Obsługa prawna firm Węgrów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Węgrowie, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Węgrów
Klaudia Z.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch - Obsługa prawna firm Wyszków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Mielczarczyk - Obsługa prawna firm Wyszków
Marian S.

Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest adwokatką, której można zaufać, dokładnie wyjaśnia sposób przebiegu sprawy sądowej, szybka odpowiedź przez e-mail czy telefon, a to jest ważne dla klienta. Polecam adwokat Klaudię Mielczarczyk za jej doświadczenie i obowiązkowość.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński - Obsługa prawna firm Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński

 • Mińsk Mazowiecki
 • 40 km od Węgrów

Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Dąbrowski - Obsługa prawna firm Siedlce
Pal S.

Sprawa przeprowadzona rzetelnie. Ze względu na pandemię nie mogłem się stawić na sprawie, co nie utrudniało nam kontaktu o każdej porze. Moja sprawa rozwodowa wcześniej była prowadzona przez innego adwokata i trwała zdecydowanie za długo, dlatego zdecydowałem się na Adwokata Rafała. Za co jestem wdzięczny, wszystko zakończyło się pomyślnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Węgrowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Węgrowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

OMEGA Kancelarie Prawne

 • Siedlce
 • 31 km od Węgrów

Sprawy roszczeniowe z polisy OC, usługi ochrony prawnej rodziny, usługi stałej ochrony prawnej (mikro i małe firmy),usługi stałej obsługi księgowej, usługi prowadzenia monitoringu płatności, usługi windykacji, usługi pieczęci windykacyjnej, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, przygotowanie projektów na dotacje unijne.

Aleksander Olender Doradztwo Prawne - Obsługa prawna firm Ostrów Mazowiecka

Aleksander Olender Doradztwo Prawne

 • Ostrów Mazowiecka
 • 44 km od Węgrów
Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

Przedsiębiorstwo Usługi Prawno Administracyjne Marty Godlewskiej to jednoosobowe biuro prawne podchodzące indywidualnie do każdej sprawy z ogromną starannością w trosce o dobro klienta. Firma powstała w 2016 roku, jej założycielem jest wykwalifikowany prawnik - Marta Godlewska, która od 2010 roku stale poszerza swoje doświadczenie zawodowe z zakresu prawa. Biuro oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych z najwyższą starannością, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w najbliższej przyszłości planuje rozszerzenie działalności o usługi kadrowo-płacowe. UPA Marta Godlewska świadczy usługi zarówno dla klientów korporacyjnych jak i osób fizycznych. Obszar usług skupia się na powiecie wołomińskim, jednak nie wykluczana jest obsługa zdalna

Kancelaria Adwokacka

 • Wołomin
 • 51 km od Węgrów

Kancelaria Notarialna Mateusz Borsucki

 • Sulejówek
 • 51 km od Węgrów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski - Obsługa prawna firm Otwock

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski

 • Otwock
 • 59 km od Węgrów

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną Klientów Indywidualnych i Firm. Mamy siedzibę w Warszawie i Otwocku. Nasza Kancelaria świadczy obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych, nieruchomości, spraw cywilnych, rozwodowych oraz gospodarczych. Kancelaria od lat uczestniczy w prowadzeniu spraw uznawanych za trudne i złożone, dlatego też w praktyce korzystamy z naszego doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia w celu zapewnienia jak najlepszej pomocy prawnej i ochrony prawnej interesów naszych Klientów. W ramach usług prawnych świadczonych na rzecz osób indywidualnych, Kancelaria świadczy pomoc prawną w szczególności poprzez udzielanie porad prawnych, prowadzenie spraw sądowych, opracowywanie taktyki procesowej,

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kania - Obsługa prawna firm Otwock

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kania

 • Otwock
 • 59 km od Węgrów

Kancelaria jest prowadzona w sposób indywidualny przez adwokata Wojciecha Kania, który oferuje swoim Klientom w pełni profesjonalne usługi prawne, jak również pełne zaangażowanie w rzetelne prowadzenie spraw Klientów. Oferowane usług w ramach prowadzonej działalności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze (firmy, spółki).

