Obsługa prawna firm Chrzanów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Chrzanowie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Chrzanów
Magda B.

Korzystałam z porady prawnej. Bardzo mądry adwokat. Do tego kulturalny i spokojny. Dowiedziałam się wszystkiego oraz co i jak mam załatwić. Polecam szczerze

Anna M.

Pani Maria Buchała pomogła mi w uporządkowaniu sytuacji prawnej mojej firmy. Jest to osoba kompetentna, która jest na bieżąco z obecnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Dzięki jej pomocy udało mi się uniknąć problemów z urzędami.

Grupa Pharmatech Sp. z o.o.

Obsługa bieżąca Spółki - umowy, pisma, reprezentacja. Przygotowanie dokumentów sądowych, zastępstwo procesowe. Sprawna i szybka obsługa generująca znaczne oszczędności czasu i pieniędzy oraz znacznie większe szanse powodzenia niż w przypadku samodzielnego prowadzenia spraw.

Workoff powstał z myślą o wsparciu biznesu i wyręczeniu właścicieli przedsiębiorstw w wielu niezbędnych i czasochłonnych pracach biurowych. Dla naszych klientów gwarantujemy pełną obsługę dzięki nam i naszym partnerom. Współpraca z nami pozwoli na skrócenie czasu dotarcia do wielu fachowców. Wykonujemy m.in.: -prowadzenia social media (twitter, facebook, instagram, etc) -copywriting -wystawienie produktów (allegro, ebay, olx) -tworzenie ruchu w sieci. -wirtualne prowadzenie biura -obsługa korespondencji i mailing -wystawianie faktur -wprowadzenie danych(bazy danych - acces etc) -tworzenie, redagowanie tekstów -analizy rynkowe -raportowanie i sprawozdawczość -audyt procesów -optymalizacja narzędzi (excel etc) -tworzenie

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Chrzanowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Chrzanowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawna Kornelia Kubiścik

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów

Kancelarię prawną reprezentuje prawnik Kornelia Kubiścik wykonująca indywidualną praktykę zawodową od 2014 roku. Kancelaria współpracuje z innymi adwokatami i radcami prawnymi dla zapewnienia kompleksowej obsługi każdego klienta. Takie rozwiązanie daje możliwość wystosowania szerokiej oferty dla klientów oraz gwarantuje wysoką skuteczność działania Kancelarii. Kancelaria działa głównie na obszarze miasta: Jaworzna, Mysłowic, Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Chrzanowa, Trzebini, Libiąża. Kancelaria reprezentuje klientów przed Sądami z obszarów: Sądu Rejonowego w Jaworznie, Sądu Rejonowego w Sosnowcu, Sądu Rejonowego w Katowicach, Sądu Okręgowego w Katowicach, Sądu Okręgowego w Krakowie, Sądu Rejonowego w Chrzanowie.

BERATER Joanna Dudek-Ślęczek

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Cichoń

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów

OP FINANSE Sp. z o.o.

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów
Dominik M.

Bardzo profesjonalna firma jestem bardzo zadowolony z pracy ich pracowników, którzy mi pomogli w ciężkiej sytuacji. Obsługa bardzo przyjemna i doświadczona, oraz ogromne zaangażowanie w pomóc. Polecam 😊😊

OP FINANSE Sp. z o.o.

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów
Aleksander K.

Posiadamy prężnie działającą szwalnię w Jaworznie. Nasze szwaczki i krawcowe posiadają bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu nasz jakość produkcji jest wysoka. Szyjemy na zlecenie jak również nasze własne projekty, aby Klient mógł na miejscu zobaczyć jakość odszycia. Wyposażenie szwalni to głównie JUKI: AUTOLAP, Stebnówka dwuigłowa/jednoigłowa, Lamownik, Overlock 4/5-nitkowy, Hafciarka, Interlock/Renderka, Maszyna ramieniowa łańcuszkowa dwuigłowa, Ryglówka, Napownica, Mała krojownia.

Kancelaria adw. Adam Paszek

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów

Kancelaria Prawna Debt Solution Sp. z o.o.

 • Jaworzno
 • 10 km od Chrzanów

Paragraf Sp. z o.o.

