Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

NTAX biuro rachunkowe sp z.o.o

3

O specjaliście

NTAX Jest firmą konsultingową specjalizującą się w prawie podatkowym i księgowości z siedzibą w Krakowie.

Ubogacamy rynek usług podatkowo-księgowych dostarczając profesjonalne doradztwo dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Pomagamy w tworzeniu efektywnych struktur organizacyjnych i majątkowych w firmach, świadczymy usługi doradztwa w obszarze krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, podmiotów powiązanych i postępowań podatkowych. Wspieramy spółki prawa handlowego w rachunkowości zarządczej, podczas reorganizacji biznesu i przy podejmowaniu przez zarząd kluczowych decyzji w firmach. Zabezpieczamy ryzyko podatkowe poprzez sporządzanie audytów i scenariuszy postępowania, uczestniczymy we wszystkich czynnościach podczas kontroli Organów Skarbowych, przygotowując wnioski dowodowe, pisma i wyjaśnienia a także, reprezentujemy podatnika we wszystkich czynnościach procesowych.

Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą stronę internetową: www.ntax.com.pl

Kontakt:
Napisz na adres magdalena.drzyzga@ntax.com.pl lub zadzwoń: 531-550-268

Branża

Biuro rachunkowe

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

24 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paulina A. 7 lipca 2021
Szukam księgowej, 1-5 faktur msc., Kraków
Pozytywna opinia

Świetna responsywność, dobra organizacja i znajomość języków obcych bardzo pomogła w realizacji.

Justyna K. 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalnie i skutecznie. Wsparcie na każdym etapie.

Radek W. 24 marca 2020
Pozytywna opinia

Doskonała współpraca. Specjaliści NTax cechują się dużą wiedzą i doświadczeniem z zakresu księgowości, dzięki czemu, firma może skupić się na swoich celach.

Mateusz S. 19 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentnie, przystępne ceny. Przeżyliśmy razem kilka kontroli i zawsze wszystko kończyło się pozytywnie, polecam.

Pazdan D. 19 marca 2020
Pozytywna opinia

Dostępność w formie (email, telefon). Łatwość w przekazywaniu wiadomości. Ogrom wiedzy.

Adam M. 31 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pomimo posiadania dwóch innych biur rachunkowych obsługujących moje firmy, zdecydowałem się na konsultację z NTAX w kwestii ułożenia bardziej dalekosiężnej strategii działania. Radcy wykazali się niespotykanym profesjonalizmem i szeroką, wysoce wyspecjalizowaną wiedzą w zakresie spółek prawa handlowego. Zarówno siedziba jak i jakość obsługi była na wysokim poziomie.

Robert F. Oświęcim, 1 listopada 2019
Szukam księgowej, Oświęcim
Pozytywna opinia

Sebastian B. 27 września 2019
Pozytywna opinia

W 100% polecam. Fachowa obsługa, super kontakt, zawsze dobrze doradzą jak podejść do danego tematu.

Paweł K. 25 września 2019
Pozytywna opinia

NTAX to grupa młodych i bardzo ambitnych ludzi świadcząca zupełnie nową jakość usług księgowych, czyli ponad przeciętne zaangażowanie, pro aktywność oraz wyjście poza skostniały w tej branży schemat. Ogromna wiedza i otwartość na rozwój mogą być jedynie zachętą do współpracy z tą firmą.

Jakub O. 15 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam Państwu usługi firmy NTAX. Konsultanci mają dużą wiedzę i odpowiednie podejście do wymagającego klienta. Odpowiedzieli na każde moje pytanie, rozwiali wszelkie wątpliwości, dzięki czemu nareszcie poczułem się pewnie w obszarze podatkowo-prawnym, w którym działa moja firma. Jestem zachwycony sposobem ich współpracy ze mną, zawsze na czas, zawsze profesjonalnie, zawsze w kontakcie. Cieszę się, że NTAX zostało mi polecone i oddałem się pod ich opiekę. Będę polecał ich usługi każdemu przedsiębiorcy!

Maciej J. 10 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczny zespół. Polecam.

Katarzyna  1 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Współpracujemy z biurem NTAX od 3 miesięcy i bardzo chwalimy sobie współpracę z Panią Anitą, która jest zawsze dla nas dyspozycyjna i zaangażowana. Pani Anita udziela nam zawsze rzetelnych odpowiedzi oraz przekazuje cenne wskazówki, uświadamiając w kwestiach niezrozumiałych dla nas. Ceny świadczonych usług przez NTAX są stosunkowo wysokie ale zapewniam, że adekwatne do wykonywanej pracy. Z czystym sumieniem polecamy!

Robert B. 29 maja 2019
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa Klienta, odpowiedź na każde pytanie, konkretnie i w pozytywnej atmosferze!

Łukasz K. 29 maja 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, dobry i aktywny przepływ informacji, wysokie kompetencje, szeroka wiedza podatkowa. Polecam!

Anna M. 25 maja 2019
Pozytywna opinia

Biuro NTAX prowadzi księgowość mojej firmy. Są rzetelni, terminowi, jasno tłumaczą wszystkie terminy związane z księgowością, a do tego oferują usługi dodatkowe, które bardzo ułatwiają pracę. Polecam!

