Obsługa prawna firm Rzeszów - Najlepsi w 2023

Obsługa Prawna Firm w Rzeszowie, czerwiec 2023

139 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Obsługa prawna firm Rzeszów - Ranking Najlepsi 2023

Już 139 Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Rzeszowa złożyło 26475 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od obsługi prawnej firm może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w 2023 r. z Rzeszowa.

Średnia ocena specjalistów od obsługi prawnej firm w Rzeszowie to 5.00 (na podstawie 828 opinii).

Wszystkie firmy
Obsługa prawna firm Rzeszów
best badge
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Rzeszowa

Łukasz Z.

To nie pierwszy raz kiedy zdecydowałem się na usługi tej kancelarii. Mecenas jest bardzo rzetelny i walczy do końca o satysfakcjonujący wynik postępowania. Wielokrotnie powyższe słowa potwierdzał w moich poszczególnych sprawach. Profile akurat moich spraw dotyczyły sporów biznesowych i gospodarczych, aczkolwiek wiem, że z sukcesami pomagają w sprawach cywilnych i do każdego zlecenia podchodzą bardzo poważnie, niezależnie od kwoty lub przedmiotu sporu.

5.0 (3 opinie)
Marek M.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Klaudia K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pana Adwokata Łukasza Rożkiewicza. Pan Adwokat wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością. Jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia.

5.0 (36 opinii)
Krystyna Ż.

Miałam pytania w sprawie odwołania od orzeczenia o niepełnosprawności, Pan mecenas Robert w naszej rozmowie telefonicznej uprzejmie, rzeczowo i wyczerpująco udzielił mi informacji co do dalszego postępowania, czym bardzo mi pomógł w podjęciu dalszych decyzji. Polecam.

5.0 (45 opinii)
Rafał K.

Bardzo polecam usługi Pana Mecenasa Grudnia. Dzięki pomocy Pana Mecenasa udało mi się zakończyć w szybki sposób moją sprawę rozwodową, a jednocześnie bez nerwowych sytuacji.

5.0 (23 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Andrzej T.

Bardzo miła obsługa, fachowość Pani Adwokat nie pozostaje obojętna stara się udzielić wszechstronnej pomocy. Polecam do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Agnieszki.

5.0 (18 opinii)
Mateusz B.

Polecam Panią mecenas. Duża wiedza, bardzo dobra komunikacja cenie ludzi, którzy szanują swój, jaki i też mój czas. Dla Pani mecenas nie ma głupich pytań. Na wszystkie otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Ciesze się, że razem współpracowaliśmy.

5.0 (18 opinii)
Biuro Podróży Trinity-Pl

Profesjonalna obsługa. Pani Mecenas podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Ponadto wykazuje się pozytywnym nastawieniem i energią. Warto oddać się w ręce Pani Mecenas.

5.0 (17 opinii)
Marta W.

Polecam. Jestem zadowola z prowadzenia mojej sprawy. Młoda , kompetentna , i nadwyraz pomocna Pani Prawnik. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy.

5.0 (21 opinii)
Kamil R.

Jestem bardzo zadowolony z działań Pana Mecenasa. W sposób rzetelny i fachowy poprowadził moją sprawę z pozytywnym skutkiem. Polecam!

5.0 (13 opinii)

Porównanie cen i kosztów obsługi prawnej firm w Rzeszowie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu obsługi prawnej firm? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Rzeszowie? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług prawnych dla firm z Rzeszowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Sabina G.

Polecam! Pani Mecenas dała się poznać jako osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, ale także empatyczna i przede wszystkim skuteczna, potrafi słuchać i dobrze doradzić. Na rozprawie walczy do końca, pełen profesjonalizm.

5.0 (2 opinie)
Artur W.

Polecam. Cena adekwatna do poświęconego czasu, paragon fiskalny otrzymałem.

5.0 (1 opinia)
Kirk V.

