Obsługa prawna firm Płock - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Płocku, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Płock
Kasia S.

Najlepszy radca prawny. Pani Ewelina uwielbia swoją pracę i przede wszystkim robi to z największym zaangażowaniem, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p - Obsługa prawna firm Płock
Damian K.

Profesjonalizm w swoim fachu polecam serdecznie

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota - Obsługa prawna firm Płock
Łukasz B.

Bardzo dobry adwokat, sprawa poprowadzona, szybko, sprawnie a przede wszystkim skutecznie. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Opala - Obsługa prawna firm Płock
Aleksandra P.

Pani mecenas działa w skuteczny sposób, a poza tym jest życzliwa dla klienta, wszystko przystępnie tłumaczy i odpowiada na pytania w zrozumiały sposób. Bardzo serdecznie polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Antonina Ogonowska - Obsługa prawna firm Płock
Zuzanna P.

Adwokat Antonina Ogonowska skutecznie pomogła mi w wygraniu sprawy upadłościowej. Polecam wszystkim, bardzo skrupulatny i rzetelny prawnik, pełen empatii dla swojego klienta.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Płocku

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Płocka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adwokat Przemysław Mieczykowski - Kancelaria Adwokacka w Płocku - Obsługa prawna firm Płock
Paweł J.

Pan mecenas reprezentował mnie w sprawie karnej. Żona przy rozwodzie złożyła na mnie donos, w którym opisała niestworzone rzeczy. Sprawa została słusznie umorzona

"Eures" Karolina Giżyńska - Obsługa prawna firm Płock
PHU DEŻET

Jestem pod dużym wrażeniem tempa realizacji usługi oraz profesjonalizmu usługodawcy. Gorąco polecam

Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka - Obsługa prawna firm Płock

Ustawy, uchwały, nowelizacje, rozporządzenia dla zwykłego obywatela są trudne do zrozumienia. Jawne łamanie lub unikanie stosowania się do przepisów prawnych, wpędza w kłopoty. Bez pomocy doświadczonego adwokata możemy nie znaleźć stosownego rozwiązania. Nasza płocka kancelaria prawna oferuje rzetelne usługi. Udzielane przez nas porady prawne dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Każdy nasz adwokat kancelarii MKP wyróżnia się zaangażowaniem, doświadczeniem oraz uczciwością. Kancelaria prawna w Płocku niesie pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym z Płocka i okolic. Kancelaria, właścicielką której jest Pani adwokat Magdalena Kosińska-Petecka, została stworzona w celu świadczenia porad prawnych z zakresu prawa

One Solution jest Spółką powstałą w 2015 roku, która zajmuje się nabywaniem pakietów wierzytelności gospodarczych (B2B) zarówno pierwotnych jak i wtórnych oraz windykacją na zlecenia (Inkaso). Spółka działa na rynku wierzytelności oferując szeroki zakres usług związanych z ich obsługą. Emitent specjalizuje się w windykacji szerokiego spectrum wierzytelności – bezpośrednio wobec podmiotów gospodarczych. Mam nadzieję, że przedstawiona propozycja zachęci Państwa do podjęcia kontaktu z Naszą Firmą w celu nawiązania owocnej współpracy. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

Kancelaria Adwokacka Witold Grzegorczyk

 • Kostrogaj
 • 2 km od Płock

Zajmujemy się sprzedażą od 1995. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu sprawy o zapłatę, dochodzenie należności sądowe i egzekucyjne, sprawy majątkowe znoszenie współwłasności, nabywanie własności przez zasiedzenie, rozwody i sprawy rodzinne, alimenty, kontakty z dziećmi, wypadki drogowe, jazda po spożyciu alkoholu, obsługa prawna firm. Teren działania firmy to Płock i pozostałe miasta sądowego okręgu płockiego oraz cały kraj. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Liberadzka

 • Gostynin
 • 21 km od Płock

Szanowni Państwo, jestem adwokatem który posiada blisko 7 lat doświadczenia w zakresie udzielania porad prawnych na rzecz klientów. Od 4 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych, separacjach, sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem. Ponadto posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych oraz gospodarczych.Swoją kancelarię prowadzę na terenie miasta Warszawy (siedziba główna) oraz filę na terenie miasta Gostynina. Jednocześnie posiadam możliwość spotkania się z klientem ne terenie miasta Płocka.

Biuro Rachunkowe HOSSA Urszula Chmielecka

 • Gostynin
 • 21 km od Płock
Marta C.

