Obsługa prawna firm Lesko - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Lesku, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Lesko

Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną, zarówno na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Pomoc prawna w zależności od potrzeb klienta świadczona jest w siedzibie Kancelarii, bezpośrednio u klienta, jak również na odległość przy wykorzystaniu dostępnych środków komunikacji. Wachlarz usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje usługi prawnicze z różnych dziedzin prawa, w tym w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego oraz prawa administracyjnego. Podstawą działalności Kancelarii jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta i świadczenie usług z najwyższą starannością

Kancelaria Adwokacka Tomasz Krukar - Obsługa prawna firm Krosno

Kancelaria Adwokacka Tomasz Krukar

 • Krosno
 • 47 km od Lesko

Kancelaria mieści się w Krośnie przy ul. Staszica 21/4. Prowadzona jest przez adwokata Tomasza Krukar, który tytuł zawodowy uzyskał w 2017 r. Specjalnością Kancelarii jest pomoc prawna z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego i rodzinnego. Ponadto Kancelaria świadczy usługi polegające na obronie w sprawach karnych oraz reprezentacji osób pokrzywdzonych przestępstwem. Kancelaria działa na terenie Krosna, Jasła, Brzozowa, Sanoka, Leska, Ustrzyk Dolnych, jak również zdalnie na terenie całego kraju. Kancelaria współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami.

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Katarzyna Jarosz - Obsługa prawna firm Krosno
Roksana G.

Pani adwokat doskonale zna sie na swoim fachu i do kazdego problemu znajdzie rozwiazanie. Fachowa terminowa i mila osoba

Kancelaria Kuźniar - Obsługa prawna firm Krosno

Kancelaria Kuźniar

 • Krosno
 • 47 km od Lesko

Kancelaria prawna Kuźniar specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz w doradztwie i obsłudze prawnej przedsiębiorców. Kancelaria udziela pomocy prawnej w zakresie prawa polskiego oraz prawa niemieckiego.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Lesku

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Leska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Inwestor

 • Krosno
 • 47 km od Lesko

Radca prawny – prawnik świadczący pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym, która polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego określa ustawa z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych[1]. Radcowie prawni zorganizowani są na zasadach samorządu zawodowego. Jednostkami organizacyjnymi samorządu posiadającymi osobowość prawną są okręgowe izby radców prawnych i Krajowa Izba Radców Prawnych. Podstawową różnicą między radcami prawnymi a adwokatami jest możliwość świadczenia pomocy prawnej w stosunku pracy. Radcowie mogą pozostawać w stosunku

Kancelaria Podatkowa i Biuro Rachunkowe Bożena Pacek - Obsługa prawna firm Krosno

Cechami, które wyróżniają moją Kancelarię Podatkową są profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Na rynku działam nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jestem Doradcą Podatkowym ze zdanym egzaminem państwowym nr wpisu: 01229. Świadczymy usługi: 1. Księgowe: - Księgi rachunkowe (pełna księgowość) - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Ryczałt od przychodów ewidencyjnych - Ewidencje podatku od towarów i usług – VAT - Ewidencje środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia - Pełna obsługa kadrowo-płacowa - Sporządzanie zakładowych planów kont - Opracowanie instrukcji obiegu i kontroli dokumentów 2. Doradztwo Podatkowe: - reprezentowanie Klientów w postępowaniach

Wykonujemy prace od 2000. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na biznes plan, prognozy finansowe, uzyskanie kredytu. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. podkarpackiego. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojtyczek - Obsługa prawna firm Krosno

Mariusz Wojtyczek, doświadczony adwokat z dużym stażem, oferuje Państwu wyspecjalizowane usługi adwokackie w Krośnie. Bogate doświadczenie oraz bardzo szeroka wiedza z zakresu różnych gałęzi prawa, są gwarancją dobrej współpracy z klientem oraz efektywnych działań. Wieloletnia praktyka adwokacka w Krośnie potwierdzona jest satysfakcją klientów. Mariusz Wojtyczek oferuje kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Zarówno porady prawne, jak tez reprezentacja klienta w sądzie, należą do elementów oferty. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, przy położeniu dużego nacisku na jak największe korzyści klienta oraz wyeliminowanie strat. Ochrona danych oraz poufność to kwestie bardzo istotne. Jeśli szukasz

RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski (filia w Przemyślu) - Obsługa prawna firm Przemyśl
Marianna T.

Dzień dobry! Pracowita Kancelaria, mocno angażująca się w sprawę, z którą nie mogę sobie sama poradzić. Polecam.

