Obsługa prawna firm Zabrze - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Zabrzu, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Zabrze
Adam S.

Od pierwszego kontaktu bardzo konkretny, podczas sprawy dobry kontakt (można się normalnie dodzwonić i spotkać), jestem bardzo zadowolony!

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kurowska - Obsługa prawna firm Zabrze
Małgorzata R.

Serdecznie polecam Panią mecenas! Jako jedyna w Zabrzu i Gliwicach nie bała się podjąć walki z zusem. Moja sprawa była wyjątkowo skomplikowana i trwała bardzo długo ale tylko dzięki pani mecenas każda rozprawa kończyła się wygraną! Polecam jako cudownego człowieka i super fachowca. Bardzo pani dziękuję za wszystko.

Kancelaria adwokacka - Obsługa prawna firm Zabrze

Nasza działalność rozpoczęła się w 2007 roku. Nasza specjalność to cywilne, gospodarcze, odszkodowania, RODO, prawo budowlane, na terenie Śląskie.

Adwokat Szymon Solarski Śląska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Zabrze

Adwokat Szymon Solarski świadczy pomoc prawną związaną z prawem cywilnym, karnym, administracyjnym, handlowym, jak też rodzinnym, prowadzi sprawy spadkowe, rozwodowe, o podział majątku, alimenty, kontakty i inne.. W ramach wykonywanego zawodu adwokata udziela porad prawnych, prowadzi sprawy sądowe, przygotowuje pisma procesowe i opinie prawne, a także reprezentuje Klientów przed sądem. Oferta Kancelarii kierowana jest do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Fair Play Zabrze Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Zabrze

Miałeś kolizje nie z Twojej winy i otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Możesz uzyskać dodatkowa gotówkę. Zajmujemy się profesjonalną likwidacją szkód powstałych do 3 lat wstecz ! Weryfikujemy wypłacone już odszkodowania oraz odmowy wypłat. Zakres szkód: - komunikacyjne ( z OC / AC ) - majątkowe - osobowe Dodatkowo: - współpracujemy z warsztatami samochodowymi - prowadzimy wypożyczalnię samochodów - skupujemy uszkodzone pojazdy - zapewniamy opiekę medyczną - posiadamy zaplecze prawne oraz zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców - oferujemy bezpłatną i fachową pomoc Bez dodatkowych zobowiązań i ukrytych kosztów !!!

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Zabrzu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Zabrza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
VERSUS 24 Kancelaria Prawna Rafał Kluz - Obsługa prawna firm Zabrze

Nasza kancelaria od 1994 roku oferuje szeroki zakres usług finansowych prawnych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa wekslowego, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego. Kancelaria Prawna Versus Rafał Kluz świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy: - Obsługa prawna - Windykacja - Odszkodowania - Faktoring i pożyczki - Monitoring należności - Programy oddłużeniowe OBSŁUGA PRAWNA Zapewniamy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie: - Prawo cywilne - Prawo handlowe - Prawo wekslowe - Prawo upadłościowe i naprawcze -

Jesteśmy na rynku od 2001r , biuro rachunkowe świadczy usługi w zakresie prowadzenia : KPIR, ewidencji VAT, ryczałt, kadry, ZUS , pełnej księgowości, wyprowadzanie zaległości podatkowych. Posiadamy licencję MF oraz ubezpieczenie OC. Działalność prowadzimy na terenie miast: Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom.

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa - Obsługa prawna firm Ruda Śląska

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze
Studio Architektury MMA Maciej Małek

Kancelaria Adwokacka Pani Magdy zapewnia pełną obsługę prawną mojej firmy. Pani Adwokat jest osobą konkretną, która wykazuje się wysokim profesjonalizmem w podejściu do każdej sprawy. Bardzo wysoka wiedza z zakresu prawa sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie". Dzięki współpracy z Panią Magdą moja firma osiąga realne zyski finansowe. POLECAM!

Kancelaria odszkodowawcza

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

Kancelaria Prawna specjalizująca się w uzyskiwaniu odszkodowań zaprasza do współpracy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach losowych. Zlecając nam swoją sprawę nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. Rozliczamy się po pozytywnym zakończeniu sprawy. Pomagamy odzyskać należności z tytułu: 1. Wypadków komunikacyjnych. 2. Wypadków śmiertelnych. 3. Wypadków w rolnictwie Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu: 32 240 24 35; 882 127 772 lub sandra@ficinus.pl

Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska - Obsługa prawna firm Ruda Śląska

Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

Usługi, które zapewnia nasza firma to obsługa prawna firm, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo spółdzielcze. Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, śląskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Empira sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Ruda Śląska

Empira sp. z o.o.

