W jasny sposób wyjaśniania terminy prawne i dostosowując się do odbiorcy. Nawet mój 70 letni dziadek nie miał problemu, żeby zrozumieć rożne problemy. Wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa. Co jest bardzo ważne bieżący kontakt. Wysokie zaangażowanie. – spotkania bardzo miłej atmosferze, przy mojej trudnej sprawie było to bardzo ważne i pomocne dla mnie samej. Czułam się bezpiecznie pod skrzydłami Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak - Obsługa prawna firm Krosno Odrzańskie

Adwokat Patrycja Lipińska-Sołtysiak

 • Krosno Odrzańskie
 • 47 km od Żary
Krzysztof S.

Świetny specjalista! Trudna sprawa, ale wszystko się udało! Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak - Obsługa prawna firm Bolesławiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Malak

 • Bolesławiec
 • 51 km od Żary
Zbyszek F.

Profesjonalna obsługa prawna, której działalność skierowana jest przede wszystkim na pozytywnym rozstrzygnięciu zgłoszonej sprawy. Merytoryczne wsparcie informacją i wielopłaszczyznowe przygotowanie do procesu, stanowi solidną podstawę do orzecznictwa zgodnie z oczekiwaniem klienta. Niewątpliwie jedna z najlepszych kancelarii adwokacki i co ważne, bezkonkurencyjna w relacji koszt-efekt.

AP-TAX Anita Pilarz - Obsługa prawna firm Otyń

AP-TAX Anita Pilarz

 • Otyń
 • 44 km od Żary
Grand Pol

Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie.

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes - Obsługa prawna firm Nowa Sól

SuperPrawniczka Pomysły na Biznes

 • Nowa Sól
 • 43 km od Żary

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to porady prawne, na terenie Nowa Sól.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - Obsługa prawna firm Nowa Sól

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

 • Nowa Sól
 • 43 km od Żary
Joanna A.

Dobry specjalista, pracowity, zaangażowany i skrupulatny. Polecam kontakt z Panem Adwokatem.

Consulting Pohl - Obsługa prawna firm Zgorzelec

Consulting Pohl

 • Zgorzelec
 • 55 km od Żary

Consulting Pohl - Firma w Niemczech od wielu lat zajmuje się wspieraniem osób planujących otworzyć swoją działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingu w zakresie rejestracji firmy, wyboru nazwy i lokalizacji, przyjaznej formy prawnej czy ubezpieczeń. W ramach współpracy z naszym biurem doradcy podatkowego, nasi klienci otrzymują fachową pomoc w sprawach rejestracji, składania deklaracji i rozliczeń w Urzędzie Skarbowym, sporządzania dokumentacji, jej prowadzenia oraz archiwizacji. Nasza oferta skierowana jest także do osób prywatnych, które chcą uzyskać zwrot podatku zapłaconego w Niemczech lub pobierają tam świadczenia emerytalne/rentowe. Consulting Pohl - Firma w Niemczech świadczy także szereg

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski - Obsługa prawna firm Świebodzin

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Rogowski

 • Świebodzin
Bartosz W.

Specjalista, fachowe podejście do problemu Klienta. Pan Mecenas w zrozumiały sposób wyjaśnił mi wszelkie kwestie. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Petryszyn-Zachwieja

 • Sulechów
 • 58 km od Żary
Bartosz B.

Potrzebowałem porady w kwestii umowy, jako kompletny laik nie rozumiejący mowy prawniczej udałem się po pomoc do Pani Natalii, fachowo i w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi wszystkie zawiłości i zmieniliśmy niektóre punkty na jak najbardziej korzystne, polecam Panią Natalię jako kompetentną, rzetelną pomoc w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska - Obsługa prawna firm Sulechów

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

 • Sulechów
 • 58 km od Żary
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa - Obsługa prawna firm Sulechów

Adwokat Agata Bieława- Kostrzewa

 • Sulechów
 • 58 km od Żary
Wiktoria K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Mecenas angażuje się w pełni w sprawy swoich klientów. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu prawa, dzięki której jest zawsze przygotowana oraz w zrozumiały sposób wyjaśnia wszelkie kwestie.

ICG - International Consulting Group - Obsługa prawna firm Głogów

ICG - International Consulting Group

 • Głogów
ARTRANS

Witam wszystkich zainteresowanych odzyskaniem swoich należności pieniężnych. Miałem możliwość współpracy z firmą Icg wszystko odbyło się szybko i bez kłopotów.Bardzo miła obsługa wszystko doradzą i w dodatku za niewielkie pieniądze. Polecam wszystkim to są fachowcy super. Nie warto samemu tracić nerwów.

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka - Obsługa prawna firm Głogów

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

 • Głogów
Michał P.

W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar - Obsługa prawna firm Złotoryja

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar

 • Złotoryja

Kancelaria Adwokata Miłosza Bar specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem obrotu gospodarczego, tworzeniu i obsłudze spółek prawa handlowego, prawie umów, prawie publicznym, kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, prowadzeniu procesów sądowych oraz postępowań przed organami administracji publicznej. Kancelaria legitymuje się bogatym doświadczeniem m.in. w zakresie spraw odpowiedzialności odszkodowawczej, prawa budowlanego, obrotu i dochodzeniu wierzytelności, prawa własności intelektualnej, przekształceń, fuzji i przejęć spółek prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa ochrony środowiska, a także prawa spadkowego.