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Spółka Paragraf sp. z o.o. działa na rynku usług prawniczych od 2014 r. W tym czasie nawiązała bliską współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, wśród których są adwokaci i radcowie prawni, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, pomagają Państwu radzić sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Kancelaria notarialna notariusz Anna Banyś

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Kancelaria Doradztwa Prawnego AlterLex

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Kancelaria Doradztwa Prawnego AlterLex powstała w celu świadczenia usług prawnych klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W naszej pracy kierujemy się sumiennością i rzetelnością. Na pytania Klientów odpowiadamy w sposób jasny i konkretny. Usługi przez nas świadczone charakteryzują się dużą przystępnością cenową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji osobiście w naszym biurze oraz za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym. Czym się zajmujemy: – Udzielamy porad i konsultacji prawnych, – Sporządzamy pisma procesowe i urzędowe, – Opracowujemy projekty aktów prawnych, w tym umów, porozumień, uchwał, regulaminów, zarządzeń, – Pomagamy w otwarciu działalności gospodarczej,

Łukasz Kłapciński Kancelaria Adwokacka

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Kancelaria realizuje pomoc prawną w zakresie prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy i administracyjnego. Kancelaria specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Indywidualne podejście do każdej sprawy zapewnia, że pomoc prawna świadczona jest na najwyższym poziomie, z największą starannością, a interes klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Sudlex

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Adwokat

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Rozpoczęliśmy działalność w 2013. Sfera działań firmy to postępowanie z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego. Nasze usługi świadczymy na obszarze Olkusza. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Adwokat Joanna Pieczka

 • Oświęcim
 • 16 km od Chrzanów

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Włosienica
 • 15 km od Chrzanów

Działalność naszej kancelarii można scharakteryzować bardzo krótko. W każdym przypadku działamy z najwyższą starannością, każdy klient jest dla nas tak samo ważny i traktowany indywidualnie. Jeżeli chodzi o zakres usług, to najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną kancelarii. Możemy tylko zdradzić, że nie brakuje takich usług jak opinie prawne czy obsługa prawna.

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga

 • Oświęcim
 • 16 km od Chrzanów

Kancelaria zlokalizowana jest w samym centrum Oświęcimia przy ul. Rynek Główny 12/32. Zasięg terytorialny jej działania obejmuje cały Kraj ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Cieszyn, Jaworzno, Katowice, Kraków, Kęty, Libiąż, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator i Żywiec. Kancelaria dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych. Zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmuje ochronę interesów Klientów w sprawach z dziedziny: prawa karnego i prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Sekunda - Jarnot

 • Oświęcim
 • 16 km od Chrzanów

Radca prawny z długoletnim doświadczeniem, specjalizującym się w zakresie spraw rodzinnych, rozwodowych, cywilnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Jeżeli cenisz profesjonalizm i pełne zaangażowanie w sprawę skontaktuj się z Kancelarią.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kała

 • Oświęcim
 • 16 km od Chrzanów
Marzena P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Kały świadczy pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Dąży do wypracowania efektywnych rozwiązań prawnych, łącząc kreatywność, zapał, upór i rzetelną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Angażuje się w sprawy Klientów, ceniących sobie nie tylko zaangażowanie, skrupulatność i uczciwość, ale również empatię i życzliwość. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, w tym prawa umów i innych stosunków zobowiązaniowych, prawa spadkowego, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego oraz postępowania sądowego w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich oraz stosunków spadkowych w rodzinie. Prowadzi też sprawy karne, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania, jak również angażuje się w stałą i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Prowadzi sprawy na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego. Kontakt telefoniczny - 509692732 albo bezpośredni w siedzibie Kancelarii w Oświęcimiu, przy ul. Rynek Główny 12/35 (II piętro).

Unicore Sp. z o.o.

