Obsługa prawna firm Kłodzko - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Kłodzku, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Kłodzko
Danuta R.

Indywidualne podejście. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat skutecznie zakończona po naszej myśli. Wszystko wyjaśnia profesjonalnie i do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za to, że Pani podjęła się tak trudnej sprawy podziału majątku. Zawsze gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Przemysław

 • Nysa
 • 51 km od Kłodzko

Wykonujemy zlecenia od 2018. Działamy na terenie Polski. Firma obsługuje Klientów w zakresie transportu do 3,5t. Zapraszamy do współpracy.

Adwokat Piotr Czajkowski Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Nysa
Anna C.

Super podejście do sprawy. Polecam prawnika z czystym sumieniem. Chyba nie ma lepszego w Nysie.

Kancelaria Adwokacka Iwona Drewnicka - Obsługa prawna firm Nysa

Kancelaria Adwokacka Iwona Drewnicka

 • Nysa
 • 51 km od Kłodzko
Joanna P.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Iwoną. Jest wyjątkowo cierpliwą osobą i zaangażowaną w swoją pracę. Bardzo kompetentna i profesjonalna. Zdecydowanie polecam Kancelarię Adwokacką Iwony Drewnickiej.

Marzena Gawron Autoryzowany Przedstawiciel Kancelarii Klonowski - Obsługa prawna firm Nysa
Paweł O.

Profesjonalizm, rzetelność, wiedza to cechy, które Pani Marzena potrafi połączyć z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Szczerze polecam współpracę z Panią Marzeną i Kancelarią. Dziękuję.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Kłodzku

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Kłodzka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BIZNES KAIZEN - Obsługa prawna firm Nysa

BIZNES KAIZEN

 • Nysa
 • 51 km od Kłodzko

BIZNES KAIZEN daje Państwu przyjemnie spędzony czas i korzyści płynące z wiedzy. Składa się z następujących działów: * profesjonalne szkolenia biznesowe * organizacja imprez integracyjnych * pomoc w uzyskaniu środków z Unii Europejskiej Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową. Nasz profesjonalizm opiera się na jakości świadczonych przez nas usług, poprzez odpowiednią obsługę Klientów i dopasowaniu się do ich potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie świadczonych przez firmę usług. Jesteśmy przekonani, że świat biznesu mógłby doświadczyć ogromnej zmiany na lepsze, stosując się do naszej niewiarygodnie prostej reguły, jaką jest kultura osobista wobec innych. Otóż, dobre maniery, właściwe zachowanie, dobre

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Obsługa prawna firm Świdnica
Karol W.

Bardzo rzetelna Pani Adwokat, polecam. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiał skorzystać, to na pewno wrócę do usług tej kancelarii.

QUAN - Quality and Analyses / Dotacje, Zarządzanie Jakością - Obsługa prawna firm Świdnica
Patryk S.

UWAGA: W przypadku konkretnych zapytań uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio na adres: a.nowak@quan.net.pl Firma QUAN istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Obsługujemy firmy z całej Europy. Obecnie posiadamy dwa oddziały: w Świdnicy, gdzie biuro mieści się w kamienicy w Rynku 33, oraz w Warszawie w budynku Concept Tower przy ul. Grzybowskiej 87. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, w szczególności z zakresu funduszy europejskich, zarządzania jakością oraz pozyskiwaniu i ochronie kapitału pod inwestycje. Pomagamy współpracującym firmom w: - doborze odpowiedniego projektu, - ocenie innowacyjności pomysłu i ewentualnie uzyskaniu patentu lub wzoru użytkowego, - uzyskaniu środków finansowych na realizację projektu, - wdrożeniu systemów jakości i uzyskaniu certyfikatu. Wykonujemy: - analizę innowacyjności projektu, - analizę finansowo-ekonomiczną Firmy, - przygotowujemy wnioski i rozliczamy projekty. Zapewniamy obsługę Klienta na najwyższym poziomie: -fachowe doradztwo i merytoryczną wiedzę, -pomoc w trakcie prac nad projektem, -wsparcie technologiczne i techniczne. Profesjonalne i fachowe podejście do projektu zapewniamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współdziałaniu specjalistów z kilku branż. Nasi Klienci cenią nas za fachowość i wysoką skuteczność w działaniu! Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt! www.quan.net.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

 • Świdnica
 • 45 km od Kłodzko

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

 • Świdnica
 • 45 km od Kłodzko

Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

MASTER-CAR

 • Świdnica
 • 45 km od Kłodzko

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

 • Świdnica
 • 45 km od Kłodzko
LTC Sp. z o.o.

