Obsługa prawna firm Bielsko-Biała - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Bielsku-Białej, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
GTF

Profesjonalna Kancelaria Adwokacka! Porada prawna na najwyższym poziomie! Mateusz jest specjalistą w zakresie KC, prawa gospodarczego i ustawy o kredycie konsumenckim. Korzystam z usług Mateusza już od 6 lat. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Krzysztof J.

Kancelaria adwokata Mateusza Kubicy świadczy na terenie Bielska-Białej usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych we wszystkich dziedzinach prawa. W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej. Podejmując się reprezentacji interesów Klienta kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelne i fachowe podejście do powierzonych nam spraw, zaangażowanie oraz dyskrecje. Udzielając porad prawych w każdej sprawie, dbamy o indywidualne podejście, co pozwala nam na dobór odpowiednich strategii działania, w celu zapewnienia kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej na każdym etapie postępowania. Pomoc świadczona jest również w języku angielskim. Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie: -rozwodów, -separacji, -spraw o alimenty, -spraw o zapłatę z umów sprzedaży lub zlecenia, -spraw o odszkodowania (w szczególności komunikacyjne), -spraw karnych, -spraw karnych wykonawczych, -spraw z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Kancelaria sporządza ponadto opinie prawne, umowy cywilnoprawne, rejestruje spółki prawa handlowego.

Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Jerzy K.

Pełny profesjonalizm. Pani mec. przekazuje informacje o sprawie w sposób zrozumiały i jasny. Pełna współpraca przy ustaleniu dalszych działań i prowadzeniu sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zachary Adamczyk - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Szymon G.

Bardzo polecam usługi kancelarii Pana mecenasa Zacharego Adamczyka. Pełen profesjonalizm i kompetencja w każdym aspekcie mojej sprawy. Temat załatwiony bardzo szybko i sprawnie mimo warunków stanu epidemicznego. Z pewnością w przyszłości będę zwracał się do Pana mecenasa po porady prawnicze i reprezentacje w sprawach. Polecam!

KANCELARIA ADWOKATÓW I DORADCÓW PODATKOWYCH SZCZEPANIK - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Arkadiusz L.

Podejmujemy wyzwania. Osiągamy cele. Zespół Kancelarii składa się z wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa adwokatów i doradców podatkowych. Zespół Kancelarii świadczy usługi doradztwa prawnego negując utarte zasady i rozwiązania, szukając tych nowatorskich i nieszablonowych. To, co dla innych stanowi nieprzekraczalną przeszkodę, dla nas jest wyzwaniem. http://www.szczepanikplonka.pl/

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
First Step Consulting - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

First Step Consulting

 • Bielsko-Biała
Kamil S.

Nasza firma pisze wnioski o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej oraz z funduszy krajowych, biegłe doradztwo prawne , analizujemy rynek pod kątem możliwości inwestycyjnych , obniżamy ryzyko inwestycyjne i strategiczne, szukamy projektów odpowiednich do realizowanej tematyki stworzenia lub rozwinięcia TWOJEGO biznesu. Dodatkowo oferujemy usługi prawne oraz usługi mobilnej administracji biurowej , porządkowanie dokumentów, prowadzenie kadr . Usługi prawne także w języku angielskim .

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosław Dyka - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Karolina P.

Pan adwokat Mirosław Dyka jest kompetentny i lojalny. Ma profesjonalne, indywidualne podejście do klienta ,a przy tym bardzo miły i kulturalny. W pełni rzetelny, zaangażowany w daną sprawę.Bardzo dobry adwokat w dodatku z tak długoletnim doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej bardziej lub mniej skomplikowanej sprawie. Starannie i zrozumiale odpowiada na zadawane pytania. Z czystym sumieniem polecam ,gdyż jestem bardzo zadowolona z usług i na pewno jeszcze skorzystam jeśli będzie taka potrzeba.

Kancelaria Adwokacka Dominika Dudziak - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała
Iwona D.

Pani Dominika jest rewelacyjnym prawnikiem-adwokatem, który specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym. Współpracę z Panią Adwokat oceniam na najwyższym poziomie merytorycznym! Polecam na 100%.

Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka

 • Bielsko-Biała

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Prowadzimy Kancelarię na terenie Bielska Białej oraz Katowic. Nasza specjalność to obsługa prawna zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Aktualnie już od lat Kancelaria obsługuje spółki oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie ochrony danych osobowych oraz w prawie medycznym. Pracownicy Kancelarii jako profesjonalni trenerzy prawni prowadzą szkolenia na terenie całego kraju dla kadr oraz pracowników. Jeśli szukacie porady bądź kompleksowego prowadzenia sprawy z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, pracy, karnego, gospodarczego, podatkowego, prawnicy oraz adwokaci specjalizujący się z wyżej wymienionych dziedzin prawnych w sposób rzetelny poprowadzą Was

Kancelarie Prawno-Podatkowe PARAGRAF Oddział Bielsko-Biała - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Ogólnopolska sieć Kancelarii Prawno-Podatkowych PROFESJONALNE USŁUGI PRAWNE W KONKURENCYJNEJ CENIE kompleksowa obsługa prawna zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, porady, pisma procesowe, odwoławcze, pozwy sądowe, wszelkie pisma urzędowe, ZUS, skarbowe, przygotowywanie umów, rozwody, spadki, podział majątku wspólnego, sprawy cywilne, karne, rodzinne, pracownicze, administracyjne - TWÓJ PRZYJAZNY PRAWNIK -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Idzik-Hola

 • Bielsko-Biała

Kancelaria adwokacka adwokat Aleksandry Idzik-Holi oferuje kompleksowe usługi prawne klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom - doraźnie oraz na zasadzie stałej współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, a usługi świadczy na terenie śląska i małopolski. Adwokat Aleksandra Idzik-Hola specjalizuje się w sprawach cywilnych (umowy, sprawy o zapłatę, sprawy konsumenckie, sprawy związane z własnością i inne), rodzinnych (sprawy o rozwód, opiekę nad dziećmi, alimenty i inne), spadkowych, pracowniczych oraz związanych z prawem własności intelektualnej. Jest również obrońcą w sprawach karnych. Reprezentuje swoich klientów przed sądami biorąc udział w procesach sądowych, jak również przed organami, urzędami, komornikami oraz

Kancelaria Obsługi Prawnej dla Biznesu Leda&Stasiak sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Obsługi Prawnej dla Biznesu Leda&Stasiak sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Pragniemy wspomagać przedsiębiorców w ochronie ich własności i praw, jak również służyć polskim firmom jako merytoryczne wsparcie prawne. Nasze usługi obejmują konstrukcję umów, sporządzanie pism, wypełnianie formularzy urzędowych, prowadzenie mediacji i doradztwo w zakresie prawa cywilnego oraz finansowego. Współpracujemy również z innymi kancelariami na rynku, by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę prawną. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z innymi kancelariami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska - Obsługa prawna firm Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Szaflarska

 • Bielsko-Biała

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, zgłoś się do prawników kancelarii Adwokackiej Szaflarskiej. Prawnicy kancelarii udzielają pomocy prawnej w sprawach o wykroczenia, w sprawach karnych a także karno-skarbowych. Spotkasz tu rzetelną pomoc i indywidualne podejście do prowadzonej sprawy. Adwokaci reprezentują klientów indywidualnych a także przedsiębiorców w różnego rodzaju sprawach cywilnych. Specjalności adwokatów to odszkodowania i kredyty "we frankach" a ponadto prawo: spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, cywilne, administracyjne, karne, upadłościowe itd.

BIELLEX

 • Bielsko-Biała

Firma obsługuje Klientów w zakresie obsługi firm, spraw cywilnych, rodzinnych, ZUS. Wykonujemy zlecenia od 2007. Nasz obszar działania to teren całego kraju. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARCELINA GRUCA

 • Bielsko-Biala

Oferowana pomoc prawna w oparciu o dotychczas zdobyte wieloletnie doświadczenie obejmuje pomoc w sprawach rodzinnych - o rozwód, separację, alimenty, kontakty, władzę rodzicielską, a także prowadzenie szeroko rozumianych spraw cywilnych i pracowniczych na terenie Śląska.

OSM76

 • Bielsko-Biała

Biuro Windykacyjno- Prawne Financial Group OSM 76 Pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę na obsługę wierzytelności. Nasza firma od wielu lat zajmuje się usługami windykacyjnymi, obsługą prawną oraz szkoleniem dla firm z zakresu windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych. W portfolio naszych usług znajduje się: -monitoring płatności -bezpłatna pieczęć prewencyjna -windykacja należności -bezpłatne umieszczenie dłużnika na Internetowej Giełdzie Długów -skup wierzytelności -bezpłatny wpis do rejestrów nierzetelnych dłużników: KRD BIG S.A, BIG InfoMonitor S.A oraz ERIF BIG S.A -certyfikowane szkolenia w zakresie windykacji i zarządzania wierzytelnościami w

Seka Bielsko sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczenie, wyróżniająca się doświadczoną kadrą szkoleniową, która realizuje plany szkoleniowe, dostosowane do wymogów i potrzeb Klienta. Realizujemy projekty szkoleniowe w całej Polsce również poprzez platformę szkoleniową, jak i SKYPE Każdy nasz program szkoleniowy, szyty jest na miarę oczekiwań naszych Klientów Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Kompania Finansów i Biznesu Sp.zo.o.