 • Olkusz
 • 20 km od Chrzanów

Jesteśmy grupą młodych, wykształconych profesjonalistów. Oferujemy szeroki zakres usług doradczych, audytorskich oraz outsourcing specjalistów. Pozyskujemy dotacje z funduszy unijnych. Inwestujemy w innowacyjne start-upy. Wywodzimy się z AGH i UR. Ściśle współpracujemy z uczelniami. Współpracujemy głównie ze średnimi u dużymi podmiotami, ale nie straszne nam też inne zlecenia. Możemy pochwalić się doskonałymi referencjami, również od firm z pierwszej setki magazynu Forbes. Ochrona danych osobowych, ISO 27001, 37001, 9001 to nasz chleb powszedni. Oprogramowanie szyte na miarę oraz usługi marketingowe też są w naszym zakresie kompetencji. Posiadamy własny dział prawny, dział IT oraz ISO.

LEGAL SOLUTIONS Marcin Drzazga

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów
Monika M.

Bardzo konkretnie i profesjonalnie przygotowana oferta.

Analiza Prawna Nieruchomości i Inwestycje - Alicja Obłój

 • Mysłowice
 • 19 km od Chrzanów

Zajmuję się analizą stanu prawnego nieruchomości. Moja oferta skierowana jest głównie do małych i średnich deweloperów lub inwestorów prywatnych. Analizuję działkę przed zakupem, pod kątem ksiąg wieczystych, dokumentacji niezbędnej do zakupy, gospodarki przestrzennej, uwarunkowań technicznych i naturalnych. Taka analiza pozwala zminimalizować inwestorowi ryzyko przed podjęciem decyzji o zakupie. Na życzenie klienta przeprowadzam proces formalno -prawny zakupu nieruchomości, a także udzielam konsultacji prawnych na etapie przygotowania inwestycji. Zajmuję się również obrotem nieruchomościami - lokalami mieszkalnymi. Moje doświadczenie na rynku nieruchomości sięga roku 2012 i wywodzi się z kancelarii notarialnej oraz kształcenia na

BIURO RACHUNKOWE. DORADZTWO PRAWNE. EDYTA WOŹNIAK.

 • Mysłowice
 • 19 km od Chrzanów
Jacek R.

Zgłosiłem się do tego biura, aby obsługiwało moją firmę w zakresie księgowości, co też się stało. Współpracujemy krótko bo tylko miesiąc, ale współpraca zapowiada się owocnie. Przy okazji skorzystałem również z możliwości doradztwa prawnego, dzięki czemu nie musiałem spraw swojej firmy powierzać kolejnej obcej osobie.

Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 31 km od Chrzanów

Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 31 km od Chrzanów
Konrad B.

Mecenas Nowicki reprezentował mnie w sprawie spadkowej. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Adwokat Mieszko Nowicki oferuje fachową pomoc, jest rzeczowym, konkretnym i przy okazji naprawdę sympatycznym człowiekiem. Dziękuję raz jeszcze Panie Mecenasie.

Kancelaria Adwokacka Wiesław Chajec

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Nasza Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej osobom fizycznym w zakresie bardzo wielu dziedzin prawa. Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w zakresie prawa cywilnego jak i karnego. W procesach karnych reprezentujemy zarówno podejrzanych, oskarżonych, skazanych jak i osoby poszkodowane, występujące jako oskarżyciele posiłkowi. W prawie cywilnym specjalizujemy się natomiast w sprawach o ochronę własności, prawie spadkowym i sprawach rozwodowych. Produkty/Usługi: - pomoc prawna - prawo cywilne - prawo spadkowe - prawo rodzinne i opiekuńcze - prawo gospodarcze - prawo karne

Kancelaria Adwokacka Lex Sarmatia Jarosław Kocot

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów
Joanna M.

Mecenas Jarosław Kocot pomógł mi w sprawie pracowniczej. Sprawa wygrana. Polecam Kancelarię Adwokacką Lex Sarmatia Jarosław Kocot.

Lex Investments S.C Kuś&Nowakowski

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Bochenek

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Izabela Bryła- Rokicka

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Kancelaria Adwokacka

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów
Inga C.

W przyjazny i skrupulatny sposób uzyskałam fachową poradę adwokacką.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Bochenek

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów
Iza S.

Bardzo mili ludzie. Polecam ich usługi.