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze
Cherry sp.j. Bogda Kacalińska i Spółka

Z firmą windykacyjną EMPIRA Sp.z o.o. współpracujemy już od kilku lat. Cenimy ich za profesjonalizm, pracowitość oraz za wsparcie prawne. Korzystamy głównie z usług windykacyjnych oraz sporadycznie z usług wywiadu gospodarczego. Dużym plusem jest też łatwe komunikowanie się z tą firmą. Żaden nasz telefon nie pozostał bez odpowiedzi. Czytelny i intuicyjny Panel Klienta umożliwia śledzenie na bieżąco procesu windykacji.

Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka Partnerska

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke - Obsługa prawna firm Ruda Śląska

NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

Notariusz Ruda Śląska Halemba Notariusz Agata Wieczorke prowadzi Kancelarię Notarialna w Rudzie Śląskiej Godziny urzędowania kancrlarii: PON.- PT. 9.00- 19.00 SOB. ( drugą i czwarta sobota miesiąca) 9.00- 15.00 e-mail kancelaria@notariuszhalemba.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Andrzej Wrzeciono - Obsługa prawna firm Ruda Śląska

Kancelaria Adwokacka adwokat Andrzej Wrzeciono

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

ADWOKACI Z KANCELARII ANDRZEJA WRZECIONO ŚWIADCZĄ POMOC PRAWNĄ Z TAKICH DZIEDZIN JAK: § prawo cywilne § prawo spadkowe § prawo rodzinne § prawo pracy § prawo handlowe. Jeśli zachodzi taka potrzeba, współpracujemy z notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi. Poszukujący pomocy prawnika lub adwokata z Rudy Śląskiej, Zabrza i okolic znajdą tu wszystkie potrzebne informacje.

MMINVEST

 • Ruda Śląska
 • 7 km od Zabrze

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Knopik - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Knopik

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie prawa cywilnego, w tym odszkodowawczego, rodzinnego, karnego jak i prawa karnego wykonawczego, gospodarczego oraz prawa pracy. Skupiamy się nie tylko na poradach prawnych i obsłudze klientów indywidualnych, lecz także profesjonalnej, stałej obsłudze podmiotów gospodarczych. W zakresie naszych usług oferujemy również sporządzanie oraz analizę umów cywilnoprawnych jak i gospodarczych, w tym umów w języku niemieckim, angielskim i włoskim. Co nas wyróżnia? Profesjonalne i rzetelne podejście do każdego petenta. Dla nas każda sprawa jest ważna, bez względu na wartość przedmiotu sporu lub osobę klienta. Nie ma bowiem spraw “ważnych” i “mniej ważnych”. Staramy się pomóc każdemu i w każdej

Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Aneta Łakomska

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Doradztwo prawne Justyna Świder

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Pietryka

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Czuga - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Adwokacka Paweł Czuga

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Aleksandra L.

Prowadzona przez Mecenasa Czugę sprawa spadkowa, właśnie dobiegła do satysfakcjonującego dla mnie końca. Całokształt działań oceniam bardzo pozytywnie.Kompetencje pana Mecenasa, jego wiedza, szybkość podejmowania decyzji oraz ich trafność nie podlegają dyskusji. Polecam tą Kancelarię życząc ze swojej strony dalszych sukcesów.

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Sp.k. - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Sp.k.

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Piotr P.

Radca prawny zawsze punktualny i przygotowany. Trzyma rękę na pulsie i sam przypomina o terminach. Moja opinia nie może być inna jak tylko pozytywna. Wysoka jakość usługi. Dzięki niemu znowu uwierzyłem w sprawiedliwość. Polecam.

F.H.U. ITEXPERT Patryk Kionka - Obsługa prawna firm Gliwice

F.H.U. ITEXPERT Patryk Kionka

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Michał G.

Polecam Wykonawcę. Profesjonalnie, szybko i skutecznie. Usługi serwisowe telefonów na najwyższym poziomie jaki widziałem dotychczas.