 • Bielsko-Biała

Nasza Firma działa na międzynarodowym rynku od roku 2002. Specjalizujemy się w zarządzaniu wierzytelnościami oraz innymi zagadnieniami związanymi z prawem gospodarczym, cywilnym i handlowym.

Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Hotek-Nida

 • Bielsko-Biała

Profess System CC

 • Bielsko-Biała

Kancelaria Radcy Prawnego VERSUS Paulina Lasocka

 • Bielsko-Biała

Agape Finanse Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Jaworze

Agape Finanse Sp. z o.o.

 • Jaworze
 • 7 km od Bielsko-Biała
Piotr M.

Rzetelna pomoc bez naciągania, z całą odpowiedzialnością polecam.

First Step - Obsługa prawna firm Jaworze

First Step

 • Jaworze
 • 7 km od Bielsko-Biała

Działamy na rynku od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to prowadzenie księgowości, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Katowice. Zapraszamy do zadawania pytań.

Przedsiębiorstwo Finansowo-Prawne Doradztwo Kredytowe Łukasz Greń - Obsługa prawna firm Brenna

Przedsiębiorstwo Finansowo-Prawne Doradztwo Kredytowe Łukasz Greń

 • Brenna
 • 14 km od Bielsko-Biała
Aleksandra T.

Bardzo profesjonalna firma. Doradcy niezwykle kompetentni i rzetelni. Dodatkowym atutem współpracy jest przemiła atmosfera, którą tworzą Prowadzący! Bardzo polecam tych Doradców, bo są połączeniem wiedzy, profesjonalizmu i życiowego podejścia.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Remigiusz Buchalik - Obsługa prawna firm Skoczów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Remigiusz Buchalik

 • Skoczów
 • 18 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Jarosław Płonka - Obsługa prawna firm Żywiec

Kancelaria Adwokacka Jarosław Płonka

 • Żywiec
 • 18 km od Bielsko-Biała

Zajmujemy się branżą od 2014. Obsługujemy Klientów na terenie Żywca, Bielsko-Białej. W ramach działalności wykonujemy rozwody, sprawy karne, sprawy rodzinne, odszkodowania, alimenty, dozór elektroniczny. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Duraj Piecuch - Obsługa prawna firm Żywiec

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Duraj Piecuch

 • Żywiec
 • 18 km od Bielsko-Biała
Anna K.

Pani Patrycja to adwokat z powołania, znający się na swojej pracy. Do każdej sprawy podchodzi rzetelnie i profesjonalnie oddając klientowi 100% swojej uwagi. Pani Patrycja była naszą ostatnią deską ratunku. Zapewniła mnie i mojego męża, że wszystko pójdzie po naszej myśli i tak też się stało, za co z całego serca dziękujemy. Serdecznie polecam, gdyż Ten Adwokat nie wyprawi nikogo z kwitkiem i będzie starał się pomóc z całych swoich sił.

GRUPA SILESIA - Obsługa prawna firm Ustroń

GRUPA SILESIA

 • Ustroń
 • 19 km od Bielsko-Biała
Magdalena R.

Firma przygotowała biznesplan przedsięwzięcia polegającego na wprowadzeniu na rynek krajowy produktów zachodniego dystrybutora. Wysoka jakość, terminowość. Uzyskaliśmy wsparcie inwestora. Kompetentni ludzie. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Presidium Michał Dziechciarz - Obsługa prawna firm Ustroń

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Rojek

 • Pszczyna
 • 20 km od Bielsko-Biała

Świadczę szerokie usługi w zakresie pomocy prawnej zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelarię charakteryzuje skuteczność, rzetelność, a także wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania. Każda sprawa jest wnikliwie analizowana, a klient jest informowany zarówno o potencjalnych korzyściach, jak i możliwych zagrożeniach związanych z prowadzoną sprawą. Działania podejmowane przez Kancelarię zgodne są z wszelkimi zasadami etyki. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią celem uzyskania dodatkowych informacji na temat świadczonej pomocy prawnej oraz warunków współpracy.

