Obsługa prawna firm Myślenice - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Myślenicach, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Myślenice
Grażyna F.

Pan mecenas przeprowadził moją sprawę rzeczowo ,z fachowością,oraz bardzo dobra wiedzą ,znajomością prawa ,jestem bardzo zadowolona z usługi i z odpowiedzialnością polecam usługi Pana mecenasa Łukasza Fijał a panu mecenasowi serdecznie dziękuję licząc na dalszą współpracę Grażyna Fiedor

OPEN BIZNES

 • Dobczyce
 • 12 km od Myślenice
Bogumiła Z.

bardzo pomocni solidni i wiarygodni super firma i bardzo dobrze są elastyczni można wybrać kiedy zapłacić za usługę.BArdzo mi pomogli niewidze leprzej firmy do pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności.Dziekuje szczegulnie panu Damianowi.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem prawa transportowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Jednocześnie posiadamy doświadczenie w prawie karnym, w tym w postępowaniach dotyczących wypadków drogowych.

Kancelaria Adwokacka adw. Elżbieta Skrzypiec

 • Wieliczka
 • 19 km od Myślenice

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych jak i prawnych (spółki) w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz karnego. Reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami oraz organami i urzędami państwowymi, jak również zajmuje się sporządzaniem i analizą wszelkiego rodzaju umów, w tym gospodarczych.

Katarzyna O.

Pani Dorota jest bardzo dobrym prawnikiem. Każda sprawę traktuje bardzo indywidualnie. Pisze świetne pisma procesowe. Można liczyć na jej rzetelność i profesjonalizm.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Myślenicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Myślenic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
"Genius-dev" Grzegorz Kopeć

Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

Piotr S.

Analiza umowy B2B w języku angielskim wykonana bardzo rzetelnie. Kontakt bardzo przyjemny, a obsługa kompleksowa. Szereg uwag i sugestii pozwolił na uzgodnienie z klientem wersji kontaktu z odpowiednimi zapisami o ograniczeniu odpowiedzialności i zasad przekazania własności intelektualnej (pod IP BOX ). Zdecydowanie będę polecał znajomym i Wam również polecam!

Tomasz D.

Pani mecenas dysponuje wyjątkową wiedzą i wyjątkowym podejściem do klienta i sprawy. Kilkunastotygodniowa batalia z zakresu prawa pracy toczyła się punkt po punkcie zgodnie z przewidywaniami Pani mecenas i została zakończona pełnym sukcesem. Jestem więcej niż zadowolony.

Biuro rachunkowe MODRZEJEWSKI

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Konrad O.

Porady księgowe przez skype - super rozwiązanie, polecam.

Mirek K.

Firma młoda duchem i czasem działania, ale rzetelna, kompetentna i tchnąca bardzo innowacyjnym podejściem do klienta. Nie podlizują się - bo to przecież klient i on płaci, ale reprezentują bardzo partnerskie podejście i to mi się podoba. Poza tym dotychczasowe rozliczenia bez błędów i bez zarzutów. Życzę im powodzenia.

Biuro rachunkowe AUDITORI

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Roman A.

Polecam, zdecydowałem się na współprace głównie przez przejrzysty panel księgowy, jestem bardzo zadowolony z obsługi.

Kancelaria Radców Prawnych Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Kancelaria działa na rynku prawniczym od czerwca 2010 r. Partnerzy Kancelarii posiadają bogate i wszechstronne doświadczenie, zdobyte w związku ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz dużych podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Otaczamy opieką prawną duże podmioty o skomplikowanej strukturze organizacyjnej, ale również średnich i mniejszych przedsiębiorców. Osobom fizycznym pomagamy zarówno doraźnie, jak i w ramach stałej współpracy, przy spadkach, rozwodach, alimentach, zniesieniach współwłasności i szeroko pojętych odszkodowaniach.

Tomasz Moszczyński

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

SLsolution sp. z o. o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Angelika K.

Profesjonalna pomoc w zakresie przygotowania umowy. Dokładne wyjaśnienie wątpliwości. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam współpracę.

Biuro Rachunkowe Perfekto

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Ryszard K.