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Biernackiego

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Jesteśmy Kancelarią Prawa Gospodarczego związaną od 20 lat z terenem Zagłębia Dąbrowskiego. W ramach prowadzonej działalności obsługujemy szereg podmiotów gospodarczych ze Śląska i z Zagłębia. Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Biernackiego oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotom gospodarczym jaki i osobom fizycznym. W dbałości o potrzeby Klientów świadczymy profesjonalną pomoc prawną oferując indywidualnie dobrany zakres usług. Proponujemy stałą oraz doraźną pomoc prawną. Współpracujemy z firmami zarządzającymi ryzykiem finansowym, posiadając w tym zakresie niezbędne doświadczenie poparte bogatą praktyką, które stanowi gwarancję rzetelności świadczonych usług. Kancelarię tworzy grono ekspertów z dziedziny prawa: Radców

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Put

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Magdalena Musiał Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

ANCLA Consulting

 • Skawina
 • 36 km od Chrzanów

Agencja Ancla Consulting specjalizuje się w opracowaniu planów i strategii rozwoju dla firm z sektora MŚP, stowarzyszeń oraz jednostek samorządowych. Budujemy strategie naszych Klientów świadomie, w oparciu o nowoczesne, profesjonalne narzędzia i poparte wynikami doświadczenie. Ponadto, dzięki członkostwu Polski w UE, instytucje samorządowe, stowarzyszenia i fundacje oraz firmy z sektora MŚP mogą korzystać ze wsparcia finansowego w ramach programów wspólnotowych oraz z będących instrumentem finansowym wspólnotowej polityki regionalnej europejskich funduszy strukturalnych. Agencja konsultingowa Ancla Consulting posiada wykwalifikowany zespół ds. funduszy europejskich, złożony z osób z doświadczeniem w zakresie doradztwa

Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów
Agnieszka S.

Jestem bardzo zadowolona z pism, które przygotował Pan Mecenas Majcherczyk, polecam! Z Panem Marcinem jest bardzo dobry kontakt i potrafił prosto wytłumaczyć moją sytuację, a wysłana korespondencja odniosła zamierzony efekt.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów
Daniel Wilczek EA

Świetny, kompetentny prawnik, który myśli za klienta. Pani mecenas pracuje sprawnie, szybko a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę! Jestem bardzo zadowolony zarówno z porad prawnych jak i przygotowanych dla nas umów.

Adwokat Krzysztof Burzyński Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe, które zacząłem zdobywać już podczas trwania studiów, współpracując z kancelariami prawnymi na Śląsku. Wysoka wiedza merytoryczna i umiejętności organizacyjne spowodowały powierzenie mi stanowiska kierownika działu prawnego w spółce prawa handlowego zajmującej się odszkodowaniami lotniczymi w krótkim czasie po ukończeniu studiów.

Adwokat Sosnowiec

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych wszystkich instancji (cywilnych, sądowoadministracyjnych, karnych) oraz przed urzędami we wszelkiego rodzaju sprawach.Specjalizujemy się w udzielaniu porad i sporządzaniu opinii prawnych. Pomagamy także w opracowywaniu projektów umów, projektów aktów prawnych i innych oświadczeń woli.Sporządzamy pisma procesowe i urzędowe, między innymi: pozwy, odwołania, skargi, zażalenia, sprzeciwy i zarzuty wobec nakazów zapłaty, umowy, wnioski-podania, itp. Prowadzimy oraz uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach. Zapraszamy www.lexom.pl

Adwokat Katarzyna Pryga-Miras - Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów
Sebastian Ł.

Opinia na temat Pana Michała bardzo dziękuję za pomoc za profesjonalne rozwiązanie mojej sprawy i zajęcie się następną także dziękuję chociaż jest w toku ale wiem, że ten adwokat da od siebie wszystko. Polecam.

K&K adwokaci Kancelaria Adwokacka

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Monika Rzońca-Grodzicka

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów
Jerzy Z.