Maximus Tomasz Gontarczuk - Obsługa prawna firm Gliwice

Maximus Tomasz Gontarczuk

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Roman K.

Duży wybór odzieży, w bardzo dobrych cenach. Polecam.

kancelaria adwokacka - Obsługa prawna firm Gliwice

kancelaria adwokacka

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Główny zakres naszej działalności to prawo cywilne, gospodarcze, karne. Realizujemy prace od 2003. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to województwo śląskie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tomczak-Trochimiuk

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Adwokat z bogatym doświadczeniem w różnego rodzaju sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Doradzamy osobom fizycznym oraz prawnym, w tym spółkom prawa handlowego. Naszą dewizą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Reprezentujemy naszych Klientów sprawach sądowych i pozasądowych. Nie boimy się trudnych spraw. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Radców Prawnych WOJEWODA Sp.p.

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Rozpoczęliśmy działalność od 2005. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak obsługa prawna firm, usługi prawne dla osób indywidualnych, prawo gospodarcze, cywilne, pracy, podatkowe, rodzinne. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak województwo śląskie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Drwięga-Waliczek - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Drwięga-Waliczek

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, każda sprawa jest inna i wymaga odpowiedniej ilości czasu i uwagi. Zajmujemy się sprawami z zakresu: 1. Sprawy Cywilne Sprawy o rozwód, alimenty, opieka nad dzieckiem, zaprzeczenie ojcostwa, podział majątku, roszczenia z tytułu umów, odszkodowanie, zadośćuczynienie i inne. 2. Sprawy Karne Reprezentowanie oskarżonego lub pokrzywdzonego w sprawach karnych, pomoc aresztowanym, pomoc prawna ofiarom przestępstw 3. Mediacje Rozwiązywanie sporów bez udziału sądu, reprezentowanie stanowiska strony, analiza sytuacji, wybór strategii, negocjacje warunków ugody, zawarcie porozumienia 4. Obsługa Firm Reprezentowanie firm w sądzie, wsparcie przy

Kancelaria adwokacka Magdalena Kodrębska-Stokłosa

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Adwokat Piotr Łakomski - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Prawnicza Lex Vadium Adwokat Piotr Łakomski

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Janusz J.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kompletna i rzeczowa pomoc prawna. Bardzo duże zaangażowanie, świetny kontakt. ,,Czym charakteryzuje się dobry prawnik? To jednostka, której nieobcy jest człowiek, profesjonalizm, rzetelność i lojalność wobec Klienta" To motto kancelarii prawniczej Lex Vadium. Podpisuję się pod tym - jak najbardziej. Polecam.

KLG Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Gliwice

KLG Kancelaria Radcy Prawnego

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Małgorzata P.

Kompetentna osoba, przykłada się do dobrego reprezentowania klienta. Polecam, bo jest miła i łatwo się z nią rozmawia. Jestem bardzo zadowolona, że prowadziła moje sprawy rodzinne i majątkowe.

Kancelaria prawna Emediatorlegal

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

eMediator.pl Sp. z o.o - Obsługa prawna firm Gliwice

eMediator.pl Sp. z o.o

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Karolina K.

Usłyszałam o firmie eMediator.pl w radiu i chciałam ich sprawdzić. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Przyszłam przedstawić swój problem i zależało mi na odpowiedzi co mogę zrobić. Przemiła Pani wysłuchała wszystkiego, przeanalizowała co się dzieje i jak mogę rozwiązać swoje problemy. Polecam bardzo!

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Głowala-Grabowska - Obsługa prawna firm Gliwice

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Głowala-Grabowska

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Teresa D.

Profesjonalne podejście, wyrozumiałość i bardzo dobry kontakt w trakcie całego procesu. Pani Mecenas wyjaśniła wszystko do a do z, dzięki czemu nie czuliśmy się zaskoczeni na żadnym etapie procesu. Polecam w szczególności w sprawach cywilnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Karbowski

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

NBN

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O. - Obsługa prawna firm Gliwice

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O.

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze
Daniel D.

W pełni profesjonalne podejście do klienta, indywidualna wycena oraz pełna reprezentacja w sądzie Dokładnie tego szukałem Polecam wszystkim !

Proinvest Group sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Żygalski

 • Gliwice
 • 8 km od Zabrze

JKK Ksiegowi - Obsługa prawna firm Bytom

JKK Ksiegowi

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Angelika G.