CONSIDOR Kancelarie Prawnicze i Mediacyjne - Obsługa prawna firm Otwock

CONSIDOR Kancelarie Prawnicze i Mediacyjne

 • Otwock
 • 59 km od Węgrów
Jagoda D.

Współpraca przebiegała sprawnie, bardzo dobry kontakt z kancelarią. Mediacja, którą przeprowadzono dla mnie zakończyła się pomyślnie i z wynikiem, którego bym sobie życzyła. Jestem zadowolona zarówno z jakości usług jak i z kosztów, które poniosłam, gdyż w stosunku do innych kancelarii były one niższe, a jakość świadczonych usług w niczym nie odbiegała od reszty.

SEBA Sebastian Lech

 • Otwock
 • 59 km od Węgrów

Kompleksowa obsługa wykonawców i zamawiających w zakresie zamówień publicznych. Reprezentacja wykonawcy, Wgląd w dokumentację postępowania na terenie Warszawy i okolic. Pisanie odwołań, wyjaśnień, uzupełnień. Badanie ofert konkurencji. Konstruowanie SIWZ w oparciu o przepisy ustawy Pzp. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Warsztaty dla pracowników w miejscu prowadzenia działalności zleceniodawcy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy po stronie zamawiającego i wykonawcy, doświadczenie w reprezentacji przed KIO. Specjalizacja zmowy cenowe, nowe podejście do zamówień publicznych. Zapraszam do współpracy.

USŁUGI KRAWIECKIE " TAILOR"

 • Izabelin

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk - Obsługa prawna firm Ząbki

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk

 • Ząbki
Natalia R.

CM Konsulting - Czesław Mika - Obsługa prawna firm Ząbki

CM Konsulting - Czesław Mika

 • Ząbki

W ramach usług oferowanych przez CM Konsulting oferujemy Państwu fachową i kompleksową pomoc szkoleniową i konsultingową przy wdrażaniu, utrzymywaniu oraz doskonaleniu w przedsiębiorstwach następujących systemów zarządzania: ISO 9001 (System Zarządzania Jakością) GHP/GMP (Dobre Praktyki Higieniczne/Dobre Praktyki Produkcyjne) HACCP zgodny z wymaganiami Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius), ISO 22000 (Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności) ISO 22716 (System Jakości dla branży kosmetycznej – przewodnik Dobrej Praktyki Produkcyjnej) Integrację Systemów Zarządzania ZKP (Zakładowa Kontrola Produkcji) Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych systemów zarządzania przedstawionymi

VATAX WOJCIECH GUT - Obsługa prawna firm Ząbki

VATAX WOJCIECH GUT

 • Ząbki
PROSURE BUSINESS

Fachowe doradztwo oraz nowoczesna, z automatyzowana współpraca z VATAX, zdecydowanie wyróżnia to biuro rachunkowe na tle konkurencji. Absolutnie polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Józefów

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski

 • Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michała Sikorskiego świadczy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego oraz prawa administracyjnego. Pomoc prawna udzielana jest w różnorodnych formach, polega ona między innymi na reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych; zakładaniu, obsługi prawnej oraz likwidacji spółek; udzielania porad prawnych; czy też przygotowywaniu projektów umów. Większość spraw stanowią sprawy cywilne, sprawy karne oraz sprawy gospodarcze. Kancelaria prowadzi, między innymi sprawy sądowe przeciwko bankom dotyczące roszczeń z umów o kredyt hipoteczny indeksowanych/ denominowanych w CHF.

Kancelaria Adwokacka Wachowski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Wachowski

 • Warszawa

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej kancelarii butikowej istniejącej na rynku od 10 lat. Świadczymy doradztwo prawne dla firm i start-upów z branży: mediów, technologii, telekomunikacyjnej. Pomagamy w zakładaniu firmy, w pozyskaniu kapitału na rozwój firmy lub też w pozyskaniu publicznego finansowania. Zadbamy o właściwe klauzule zaangażowania, dostarczymy niezbędnych regulaminów i umów. Nasze działania dotyczą: rodo i ochrony danych osobowych, zamówień publicznych, kontraktów, sporów, dofinansowania z funduszy prywatnych i publicznych, cyberbezpieczeństwa. Mamy doświadczony zespół specjalistów z wysokimi kompetencjami. Zabezpieczymy Twoje interesy dla szybszego rozwoju firmy.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Prokopiak

 • Pułtusk

Doradztwo Prawne i Edukacja Ilona Maria Madziar

 • Pułtusk

Posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu bhp i ppoż. Ponadto posiadam 4 -letnie doświadczenie w nauczaniu słuchaczy szkół policealnych. Pragnę zaoferować Państwu szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie, wykorzystując przy tym dotychczas zdobyte doświadczenie. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Ekomisja Sp. z o.o.