Profesjonalnie, usługi na najwyższym poziomie. Biuro godne polecenia.

mediaNet sp. z.o.o. - Obsługa prawna firm Sierpc

mediaNet sp. z.o.o.

 • Sierpc
 • 35 km od Płock
Energotrade so. z o.o.

Biuro profesjonalnie prowadzi obsługę księgową spółki z o.o. W ofercie jest możliwość obsługi prawnej spółek, co nie jest standardowe. Bardzo polecam, wiedza, rzetelność i fachowość na najwyższym poziomie.

Kancelaria Prawna Radca prawny Kamila Balukiewicz

 • Włocławek
 • 47 km od Płock
Malgorzata B.

Bardzo polecam usługi tej kancelarii. Pani adwokat jest kompetentną i profesjonalną osobą, gdyż ma indywidualne podejście do prowadzonej sprawy.

Kancelaria Radcy prawnego Przemysław Podlewski - Obsługa prawna firm Włocławek

Kancelaria Radcy prawnego Przemysław Podlewski

 • Włocławek
 • 47 km od Płock
PRMedia.Plus

Profesjonalna obsługa prawna, konkretne załatwienie sprawy, bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Karolak - Obsługa prawna firm Włocławek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Karolak

 • Włocławek
 • 47 km od Płock
Iwona N.

Rozmowy przebiegały telefonicznie mailowo ze względu, ze pracuje za granica i nie miałam możliwości skontaktować się osobiście. Polecić mogę za jej kompetencje i szybkie załatwianie sprawy. Pełne uznanie za super doradztwo.

Kancelaria Adwokacka Teresa Danuta Radke i Artur Marek Radke - Obsługa prawna firm Włocławek

Kancelaria Adwokacka Teresa Danuta Radke i Artur Marek Radke

 • Włocławek
 • 47 km od Płock

Kancelaria Adwokacka Radke oferuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie. Pomagamy klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w Polsce, w Unii Europejskiej, a w niektórych przypadkach nawet z pozostałych krajów naszego kontynentu czy globu. Nasi adwokaci specjalizują się w prawie i postępowaniu karnym i cywilnym, prawie rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnym oraz spółek i działalności gospodarczej. www.kancelariaradke.pl kancelaria@kancelariaradke.pl 542323468

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Arkadiusz Kołtuniak

 • Włocławek
 • 47 km od Płock

Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Włocławek

Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Włocławek
 • 47 km od Płock
Marta L.

Pan Mecenas przygotował mi 2 pisma w sprawie administracyjnej i czuwał nad przebiegiem postępowania. Pełen profesjonalizm! Pisma rzeczowe, konkretne, dzięki nim sprawa rozwiązała się po mojej myśli, bardzo polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szafrański - Obsługa prawna firm Włocławek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szafrański

 • Włocławek
 • 47 km od Płock

Sprawy o alimenty i przyczynianie się do zaspokajania potrzeb rodziny Rozwód, separacja Zniesienie wspólności majątkowej, podział majątku wspólnego Sprawy o ustalenie ojcostwa Odszkodowania za błędy medyczne Odszkodowania za zdarzenia komunikacyjne Stwierdzenia nabycia spadku, Dział spadku, Analiza i ocena ważności testamentów, Zachowki, Sprawy opiekuńcze Ubezwłasnowolnienie Ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym. Występowanie w charakterze pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego. Sporządzanie prywatnych i subsydiarnych aktów oskarżenia. Sporządzanie powództw adhezyjnych

Kancelaria adwokacka Magdalena Gątarek - Obsługa prawna firm Włocławek

Kancelaria adwokacka Magdalena Gątarek

 • Włocławek
 • 47 km od Płock
Kamila S.

Z czystym sumieniem polecam! Zaangażowanie w sprawie 100%! Wszystko dopięte na ostatni guzik, co daje wygraną. Dziękuję!

Modrzejewski Consulting - Obsługa prawna firm Włocławek

Modrzejewski Consulting

 • Włocławek
 • 47 km od Płock

Modrzejewski Consulting to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinach BHP, PPOŻ, ochrony danych osobowych, HR oraz systemów zarządzania ISO. Jesteśmy firmą innowacyjną, otwartą na dynamicznie zmieniający się biznes i gospodarkę. Każde przedsiębiorstwo traktujemy indywidualnie, dokładnie badające jego faktyczne potrzeby. Nie sprzedajemy na siłę swoich usług, zależy nam na długoletnich relacjach partnerskich z naszymi klientami. Możemy przeprowadzić zwykłe szkolenie BHP w sposób niestandardowy, ale także możemy zorganizować szkolenie na bezludnej wyspie z elementami survivalu...:) Przyjmiemy każde wyzwanie, Wasze problemy i potrzeby to dla nasza praca. Praca, którą wykonujemy z pasją. Nasze usługi zbudowaliśmy wokół potrzeby każdego

