Obsługa prawna firm Siedlce - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Siedlcach, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Siedlce
Pal S.

Sprawa przeprowadzona rzetelnie. Ze względu na pandemię nie mogłem się stawić na sprawie, co nie utrudniało nam kontaktu o każdej porze. Moja sprawa rozwodowa wcześniej była prowadzona przez innego adwokata i trwała zdecydowanie za długo, dlatego zdecydowałem się na Adwokata Rafała. Za co jestem wdzięczny, wszystko zakończyło się pomyślnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Izdebski - Obsługa prawna firm Siedlce
Piotr K.

Polecam serdecznie usługi dr. Izdebskiego. Zdecydowanie jeden z najlepszych radców prawnych, z którymi miałem do tej pory okazję współpracować. Bardzo skuteczny w swoich działaniach. Oprócz rozległej wiedzy merytorycznej, jest również niezwykle komunikatywną osobą, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nierzadko bardzo zawiłe zagadnienia prawne. W pełni zasłużone 5 gwiazdek.

Sprawy roszczeniowe z polisy OC, usługi ochrony prawnej rodziny, usługi stałej ochrony prawnej (mikro i małe firmy),usługi stałej obsługi księgowej, usługi prowadzenia monitoringu płatności, usługi windykacji, usługi pieczęci windykacyjnej, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, przygotowanie projektów na dotacje unijne.

Michał S.

Najbardziej kompetentna osoba, wszystko dokładnie wytłumaczone, profesjonalna obsługa. Polecam z czystym sercem.

POMOC PRAWNA - Eliza Rumowska - Obsługa prawna firm Łosice

POMOC PRAWNA - Eliza Rumowska

 • Łosice
 • 30 km od Siedlce

Szanowni Państwo Obsługuję sprawy Klientów od 1997r, a na własny rachunek od 2008r z szerokiego zakresu ale przede wszystkim: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, służebność przesyłu. Szerokie doświadczenie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pomocy w prowadzeniu firmy przy użyciu instrumentów elektronicznych oraz w zakresie prawa konsumenckiego także z perspektywy przedsiębiorcy sprzedającego towary i usługi konsumentom. Jestem absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego - rok 1997r. Mam ponad 10 lat (od 1997r) pracy etatowej na różnych szczeblach administracji, a także w firmach i przedsiębiorstwach, a następnie rozpoczęłam działalność (własne biuro) od 2008. Obsługuję Klientów online

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Siedlcach

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Siedlec lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński - Obsługa prawna firm Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Seroczyński

 • Mińsk Mazowiecki
 • 50 km od Siedlce

Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Golec

 • Radzyń Podlaski
 • 47 km od Siedlce
Wacław N.

Rzeczowe podejście do sprawy, bardzo krótki termin realizacji, fachowe i rzetelne podejście do klienta.

SAGA Sp. z o.o.

 • Garwolin
 • 54 km od Siedlce

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rosiński - Obsługa prawna firm Biała Podlaska
Daria S.

Bardzo miła i szybka obsługa. Bardzo jestem zadowolona z szybkiej odpowiedzi na moje zapytanie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marzena Mazur-Czubaszek - Obsługa prawna firm Biała Podlaska

Kancelaria Notarialna Mateusz Borsucki

 • Sulejówek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski - Obsługa prawna firm Otwock

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski

 • Otwock

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną Klientów Indywidualnych i Firm. Mamy siedzibę w Warszawie i Otwocku. Nasza Kancelaria świadczy obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych, nieruchomości, spraw cywilnych, rozwodowych oraz gospodarczych. Kancelaria od lat uczestniczy w prowadzeniu spraw uznawanych za trudne i złożone, dlatego też w praktyce korzystamy z naszego doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia w celu zapewnienia jak najlepszej pomocy prawnej i ochrony prawnej interesów naszych Klientów. W ramach usług prawnych świadczonych na rzecz osób indywidualnych, Kancelaria świadczy pomoc prawną w szczególności poprzez udzielanie porad prawnych, prowadzenie spraw sądowych, opracowywanie taktyki procesowej,

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kania - Obsługa prawna firm Otwock

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kania

 • Otwock

Kancelaria jest prowadzona w sposób indywidualny przez adwokata Wojciecha Kania, który oferuje swoim Klientom w pełni profesjonalne usługi prawne, jak również pełne zaangażowanie w rzetelne prowadzenie spraw Klientów. Oferowane usług w ramach prowadzonej działalności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze (firmy, spółki).