Grzegorz K. 24 maja 2019
Pozytywna opinia

Współpraca z biurem NTAX charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem zarówno pod kątem obsługi księgowo-prawnej jak i bezpośredniego kontaktu z klientem. Przekazywane nam informacje są dostarczane w sposób jasny i klarowny, zupełnie zrozumiały dla klienta który nie jest biegle obeznany z tematem księgowości. Pracownicy biura utrzymują bardzo wysoki poziom oferowanych usług, wszystko jest prowadzone rzetelnie i zawsze na czas. W razie wątpliwości lub potrzeby konsultacji możemy zawsze liczyć na niezwłoczny kontakt oraz poradę ze strony biura. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej, wielce owocnej kooperacji i jest to pierwsze biuro księgowe z którym współpraca układa się całkowicie bezproblemowo.

Rafał K. 23 maja 2019
Pozytywna opinia

Najlepsze biuro w Krakowie!! Polecam Młodzi profesjonalni, a co za tym idzie świetna współpraca.

Piotr G. 23 maja 2019
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą NTAX. Poza rzetelnym wykonywaniem swoich obowiązków możemy liczyć na szybkie wsparcie merytoryczne. Ponadto w trudnych kwestiach wymagających omówienia, firma jest chętna do dyskusji i przeanalizowania sytuacji co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadko spotykane (każdy chce odbębnić swoje), a co daje nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa, gdyż wiemy, że nie pozostajemy sami sobie i możemy liczyć na fachową pomoc, kiedy wymaga tego sytuacja. Dzięki współpracy NTAX z innymi podmiotami, możemy też liczyć na dostęp do innych usług, które potrzebuje nasz biznes.

Jakub P. 22 maja 2019
Pozytywna opinia

Kilka miesięcy temu postanowiłem otworzyć działalność gospodarczą, aby w końcu samemu czerpać wszelkie owoce mojej pracy, a nie tylko dojadać ogryzki. Wahałem się długo, bo biurokracja mnie przeraża, dobija i generalnie onieśmiela. I zastanawiałem się, czy poradzę sobie z całą papirologią związaną z pracą na własny rachunek. Postanowiłem skorzystać z usług profesjonalistów i zamieściłem ogłoszenie na Oferteo. Dostałem wiele propozycji z Krakowa, ale Pani Anita z biura NTAX zaraz po zaoferowaniu swoich usług online zadzwoniła do mnie i cierpliwie znosiła moje utyskiwania na biurokracje. Ujęła mnie tak bardzo, że powierzyłem NTAX czuwanie nad moją gospodarczą przygodą. Uzyskałem pomoc w: założeniu działalności, utworzeniu profilu zaufanego, zainstalowanie systemu do wystawiania faktur, kilkuminutowe szkolenie z powyższego oraz szereg porad i wyjaśnień związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Teraz raz w miesiącu przesyłam wszystkie moje faktury mailowo do rozliczenia (wersje papierowe podrzucam do biura), a Pani Anita wysyła mi w maile z przygotowanymi przelewami do zrealizowania. Dodam na koniec, że rzadko miewam do czynienia z osobami w pełni przygotowanymi merytorycznie, sympatycznymi i uśmiechającymi się. A taką osobą jest Pani Anita. Prowadzenie własnej firmy jest przyjemne i ani trochę nie przeraża. Dziękuję!

Maciej K. 22 maja 2019
Pozytywna opinia

Z NTAX współpracuję już od jakiegoś czasu. Współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Fachowość i profesjonalizm zapakowane w miłą atmosferę i elastyczną dostępność dla klienta.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NTAX biuro rachunkowe sp z.o.o
Jakie usługi Cię interesują?

Powiązane produkty i usługi: KsięgowyUsługi finansowe,  Biuro rachunkowe Kraków, Księgowy KrakówUsługi finansowe Kraków,  Doradztwo podatkowe i prawne, Usługi księgowe,  Administracja kadrowa i płacowa

Oferta

Ntax i Revolut for business
Polska - Kraków
do uzgodnienia

NTAX I REVOLUT FOR BUSINESS Utwórz konto Revolut w zaledwie kilka minut za pośrednictwem NTAX. Kliknij w link aktywacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami. Skutecznie zarządzaj podróżami służbowymi i wydatkami pracowników, korzystaj z nowoczesnego rachunku wielowalutowego i międzybankowego kursu wymiany walut.

Reorganizacja biznesu
Polska - Kraków
do uzgodnienia

REORGANIZACJA BIZNESU Sporządzamy analizy prawno-podatkowe dotyczące reorganizacji przedsiębiorstwa, przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego, połączeń i podziałów spółek. Interpretujemy sytuację podatkową i finansową przedsiębiorstwa, opracowujemy plan wniesienia nieruchomości do...  

finansowanie przedsięwzięć
Polska - Kraków
do uzgodnienia

FINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ Zespół regularnie doradza zarządom w zakresie strategii i finansów. Realizujemy finansowanie zaplanowanych inwestycji, zakupu nieruchomości, ruchomości, maszyn, a także środków na rozwój przedsiębiorstwa.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wadowicka 7, Kraków

WWW

www.ntax.com.pl

Telefon

531 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/NTAXbiurorachunkowe/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy NTAX BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-08
NIP 6751645976
Regon 380197293

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Nowa Huta
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31589
Poczta Kraków
Ulica ul. Sołtysowska
Numer nieruchomości 10G

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-05-11
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-05-11
Data powstania 2018-05-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD
6492Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się