Biuro Rachunkowe Perfekto oferuje swoim Klientom nie tylko usługi księgowe czy prowadzenie księgowości dla firm, ale także doradztwo podatkowe. Oferta biur rachunkowych nie zawsze uwzględnia usługi z zakresu kadr i płac, jednak nasi Klienci mogą liczyć również na kompleksową obsługę kadrową. Dlaczego warto postawić na Biuro Rachunkowe Perfekto i wybrać nasz zespół? Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, a swoją pracę wykonujemy rzetelnie i terminowo. Co ważne, usługi księgowe to nasza pasja, dlatego z zaangażowaniem realizujemy swoje obowiązki. Bez względu na to, czy chodzi o prowadzenie księgowości dla firm czy indywidualną obsługę księgową – dajemy z siebie 200%. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych Klientów. Możemy cieszyć się ich zaufaniem oraz referencjami między innymi dlatego, że "stajemy na głowie", aby zrealizować ich cele. Jeśli chcesz się przekonać, co możemy zaoferować Tobie, zapraszamy na bezpłatną konsultację. Biuro Rachunkowe Perfekto na Ruczaju do Twojej dyspozycji!

Kancelaria Prawna

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Kancelaria stawia na profesjonalizm, skuteczność, zaufanie oraz wszechstronność i szybkość działania. Wieloletnie doświadczenie współpracowników -specjalistów w każdej dziedzinie prawa owocuje licznym gronem zadowolonych Klientów. Kancelaria współpracuje z Adwokatami, Radcami Prawnymi, Notariuszami i Rzeczoznawcami. Atutem Kancelarii Prawnej jest świadczenie usług oraz reprezentowanie Klientów w ramach krakowskiej centrali oraz czterech oddziałów na terenie całego kraju. Za cel Kancelaria stawia sobie osiągnięcie jak najbardziej optymalnego i efektywnego rozwiązania problemów prawnych Klientów, którym zapewnia rzetelność,

Kancelaria adwokacka Weronika Nowak

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Oferujemy kompleksowe porady prawne z różnych gałęzi prawa. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym i opiekuńczym (głównie sprawy rozwodowe) oraz w prawie karnym skarbowym. Pracownikami naszej kancelarii są świetnie wykwalifikowani eksperci, cieszący się renomą i uznaniem w swoich specjalizacjach. Wielu z naszych pracowników jest szanowanymi i uznanymi wykładowcami akademickimi na najlepszym wydziale prawa w Polsce ( Uniwersytet Jagielloński) Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój skutkuje tym, że oferta jest systematycznie poszerzana o nowe gałęzie prawa. Oferujemy także pomoc prawną w zarządzaniu firmą, a naszymi klientami są prężnie rozwijające się firmy z Krakowa oraz okolic, m,.in. Wo-Kar. Transport i ekspedycja, firma usługowa

ATL Flor&Błaszak sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

ATL Flor & Błaszak to kancelaria świadcząca kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, a także kadr i płac. Obsługujemy spółki prawa handlowego i cywilnego prowadzące działalność w różnych sektorach gospodarki. ATL Accounting to profesjonalne biuro rachunkowe zarządzane przez doradcę podatkowego i radcę prawnego. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii do obsługi Klienta, który może z nami współpracować kompleksowo online. W skład zespołu ATL wchodzą księgowi z wieloletnim doświadczeniem, specjaliści z kadr i płac, doradcy podatkowi i radcowie prawni. Nasi specjaliści dbają o stały rozwój wszystkich działów firmy Klienta, wskazując najbardziej optymalne rozwiązania,

Bartosz Ryt Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Agnieszka F.

Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa, uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Polecam usługi Pana Bartosza Ryta Radcy Prawnego.

Zdan

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw cywilnych, gospodarczych oraz rodzinnych, w tym doświadczenie polegające na samodzielnej reprezentacji przed sądami moich Klientów. Współpracowałem z wieloma renomowanymi kancelariami radcowskimi. Zapraszam do współpracy

Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

LOREM PRO KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKA Z O.O.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Rafal B.

Lorem Pro potrafi dokonać rozliczenia dochodów międzynarodowych. Usługa wykonywana jest fachowo, sprawnie i terminowo. Biuro zdecydowanie godne polecenia.