Dominika Wiercigroch

 • Pszczyna
 • 20 km od Bielsko-Biała

Zajmujemy się szeroko rozumianą pomocą prawną - prowadzimy sprawy w każdej dziedzinie, od prawa cywilnego, przez prawo pracy, po prawo karne. Nadto, pomagamy spółkom prawa handlowego oraz przedsiębiorcom doradzając im w codziennych sprawach związanych z prowadzoną przez nich działalnością. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i każdej sprawie poświęcamy jednakowo dużo zaangażowania. Zapraszam do kontaktu.

Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz

 • Andrychów
 • 21 km od Bielsko-Biała
Mariusz W.

Polecam. Pan Babiarz przygotowywał dla naszej firmy dotację na rozwój działalności. Wszystko przebiegło pomyślnie. Kompetentna i rzeczowa osoba.

Kancelaria Adwokacka adwokat Marcin Skrzypiec - Obsługa prawna firm Andrychów

Kancelaria Adwokacka adwokat Marcin Skrzypiec

 • Andrychów
 • 21 km od Bielsko-Biała
Sylwester C.

Wyczerpującą rozmawia, która dała mi odpowiedź na wszystkie pytania, w zrozumiały i prosty sposób wytłumaczony adwokacki żargon.

Prafix Firma Konsultingowa Rafał Sikora

 • Goleszów
 • 23 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Radcy Prawnego LEX Piotr Banach - Obsługa prawna firm Oświęcim

Kancelaria Radcy Prawnego LEX Piotr Banach

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Radcowska Lex Piotr Banach świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, gospodarczych, karnych, administracyjnych oraz prawie pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowanie w prowadzenie spraw. Siedziba Kancelarii znajduje się w Oświęcimiu. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całego kraju.

Adwokat Joanna Pieczka

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga - Obsługa prawna firm Oświęcim

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Kancelaria zlokalizowana jest w samym centrum Oświęcimia przy ul. Rynek Główny 12/32. Zasięg terytorialny jej działania obejmuje cały Kraj ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Cieszyn, Jaworzno, Katowice, Kraków, Kęty, Libiąż, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator i Żywiec. Kancelaria dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych. Zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmuje ochronę interesów Klientów w sprawach z dziedziny: prawa karnego i prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Sekunda - Jarnot - Obsługa prawna firm Oświęcim

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Sekunda - Jarnot

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Radca prawny z długoletnim doświadczeniem, specjalizującym się w zakresie spraw rodzinnych, rozwodowych, cywilnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Jeżeli cenisz profesjonalizm i pełne zaangażowanie w sprawę skontaktuj się z Kancelarią.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kała

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała
Marzena P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Kały świadczy pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Dąży do wypracowania efektywnych rozwiązań prawnych, łącząc kreatywność, zapał, upór i rzetelną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Angażuje się w sprawy Klientów, ceniących sobie nie tylko zaangażowanie, skrupulatność i uczciwość, ale również empatię i życzliwość. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, w tym prawa umów i innych stosunków zobowiązaniowych, prawa spadkowego, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego oraz postępowania sądowego w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich oraz stosunków spadkowych w rodzinie. Prowadzi też sprawy karne, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania, jak również angażuje się w stałą i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Prowadzi sprawy na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego. Kontakt telefoniczny - 509692732 albo bezpośredni w siedzibie Kancelarii w Oświęcimiu, przy ul. Rynek Główny 12/35 (II piętro).

Daria Musiolik

 • Suszec
 • 29 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Włosienica

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Włosienica
 • 29 km od Bielsko-Biała

Działalność naszej kancelarii można scharakteryzować bardzo krótko. W każdym przypadku działamy z najwyższą starannością, każdy klient jest dla nas tak samo ważny i traktowany indywidualnie. Jeżeli chodzi o zakres usług, to najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną kancelarii. Możemy tylko zdradzić, że nie brakuje takich usług jak opinie prawne czy obsługa prawna.

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ryncarz

 • Cieszyn
 • 30 km od Bielsko-Biała

Kancelaria została założon w 2015 roku i ma swoją siedzibę w Cieszynie. Rodzaj usług jest dopasowany do potrzeb Klienta i obejmuje zarówno stałą obsługe prawną jak i jednorazowe porady prawne. Służę pomocą w przygotowaniu pism procesowych, wniosków, jak i reprezentuję Klienta w postępwaniach sądowych. Specjalizacje: prawo cywiln, w tym spadkowe, rodzinne, gospodarcze, ubezpieczeń, prawo pracy oraz karne. Głównym obszarem działania Kancelarii jest powiat cieszyński oraz bielski.

Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 33 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Hałys

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kała - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kała

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Anna M.

Kancelaria adwokacka adwokata Wojciech Kała oferuje obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Adwokat Wojciech Kała reprezentuje klientów przed urzędami, organami ścigania,sądami oraz trybunałami. Kancelaria świadczy usługi prawne między innymi w postaci: - udzielanie porad prawnych, opinii i analiz, - sporządzania pism przed wszczęciem postępowania sądowego, - przygotowywania pozwów, wniosków, środków zaskarżenia i innych pism procesowych w postępowaniu cywilnym, karnym, administracyjnym, - sporządzania projektów umów, - udziału w negocjacjach oraz postępowaniu mediacyjnym, - obsługi prawnej przedsiębiorstw. Specjalizuję się w : Prawie odszkodowawczym, Prawie rodzinnym i opiekuńczym, Prawie i postępowaniu karnym, Prawie medycznym i farmaceutycznym, Prawie i postępowaniu cywilnym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Żaneta Janeta

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Piotrowska A.

Pani mecenas Żaneta Janeta to bardzo kompetentna i rzetelna adwokat. Potrafi udzielić szczegółowych informacji i rozwiać wszelkie wątpliwości natury prawnej. Do sprawy podchodzi nie tylko z pełnym zaangażowaniem i spokojem, ale przede wszystkim z empatią i uśmiechem. Bardzo skuteczna. Szczerze polecam Jej usługi.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Jarawka

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała

Działamy na rynku od 2011. Dla Klientów obsługujemy sprawy rodzinne w szczególności rozwody, wszelkie sprawy cywilne, gospodarcze oraz obrona w sprawach karnych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Jastrzębia-Zdrój, Rybnika, Żor, Wodzisławia Śl., Cieszyna. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kinga Kopeć-Pychyńska - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kinga Kopeć-Pychyńska

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Maria W.

Sumienna, konkretna i co najważniejsze bardzo skuteczna.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Paulina D.

Wspaniały adwokat. Reprezentował mnie podczas sprawy rozwodowej. Pomógł mi we wszystkich formalnościach związanych z tym przykrym procesem. Dzięki niemu wygrałam sprawę, choć to ja byłam tą pozwaną i uznaną przez męża winną rozpadowi małżeństwa (choć to on mnie zdradził). Poza tym adwokat jest niedrogi.

Kancelaria Adwokacka Janeta & Wawryk-Bizoń s.c - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Janeta & Wawryk-Bizoń s.c

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Barbara P.

Obsługa prawna tej kancelarii świadczy usługi na wysokim poziomie dostosowując się za każdym razem do indywidualnych potrzeb klienta. Reprezentują najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Sprawnie, skutecznie i błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w skomplikowanych przypadkach. Dziękuje za zaangażowanie w moja sprawę i skuteczna pomoc!

Kancelaria Adwokacka Czesław Błażyca - Obsługa prawna firm Żory

Kancelaria Adwokacka Czesław Błażyca

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała
Danuta M.

Od pewnego czasu korzystam z usług kancelarii, naprawdę warto, profesjonalnie podchodzą do sprawy.

Adwokat Patrycja Piechaczek-Sokołowska Kancelaria Adwokacka

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała
Łukasz M.

Znalazłem Panią Adwokat dzięki ten aplikacji, Pani Adwokat bardzo dużo mi pomogła prowadzi wiele moich sprawa, ponadto jest zawsze zaangażowana w każdą sprawę na 100% zawsze podchodzi do sprawy z uśmiechem i profesjonalizmem, dlatego każdemu polecam Panią Patrycję!

Kancelaria Adwokacka Marek Skrzyszowski - Obsługa prawna firm Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Marek Skrzyszowski

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
"PROFFESOR"

Adwokat Skrzyszowski zasługuje na najwyższą pochwałę. Jego wiedza i kompetencje pozwoliły mi rozwiązać problem, który dla innych adwokatów był "z góry" skazany na porażkę. Polecam jego usługi z pełną odpowiedzialnością.

Krzysztof Zachura

 • Stryszawa
 • 36 km od Bielsko-Biała

Bielsko-Biała Szyndzielnia Klimczok więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.