Podążając za ideą otwarcia biuro rachunkowego stworzyliśmy biuro inne niż zazwyczaj jest to przyjęte. Od 2005 roku Nasi klienci współpracowali z biurem, które wykorzystywało dostępną technologię i informatyzację. Minimalizuje to czas pracy Przedsiębiorcy w którym nie zarabia. Jesteśmy grupą ludzi, którzy codziennie z zaangażowaniem podchodzą do obsługi Klienta, do jego rozliczeń i problemów. Nasza pasja stworzyła profesjonalizm w relacji Klient – Biuro, która z biegiem czasu przerodziła się w Naszą perfekcję działań. Obsługujemy Klientów z całej Polski – mimo odległości Klienci wybierają Nas, gdyż elastycznie i profesjonalnie potrafimy ich obsłużyć. Z pełną solidnością i skrupulatnością staramy się rozwikłać każdy problem Naszego Klienta. Nie ma dla Nas barier, nie istnieje słowo niemożliwe . Dumą są Nasi Klienci dla których nie ma problemów niemożliwych do rozwiązania. Pomagamy rozwikłać problemy księgowe i nie tylko… Jesteśmy w czołówce Biur Rachunkowych w Polsce. Co Nas cechuje? – Jesteśmy grupą profesjonalistów i pasjonatów, – Jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo, – Jesteśmy wszędzie – każdy Nasz przedstawiciel dotrze po Państwa dokumenty. Dlaczego właśnie My? Dlatego, że widzimy osobę nie Klienta, widzimy jego trudy dnia codziennego, jego walkę każdego dnia o o płatności, o zlecenia..... Obserwacja pracy z Klientem pozwoliła Nam się rozwinąć pod kątem konkretnych potrzeb Naszych Klientów. Pomagamy w sprawach prawnych, szkolimy pracowników pod kątem BHP, prowadzimy dla Naszego Klienta Biura Wirtualne udostępniając adresy Naszych działalności, zakładamy spółki z o.o. oraz dokonujemy zmian w rejestrach KRS, zawieszamy spółki, współpracujemy z biurem rachunkowym w Anglii gdyż Nasi Klienci zakładają tam firmy, otwieramy oddziały firm zagranicznych w Polsce, ubezpieczamy Naszego Klienta od wszystkich ryzyk i wiele innych… Oferta Naszej firmy jest bardzo rozległa – nie ma ram i barier… Dlaczego? Działalność gospodarcza tak naprawdę nie zamyka się w żadnych konkretnych granicach – zawsze zdarza się COŚ, co wypływa poza sprecyzowane plany firmy. To powoduje, że jesteśmy UNIKALNI. Cechuje Nas: – Inność – w Naszym biurze czujesz się doceniony jako osoba a nie tylko Klient, – Pasja wykonywanej pracy – Naszym celem są dobrze obliczane podatki zadowalające Klientów, – Profesjonalizm – Rzetelność usług tzw.„wychodzenie” przed Klienta spełniając jego życzenia w zakresie prowadzonej działalności, – Perfekcja – zrodzona z codziennej, solidnej pracy nad Klientem i nad samymi sobą, aby wciąż być jeszcze lepszym biurem. Prowadzisz sam księgowość – “GRA NIE JEST WARTA ŚWIECZKI” – za Naszą usługę zapewne zapłacisz taniej niż w innym biurze a ciężar odpowiedzialności zrzucisz ze swoich ramion… Zalegasz u obecnego Biura z płatnościami – i boisz się tam iść, zalegasz z dokumentacją rozliczeniową: – odbierzemy Twoje dokumenty – odetchniesz i staniesz na nogach a płatności będą mniejszeco pozwoli na oszczędność i Twoją gotowość do rozwoju swojej firmy. Nie produkujemy słodyczy, nie spełniamy marzeń – sprzedajemy Twój spokój, jasność działań i czas, który dla Ciebie jest zapewne bezcenny.

P.M.Saługa Kancelaria Radcowska Paweł Saługa

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

pomoc prawna dla firm - obsługa prawna spółek, rejestracja spółki, zastępstwo sądowe, opracowywanie treści umów i regulaminów.Zapraszam na radcaprawnyslask.pl

Kancelaria Adwokacka Karolina Dąbek - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Adwokacka Karolina Dąbek

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Anna W.