Pan Michał, jest bardzo rzetelnym i pracowitym adwokatem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych przez niego spraw , a przede wszystkim z terminowości i skuteczności działania. Gorąco polecamy!

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

 • Świdnica
 • 45 km od Kłodzko

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

SKILEX Piotr Szymczyk - Obsługa prawna firm Wałbrzych

SKILEX Piotr Szymczyk

 • Wałbrzych
 • 45 km od Kłodzko
monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek

 • Wałbrzych
 • 45 km od Kłodzko
Monika S.

Za wysłuchanie i dobre rady, za miłą rozmowę i wsparcie. Polecam!

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak

 • Wałbrzych
 • 45 km od Kłodzko
Artur R.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Adwokacką - adwokat Mirella Nowak. Jest sumienna, dokładna, profesjonalne podejście do pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły

 • Wałbrzych
 • 45 km od Kłodzko
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Berezowski - Obsługa prawna firm Nysa

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Nosal - Obsługa prawna firm Nysa

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - Obsługa prawna firm Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko

 • Wałbrzych
 • 45 km od Kłodzko
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Natalia Sieradzka-Sitnik Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Grodków

Natalia Sieradzka-Sitnik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Grodków
 • 59 km od Kłodzko
Tomasz S.

Responsywny kontakt. Dotrzymywanie ustalonych terminów. Wynegocjowana początkowa cena nie uległa zmianie.

Usługi Księgowe

 • Kobierzyce

Witam serdecznie Chciałbym zaproponować Państwu ofertę kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej skierowanej dla indywidualnych działalności gospodarczych a także osób indywidualnych, spółek, stowarzyszeń oraz fundacji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą bądź pytań jesteśmy do dyspozycji w każdym czasie pod numerami telefonów 783 165 022. Pytania można kierować też drogą elektroniczną na adres mp.krzyzanowski@poczta.onet.pl Oferujemy pełną obsługę kadrowo – płacową oraz księgowo – rachunkową. Zapewnia obsługę radcy prawnego oraz doradztwo i kompleksową obsługę specjalisty ds. BHP, inspektora ds. p.poż., audytora wewnętrznego i ochrony środowiska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz kadr dla firm naszych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Wojciechowski

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław. Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu windykacja, sprawy odszkodowawcze, prawo spółek handlowych. Zapraszamy do współpracy.

Paulina Rakowska

 • Żórawina

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kania

 • Wrocław

TEMIDIA Odszkodowania

 • Wrocław

Jesteśmy gronem specjalistów, którzy łączą pracę z pasją. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od różnych podmiotów zobowiązanych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, które było budowane na tysiącach spraw dokładnie wiemy jak znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej ze spraw. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin (m. in. prawa, medycyny, rzeczoznawstwa etc.) dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe a ich poziom bardzo wysoki. Wymieniamy się na bieżąco doświadczeniami co powoduje, że cały czas ulepszamy jakość świadczonych przez nas usług.

Frąckowiak Marek CPF

 • Święta Katarzyna

Porady prawne, pisma, sprawy sądowe itp Usługi prawne i finansowe ( pozyczki i kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne i inwestycyjne )... Ponadto kolagen w tabletkach ( stawy, włosy, skóra i paznokcie ), Biomag - odnowa organizmu na poziomie komórki - magnetoterapia

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska - Obsługa prawna firm Radwanice

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska

 • Radwanice

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w szeroko rozumianym prawie ubezpieczeniowym, w tym odszkodowawczym. To co nas wyróżnia, to ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na rzecz największego polskiego ubezpieczyciela. To przede wszystkim godzin spędzonych na sali sądowej, co pozwala w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny ocenić Państwa sytuację procesową w ewentualnym sporze sądowym. Zwracam Państwa uwagę, że jest to niezwykle ważne w aspekcie ponoszonych przez Państwa kosztów sądowych i kosztów zastępstwa procesowego. Watro bowiem wiedzieć, że im wyższego domagacie się odszkodowania tym poniesione koszty, nawet w przypadku nawet częściowego wygrania procesu będą większe! W ramach dotychczasowej

IMS Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Wrocław

IMS Sp. z o.o.

 • Wrocław
Ringo Solutions Sp. z o.o.