Biuro detektywistyczne GEPARD - Obsługa prawna firm Przemyśl

Biuro detektywistyczne GEPARD

 • Przemyśl
 • 47 km od Lesko

Biuro detektywistyczne GEPARD świadczy usługi w zakresie pozyskania dowodów zdrady partnera lub współmałżonka, poszukiwania osób I mienia,wykrywania podsłuchów I kamer, obserwacji środowiska małoletniego, pozyskania materiałów DNA oraz inne sprawy zlecone nam przez klienta. Nasi detektywi posiadają Licencje Detektywa oraz doświadczenie z lat służby w różnych formacjach mundurowych. Działamy na terenie Podkarpacia ale nie tylko ...

Kancelaria Adwokacka Alina Raba-Lewicka

 • Żurawica
 • 51 km od Lesko

Realizujemy zlecenia od 2016. Terenem naszej działalności jest woj. podkarpackie. U nas znajdziesz usługi, takie jak wszystko z zakresu obsługi prawnej. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Prawna Beata Gajewska - Obsługa prawna firm Strzyżów

Kancelaria Prawna Beata Gajewska

 • Strzyżów
 • 58 km od Lesko
Barbara W.

Duże uznanie za gotowość do pomocy , szczere zainteresowanie problemem i rzeczowe udzielenie porady . Będę polecać państwa kancelarię za profesjonalne i pełne empatii podejście do problemów. Pozdrawiam .

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Obsługa prawna firm Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska

 • Łańcut
Magda J.

Profesjonalistka w każdym calu. Osoba kompetentna, rzetelna, sumienna, a przede wszystkim skuteczna.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Obsługa prawna firm Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor

 • Łańcut
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ ANDRZEJ BYTNAR

 • Łańcut
L&B COMPANY

Mecenas Bytnar jest profesjonalistą. Pozałatwiał mi sprawy, których inni nie zrobili przez 28 lat. Wprawdzie jest bardzo drogi, ale zarazem bardzo skuteczny. Ciężko z nim się skontaktować ze względem na ilość obowiązków, ale polecam za jakoś usług!

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Obsługa prawna firm Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
Marek K.

Nikt chyba nie lubi prawników i adwokatów - ale to tylko dlatego że nie mieli jeszcze do czynienia z Panią Justyną :)! Gorąco polecam, usługi na najwyższym poziomie!

Marcin Serafin Kancelaria Radcy Prawnego

 • Łańcut

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Obsługa prawna firm Boguchwała

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

 • Boguchwała
Beata Z.

Pani Mecenas zawdzięczam bardzo wiele: zakończoną sukcesem sprawę, której inni prawnicy nie dawali szans. Dzięki jej fachowej wiedzy, zmysłowi i niezwykłemu zaangażowaniu – sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pani Katarzyna jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, ale też osobą pełną empatii i adwokatem z powołania. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować i życzyć Pani Mecenas samych sukcesów, chociaż jestem przekonana - że jak dotychczas - niezwykle ludzkie podejście i zrozumienie będą Pani to gwarantować.

Stelmach Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Rzeszów

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek

 • Rzeszów
Danuta W.

Serdecznie dziękuje za poradę. Jestem bardzo zadowolona z Pana porady i dużej uprzejmości. Bardzo mi Pan pomógł. Serdecznie dziękuje za konkretna odpowiedz na moje pytanie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel

 • Rzeszów
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu - Obsługa prawna firm Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu

 • Jarosław
Emilia O.

Sprawa o upadłość, polecam, nawet nie widziałam, że tak łatwo pójdzie.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Obsługa prawna firm Jarosław

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR

 • Jarosław
Grażyna Z.

Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu oferuje rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Celestyna Kusa-Gajur występuje jako obrońca w sprawach karnych, karnych skarbowych i o wykroczenia oraz pełnomocnik w sprawach cywilnych. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. W obsłudze prawnej adwokat przedstawi rzetelną ocenę sytuacji oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim realizację interesów Klienta. Kancelaria stara się prowadzić sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych dążąc do sprawnego rozwiązania problemów obsługiwanego Klienta. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz miłą i życzliwą atmosferę. Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie. Karncelaria jest partnerem w sieci Kacelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

Conventia sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Jarosław

Conventia sp. z o.o.

 • Jarosław

Wirtualne biuro w cenie 100 zł miesięcznie. Zakres usługi: adres do rejestracji, odbiór korespondencji, skanowanie i wysyłka korespondencji. Bez dodatkowych opłat. Zakładanie spółki w cenie 300 zł. Bezpłatne doradztwo gospodarcze i w zakresie PKD. Księgowość spółki od 300 zł miesięcznie. Najniższa cena na rynku. Bezpłatne fakturowanie. W przypadku uproszczonej księgowości (indywidualne działalności gospodarcze) od 150 zł miesięcznie za prowadzenie księgowości.