Bardzo profesjonalna a przy tym ludzka pani adwokat

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Siemaszko-Baron

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Monika L.

Nasza Kancelaria prawna zapewnia kompleksową pomoc, na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego, sądowego i administracyjnego. Pomagamy osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom, w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, pracowniczych, gospodarczych oraz administracyjnych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, proponując Klientowi najlepsze rozwiązanie przedstawionej nam sprawy. Przy wykonywaniu zawodu kierujemy się sumiennością i rzetelnością oraz zasadami etyki adwokackiej. Dysponujemy doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej praktyki kancelaryjnej. Priorytetem naszej działalności jest skuteczność i kompleksowa ochrona interesów naszych Klientów. Kancelaria oferuje również świadczenie usług w języku angielskim, w zakresie przygotowania dokumentów, umów, a także udziału w negocjacjach. Jeżeli szukają Państwo skutecznego adwokata w Katowicach lub okolicy, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego Śląska, oferując porady prawne oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i przedsądowych w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu i pozostałych miastach regionu.

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c. - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c.

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Joanna S.

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 22/205 świadczy usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Zakres specjalistycznych usług świadczonych przez naszą Kancelarie obejmuje przede wszystkim prawo gospodarcze i handlowe,prawo cywilne, w tym prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy w tym prawo ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, oraz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych i upadłością konsumencką.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANETA MAJOWSKA - Obsługa prawna firm Tarnowskie Góry

Kancelaria Doradztwa Prawnego WONAMA

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Wonama z Bytomia to grupa mecenasów, którzy z empatią oraz zaangażowaniem przystępują do swojej profesji, oferując Klientom wysokiej jakości obsługę prawną. Efektywne porady prawne a także wsparcie w każdej sprawie, która żąda sądowej interwencji. Na witrynie odnajdą Państwo znacznie więcej informacji o szerokiej ofercie i kancelarii Wonama, której warto zaufać!

Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski spółka jawna - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski spółka jawna

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Katarzyna K.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię. Pełen profesjonalizm na każdym kroku połączony z wszechstronną wiedzą. Pozdrawiam.

Dawid Mielcarski

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

LUBOS LEX Kamil Klementowski - Obsługa prawna firm Tarnowskie Góry

LUBOS LEX Kamil Klementowski

 • Tarnowskie Góry
 • 15 km od Zabrze
Marcin K.

W imieniu firmy LUBOS LEX pragnę przedstawić Państwu ofertę usług prawnych specjalizujących się w najważniejszym etapie odzyskiwania Państwa należności, jakim jest egzekucja komornicza. Wspieramy cały etap postępowania egzekucyjnego od momentu wszczęcia egzekucji aż po wydanie postanowienia kończącego. Jeżeli posiadają Państwo prawomocny wyrok sądowy, i zamierzacie skierować sprawę do komornika, nasza oferta jest właśnie dla Was. Współpracujemy na co dzień z komornikami wykazującymi największy odsetek skuteczności w regionie. Zapewniamy: Bezzwłoczne czynności komornicze w tym terenowe Pośrednictwo w wymianie informacji odnośnie toczących się czynności egzekucyjnych tj. zajęcia, licytacje oraz wszystkie inne czynności będące przedmiotem postępowania egzekucyjnego Bieżące raportowanie i przewidywanie dotyczące skuteczności w wyegzekwowaniu środków od dłużnika Wnikliwe poszukiwanie majątku przez naszych pracowników jako wsparcie działań komornika W przypadku braku możliwości wyegzekwowania należności, pośredniczymy przy wystawieniu przez Komornika dokumentu stwierdzającego bezskuteczność egzekucji komorniczej pozwalającego na „wpisanie” wierzytelności w koszty działalności Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w pracy w kancelariach komorniczych pozwoli na sprawne przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego. Wiemy jak aktywnie poszukiwać majątku dłużnika, z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w kancelariach komorniczych z którymi współpracujemy. W naszych zleceniach mieliśmy do czynienia z egzekucją z udziałów dłużników w spółkach prawa handlowego, z wierzytelności wynikających z zamówień publicznych oraz wielu innych. W ramach naszej działalności wsparcia egzekucyjnego oferujemy pełne wsparcie egzekucji komorniczej za wynagrodzeniem w maksymalnej wysokości do 3 % w zależności od skomplikowania sprawy i wysokości roszczenia. Pobieramy prowizję jedynie od spraw gdzie organ egzekucyjny wyegzekwuje pieniądze, dlatego skorzystanie z naszej oferty nic Państwa nie kosztuje jeżeli egzekucja okaże się bezskuteczna. Proszę pamiętać, iż dobór niewłaściwego organu egzekucyjnego może spowodować to, że dłużnik stanie się niewypłacalny poprzez ukrycie bądź zbycie majątku, a Państwo nie będą w stanie odzyskać swoich należności. Gwarantujemy współpracę tylko z komornikami z wieloletnim doświadczeniem i wykazującymi się ponadprzeciętną skutecznością ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ OBSŁUGĘ PRZED SĄDOWĄ W PEŁNYM ZAKRESIE JAK RÓWNIEŻ WYWIAD GOSPODARCZY ZE SZCZEGÓŁOWYM USTALENIEM MAJĄTKOWYM, STANDING FINANSOWY PRZED ZAWARCIEM UMÓW Z NIEZNANYMI WCZEŚNIEJ KONTRAHENTAMI https://www.oferteo.pl/obsluga-prawna-firm-uslugi-prawne-firmy/bytom#Najlepsi.