Drodzy Państwo! Jeżeli szukacie dobrego, uczciwego adwokata ,to jesteście pod dobrym adresem. Ja osobiście jestem w 100 procentach zadowolony z pracy, jaką wykonuje Pani Mecenas. Cieszę się, że tu trafiłem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie jest materialistką jak inni(a poznałem już takich), angażuje się w pełni, dba o klienta, w każdej chwili jest osiągalna, tłumaczy klarownie, że każdy zrozumie o co chodzi i stawia sprawę jasno i bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Cóz, mógłbym pisać bez końca, oczywiście same superlatywy, ale nie w tym rzecz. Chcę tylko Państwu polecić Panią Mecenas, a ten co spróbuje będzie zadowolony, ten co zaprzepaści będzie tego żałował, ale będzie już za późno. Jeszcze raz szczerze polecam. Dziękuje

Kancelaria Adwokacka Tomasz Hajduła

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studia ukończył w 1997r. Bezpośrednio po studniach podjął pracę w Kancelarii Radcy Prawnego poszerzając wiedzę teoretyczną o praktyczne zagadnienia z zakresu prowadzenia spraw cywilnych i gospodarczych. Kolejny okres kariery zawodowej obejmował pracę w Kancelarii Adwokackiej w Katowicach. Począwszy od roku 2001 prowadził samodzielną działalność gospodarczą specjalizującą się w doradztwie osobom fizycznym i prawnym w przedmiocie prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Adwokat Tomasz Hajduła jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Aktualnie prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Sosnowcu przy Al. Zwycięstwa 11/24, świadczącą pomoc

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Kancelaria specjalizuje się w zakresie spraw z zakresu prawa: - cywilnego - odszkodowań - rodzinnego - karnego - pracy i ubez. społecznych - oświatowego Adwokat Katarzyna Kowalczyk jest także mediatorem wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego. Mail: adwokat.kowalczyk@wp.pl strona www: adwokatsosnowiec.eu

FUH Dekormal

 • Sosnowiec
 • 22 km od Chrzanów

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2008. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na usługi typu instalacje elektryczne domowe i mieszkaniowe, instalacje alarmowe, instalacje napędów bram, monitoring, podłączanie pieców pellet i ekogrosze, instalacja płyt grzewczych. Terenem działalności naszej firmy jest woj. pomorskie. Zapraszamy do współpracy.

Adwokat Monika Hera-Kiełb Kancelaria Adwokacka

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wiaterek

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Chrzanów
Krzysztof S.

Bardzo profesjonalne podejście pani mecenas do sprawy mojej matki i przy okazji mojej. Jestem niezmiernie szczęśliwy że sprawa potoczyła się pełnym sukcesem. Bardzo polecam panią mecenas i gdy będzie w przyszłości potrzebna pomoc prawna na pewno skontaktuje się z panią.

Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz

 • Andrychów
 • 32 km od Chrzanów
Mariusz W.

Polecam. Pan Babiarz przygotowywał dla naszej firmy dotację na rozwój działalności. Wszystko przebiegło pomyślnie. Kompetentna i rzeczowa osoba.

Aurelia Mikołajczyk Firma Prawnicza

 • Katowice
 • 29 km od Chrzanów

Firma prawnicza Założona została z myślą o osobach, które w szybkim czasie bez wychodzenia z domu potrzebują uzyskać pomoc prawną i rozwiązanie swojego problemu. Dzięki tej firmie jest to możliwe, gdyż świadczy ona usługi online. Firma prawnicza udziela porad prawnych, analizuje dokumenty oraz sporządza pisma procesowe i nieprocesowe. Ponadto wskazuje jakie kroki należy podjąć w późniejszym czasie. Tym samym firma skupia się na udzielaniu praktycznych porad, które w szybki sposób pozwolą rozwiązać problem. Ponadto klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do sprawy. Usługi w zakresie PRAWA RODZINNEGO Sporządzanie wniosków, pism procesowych, pozwów, odpowiedzi na pozew w zakresie: rozwodu (rozwód z orzeczeniem o

TFF Sp. z o.o.

 • Katowice
 • 29 km od Chrzanów

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Balin, Młoszowa, Płaza, Myślachowice, Regulice, Żarki, Luszowice, Kwaczała, Bolęcin, Dulowa, Pogorzyce, Karniowice, Grojec, Brodła, Gromiec. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?