Financial Center sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

BIURO RACHUNKOWE DW ANDRZEJ WANAT

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Jesteśmy na rynku od od k roku. Nasza specjalność to ksiegowosc, na terenie malopolska Factoring Księgowość Rachunki bankowe Usługi podatkowe Doradztwo księgowe Obsługa prawna firm Pisma, wnioski, podania

Synergy Consulting Group

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

est to firma doradcza w zakresie poprawy efektywności zarządzania ludźmi, finansami, sprzedażą i produkcją. Tworzy ją grupa specjalistów z różnych dziedzin zarządzania. Na zaproszenie firmy przeprowadzają audyt sytuacji w przedsiębiorstwie i wskazują obszary do zmiany. Następnie proponują rozwiązania i pomagają je wdrożyć. Docelowymi klientami są małe i średnie firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, zainteresowane przeprowadzeniem zmian w swojej strukturze organizacyjnej, sposobie zarządzania, zwiększeniem rentowności lub przeprowadzeniem sukcesji.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Kompleksowa obsługa prawna specjalizująca się w doradztwie oraz reprezentacji osób fizycznych oraz firm. Kancelaria świadczy usługi w zakresie; prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego. Przygotowanie pism procesowych, środków odwoławczych, opinii. Reprezentacja w postępowaniach egzekucyjnych.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Anna K.

Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Jachymiak - Rogala

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Sylwia B.

Polecam!!! Radca prawny godny polecenia.Osoba kompetentna,rzetelna,sumienna ,empatyczna,ale przede wszystkim skuteczna.Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.

Grupa RG Sp. z o.o. Sp. k

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to ochrona Danych Osobowych RODO, na terenie Polska.

Rzeczoznawca ds. jakości obuwia i wyrobów galanteryjno-kaletniczych

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Marek K.

Super! Fachowa i pomocna porada! Dostałem pomoc dotyczącą reklamacji.

Kancelaria Podatkowa Norbert Gęca

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Nasza specjalność to doradztwo podatkowe, na terenie Cała Polska.

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Sprawy karne. Obrona w sprawach karnych. Usługi: procesy sądowe, obrona w sprawach karnych, zastępstwo procesowe, prowadzenie spraw, obsługa prawna, porady prawne.

Doradca restrukturyzacyjny

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Joanna Tylus Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Www.tylus-kancelaria.pl

Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Alicja D.

Pani Mecenas Katarzyna Budzon-Grabek prowadziła nasza sprawę związana z zasiedzeniem. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Osoba cierpliwa, kompetentna, przewidująca, dawała zawsze dobre rady. Umiała ocenić sytuacje. Jednocześnie zawsze dostępna czy przez telefon czy emaliowo, były szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Jednym słowem: polecam.

UBRB

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Stanowimy zespół wysokiej klasy specjalistów wielu dziedzin biznesowych, którzy wykorzystując doświadczenia projektowe i merytoryczne, stworzą wartość dodaną i pomogą osiągnąć oczekiwany przez Państwa efekt. Oferujemy szeroką gamę usług, tak by podnosić rentowność oraz jakość funkcjonowania Państwa firmy.

ANCLA Consulting

 • Skawina
 • 17 km od Myślenice

Agencja Ancla Consulting specjalizuje się w opracowaniu planów i strategii rozwoju dla firm z sektora MŚP, stowarzyszeń oraz jednostek samorządowych. Budujemy strategie naszych Klientów świadomie, w oparciu o nowoczesne, profesjonalne narzędzia i poparte wynikami doświadczenie. Ponadto, dzięki członkostwu Polski w UE, instytucje samorządowe, stowarzyszenia i fundacje oraz firmy z sektora MŚP mogą korzystać ze wsparcia finansowego w ramach programów wspólnotowych oraz z będących instrumentem finansowym wspólnotowej polityki regionalnej europejskich funduszy strukturalnych. Agencja konsultingowa Ancla Consulting posiada wykwalifikowany zespół ds. funduszy europejskich, złożony z osób z doświadczeniem w zakresie doradztwa

APGKANCELARIA.PL adw. Aleksandra Paluch-Gęgała

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Bartłomiej M.

Ponad profesjonalna obsługa, która pomogła mi się odnaleźć z zagadnieniem prawnym z wielu perspektyw. Zostałem mocno uspokojony i otrzymałem fachową pomoc, z uwagą oraz rzetelnością. Polecam tę kancelarię.

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO VARIUS TAX MONIKA UTRACKA

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Stowarzyszenie Sportu Muaythai i Kultury Tajlandii Muaythai Kingdom

Pani Monika cechuje się bardzo dużym zaangażowaniem w swoją pracę. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, poświęca odpowiednią ilość czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Współpraca przebiega wygodnie i bezproblemowo. Wszystko odbywa się elektronicznie, nie muszę się martwić "papierologią". Polecam z całego serca!