Wizyta w kancelarii mecenasa Piotra okazała się strzałem w dziesiątkę. W odróżnieniu od innych adwokatów, których odwiedziłem wcześniej, pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem, znajomością przepisów, jak również zaangażowaniem. Bardzo żałuję, że nie udałem się do niego od razu, tracąc czas i pieniądze na wizyty u innych. Pan mecenas jest osobą, która w łatwy i przystępny sposób tłumaczy zawiłości polskiego prawa. Służy wszelką pomocą, starając się w jak najskuteczniejszy sposób znaleźć rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam!

5.0 (49 opinii)
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

5.0 (4 opinie)
Maciej W.

Pani Mecenas Lewandowska-Lewicka reprezentuje ambitne i rzetelne podejście do swojej pracy. Wielokrotnie konsultowałem z Panią Mecenas problemy prawne. Pani Mecenas ma szeroką perspektywę każdej sprawy, jest wnikliwa i bardzo skrupulatna. Do tego polecam Panią Mecenas za wysoką kulturę osobistą i przyjazny kontakt z klientem.

5.0 (2 opinie)
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

5.0 (1 opinia)
Liliana H.

Rzetelnie, szybko i na temat, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
Aleksandra D.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej udzielonej przez panią Justynę. Pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania i wielka wyrozumiałość. Serdecznie polecam! 😊

5.0 (9 opinii)
Małgorzata Ś.

Jestem w pełni zadowolona z obsługi przez tę kancelarię. Zlecenia wykonywane solidnie, w terminie, nie mam żadnych uwag. Można liczyć na ich wiedzę, doradztwo, pomoc i dobry kontakt. Firma godna polecenia!

5.0 (2 opinie)
Agnieszka J.

Pan Wojtka można opisać krótko - profesjonalny, rzetelny i bardzo skuteczny adwokat, a do tego miły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie i to już na etapie polubownego rozwiązania konfliktu. Brawo Panie Wojtku! Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady na temat obsługi prawnej firm

Jeśli interesują Cię opinie na temat obsługi prawnej firm, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Rzeszowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług prawnych dla firmy. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Beata D.

Profesjonalna pomoc w każdej sprawie, wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Pan mecenas jest osobową rzetelną oddaną sprawie w 100%. Pan Eliasz jest profesjonalistą i z czystym sumieniem mogę go polecić.

5.0 (78 opinii)
PBS 2020 + Sp. Zo.o.

Skuteczne odzyskanie należności głównej przeterminowanych wierzytelności. Prowadzenie sprawy podzielone na etapy. Każdy krok sprawnie przeprowadzony, dobry kontakt i wspólpraca bez zarzutu. Dlatego zdecydowałem się na kolejne zlecenie dla tej kancelarii. POLECAM - Bogdan Z. KRZANOWSKI

5.0 (6 opinii)
Jacek K.

Szybka i fachowa pomoc, jaką uzyskałem od mec. Wojciecha Ruta pozwoliła min na unikniecie poważnych problemów. Polecam tę kancelarię, usługa warta swojej ceny.

5.0 (4 opinie)
Bogumił K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

5.0 (4 opinie)
High Voltage Solutions Seweryn Kościółek

Usługi prawne na najwyższym poziomie. Kancelaria godna polecenia. Usługi zrealizowane profesjonalnie i na czas.

5.0 (8 opinii)
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (73 opinie)
Artur w.

Witam serdecznie moje zapytanie wczorajsze, a telefon od Pana. Była bardzo miła rozmowa wszystkie moje pytania zostało mi wyraźnie rzetelnie odpowiedzialne pełna kultura polecam.

5.0 (21 opinii)
Katarzyna P.

Od dłuższego czasu współpracuję z tą Kancelarią. Wszystkie sprawy jej powierzone są rozwiazywane w profesjonalny i korzystny dla mnie sposób. Moja praca wymaga stałego kontaktu z Adwokatami, dotychczasowe opinie o nich były hm... niejednoznaczne. Obecnie od czasu kontaktów z kancelarią Pani Magdaleny jestem zdumiony że tak może wygladać współpraca z prawnikiem . Cenię Panią Mecenas za rzetelność , dokładność i stanowczość w rozwiazywaniu moich problemów. Uczciwie polecam .