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Welenc

 • Włocławek
 • 47 km od Płock

Realizujemy prace od 2012. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na zastępstwo procesowe, porady prawne, obsługa prawna, przygotowywanie pism procesowych. Firma obsługuje Włocławek, Lipno, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Toruń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

LIVIDUS Kancelaria Doradztwa Prawnego - Obsługa prawna firm Rybno

LIVIDUS Kancelaria Doradztwa Prawnego

 • Rybno
 • 42 km od Płock

Kancelaria prawna Lividus specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną na terenie całego kraju. Głównymi obszarami naszej praktyki są m. in. prawo pracy, prawo rodzinne, prawo ubezpieczeniowe oraz windykacja należności.

Kancelaria Adwokacka adw. Marlena Graczyk-Sucina - Obsługa prawna firm Kutno

Kancelaria Adwokacka adw. Marlena Graczyk-Sucina

 • Kutno
 • 40 km od Płock

Kancelaria Adwokacka adw. Marleny Graczyk-Sucina zajmuje się obsługiwaniem podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu: prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego, odszkodowaniami. Kancelarię Adwokacka adw. Marleny Graczyk-Sucina wyróżnia w szczególności szybkie działanie, profesjonalizm, jak również konkurencyjne stawki. Masz problem....Zapraszamy. Szybko i skutecznie rozwiążemy Twój problem.

Kancelaria Adwokacka

 • Kutno
 • 40 km od Płock
Krzysztof D.

Mądrze, rzeczowo i na temat. Polecono mi inny sposób dochodzenia roszczeń.

Torotax sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Urbańszczyzna

Torotax sp. z o.o.

 • Urbańszczyzna
 • 54 km od Płock
Piotr K.

Współpraca z biurem układa się owocnie. Bardzo miła obsługa, profesjonalne doradztwo. Polecam.

Kancelaria Adwokacka MJ

 • Sochaczew
 • 51 km od Płock
Maciej B.

Kancelaria Prawna - Obsługa prawna firm Ciechanów

Kancelaria Prawna

 • Ciechanów
Ewa S.

Polecam Kancelarię w sprawach gospodarczych, rodzinnych,karnych, jest to kancelaria godna polecenia.

Kancelaria Doradztwa Biznesowego i Windykacji - Obsługa prawna firm Ciechanów

Kancelaria Doradztwa Biznesowego i Windykacji

 • Ciechanów
Ewa S.

Polecam Kancelarię w sprawach gospodarczych, rodzinnych,karnych, jest to kancelaria godna polecenia.

Marek Stopczyński. - Obsługa prawna firm Ciechanów

Marek Stopczyński.

 • Ciechanów

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, karne, administracyjne. Realizujemy prace od 2003. Obszarem naszej działalności jest woj. mazowieckie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Machul - Obsługa prawna firm Ciechanów

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Machul

 • Ciechanów
Andrzej Z.

Polecam Pana Mecenasa B. Machula jako bardzo dobrego specjalistę w sprawach gospodarczych i handlowych. Jego pomoc okazała się nieoceniona w naszej firmie.

Kancelaria Adwokacka Milena Ewa Makarska-Szalon - Obsługa prawna firm Ciechanów

Kancelaria Adwokacka Milena Ewa Makarska-Szalon

 • Ciechanów

Kancelaria Adwokat Mileny Makarskiej-Szalon - powierz swoje sprawy profesjonalistom. Zajmujemy się kompleksową obsługą osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nadrzędnym celem kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz faktyczna ochrona interesów prawnych naszych Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zachęcamy do umówienia się na spotkanie drogą telefoniczną bądź mailową.

Kancelaria Adwokacka Paweł Szalon - Obsługa prawna firm Ciechanów

Kancelaria Adwokacka Paweł Szalon

 • Ciechanów

Kancelaria Adwokacka Paweł Szalon Adwokat Paweł Szalon: Szanowni Państwo, zajmuję się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W swojej pracy kieruję się zasadami rzetelności, dyskrecji, lojalności wobec Klienta oraz odpowiedzialności za los powierzonej mi sprawy. Jestem absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego, a także Yeditepe Uniwersitesi w Stambule. Ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jestem członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie od 2013 r.. Moim nadrzędnym celem jest zapewnienie profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz faktyczna ochrona interesów prawnych Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zachęcam

Kancelaria Adwokacka Magdalena Walter - Król - Obsługa prawna firm Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Magdalena Walter - Król

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej pozwala na dokładną i terminową ocenę sytuacji prawnej klienta. Każdego tygodnia reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym i cywilnym.

