Otrzymaj oferty od specjalistów jak O.S.K. Driver nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

O.S.K. Driver

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Kursy zawodowe, Szkoła jazdy

na obszarze województwa Podkarpackie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysiek K. 9 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Szkoła na pięć gwiazdek, a nawet więcej. Do kursu podszedłem bez żadnej wiedzy. Solidnie przygotowali mnie do egzaminu teoretycznego> Jazdy z instruktorem który nigdy się nie poddaje i potrafi zmotywować do pracy. Jest przy tym cierpliwy i spokojnie tłumaczy co i jak. Jak najbardziej polecam.

Andrzej K. 11 maja 2021
Pozytywna opinia

Robiłem u nich kurs i spokojnie mogę powiedzieć, że potrafią uczyć jeździć. Spokojnie i cierpliwie wytłumaczony każdy manewr. Na skrzyżowaniach zawsze wszystko odpowiednio omówione. Tak ze spokojnie mogłem przystąpić do egzaminu który zdałem za pierwszym razem.

Marysia K. 30 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam. Kurs przebiegał w miłej atmosferze. Instruktor spokojne i cierpliwie tłumaczył zasady prowadzenia samochodu Na miesicie objaśniał jak postępować na skrzyżowaniu. W rezultacie egzamin zdałam bez problemu.

Andrzej S. 23 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa i profesjonalni instruktorzy. Dobrze szkolą. Potrafią nauczyć jeździć od podstaw. Przystępnie tłumacza i wyjaśniają. Uczą jeździć bezpiecznie i sprawnie. Polecam.

Jerzy P. 15 października 2020
Pozytywna opinia

Ośrodek gdzie naprawdę dobrze uczą jeździć. Ciekawie prowadzone wykłady. Jazdy w miłej i spokojnej atmosferze. Instruktor wie jak przekazać wiedze i potrafi nauczać. Z uwagą obserwował moje poczynania na placu i na mieście. Jak pojawiły się jakieś błędy to natychmiast je korygował i zwracał na nie uwagę. Egzamin zdany, prawko w kieszeni.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak O.S.K. Driver

Powiązane produkty i usługi: Kursy pierwszej pomocyFirma szkoleniowa,  Kurs ratownika medycznego, Kursy pierwszej pomocy RzeszówFirma szkoleniowa Rzeszów,  Kurs ratownika medycznego Rzeszów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piłsudkiego 17, Rzeszów

Telefon

600****** Pokaż numer