Obsługa prawna firm Tarnobrzeg - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Tarnobrzegu, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Tarnobrzeg
Piotr N.

Witam wszystkich. Muszę to napisać. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pana adwokata. Nie spodziewałem się tego po przykrych doświadczeniach z poprzednikiem. Jestem naprawdę zadowolony z pracy tego Pana. Serdecznie polecam Jego usługi.

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Oferujemy poradnictwo prawne, sporządzanie pism (m. in. wezwania do zapłaty, pozwy, wnioski, środki odwoławcze), sporządzanie umów oraz reprezentację przed Sądami, a także innymi organami (prokuratura, policja). Umożliwiamy spotkania z klientem również poza siedzibą Kancelarii.

Kancelaria Prawno-Mediacyjna Karolina Mucha - Obsługa prawna firm Tarnobrzeg

USŁUGI PRAWNE Bez względu na rodzaj wsparcia prawnego, którego Państwo potrzebują, dysponujemy odpowiednimi zasobami i wiedzą, aby zapewnić pomoc.

Kancelaria Adwokacka Ewelina Obara - Obsługa prawna firm Tarnobrzeg

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Tarnobrzegu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Tarnobrzega lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kochowski & Biuro Rachunkowe PMK - Obsługa prawna firm Sandomierz
Bałkańskie Złoto Kinga Sikora

Postawione przeze mnie warunki oferty: 1) znajomości specyfiki obsługi Amazona FBA, 2) przystępna cena obsługi. Wartość dodana ze strony oferenta- były pracownik Izby Skarbowej, oraz Radca prawny.

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń - Obsługa prawna firm Sandomierz

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg
Marlena D.

Profesjonalna, zawsze gotowa do pomocy o każdej porze. Rozwiąże każde wątpliwości. Bezwzględna w wyznaczonych celach. Zawsze lojalna i profesjonalna. Kultura osobista godna podziwu. Rozwiązanie problemu poza granicami Polski - 100% zaufania.

Radca Prawny Monika Orłowska - Obsługa prawna firm Sandomierz

Radca Prawny Monika Orłowska

 • Sandomierz
 • 10 km od Tarnobrzeg

Wiedza i doświadczenie. Rzetelność i precyzja. Powierzając swoją sprawę naszej kancelarii masz pewność, że zajmiemy się nią z najwyższą pieczołowitością. Dbamy o Twoje sprawy rodzinne i biznesowe. Przed założeniem indywidualnej kancelarii radcowskiej r.pr. Monika Orłowska pełniła obowiązki prokuratora. Od 2011 roku jest także wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. SPADKI – pomoc w przygotowaniu testamentu, umowy dotyczące spadku, stwierdzenie nabycia spadku, uznanie spadkobiercy za niegodnego, sprawy o dział spadku, roszczenie o zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu i in. MAJĄTKOWE I NIEMAJĄTKOWE SPRAWY CYWILNE – pozwy o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie, a także o realizację bądź

Wioleta Ban

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka - Obsługa prawna firm Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg
Urszula J.

Sprawnie i na temat

Kancelaria Radców Prawnych "Lege artis" s.c.

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg

Adwokat Tomasz Gargaś - Obsługa prawna firm Stalowa Wola

Adwokat Tomasz Gargaś

 • Stalowa Wola
 • 24 km od Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Gargasia świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych zgodnie z zasadami sztuki i etyki adwokackiej, w której główną rolę odgrywa najwyższa staranność i troska o interes prawny naszych Klientów. Każda sprawa traktowana jest w sposób wszechstronny poprzez pogłębioną analizę prawną wykorzystując dotychczasowe rozwiązania prawne oraz tworząc nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań Klienta przed podjęciem

SA

 • Opatów
 • 31 km od Tarnobrzeg

Piotr Łuczak i Współpracownicy Kancelaria Prawna

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg

Dla Klientów wykonujemy prawo - cywilne, gospodarcze, upadłościowe, upadłość konsumencką, prawo karne, budowlane, rodzinne. Świadczymy usługi na rynku od 2017. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Krakowa, Mielca, Tarnowa. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz

 • Kolbuszowa
 • 37 km od Tarnobrzeg

Działamy na rynku od 2014. Nasze pole działania to sprawy karne, cywilne, rodzinne, odszkodowania. Firma obsługuje Kolbuszową. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Adwokat Przemysław Fedko

 • Raniżów
 • 40 km od Tarnobrzeg

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, upadłościowego, rodzinnego, a także prawa spadkowego i karnego. W imieniu naszych klientów dochodzimy również odszkodowań i zadośćuczynienia, a także kierujemy pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Współpraca z zaufanymi adwokatami oraz radcami prawnymi pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju. Adwokat Przemysław Fedko proponuje pomoc prawną z następujących dziedzin: • ROZWODY I PRAWO RODZINNE – sprawy rozwodowe, o separację, alimenty,

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan - Obsługa prawna firm Mielec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan

 • Mielec
 • 35 km od Tarnobrzeg
Wacław K.

Pani adwokat to osoba profesjonalna, konkretna, z niewątpliwie dużą wiedzą prawniczą, pragnąca kompleksowo pomóc klientowi w rozwiązaniu problemu prawnego. Ponadto jest osobą miłą i życzliwą. Jeśli masz problem prawny, warto do niej się zwrócić. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz - Obsługa prawna firm Kolbuszowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Bogusz

 • Kolbuszowa
 • 37 km od Tarnobrzeg
Barbara C.

Polecam! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. W przyszłości również skorzystam z usług Pani Mecenas.

Elżbieta Gałek

 • Ostrowiec Świętokrzyski
 • 48 km od Tarnobrzeg

Świadczymy usługi na rynku od 2004. Działamy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Dziedzina, w której się specjalizujemy to kpir, ksh, listy płac, intrastat, gus. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ana Global Consulting

 • Przecław
 • 45 km od Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Obsługa prawna firm Głogów Małopolski

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
 • 50 km od Tarnobrzeg
Agnieszka W.

Pani Mecenas jest konkretna, zawsze zaangażowana i gotowa nieść pomoc. Sprawa prowadzona była profesjonalnie, kontakt z Panią Mecenas był bezproblemowy. Sprawa wygrana, bardzo polecam!

Kancelaria Prawna Topolski

 • Kraśnik
 • 54 km od Tarnobrzeg

Działamy na rynku usług doradczych w zakresie zewnętrznych źródeł pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów inwestycyjnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Jasińska - Obsługa prawna firm Kraśnik

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Jasińska

 • Kraśnik
 • 54 km od Tarnobrzeg
Michał S.

Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to gorąco polecam kancelarię Pani Jolanty. Warto powierzyć swoje sprawy, spotkałem się z profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani mecenas. Miłe i uprzejme traktowanie swoich klientów. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej kancelarii. Kancelaria godna polecenia.

Mediator

 • Kraśnik
 • 54 km od Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska - Obsługa prawna firm Opole Lubelskie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska

 • Opole Lubelskie
Michał S.

Profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy. Rzetelne i precyzyjne zdiagnozowanie problemu i jego rozwiązanie. Koszty tańsze aniżeli w innych Kancelariach Adwokackich. Jestem zadowolony. Gorąco polecam Michał S.

Kancelaria KANTOROWSKI - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria KANTOROWSKI

 • Rzeszów

Kancelaria Kantorowski funkcjonuje na rynku usług prawnych od roku 2013. Prawnicy Kancelarii specjalizują się w obsłudze przedsiębiorców w tym w szczególności związanych z budownictwem oraz sprzedażą materiałów elektrotechnicznych. Mimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku Kancelaria prowadzi obsługę licznych spółek prawa handlowego wspierając je w osiąganiu wyznaczonych celów. Doradztwo nie ogranicza się do pomocy w bieżącej działalności, ale wiąże się również z wdrażaniem planów restrukturyzacyjnych zarówno o charakterze globalnym, jak i dotyczących poszczególnych sfer działalności danego przedsiębiorcy. Celem Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej dla przedsiębiorców. Aby zapewnić swoim Klientom maksymalny komfort

Kancelaria radcy prawnego Kantorowski i Wspólnicy - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria radcy prawnego Kantorowski i Wspólnicy