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy

Consocio Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Małopolska Grupa Edukacyjna sp. z o.o.

Szczerze polecam. Grupa młodych i bardzo profesjonalnych osób, obsługujących firmę kompleksowo w zakresie księgowych i prawnym.

M&R Partners sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

M%R Partners sp. z o.o. jest firmą zajmującą się doradztwem gospodarczym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zakres naszych usług: - usługi doradztwa gospodarczego - usługi prawne - usługi księgowe - usługi doradztwa podatkowego - pisanie biznes planów Podstawowym terenem naszej działalności jest województwo małopolskie, mazowieckie i śląskie, jednak klientów mamy z całej Polski. Naszymi klientami są zarówno osoby dopiero rozpoczynające własną działalność gospodarczą, jak i firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Z zakresu doradztwa gospodarczego przekazujemy praktyczną wiedzę zdobytą podczas wielu lat współpracy z przedsiębiorcami, pomagając w efektywnym wdrożeniu jej w życie. W tym celu opracowujemy biznes plany, plany naprawcze,

EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Dolores H.

kompetentna, uprzejma i bardzo empatyczna Pani. Bardzo pomógł mi w mojej sprawie. Gorąco polecam.

WISEBE Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Spółdzielnia Mieszkaniowa Leśna

Kancelaria profesjonalnie i skutecznie dochodzi należności Klientów Spółdzielni Mieszkaniowej - polecam!

Katarzyna Olszowska

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to prawo budowlane, inwestycje budowlane, prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, sporządzanie wniosków, pism procesowych, umów, obsługa inwestycji budowlanych i przedsięwzięć dewwloperskich, na terenie Małopolskie, Śląskie.

ZdroweFinanse.info

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Czy problemem Twojej firmy są wysokie koszty działalności? A może brak kapitał na rozwój biznesu? Jako doradca finansowy firm i broker, pomagam ograniczyć stałe wydatki oraz pozyskać potrzebny kapitał dla firmy. Dzięki takiemu doradztwu, zmniejszysz koszty działalności o co najmniej 20% bez żadnych wydatków i inwestycji. Nie będziesz więc przepłacał za niewykorzystane, czy niepotrzebne usługi i obawiał się niekorzystnych zapisów w umowie. Jeśli teraz zdecydujesz się na doradztwo, zaczniesz płacić niższe faktury za: - terminal płatniczy; - energię (prąd i gaz); - księgowość; - telefonię komórkową; - druk i materiały biurowe. Dodatkowo, w ramach działalności naszego biura rachunkowego, dowiesz się: - jak ograniczyć podatki i składki

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

Kancelaria Adwokacka Anna Kołodziej

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015. Nasza specjalizacja to usługi typu prawo karne, cywilne, gospodarcze, prawo pracy, obsługa spółek. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Kraków i okolice. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Kancelaria Adwokacka Ewa Szpak

 • Jordanów
 • 22 km od Myślenice
Ilona S.

Serdecznie dziękuję Pani adwokat Ewie Szpak za staranne działanie w mojej sprawie. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania dlatego zgłosiłam się do Kancelarii. Pani Ewa sprawą zajęła się bardzo szybko przy czym cały czas byłam informowana o całym przebiegu. Sprawa została skierowana do sądu, Kancelaria uzyskała dla mnie odszkodowanie, teraz wiem, że warto było skorzystać z pomocy. Dziękuję za pomoc Pani adwokat! Szczerze polecam każdemu kto ma problem prawny - bo naprawdę warto!

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice
Agnieszka M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udzielono mi kompleksowych informacji w zakresie prawa podatkowego I zaproponowano mi optymalne rozwiązania. Wszystkie informacje przekazane zostały w sposób przystępny i zrozumiały. Umowa najmu została przygotowana rzetelnie i dokładnie pod moje potrzeby. Polecam.

Odszkodowania Kraków Eucosa

 • Kraków
 • 24 km od Myślenice

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Myślenice, Dobczyce, Siepraw, Sułkowice, Głogoczów, Krzywaczka, Pcim, Wiśniowa, Trzemeśnia, Lubień, Tokarnia, Krzyszkowice, Raciechowice, Jawornik, Rudnik, Zakliczyn, Stróża, Skomielna Biała, Trzebunia, Zawada. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?