5.0 (3 opinie)
Maciej D.

Polecam, pełen profesjonalizm! Mecenas udzielił mi fachowej i obszernej porady, dzięki której rozwiązałem swój problem. W razie potrzeby ponownie skorzystam z usług Pana Marcina.

5.0 (7 opinii)
Real Estate Consulting

Trafiłem do tego biura z polecenia. We współpracy z firmą Bizneto cenię sobie terminowość, profesjonalizm i bezobsługowość. Wiem, że mogę się zająć prowadzeniem biznesu, a kwestie księgowe są w dobrych rękach. Dziękuję za dotychczasową współpracę.

5.0 (13 opinii)
Janusz S.

Pomoc prawna oparta na wysokich standardach. Profesjonalizm. Głęboka merytoryka oparta na wiedzy prawniczej.

5.0 (18 opinii)
Mateusz W.

Serdecznie polecam adwokata Macieja! Pan Maciej prowadził dla mnie sprawę z zakresu prawa pracy, na której bardzo mi zależało. Sprawa zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję, profesjonalne podejście do klienta, uprzejmość i zaangażowanie w każdym calu.

5.0 (4 opinie)
KFA Rzeszów Rockets

Świetna, merytoryczna obsługa. Bardzo wysoki stopień zaangażowania w prowadzone sprawy gwarantuje poczucie bezpieczeństwa klienta. Z wyrazami wdzięczności za opiekę nad Klubem. KFA Rzeszów Rockets

5.0 (12 opinii)
Lidia M.

Pan Mecenas szybko i sprawnie poprowadził moją sprawę. Jestem z niego niezwykle zadowolona. Bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
Anna S.

Polecam Panią mecenas - świetna współpraca, bardzo skuteczna adwokat, do sprawy podchodzi indywidualnie. Duża wiedza, zaangażowanie i kultura osobista. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

5.0 (4 opinie)
Aldona N.

Bardzo polecam pana Piotra! Szukałam adwokata na ostatnią chwilę, pan Piotr z zaangażowaniem zgodził się mi pomóc w analizie umowy deweloperskiej. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję.

5.0 (8 opinii)
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

5.0 (2 opinie)
Michał P.

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

5.0 (2 opinie)
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

5.0 (3 opinie)
Ewa K.

Miła i fachowa pomoc. Dzięki kancelarii dostałam wyższe odszkodowanie z ZUS. Szczerze polecam Prospectrum.

5.0 (9 opinii)
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

5.0 (2 opinie)
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

5.0 (1 opinia)
Szczepan W.

Bardzo profesjonalna Kancelaria. Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie i wszystko zakończyło się dla mnie pomyślnie.

5.0 (5 opinii)
Łukasz N.

Współpraca z tą kancelarią jest dla Klienta czystą przyjemnością. Profesjonalizm i standard pracy na najwyższym poziomie.

5.0 (4 opinie)
Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

5.0 (33 opinie)
Jacek Ż.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Niejednokrotnie korzystałem z usług Pani Mecenas zarówno na gruncie prawa gospodarczego, rodzinnego czy windykacji. Współpraca układała się bez zarzutu. Bardzo polecam.

5.0 (3 opinie)
Maciej S.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

5.0 (4 opinie)
Konrad P.

Zgadzam się z poprzednikami. Już podczas pierwszego spotkania rzuciło mi się w oczy zaangażowanie ze strony Pani Pauliny, a to był dopiero początek. Dalej przyszła wysoka skuteczność podejmowanych działań w mojej sprawie, koniec końców skończyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami, co mnie bardzo cieszy i za co bardzo dziękuję.

5.0 (6 opinii)
Wojciech Ż.

Rzeczowo i na temat, wszystko terminowo i w elastycznych godzinach.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Rzeszów, Krasne, Matysówka, Bzianka, Rudna mała.
więcej...