Zespół Adwokacki nr 2 w Bytomiu - Obsługa prawna firm Bytom

Zespół Adwokacki nr 2 w Bytomiu

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

Zespół Adwokacki nr 2 w Bytomiu, ul. Jainty 12 (nowa siedziba), ul. Wrocławska 3 (poprzednia siedziba) - tel. 32 281 07 31 Zespół Adwokacki nr 2 w Bytomiu to najdłużej działająca na Śląsku i największa w regionie kancelaria adwokacka. To obecność na rynku usług prawnych nieprzerwanie od 1952 roku. Świadczymy kompleksową obsługę dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Doświadczenie, rzetelny i merytoryczny poziom świadczonych usług zapewnia najwyższy standard obsługi prawnej. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Swoim klientom gwarantujemy wysoką dbałość o ich interesy oraz przejrzyste warunki współpracy. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalną obsługę a opracowane strategie budują szansę na sukces.

NVOIS Group - Obsługa prawna firm Bytom

NVOIS Group

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
SchoolTour.pl

Współpraca z NVOIS Group odbyła się bezproblemowo. Mogłem liczyć na fachowość oraz porady przed, w trakcie jak i po realizacji usługi- co dla mnie było bardzo ważne.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Jaworski - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Jaworski

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Monika B.

Skorzystałam z porady u mecenasa Jaworskiego. Pozytywnie zaskoczyło mnie doświadczenie i wiedza, a przede wszystkim otwartość adwokata. Pan mecenas ma niesamowitą lekkość opowiadania o sprawie w sposób prosty i oczywisty. Na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości z pomocy Pana mecenasa i mogę tylko polecać dalej.

AJLegal Agnieszka Janik Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Bytom

AJLegal Agnieszka Janik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

>Jesteśmy na rynku od 2016 roku. >Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze i handlowe (w tym międzynarodowe), prawo rodzinne, postępowania sądowe . >Oferujemy także anglojęzyczną obsługę prawną klientom z zagranicy, jak i krajowym klientom potrzebującym anglojęzycznego wsparcia prawnego we współpracy z zagranicznymi kontrahentami. > Działamy na terenie Polski (głównie woj. śląskie), jak i za granicą.

Mateusz Matuszczyk Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Bytom

Mateusz Matuszczyk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusza Matuszczyka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidulanych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz rodzinnego i opiekuńczego. Udzielamy porad i konsultacji prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy i weryfikujemy projekty umów, prowadzimy negocjacje, a także reprezentujemy naszych klientów przed wszelkimi organami administracji rządowej i samorządowej (urzędami), sądami powszechnymi i administracyjnymi, jako pełnomocnicy profesjonalni.

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja - Obsługa prawna firm Bytom

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja

 • Bytom
 • 8 km od Zabrze
Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski Sp. J.

Z kancelarią Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja współpracujemy już kilka lat. Pracownicy kancelarii wykazują się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w prowadzonych sprawach. Współpracujemy z obopólną korzyścią w trudnej branży budowlanej.

Zabrze więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.