Kancelaria Adwokacka Konrad Gauza - Obsługa prawna firm Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Konrad Gauza

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Konrad Gauza Nowy Dwór Mazowiecki - porady prawne, sprawy cywilne, karne, rozwody, alimenty, spadki, nieruchomości, spółki. Kancelaria została założona w 2005 r. i prowadzona jest w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej przez adwokata Konrada Gauzę - numer leg. adw. WAW/ADW/2119. "W ciągu ponad 15 lat działalności reprezentowałem swoich Klientów już w ponad 1.500 postępowaniach sądowych, negocjacjach, mediacjach. W ramach udzielania pomocy prawnej gwarantuję samodzielną reprezentację, rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność i bezpośredni kontakt." Konsultacja prawna możliwa jest po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu na terenie Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomianek.”

Vis Legis Kancelaria Prawna

 • Błonie

Vis Legis Kancelaria Prawna, jako jedna z niewielu działających na rynku, jest mobilną kancelarią oferującą dojazd do Klienta. Założona została przez radcą prawnego Annę Dębek, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w warszawskich kancelariach prawnych, jak również podczas praktyk i wolontariatów. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób prawnych, przedsiębiorców, jak również osób fizycznych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych (w tym wniosków i pozwów) i nieprocesowych, umów oraz opinii prawnych, a także reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracyjnymi oraz organami

Notariusz Zgierz Angelika Kuropatwa - Obsługa prawna firm Zgierz

Notariusz Zgierz Angelika Kuropatwa

 • Zgierz

Notariusz Zgierz - Kancelaria Notarialna Angelika Kuropatwa. Nasza kancelaria notarialna jest gwarancją profesjonalnie i rzetelnie wykonanych powierzonych nam zleceń. Zajmujemy się przygotowywaniem i sporządzaniem wszelkich aktów notarialnych, poświadczeń, aktów poświadczenia dziedziczenia. Oferujemy także depozyty, m.in. pieniężne. Jako kancelaria notarialna wykonujemy wpisy, wypisy i wyciągi różnych dokumentów. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Nasze działania objęte są klauzulą poufności. Notariusz Angelika Kuropatwa czuwa nad zgodnością wykonywanych czynności z literą prawa. Zapraszamy do naszej kancelarii notarialnej w Zgierzu.

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Jabłońska

 • Zgierz

Kancelaria zapewnia obsługę prawną osób fizycznych i osób prawnych, polegającą m. in. na udzielaniu porad prawnych i konsultacji prawnych, sporządzaniu pozwów, opinii prawnych, wniosków i pism procesowych. Kancelaria reprezentuje klienta przed sądami oraz organami administracji publicznej.Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, odszkodowań, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa nieruchomości, windykacji i egzekucji należności.

Eco Harpoon-Recycling Sp. zo.o.

 • Czosnów

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zdradzińska

 • Golub-Dobrzyń

Joanna Korzeniewska Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Aleksandrów Kujawski

Joanna Korzeniewska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Aleksandrów Kujawski
Mariusz Tomiałojć ELOCUS

Doświadczony radca w zakresie prawa zamówień publicznych.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO i MEDIATORA MAREK REDECKI - Obsługa prawna firm Golub-Dobrzyń

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO i MEDIATORA MAREK REDECKI

 • Golub-Dobrzyń
Damian M.

Mecenas Marek Redecki jest profesjonalistą! Rzetelnie podszedł do sprawy, poprowadził mnie jako laika, bez stresu przez cały proces sądowy. Oczywiście sprawa została wygrana! Polecam KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO MAREK REDECKI!

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Skierniewice

Kancelaria Adwokacka

 • Skierniewice
Agnieszka K.

Polecam. Profesjonalizm w każdym calu. Sympatyczny Pan adwokat, konkretny, pomocny.

THE 1 Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Żyrardów

THE 1 Sp. z o.o.