 • Rzeszów

Kancelaria radcy prawnego Kantorowski i Wspólnicy na co dzień zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Jej klientami zostać mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby dopiero planujące założenie własnej działalności gospodarczej. Do kwestii, w których specjalizują się członkowie kancelarii (radcy prawni i adwokaci), należą między innymi: - audyty prawne, - prawo Internetu, - windykacja, - procesy restrukturyzacyjne, - procesy inwestycyjne, - start-up, - zamówienia publiczne, - fundacje i stowarzyszenia, - upadłość, likwidacja, - rejestracja podmiotów gospodarczych, - prawo medyczne, - prawo oświatowe, - zgłoszenie znaku towarowego. Ponadto placówka dysponuje także innowacyjnym systemem e-Kancelaria.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
Ewa Z.

Współpraca z Panią Eweliną to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Sprawa była prowadzona rzeczowo a dokumenty przygotowane z pełną starannością.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Paterka-Szymaszek - Obsługa prawna firm Dębica

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Paterka-Szymaszek

 • Dębica

Kancelaria Radcy Prawnego Eweliny Paterka-Szymaszek specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Wyróżnia nas odwaga w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych, szybkość działania, komfortowa komunikacja i wysoka skuteczność. Dokładamy najwyższych starań, aby trafnie rozwiązywać powierzone nam sprawy. Założycielami Kancelarii są prawnicy z długoletnim i różnorodnym doświadczeniem zawodowym, pasjonaci swojego zawodu. Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie: ♦ prawa autorskiego: ◊ opracowywanie i opiniowanie umów licencyjnych ◊ reprezentacja w postępowniach dotyczących ochrony praw autorskich ♦ prawa własności przemysłowej: ◊ opiniowanie

PARTNER - Obsługa prawna firm Dębica

PARTNER

 • Dębica
Edyta B.

Wysoka jakość obsługi :). Firmę polecam bez wahania.

Kancelaria Radcy Prawnego upraw. Adwokackie

 • Dębica

Rozpoczęliśmy działalność od 1997. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. podkarpackiego. Nasza branża to wszystkie galerie prawa - cywilne, karne, pracy, handlowe, przekształcenia podmiotów, odszkodowania komunikacyjne, sprawy ZUS, windykacja należności. Zatrudniam i współpracuję z 5 radcami prawnymi i adwokatami. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Zborowska - Obsługa prawna firm Dębica

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Zborowska

 • Dębica
Sławomir Ś.

Gorąco polecam kancelarię adwokacką. Sprawa co prawda trwała długo, ale dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Radca Prawny Szymon Wróbel - Obsługa prawna firm Rzeszów

Radca Prawny Szymon Wróbel

 • Rzeszów
Adam J.

Bardzo dobra kancelaria, na której pomoc zawsze można liczyć. Mecenas doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś

 • Rzeszów
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Cholewiak - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Cholewiak

 • Rzeszów

Kancelaria świadczy: - pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego, - usługi polegające na reprezentowaniu Klientów przed sądami oraz urzędami, organami ścigania, organami administracji, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, umów oraz opinii prawnych, prowadzeniu negocjacji.

Bizneto Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Rzeszów

Bizneto Sp. z o.o.

 • Rzeszów
Anna C.

Zajmujmy się księgowością od ponad 15 lat. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia księgowości zarówno w przedsiębiorstwie jak również w jednostkowych budżetowych. Od 2018 r. Prowadzimy działalność w formie spółki z o.o. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane zleceniem prowadzenia spraw księgowych a także kadr i płac. Umożliwiamy współpracę zdalną przy czym zapewniamy bezpieczeństwo danych z dostępem do dokumentów 24h na dobę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga

 • Rzeszów
Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

 • Rzeszów
Jacek B.

Polecam wszystkim! Pani Adwokat zawsze z profesjonalnym podejściem i co najważniejsze ludzkim. Konkretnie, rzeczowo, z szacunkiem, Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder

 • Rzeszów
Maciej S.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Rupar - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Rupar

 • Rzeszów

Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie prowadzona pod przewodnictwem jej właściciela Adwokata Piotra Rupara zrzesza szereg prawników świadczących usługi z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Nasze usługi obejmują zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi pierwszej i drugiej instancji oraz przez Sądem Najwyższym w Warszawie, sporządzanie zażaleń, apelacji oraz skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego w Warszawie, sporządzanie i analiza umów, porady, opinie i konsultacje prawne, także w formie telefonicznej oraz e-mail.