Współpracujemy z IMS (z p.Markiem osobiście) od 2014 roku. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze praktycznie od samego początku. Zmieniliśmy biuro księgowe, bo potrzebowaliśmy lepszej kontroli naszych rozliczeń i podatków. Oni dali nam poczucie dużego bezpieczeństwa. Są też elastyczni i pomocni w wyprowadzaniu zaległości i błędów, gdy w naszym biznesowym zabieganiu czasem coś nam umknie (zgubione dokumenty, nieopłacone faktury itp.). Wszystkie kontrole z nimi przebiegają bezproblemowo i niemal bezobsługowo i to widzę jako największą ich zaletę.

Marcin Drozd Kancelaria Prawna CWDZ

 • Wrocław

OLC Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Artymionek

 • Wrocław
Piotr H.

Polecam rzetelna kancelaria, obsługują moją działalność gospodarczą już od 6 lat, zawsze w terminie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
Agnieszka H.

Bardzo profesjonalne podejście Pana Mecenasa do każdej sprawy , rzeczowo ,konkretnie i w prosty sposób wyjaśnione zwyklemu Kowalskiemu . Polecam serdecznie , naprawdę warto powierzyć swoje sprawy profesjonalistom. Pozdrawiam.

Karolina Krupińska Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Wrocław

Karolina Krupińska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław

Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie, w sposób profesjonalny i kompleksowy. Każdy Klient jest ważny. W odróżnieniu od sieciowych kancelarii prawnych, które często nie mają czasu dla swoich klientów, my znajdziemy czas dla każdego Klienta. Sprawami zajmujemy się w sposób odważny, ale jednocześnie rozważny i przemyślany. Słuchamy naszych Klientów i wspólnie ustalamy strategię działania. Gwarantujemy odpowiedzialne oraz uczciwe podejście do każdej sprawy i powierzonych zadań. Dla nas nie ma spraw ważnych i ważniejszych, każda sprawa naszego Klienta jest ważna, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak to profesjonalny podmiot świadczący usługi prawne. Mam ponad pięcioletnie doświadczenie procesowe. Gwarantuje to Państwu jako moim Klientom rzetelność i najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług. Jestem radcą prawnym, a ponadto kontynuuje naukę na studiach doktorskich. Jestem bowiem słuchaczem Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Ciągłe dokształcanie stawiam sobie za cel, abym mógł świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości.

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o. - Obsługa prawna firm Wrocław

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o.

 • Wrocław
Lanius

Szybkość, jasność przedstawienia oferty, profesjonalizm, szybkie i jasne odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Koźlik

 • Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Nasze usługi świadczymy w województwie dolnośląskim i śląskim. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, handlowego. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ŁUKASZ KOPACZ - Obsługa prawna firm Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ŁUKASZ KOPACZ

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kopacz powstała po koniec 2015 r. i prowadzona jest przez radcę prawnego Łukasza Kopacz. Jestem absolwentem Wydziału Prawa WSHiP im. R. Łazarskiego w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Ukończyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu i w 2015 r. złożył egzamin radcowski. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze zarówno osób fizycznych jak i prawnych zdobyte podczas pracy w kancelariach i spółkach. Kancelaria prowadzi obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Kancelaria prawna świadczy usługi dla przedsiębiorców tj. spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności

Kancelaria Podatkowa s.c. ALina i Michał Łopuszniak - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Podatkowa s.c. ALina i Michał Łopuszniak

 • Wrocław

Kancelaria Podatkowa s.c. Alina i Michał Łopuszniak świadczy usługi księgowe oraz usługi doradztwa podatkowego. Reprezentujemy podatników przed Urzędami, Izbami Skarbowymi oraz w Sądach Administracyjnych. Więcej przeczytasz na http://www.kancelaria-lopuszniak.pl/doradca-podatkowy-wroclaw/

Kancelaria Prawno Finansowa Plus Sp. z o.o. Sp. k. - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Prawno Finansowa Plus Sp. z o.o. Sp. k.

 • Wrocław

Specjalizujemy się w: 1) Prawie Gospodarczym 2) Windykacji i egzekucji 3) Prawie pracy i Ubezpieczeń Społecznych 4) Prawie Karnym 5) Własności Intelektualnej 6) Podatkach W naszych zasobach posiadamy: Specjalistów Finansowych Produkty finansowe - factoring Doradce Podatkowego, Szkolenia RODO, Wsparcie Biegłego Rewidenta Prowadzenie Księgowości oraz Kadr Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy Przedsiębiorców i skupiamy się na kompleksowej obsłudze firm.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

 • Wrocław
Joanna P.

Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

KONCEPT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KRZYSZTOF OLEJNIK DANIEL ŁOPACIŃSKI - Obsługa prawna firm Wrocław

KONCEPT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KRZYSZTOF OLEJNIK DANIEL ŁOPACIŃSKI

 • Wrocław
Jan W.

Pomoc z zakresu prawa rodzinnego na bardzo wysokim poziomie.

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

 • Jelenia Góra
Stanisław G.

Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Katrycz - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Adwokacka Tomasz Katrycz

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka Tomasz Katrycz oferuje pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria oferuje kompleksowe obejmujące przygotowanie pism procesowych, udzielanie porad prawnych, wydawanie opinii pisemnych oraz prowadzenie postępowań sądowych i pozasądowych. PRAWO CYWILNE: I. Prawo zobowiązań: – dochodzenie roszczeń pieniężnych i niepieniężnych oraz ich egzekucj – pomoc prawna dla dłużników, upadłość konsumencka – przeciwdziałanie nieuczciwej windykacji – dochodzenie odszkodowań oraz zadośćuczynień – darowizny oraz ich odwołanie II. Prawo rzeczowe: – nabycie prawa własności, jego utrata oraz ochrona – postępowania dotyczące zasiedzenia – sprawy dotyczące służebności gruntowych, osobistych oraz

Recta Causa Consulting

 • Wrocław

Zakres świadczonych przez nas usług to kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi na rynku od 2005. Nasz obszar działania to cała Polska. Zapraszamy do zadawania pytań.

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak

 • Wrocław
Kamila W.

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę o rozwód. Jestem zadowolona - uzyskałam oczekiwaną wysokość alimentów na dzieci i dla siebie. Jeśli będę miała jakieś kolejne problemy prawne, na pewno skorzystam z usług tej kancelarii.

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski

 • Wrocław
Magdalena K.

Doskonałe podejście do klienta i jego problemów. Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Jedną z rzeczy, które naprawdę doceniam, jest szybkość reakcji na moje e-maile i telefon.

Ewa Polarczyk-Szmalec - Obsługa prawna firm Wrocław

Ewa Polarczyk-Szmalec

 • Wrocław

Witam! Jestem księgową. Posiadam certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC wymagane przepisami Ustawy o Rachunkowości. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę w licznych kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego.Chciałabym zaproponować Państwu usługi księgowe w zakresie niezbędnym szczególnie małym i średnim przedsiębiorstwom. Zapraszam na stronę www.ksiegowa-wroc.pl

LEXi Kancelaria Prawna - Obsługa prawna firm Wrocław

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Karolina P.

Bardzo polecam Kancelarię Lexi. Umówiłam się na spotkanie w kancelarii, chciałam dowiedzieć się paru rzeczy. Okazało się, że nie byłam świadoma co powinnam zrobić. Pan mecenas wszystko mi wyjaśnił, poświęcił mi dużo czasu, odpowiedział na każde pytanie. Czułam, że chce mi pomóc, za co jestem bardzo wdzięczna. Dzięki p. mecenasowi uniknęłam kłopotów i procesu.

KL Kancelaria Prawna

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka Emilia Romańczyk - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Emilia Romańczyk

 • Jelenia Góra

Zawód adwokata wykonuję od 2009 r. w formie indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Kompleksowo obsługuję osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego. Sporządzam opinie prawne, przygotowuję i opiniuję umowy, prowadzę windykację należności, negocjacje, rokowania, reprezentuję strony przed sądami powszechnymi (w tym sądami rejestrowymi) oraz organami administracji publicznej. Szczególne doświadczenie wykazuję w sprawach: - o rozwód, alimenty, opiekę, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, - o odszkodowania (osobowe i rzeczowe) - dotyczących spółek prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (zakładanie spółek, w tym S24, bieżąca kompleksowa obsługa, w tym zgromadzenia

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Kłodzko, Nowa Ruda, Bystrzyca Kłodzka, Szczytna, Stronie Śląskie, Polanica-Zdrój, Międzylesie, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój, Radków, Lewin Kłodzki, Kudowa-Zdrój, Krosnowice, Domaszków, Ludwikowice Kłodzkie, Ołdrzychowice Kłodzkie, Ścinawka Średnia, Gorzanów, Trzebieszowice, Wolibórz. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?