Kancelaria radcy Prawnego Alina Bugryn

 • Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Lisowski - Obsługa prawna firm Jasło

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Lisowski

 • Jasło
Bartłomiej P.

Pan Maciej odpowiedział bardzo szybko. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Przystępny cenowo. Polecam.

Krzysztof Wanat

 • Jasło

Usługi, które świadczy nasza firma to egzekucja wierzytelności, rejestracja i obsługa spółek prawa handlowego, restrukturyzacja i sporządzanie wniosków o upadłość. Realizujemy zlecenia od 2013. Obsługujemy Klientów z lokalizacji Jasła. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka

 • Rzeszów
Paweł R.

Kancelaria zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym bardzo dobrą obsługę. Świetne konsultacje prawnicze, reprezentacja w sądzie, opracowanie pism oraz wniosków. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb

 • Rzeszów
Beata D.

Profesjonalna pomoc w każdej sprawie, wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Pan mecenas jest osobową rzetelną oddaną sprawie w 100%. Pan Eliasz jest profesjonalistą i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban

 • Rzeszów
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

 • Rzeszów

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, umowy, pisma procesowe, a także uczestniczymy w negocjacjach. Staramy się maksymalnie zwiększyć szanse Klienta na osiągnięcie pożądanego rezultatu w jak najszybszym czasie. Naszymi sztandarowymi specjalizacjami są prawo rodzinne i prawo karne. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że jesteś pod opieką prawną specjalisty o bogatej wiedzy z dziedziny tego prawa, który znajdzie dla Ciebie najlepsze

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

 • Rzeszów
Bogumił K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Obsługa prawna firm Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

 • Rzeszów
Kamil R.

Jestem bardzo zadowolony z działań Pana Mecenasa. W sposób rzetelny i fachowy poprowadził moją sprawę z pozytywnym skutkiem. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
Valentyna C.

-duże zdolności empatyczne (uwzględnienie stanu emocjonalnego w zaistniałej sytuacji życiowej) -fachowa pomoc w przygotowaniu do rozprawy -zapewnienie pewnego wsparcia aż do momentu samej rozprawy Podsumowując, Pan Przemysław Fedko jest wysoce wykwalifikowanym specjalistą oraz opanowaną osobą, co przekłada się pozytywnie na współpracę z klientem. Gorąco polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz

 • Rzeszów
Beata G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Obsługa prawna firm Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
Rafał K.

Bardzo polecam usługi Pana Mecenasa Grudnia. Dzięki pomocy Pana Mecenasa udało mi się zakończyć w szybki sposób moją sprawę rozwodową, a jednocześnie bez nerwowych sytuacji.

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska

 • Rzeszów
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

 • Rzeszów
Stanisław C.

Jestem pod wrażeniem spokoju i pasji do zawodu tej Pani. Wydaje się, że Pani Mecenas kieruje się swoim szczerym poczuciem sprawiedliwości w imię czego walczy dla klienta i dązy do ukazania prawdy w sprawie. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka Joanna Jakubowska-Zawada - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Joanna Jakubowska-Zawada

 • Rzeszów

Jesteś lekarzem ale masz już dosyć pracy w szpitalu? Jeśli tak, być może jest to odpowiedni czas na to ab założyć własną działalność. Warto jednak wiedzieć, że tego rodzaju firma podlega nieco innemu prawu. Te oraz innego rodzaju zawiłości natury prawnej, wyjaśni każdemu zainteresowaniu pracownik naszej kancelarii prawnej. Usługi/Produkty: -obsługa prawna przedsiębiorstw -obsługa podmiotów leczniczych -prawo medyczne -odszkodowania -błąd medyczny -prawo gospodarcze -prawo autorskie -znak towarowy -własność intelektualna -dobra osobiste -nieuczciwa konkurencja -spadki -rozwody -windykacja

Kancelaria Adwokacka K&P Legal - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka K&P Legal

 • Rzeszów

K&P Legal Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria prowadzona przez Adwokata Artura Perdeusza i Radcę Prawnego Monikę Kasperską-Irzyk pomaga swoim klientom w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa handlowego. Pomożemy Państwu w sprawach spadkowych, rozwodowych, odszkodowawczych, przy podziale majątku oraz w sprawach windykacyjnych. Adwokat Rzeszów, Radca Prawny Rzeszów, Adwokat Mielec, Radca Prawny Mielec

Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Obsługa prawna firm Rzeszów

Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu

 • Rzeszów

Internetowe Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu obsługuje małe oraz średnie firmy z Rzeszowa i okolic w zakresie księgowości podatkowej, rachunkowości, kadr i płac oraz ZUS. Gwarancją najwyższej jakość świadczonych przez nas usług jest stosowanie przez nas nowoczesnych technologii informatycznych, a także fachowość i wiedza która cały czas poszerzamy. Dla wygody klientów udostępniamy dane księgowe klientom przez przeglądarkę internetową. Jest to tzw. księgowość online.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Tobiasz Kancelaria Prawa Kanonicznego - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Tobiasz Kancelaria Prawa Kanonicznego

 • Rzeszów

Kancelaria Prawa Kanonicznego zapewnia profesjonalną obsługę prawną osobom starającym się o uzyskanie Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa przed Każdym Sądem Kościelnym w Polsce i Zagranicą. Oferujemy państwu w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę prawną w zakresie uzyskiwania Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa Kanonicznego przed Sądem Biskupim Diecezji Rzeszowskiej, Tarnowskiej, Sandomierskiej, Przemyskiej jak i przed każdym innym Trybunałem w Polsce jak i Zagranicą. Nasza Kancelaria oferuje państwu: - konsultacje sprawy przed rozpoczęciem procesu, - sporządzenie skargi powodowej, - rekursy przeciwko odrzuceniu skargi powodowej, - redagowanie pism procesowych związanych z ustaleniem lub zmianą formuły wątpliwości, -

Radca Prawny ds. zamówień publicznych Rzeszów - Obsługa prawna firm Rzeszów

Radca Prawny ds. zamówień publicznych Rzeszów

 • Rzeszów

Firma PZP przetargi oferuje Państwu usługi radcy prawnego z Rzeszowa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zamówień publicznych. Dla zamawiających przetargi oferujemy Kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Oferujemy Państwu sprawdzenie (pod względem zgodności z przepisami Prawa) zamówień publicznych prowadzonego (w trakcie procedury) lub przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i sporządzenie stosownej opinii. Zajmujemy się analizą złożonych wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i ofert w tym: przygotowywanie pism o wyjaśnienie treści dokumentów i ofert. Oferujemy też bieżące doradztwo i konsultacje z zakresu zamówień publicznych w zależności

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek

 • Rzeszów
Monika S.

Bardzo szybka i konkretną pomoc w sprawie nie zważając na godzinę, nawet późnym wieczorem,konkretnie, rzeczowo i na temat oraz miła atmosfera, nie ocenianie człowieka.

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska - Obsługa prawna firm Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska

 • Rzeszów

Moja Kancelaria oferuje Państwu usługi profesjonalnych i kreatywnych adwokatów, nastawionych na rozwiązywanie Państwa problemów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy ukierunkowani na fachowe udzielanie pomocy prawnej, podatkowej, działając na rzecz osób fizycznych jak i wszelkiego rodzaju firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych, w tym spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych oraz podmiotów posiadających osobowość prawną takich jak spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia. Zawsze wykonujemy swoje obowiązki z najwyższą starannością. Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wykorzystaj to!

marima - Obsługa prawna firm Krasne

marima

 • Krasne

Jesteśmy na rynku od 1981 roku. Nasza specjalność to umowy o kredyt kredytowy, na terenie Hiszpania.

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Obsługa prawna firm Rzeszów

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Obsługa prawna firm Rzeszów

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

 • Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Bolek Legal

 • Rzeszów

Kancelaria radców prawnych Bolek Legal pochłania się zawodowym doradztwem legislacyjnym na rzecz spółek oraz firm odrębnych. Pracują dla nas profesjonalni mecenasi, prawnicy oraz radcy prawni, którzy pozwolą Państwu biegłą doradę w nawet najtrudniejszych kwestiach.Kancelaria radców prawnych Bolek Legal frapuje się zawodowym doradztwem prawnym na poczet jednostek oraz jednostek indywidualnych. Pracują dla nas zawodowi adwokaci, prawnicy oraz radcy prawni, którzy zaręczą Państwu dobrą poradę w nawet najtrudniejszych wątpliwościach.Kancelaria radców prawnych Bolek Legal pochłania się profesjonalnym doradztwem ustawodawczym na rzecz jednostek oraz spółek odrębnych. Pracują dla nas profesjonalni adwokaci, prawnicy oraz radcy prawni, którzy

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Lesko, Polańczyk, Solina, Cisna, Wetlina, Baligród, Olszanica, Hoczew, Berezka, Wołkowyja, Zawóz, Smerek, Myczków, Strzebowiska, Werlas, Łączki, Bukowiec, Jankowce, Terka, Zahoczewie. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?