Conventia sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Rzeszów

Conventia sp. z o.o.

 • Rzeszów

Usługi księgowe w niskiej cenie. Dostarczamy usługi księgowych zapewniając obsługę księgową spółek od 300 zł miesięcznie, a w przypadku i indywidualnych działalności gospodarczych od 150 zł miesięcznie. Zakładamy spółki za 300 zł.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
Daniel G.

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

Adwokat Rzeszów - Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Rzeszów

Adwokat Rzeszów - Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów

Krzysztof Kopciuch to doświadczony adwokat, który prowadzi swoją kancelarię adwokacką od 2013 roku na terenie Rzeszowa i Lubaczowa. Świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego. Reprezentujemy klientów w sprawach odnośnie dochodzenia roszczeń na skutek wypadków komunikacyjnych oraz odszkodowań za błędy lekarskie. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi : rozwiązania małżeństwa (rozwód, separacja), alimentów, władzy rodzicielskiej, podziału wspólnego majątku, Rzetelnie reprezentujemy naszych klientów, świadcząc merytorycznie usługi najwyższej jakości. Podchodzimy do klientów indywidualnie, z ogromem empatii i

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP - Obsługa prawna firm Rzeszów

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

 • Rzeszów

Swoje doświadczenie w branży buduję od 1996 roku. Usługi świadczę dla Klientów z województwa podkarpackiego. OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PRAWA PRACY Moi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach związanych z BHP. Dzięki wykonywaniu obowiązków w Państwowej Inspekcji Pracy zdobyłem doświadczenie nie tylko praktyczne, ale również teoretyczne. Przeprowadziłem prawie 2000 kontroli w różnej wielkości podmiotach. Jestem także doświadczonym wykładowcą z zakresu prawa pracy i tematyki zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dbam o jak najwyższy poziom obsługi moich Klientów, dlatego też na bieżąco we własnym zakresie aktualizuję swoją wiedzę w dziedzinach, którymi zajmuję się na co

Adwokat Barbara Misiuda

 • Rzeszów

Świadczymy usługi na rynku od 2013. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Rzeszów, Łańcut, Dębica, Strzyżów. Firma specjalizuje się w rozwodach, alimentach, spadkach, szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kujawska

 • Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
MAR-KOP

Polecam z czystym sumieniem, profesjonalne podejście do sprawy. Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania w daną sprawę. Pismo na najwyższym stopniu wiedzy w zakresie prawa, niesamowita staranność względem sprawdzania dokumentacji, czytanie między wierszami. Profesjonalizm w 100%.

BWW Kancelaria Prawna - Obsługa prawna firm Rzeszów

BWW Kancelaria Prawna

 • Rzeszów

Kancelaria oferuje pomoc doświadczonych prawników, profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Dzięki wielu latom praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie dochodzenia i ochrony roszczeń. Nasi profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni – oferują pełen wachlarz usług zarówno w sprawach prywatnych, jak i kwestiach biznesowych. Zadowolenie Naszych Klientów, to główne kryterium, którym się kierujemy w wykonywaniu obowiązków. Powierzając nam swoją sprawę, możesz liczyć na fachową pomoc i pełną informację o jej przebiegu i wszystkich czynnościach. Kancelaria zapewnia pomoc prawną profesjonalnych i doświadczonych prawników w zakresie prawa cywilnego, karnego,

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska prowadzi obsługę prawną w sprawach takich jak: rozwody, sprawy o kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku. Doradza, prowadzi negocjacje i reprezentuje w sądzie. Świadczy również pomoc prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców, obejmującą wszystkie czynności z tym związane. Radca Prawny Alina Terpińska zawsze przygotowuje rozwiązania najlepiej zabezpieczające interesy Klienta. A w ramach etyki radcy prawnego, dba o bezpieczeństwo i poufność powierzonych informacji.

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

 • Rzeszów

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnobrzeg, Furmany, Żupawa. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?