CONSIDOR Kancelarie Prawnicze i Mediacyjne - Obsługa prawna firm Otwock

CONSIDOR Kancelarie Prawnicze i Mediacyjne

 • Otwock
Jagoda D.

Współpraca przebiegała sprawnie, bardzo dobry kontakt z kancelarią. Mediacja, którą przeprowadzono dla mnie zakończyła się pomyślnie i z wynikiem, którego bym sobie życzyła. Jestem zadowolona zarówno z jakości usług jak i z kosztów, które poniosłam, gdyż w stosunku do innych kancelarii były one niższe, a jakość świadczonych usług w niczym nie odbiegała od reszty.

SEBA Sebastian Lech

 • Otwock

Kompleksowa obsługa wykonawców i zamawiających w zakresie zamówień publicznych. Reprezentacja wykonawcy, Wgląd w dokumentację postępowania na terenie Warszawy i okolic. Pisanie odwołań, wyjaśnień, uzupełnień. Badanie ofert konkurencji. Konstruowanie SIWZ w oparciu o przepisy ustawy Pzp. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Warsztaty dla pracowników w miejscu prowadzenia działalności zleceniodawcy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy po stronie zamawiającego i wykonawcy, doświadczenie w reprezentacji przed KIO. Specjalizacja zmowy cenowe, nowe podejście do zamówień publicznych. Zapraszam do współpracy.

Uslugi Prawno Administracyjne Marta Godlewska

 • Wołomin

Przedsiębiorstwo Usługi Prawno Administracyjne Marty Godlewskiej to jednoosobowe biuro prawne podchodzące indywidualnie do każdej sprawy z ogromną starannością w trosce o dobro klienta. Firma powstała w 2016 roku, jej założycielem jest wykwalifikowany prawnik - Marta Godlewska, która od 2010 roku stale poszerza swoje doświadczenie zawodowe z zakresu prawa. Biuro oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych z najwyższą starannością, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w najbliższej przyszłości planuje rozszerzenie działalności o usługi kadrowo-płacowe. UPA Marta Godlewska świadczy usługi zarówno dla klientów korporacyjnych jak i osób fizycznych. Obszar usług skupia się na powiecie wołomińskim, jednak nie wykluczana jest obsługa zdalna

Kancelaria Adwokacka

 • Wołomin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Staśkiewicz - Obsługa prawna firm Wyszków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Staśkiewicz

 • Wyszków
Klaudia Z.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch - Obsługa prawna firm Wyszków

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch

 • Wyszków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Mielczarczyk - Obsługa prawna firm Wyszków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Mielczarczyk

 • Wyszków
Marian S.

Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest adwokatką, której można zaufać, dokładnie wyjaśnia sposób przebiegu sprawy sądowej, szybka odpowiedź przez e-mail czy telefon, a to jest ważne dla klienta. Polecam adwokat Klaudię Mielczarczyk za jej doświadczenie i obowiązkowość.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Józefów

Aleksander Olender Doradztwo Prawne - Obsługa prawna firm Ostrów Mazowiecka

Aleksander Olender Doradztwo Prawne

 • Ostrów Mazowiecka
Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk - Obsługa prawna firm Ząbki

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk

 • Ząbki
Natalia R.

CM Konsulting - Czesław Mika - Obsługa prawna firm Ząbki

CM Konsulting - Czesław Mika

 • Ząbki

W ramach usług oferowanych przez CM Konsulting oferujemy Państwu fachową i kompleksową pomoc szkoleniową i konsultingową przy wdrażaniu, utrzymywaniu oraz doskonaleniu w przedsiębiorstwach następujących systemów zarządzania: ISO 9001 (System Zarządzania Jakością) GHP/GMP (Dobre Praktyki Higieniczne/Dobre Praktyki Produkcyjne) HACCP zgodny z wymaganiami Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius), ISO 22000 (Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności) ISO 22716 (System Jakości dla branży kosmetycznej – przewodnik Dobrej Praktyki Produkcyjnej) Integrację Systemów Zarządzania ZKP (Zakładowa Kontrola Produkcji) Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych systemów zarządzania przedstawionymi

VATAX WOJCIECH GUT - Obsługa prawna firm Ząbki

VATAX WOJCIECH GUT

 • Ząbki
PROSURE BUSINESS

Fachowe doradztwo oraz nowoczesna, z automatyzowana współpraca z VATAX, zdecydowanie wyróżnia to biuro rachunkowe na tle konkurencji. Absolutnie polecam.