MLG Ochrona Środowiska

 • Złotoryja

Ochrona Środowiska - poradnictwo prawne, sprawozdania, raporty, regulacje stanu prawnego, KOBIZE, szkolenia, prelekcje. Firma działa od stycznia 2011 roku, powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w tej dziedzinie. Priorytety firmy: indywidualne podejście do Klienta, terminowość usług, przystępna realizacja płatności, nie ma niemądrych pytań, nikt nie jest omnibusem, podstawa relacji jest rozmowa. Usługi realizowane na zasadzie jednorazowej współpracy bądź stałego koordynowania stanu formalno - prawnego ochrony środowiska w firmie. Zrealizowane zlecenia: - raporty oddziaływania na środowisko, - karty informacyjne przedsięwzięcia, - pozwolenia na wytwarzanie odpadów, - pozwolenia na odzysk, zbieranie, transport odpadów, - opłaty

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec - Obsługa prawna firm Lubin

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec

 • Lubin
Adrian P.

Nasza firma realizuje prawo rodzinne, cywilne, karne, odszkodowania. Działamy na rynku od 2007. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Prawna LEGATO - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
Ewa C.

Za to, że w ogóle odpowiedział, powiedział jak działa internetowa oferta, a ja już wiem o co chodzi, oddzwonił na podany numer i uważam, że jest super, bo mnie zwykłemu człowiekowi uświadomił jaki jest mój problem i gdzie mogę udać się po pomoc polecam i pozdrawiam.

Kancelaria Mediator Legnica - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Mediator Legnica

 • Legnica

Szanowni Państwo Zajmujemy się spektrum procesu windykacji. W kręgu naszego zainteresowania pod kątem windykacji znajdują się sprawy wynikające z bieżących FV, przeterminowanych w myśl kodeksu cywilnego FV, sprawy wynikające z nakazów zapłaty w trakcie postępowania komorniczego, oraz już umorzone przez komornika. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów stałych w związku ze współpracą z nami pod kątem windykacji, działamy na zasadzie pełnomocnictwa i umowy zlecenia, których przykłady znajdą Państwo w załącznikach. Zakres terytorialny na jakim działamy to teren całego kraju. Warto też w tym miejscu wspomnieć iż: - nie pobieramy żadnych opłat związanych z przejęciem spraw do windykacji, - działamy na zasadzie windykacji bezpośredniej, -

Kancelaria Prawna Radca Prawny Mariola Frydryszak-Gerłowicz

 • Legnica
dg sp. z o.o.

Sprawa była trudna. Wielu prawników odmawiało zajęcia się tą sprawą. Pani mecenas odważnie podeszła do sprawy i wygrałam. Spotkałam się z dużą życzliwością i wysokim profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam Ewa

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lupiński

 • Legnica

LEXART

 • Legnica

Mind Union Dedicated Development Solutions

 • Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

EuroCausa sp. z o.o.

 • Legnica

EuroCausa Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku usług prawnych. Naszym Klientom świadczymy profesjonalną pomoc prawną oraz dochodzimy ich praw z zakresu: rozwodów alimentów podziału majątku spadków, udziału w spadku windykacji należności odszkodowań obsługi firm rejestracji spółek porad prawnych W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni prawnicy w tym adwokaci, którzy wyjątkowo skutecznie rozwiązują problemy naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż jesteśmy w 100% profesjonalistami w tym co robimy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

PORTUS Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Obsługa prawna firm Legnica

PORTUS Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Prawna Nowak Minicki

 • Legnica

Zajmujemy się bieżącą lub incydentalną obsługą firm jak i osób indywidualnych.Oferujemy pomoc przy redagowaniu treści umów, uchwał a także pism procesowych oraz pomoc przy windykacji należności, w tym przedprocesowej.W ofercie świadczymy również pomoc w sprawach przeciwko ZUS i w sprawach ubezpieczeniowych.

Kancelaria Prawna Mediator - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
Dariusz M.

Kancelaria aktualnie prowadzi moją sprawę. Jestem bardzo zadowolony i polecam kancelarie Mediator. Gdybym miał wybierać ponownie do prowadzenia mojej sprawy, wybrał bym kancelarie Mediator.

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński

 • Legnica
Marta J.

Szczerze polecam Pana Mecenasa Sowińskiego, ogromna wiedza, duże zaangażowanie, w każdym momencie można liczyć na jego pomoc, a przy tym bardzo serdeczna osoba, budząca zaufanie od pierwszego kontaktu, po prostu świetny specjalista. Polecam gorąco każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej, dziękuję za wszystko Panie Mecenasie.

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

 • Legnica
Justyna S.

Pani Beata Matysek to adwokat zawsze w pełni zaangażowany w sprawę. Pani Mecenas potrafi nie tylko udzielić porad prawnych, ale również rozmawiać i wczuć się w sytuację osoby, która zwróciła się do Niej o pomoc. Gorąco polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

 • Legnica

Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Żary, Lubsko, Jasień, Łęknica, Trzebiel, Brody, Olbrachtów, Tuplice, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Grabik, Kadłubia, Górzyn, Marszów, Bieniów, Lubanice, Lubomyśl, Złotnik, Siodło, Drożków. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?