 • Warszawa

Kancelaria Prawo Karne Warszawa

 • Warszawa

Biuro Rachunkowe INESSA S.C. - Obsługa prawna firm Warszawa

Biuro Rachunkowe INESSA S.C.

 • Warszawa

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu do Klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.inessa.waw.pl Serdecznie zapraszamy.

Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, autorskiego, farmaceutycznego i prawa spółek handlowych. Współpracuje z doradcami podatkowymi, którzy na życzenie Klienta mogą dokonać analizy podatkowej planowanych przedsięwzięć. Zajmuje się tymi sprawami także w handlu międzynarodowym. Usługi są świadczone w językach angielskim, niemieckim i włoskim.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Antos

 • Warszawa

Adwokat Magdalena Antos posiada ponad 8 letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowej obsługi firm z zakresu różnych sektorów gospodarczych, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Justyna Kuzemczak

 • Warszawa

CONSILIA - Obsługa prawna firm Warszawa

CONSILIA

 • Warszawa

"Consilia" Kancelaria Podatkowa „Pomożemy w każdej sytuacji” Kancelaria Podatkowa „Consilia” świadczy pełen zakres usług księgowych. Cechuje nas indywidualne i kreatywne podejście do każdego klienta. W celu zapewnienia Państwu usług najwyższej jakości współpracujemy z najlepszymi prawnikami, doradcami podatkowymi oraz doradcami finansowymi. Wszyscy pracownicy naszej firmy są wykwalifikowanymi księgowymi i finansistami, którzy doradzają w najtrudniejszych kwestiach księgowych i finansowych. Nasza oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w zakresie usług oferowanych przez naszą kancelarię. Kancelaria posiada niezbędne do prowadzenia usług księgowych certyfikaty oraz ubezpieczenie

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

 • Warszawa

Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k. - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k.

 • Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

VirtualOffice24 Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

VirtualOffice24 Sp. z o.o.

 • Warszawa
Paulina K.

VirtualOffice24 - TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES NIE TAKIE DIABEŁ STRASZNY - czyli Twoja księgowość w naszych rękach... Dzięki nam obniżysz koszty do niezbędnego minimum. Poprowadzimy Twoje księgi przychodów i rozchodów, zajmiemy się też pełną księgowością oraz przechowamy dokumenty Twojej firmy. Oferujemy również pomoc doświadczonych doradców podatkowych i anglojęzycznych księgowych - DOPASUJEMY NASZĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB...

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

 • Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

 • Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka Iga Komosińska

 • Warszawa

Zakres naszego działania to prawo gospodarcze. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Nasz obszar działania to Warszawa. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Dagmara Jędrzejczyk

 • Warszawa
Monika B.

Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Adwokacka Dawid Bilski

 • Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbara Błachucka - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbara Błachucka

 • Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbary Błachuckiej reprezentuje Klientów przed sądami oraz prowadząc pełną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji publicznych. Obszar naszej praktyki to między innymi : - reprezentacja w sprawach cywilnych - sprawy rozwodowe - podział majątku - sprawy spadkowe - sprawy o ochronę własności - spawy o zapłatę - obrona w postępowaniu karnym - reprezentacja w postępowaniu karnym wykonawczym

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Izdebski - Obsługa prawna firm Siedlce

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Izdebski

 • Siedlce
 • 31 km od Węgrów
Piotr K.

Polecam serdecznie usługi dr. Izdebskiego. Zdecydowanie jeden z najlepszych radców prawnych, z którymi miałem do tej pory okazję współpracować. Bardzo skuteczny w swoich działaniach. Oprócz rozległej wiedzy merytorycznej, jest również niezwykle komunikatywną osobą, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nierzadko bardzo zawiłe zagadnienia prawne. W pełni zasłużone 5 gwiazdek.

mKsięgowość Sp. z o.o.