Gawrylak-Szafirowska i Wspólnicy sp.k.

 • Konstancin-Jeziorna

DTE

 • Konstancin-Jeziorna

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michał Sikorski

 • Warszawa

Kancelaria adwokacka adw. Michała Sikorskiego świadczy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego oraz prawa administracyjnego. Pomoc prawna udzielana jest w różnorodnych formach, polega ona między innymi na reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych; zakładaniu, obsługi prawnej oraz likwidacji spółek; udzielania porad prawnych; czy też przygotowywaniu projektów umów. Większość spraw stanowią sprawy cywilne, sprawy karne oraz sprawy gospodarcze. Kancelaria prowadzi, między innymi sprawy sądowe przeciwko bankom dotyczące roszczeń z umów o kredyt hipoteczny indeksowanych/ denominowanych w CHF.

Kancelaria Adwokacka Wachowski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Wachowski

 • Warszawa

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej kancelarii butikowej istniejącej na rynku od 10 lat. Świadczymy doradztwo prawne dla firm i start-upów z branży: mediów, technologii, telekomunikacyjnej. Pomagamy w zakładaniu firmy, w pozyskaniu kapitału na rozwój firmy lub też w pozyskaniu publicznego finansowania. Zadbamy o właściwe klauzule zaangażowania, dostarczymy niezbędnych regulaminów i umów. Nasze działania dotyczą: rodo i ochrony danych osobowych, zamówień publicznych, kontraktów, sporów, dofinansowania z funduszy prywatnych i publicznych, cyberbezpieczeństwa. Mamy doświadczony zespół specjalistów z wysokimi kompetencjami. Zabezpieczymy Twoje interesy dla szybszego rozwoju firmy.

Ekomisja Sp. z o.o.

 • Warszawa

Kancelaria Prawo Karne Warszawa

 • Warszawa

Justyna Kuzemczak

 • Warszawa

CONSILIA - Obsługa prawna firm Warszawa

CONSILIA

 • Warszawa

"Consilia" Kancelaria Podatkowa „Pomożemy w każdej sytuacji” Kancelaria Podatkowa „Consilia” świadczy pełen zakres usług księgowych. Cechuje nas indywidualne i kreatywne podejście do każdego klienta. W celu zapewnienia Państwu usług najwyższej jakości współpracujemy z najlepszymi prawnikami, doradcami podatkowymi oraz doradcami finansowymi. Wszyscy pracownicy naszej firmy są wykwalifikowanymi księgowymi i finansistami, którzy doradzają w najtrudniejszych kwestiach księgowych i finansowych. Nasza oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w zakresie usług oferowanych przez naszą kancelarię. Kancelaria posiada niezbędne do prowadzenia usług księgowych certyfikaty oraz ubezpieczenie

Kancelaria Adwokacka Magdalena Antos

 • Warszawa

Adwokat Magdalena Antos posiada ponad 8 letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowej obsługi firm z zakresu różnych sektorów gospodarczych, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Biuro Rachunkowe INESSA S.C. - Obsługa prawna firm Warszawa

Biuro Rachunkowe INESSA S.C.

 • Warszawa

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu do Klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.inessa.waw.pl Serdecznie zapraszamy.

Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, autorskiego, farmaceutycznego i prawa spółek handlowych. Współpracuje z doradcami podatkowymi, którzy na życzenie Klienta mogą dokonać analizy podatkowej planowanych przedsięwzięć. Zajmuje się tymi sprawami także w handlu międzynarodowym. Usługi są świadczone w językach angielskim, niemieckim i włoskim.

Dagmara Jędrzejczyk

 • Warszawa
Monika B.

Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Adwokacka Iga Komosińska

 • Warszawa

Zakres naszego działania to prawo gospodarcze. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Nasz obszar działania to Warszawa. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Kancelaria Adwokacka Dawid Bilski

 • Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbara Błachucka - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbara Błachucka

 • Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Barbary Błachuckiej reprezentuje Klientów przed sądami oraz prowadząc pełną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji publicznych. Obszar naszej praktyki to między innymi : - reprezentacja w sprawach cywilnych - sprawy rozwodowe - podział majątku - sprawy spadkowe - sprawy o ochronę własności - spawy o zapłatę - obrona w postępowaniu karnym - reprezentacja w postępowaniu karnym wykonawczym

Kancelaria Adowkacko Radcowska

 • Warszawa

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2014. Świadczone przez naszą firmę usługi to prawo pracy, ZUS, prawo cywilne i rodzinne. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Warszawa. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Nowak & Partners

 • Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Laszczkowski - Obsługa prawna firm Pisz

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Laszczkowski

 • Pisz

Od blisko 10 lat świadczę pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców prowadzących działalności gospodarcze w różnych formach i rozmiarach, od mikroprzedsiębiorców po duże spółki notowane na giełdzie, dlatego swoją ofertę kieruję w dużej mierze do przedsiębiorców. Zawsze starałem się być nie tylko radcą prawnym znającym i rozumiejącym prawo, ale także doradcą, który doskonale zna specyfikę działalności biznesowej oraz codzienne bolączki przedsiębiorców. Praca z przedsiębiorcami nauczyła mnie patrzenia na problemy moich Klientów nie tylko z perspektywy prawa, ale przede wszystkim z perspektywy prowadzonego przez nich biznesu, wymagającego zrozumienia i dopasowania do niego odpowiednich działań i narzędzi. Zdobyte doświadczenie w naturalny sposób

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy

 • Warszawa
Patryk K.

Bardzo profesjonalna obsługa, otrzymałem dostęp do crm-a gdzie widziałem wszystkie czynności wykonane w sprawie, super opcja. Zdecydowanie polecam.

Kancelaria Prawa Rodzinnego

 • Warszawa

Działamy w branży od 2006 roku. Nasza specjalność to rozwody, alimenty, podział majątku, postępowanie spadkowe, na terenie Warszawa.

DORADCA PRAWNY

 • Warszawa

Sfera działań firmy to prawo cywilne. Rozpoczęliśmy działalność od 2015r. Terenem działalności naszej firmy jest Warszawa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Biuro rachunkowe TAX-LEX - Obsługa prawna firm Warszawa

Biuro rachunkowe TAX-LEX

 • Warszawa
Wiktoria K.

Rzetelna, uprzejma i dokładna obsługa księgowa. Polecam, gdy ktoś szuka doświadczonej księgowości z Warszawy dla spółki.

LAW & BUSINESS - Obsługa prawna firm Warszawa

LAW & BUSINESS

 • Warszawa

LAW & BUSINESS (L & B) to przedsiębiorstwo świadczące usługi doradztwa prawnego i biznesowego dla przedsiębiorców. Oferujemy wsparcie osobom, które planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, przedsiębiorcom zwykłym, jak i tym, którzy mają innowacyjny pomysł na biznes, czyli tzw. startupów.

Biuro Księgowo Podatkowe sp. z o.o.

 • Warszawa

Działamy na rynku od 1996. Teren działania firmy to Warszawa. Dla Klientów zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych i innych usług związanych z księgowością, sprawozdawczością korporacyjną, podatkową, ZUS, GUS itp. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

VirtualOffice24 Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

VirtualOffice24 Sp. z o.o.

 • Warszawa
Paulina K.

VirtualOffice24 - TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES NIE TAKIE DIABEŁ STRASZNY - czyli Twoja księgowość w naszych rękach... Dzięki nam obniżysz koszty do niezbędnego minimum. Poprowadzimy Twoje księgi przychodów i rozchodów, zajmiemy się też pełną księgowością oraz przechowamy dokumenty Twojej firmy. Oferujemy również pomoc doświadczonych doradców podatkowych i anglojęzycznych księgowych - DOPASUJEMY NASZĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB...

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

 • Warszawa
Arkadiusz M.

Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Siedlce, Chodów, Strzała, Purzec, Nowe iganie, Nowe opole, Opole-Świerczyna, Ostrówek, Stare iganie, Stare opole, Żytnia. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?