 • Żyrardów

Pierwszy w Polsce profesjonalny coworking w mieście poniżej 50 tys mieszkańców. Lokalizacja - centrum Polski, z doskonałym połączeniem, komunikacją oraz zapleczem hotelowym i biznesowym. Zawsze negocjowalna oferta, żadnych stałych długotrwałych i kłopotliwych finansowo umów. Prestiżowa lokalizacja, która podnosi standard Twojej firmy i gwarantuje większe dochody. Sekretariat w języku polskim, angielskim i francuskim. Zawsze pomagamy i wspieramy - wyróżniamy się silnym właścicielskim zaangażowaniem;) POLECAMY: BEZPŁATNY DZIEŃ PRÓBY (bez jakichkolwiek zobowiązań czy formalności) BIURO WIRTUALNE BIURO STACJONARNE/COWORKINGOWE SALE KONFERENCYJNE AGENCJA MARKETINGOWE *cały obiekt wyposażony w standardzie premium, z aneksem kuchennym i dostępem

Kancelaria Adwokacka Marcin Zagroba - Obsługa prawna firm Żyrardów

Kancelaria Adwokacka Marcin Zagroba

 • Żyrardów
Alicja S.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Zagroby mieści się w Żyrardowie przy ul. Kościuszki 13 lok. 4. te. 508155085. Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Zagroby świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa podatkowego. Realizowana jest obsługa prawna klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców. Adwokat Marcin Zagroba realizuje pomoc prawną poprzez doradztwo prawne, sporządzanie dla klientów opinii prawnych i pism procesowych, a także reprezentację klientów przed sądami, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi i innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest klientom z terenu miasta Żyrardów, powiatu żyrardowskiego, jak również innych miejscowości. Mając na uwadze potrzeby osób pracujących, Kancelaria zapewnia możliwość dogodnego ustalenia godzin spotkania, również poza typowymi godzinami pracy.

ZAUFANY KSIĘGOWY Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Żyrardów

ZAUFANY KSIĘGOWY Sp. z o.o.

 • Żyrardów
Daniel D.

Wszystko terminowo, uprzejma obsługa. Świetne doradztwo w bardzo przystępnej cenie. To mój najlepszy księgowy jak do tej pory. Polecam.

Kancelaria Prawna VIS LEGE Radca Prawny Michał Marjański - Obsługa prawna firm Żyrardów

Kancelaria Prawna VIS LEGE Radca Prawny Michał Marjański

 • Żyrardów
Anna B.

Gorąco polecam kancelarię. Sprawa co prawda trwała krótko, ale to tylko dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pana Mecenasa (ogromna wiedza) zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

MARIA HRYNIEWICZ-WILCZOPOLSKA USŁUGI PRAWNE - Obsługa prawna firm Płochocin

MARIA HRYNIEWICZ-WILCZOPOLSKA USŁUGI PRAWNE

 • Płochocin

Moja działalność gospodarcza rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, prawo cywilne, ochrona danych osobowych, prawo autorskie, prawo własności intelektualnej, prawo handlowe, prawo reklamy, na terenie Warszawa.

Adam Witke

 • Radziejów

Działamy na rynku od 2016. Dla Klientów wykonujemy strony www. Firma obsługuje całą Polskę. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Biuro Doradztwa Cywilnego "MADIF" Izabela Cichocka-Łoniewska - Obsługa prawna firm Brwinów

Biuro Doradztwa Cywilnego "MADIF" Izabela Cichocka-Łoniewska

 • Brwinów
Joanna D.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Państwa biurem fachową pomoc sympatyczni ludzie gorąco polecam

Kancelaria Adwokacka Joanna Suflita-Stanek - Obsługa prawna firm Grodzisk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Joanna Suflita-Stanek

 • Grodzisk Mazowiecki

Adwokat Joanna Suflita-Stanek prowadzi doradztwo prawne w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego (małżeńskie sprawy majątkowe, alimenty, kontakty z dzieckiem, przywrócenie władzy rodzicielskiej, ubezwłasnowolnienie, sprawy spadkowe, umowy z zakresu prawa gospodarczego, przekształcenia spółek, wpisy do Krajowego Rejestru Sądowego, prawo pracy). Świadczy usługi prawne na rzecz Klienta biznesowego, jak i osób fizycznych, głównie z terenu Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka i Żyrardowa. Kancelaria świadczy usługi w zakresie: Nieruchomości (zasiedzenie, uwłaszczenie, zniesienie współwłasności nieruchomości, rozgraniczenie, spory sąsiedzkie itp.) Spraw odszkodowawczych (wypadki drogowe, błędy w sztuce lekarskiej ) Prawa rodzinnego

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Płock, Ludwikowo, Brwilno, Maszewo, Liszyno, Bielino, Kostrogaj, Dzierzązna, Maszewo duże, Rydzyno, Borowiczki-Pieńki, Nowe gulczewo, Nowe trzepowo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?