 • Warszawa

RKR Finance Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

RKR Finance Sp. z o.o.

 • Warszawa

Misją i specjalnością biura rachunkowego RKR Finance jest księgowość i doradztwo prawno-podatkowe. Nasza działalność ma na celu dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Wspieramy naszych Klientów wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. W naszej działalności kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, odpowiedzialność, elastyczność, przejrzystość oraz etyka biznesowa. Zlecone nam zadania wykonywane są przez zespół wyspecjalizowanych pracowników: księgowych, doradców podatkowych, prawników oraz specjalistów działu kadr. Przedmiotem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi księgowe, oraz doradztwo podatkowe i prawne.

In Iuris Kancelaria Prawna - Obsługa prawna firm Warszawa

In Iuris Kancelaria Prawna

 • Warszawa
Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Maksjan-Wójcik

 • Warszawa

Jestem radcą prawnym i mediatorem. Wykorzystując wiedzę prawniczą i ponad 15-letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego, pomagam rozwiązywać problemy prawne dotyczące różnych obszarów życia i biznesu, zarówno spółkom i innym podmiotom gospodarczym jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z problemami prawnymi w codzienności. Najczęściej doradzam w bieżących problemach prawnych związanych z biznesem. Mam wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dotyczącym transakcji leasingowych, najmu, w tym także pojazdów na minuty (CarSharing) czy pojazdów zastępczych. Udzielam wsparcia prawnego w dochodzeniu odszkodowań, w tym także z OC sprawcy szkody, w transakcjach dotyczących nieruchomości czy z zakresu prawa pracy. Jednym z ważniejszych

Nowak & Partners

 • Warszawa

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy

 • Warszawa
Patryk K.

Bardzo profesjonalna obsługa, otrzymałem dostęp do crm-a gdzie widziałem wszystkie czynności wykonane w sprawie, super opcja. Zdecydowanie polecam.

Kancelaria Prawa Rodzinnego

 • Warszawa

Działamy w branży od 2006 roku. Nasza specjalność to rozwody, alimenty, podział majątku, postępowanie spadkowe, na terenie Warszawa.

Biuro Księgowo Podatkowe sp. z o.o.

 • Warszawa

Działamy na rynku od 1996. Teren działania firmy to Warszawa. Dla Klientów zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych i innych usług związanych z księgowością, sprawozdawczością korporacyjną, podatkową, ZUS, GUS itp. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

OSCBR - Obsługa prawna firm Warszawa

OSCBR

 • Warszawa

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych to przedewszystkim: WSPARCIE MERYTORYCZNE DLA BIUR PARTNERSKICH A także wymiana doświadczeń pomiędzy biurami rachunkowymi. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU Na wykonywanie czynności księgowych (automatyzacja). ROZWÓJ BIURA Poprzez zapewnienie im większej liczby klientów. DARMOWE PRZYSTĄPIENIE DO OSCBR Przystąpienie do sieci jest bezpłatne (sprawdź warunki). SYSTEM ON-LINE DLA KLIENTÓW Poprzez zapewnienie darmowej platformy księgowej. CERTYFIKAT Biuro otrzymuje certyfikat podnoszący zaufanie i prestiż.

RESPONSUM Kancelaria Prawna Radca Prawny Rafał Skiba - Obsługa prawna firm Warszawa

RESPONSUM Kancelaria Prawna Radca Prawny Rafał Skiba

 • Warszawa

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Specjalizacja kancelarii obejmuje następujące obszary: sprawy cywilne, prawo bankowe i finansowe, dochodzenie wierzytelności od dłużników, kompleksowa obsługa prawna umów, postępowania przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, obsługa prawna spółek osobowych i kapitałowych, upadłość i restrukturyzacje, sprawy z zakresu prawa pracy. W naszej pracy wyróżnia nas dbałość o kontakt z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz przejrzyste zasady współpracy. Każdą zleconą nam sprawę traktujemy jako priorytetową.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Węgrów, Łochów, Wyszków, Sadowne, Grębków, Korytnica, Jabłonna, Ostrówek, Stoczek, Miedzna, Nadkole, Wierzbno, Liw, Starawieś, Borzychy, Łazy, Kamionna, Majdan, Brzuza, Zieleniec. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?