Niszczenie dokumentów Szczecin - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Niszczeniem i Utylizacją Dokumentów w Szczecinie, 2022

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Niszczenie dokumentów Szczecin - Ranking Najlepsi 2022

Już 50 Specjalistów od Niszczenia Dokumentów z Szczecina złożyło 2520 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od niszczenia dokumentów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Niszczenia Dokumentów w 2022 r. z Szczecina.

Niszczenie dokumentów Szczecin
Aneta N.

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Od zgłoszenia do finalizacji transakcji nie minęła nawet godzina. Polecam, dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (3 opinie)
Zencard

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa, przy stosunkowo niskich kosztach w porównaniu z innymi oferentami. Polecam tę firmę.

5.0 (3 opinie)
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia"

Bardzo miła współpraca. Wiedza pozazdrościć. Mam przyjemność współpracować z Panem Pawłem drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Pomoc i opieka w zakresie RODO , życzę każdemu .

5.0 (88 opinii)
17 Wog

Uprzejmość i przesyłanie pełnych informacji o realizacji umowy.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Niszczenia Dokumentów z Szczecina

Zbigniew D.

Znakomity, przyjazny kontakt. Pan Radosław sam znalazł i rekomendował firmę znacznie bliżej miejsca przechowywania bardziej przyjaznego do ewentualnego dostępu. Przykład profesjonalnego i zgodnego z najlepszymi praktykami biznesowymi zachowania. Polecam z całego serca, serdeczność.

5.0 (14 opinii)

ALANDIT

 • Szczecin

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług z zakresu: * wszelkiego typu instalacji informatycznych w tym teletechnicznych, * instalacje konfiguracja central telefonicznych * naprawa komputerów bez utraty danych, odzyskiwanie danych z wszelkiego rodzaju nośników, * kompleksowe instalacje sieci internetowych, systemu monitoringu, telewizji przemysłowej (CCTV) * wszelkiego typu naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów * naprawy telefonów komórkowych * komputerowe przepisywanie wszelkiego rodzaju tekstów pism i dokumentów, książek transkrypcji * wykonanie instalacje sieci Internetowych * podłączenia do Internetu * wykonanie instalacji bezprzewodowych, * Wyposażenie biur w niezbędne narzędzia pracy * Instalacja systemów

Usługi: I. Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych: • porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego prawa ochrony środowiska, prawa pracy i innych gałęzi prawa • tworzenie, analiza oraz merytoryczna ocena umów • tworzenie biznesplanów • merytoryczne wsparcie w realizacji inwestycji • dokonywanie analiz ekonomicznych i finansowych • wsparcie w negocjacjach • rozwiązywanie sporów poprzez mediację II. Pozyskiwanie środków unijnych • konsultacje w wyborze odpowiednich programów operacyjnych oraz adekwatnych działań • wsparcie przy tworzeniu wniosków • nadzór nad prawidłowym wypełnieniem wniosku oraz nad realizacją projektu III. Porady prawne dla osób fizycznych • porady prawne w zakresie prawa cywilnego,

Dołącz do naszych Specjalistów od Niszczenia Dokumentów w Szczecinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Niszczenia Dokumentów i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

EWRANT

 • Szczecin

Acta Nova

 • Szczecin

ACTA NOVA - Archiwizacja, Przechowywanie, Depozyt Dokumentów, Usługi Kancelaryjne

KARCHEM

 • Szczecin

Orkiszek

 • Szczecin

POWIATOWY ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W GRYFINIE

 • Gryfino
 • 21 km od Szczecin

POWIATOWY ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W GRYFINIE Działa od grudnia 2018 r., powstał z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Poprzez naukę, pracę i rehabilitację, zarówno zawodową, ruchową jak i społeczną, PZAZ przygotowuje swoich pracowników do aktywnego funkcjonowania i znalezienia zatrudnienia na otwartym rynku. W nowoczesnym, dobrze przystosowanym dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, budynku znajduje się sześć działów: usługi krawieckie, pakowanie i konfekcjonowanie, niszczenie dokumentów, produkcja podpałki ekologicznej, sprzątanie i pielęgnacja zieleni, strzelnica sportowa. Działy, które przygotowaliśmy uwzględniają naturalne predyspozycje osób z niepełnosprawnościami – praca w nich wymaga dokładności, cierpliwości i

ARCH-TEKA Piotr Jagielski

 • Rzecko

Firma ARCH-TEKA oferuje kompleksowe usługi w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją. W naszej pracy opieramy się na wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy młodą firmą, posiadającą zarówno specjalistyczne wykształcenie jak i duże doświadczenie w dziedzinie archiwistyki. Piotr Jagielski (właściciel, główny archiwista) - dyplomowany archiwista, absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez 8 lat prowadził archiwum Sądu Rejonowego w Choszcznie. W swojej karierze zawodowej współpracował z wieloma jednostkami administracji publicznej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizowaniem i prowadzeniem archiwum zakładowego oraz postępowaniem z dokumentacją w

ARCHIWIZACJA WYSK

 • Gorzów Wielkopolski

ARCHIWIZACJA WYSK jest gorzowską firmą specjalizującą się w archiwizacji dokumentów. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o obowiązujące prawo archiwalne, instrukcje kancelaryjne oraz jednolite rzeczowe wykazy akt. Usługi prowadzimy na terenie całej Polski i oferujemy: - Usługi archiwizacyjne - Poufne niszczenie dokumentów - E-Archiwum - Szkolenia kancelaryjno-archiwalne Dotychczas zaufały nam m.in.: - Lasy Państwowe - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Instytucje Rządowe i Samorządowe - Powiatowe Urzędy Pracy - Agencje Ochrony Osób i Mienia - Firmy Spedycyjne - Restauracje To co cenimy najbardziej to zadowolenie naszego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i współpracy. Archiwista - Dominik

PHU Janex Janusz Bruszko

 • Ulim

Jesteśmy na rynku od 1990 roku. Nasza specjalność to Niszczenie dokumentów, usługi archiwizacyjne, produkcja i sprzedaż papieru toaletowego., na terenie Gorzów Wlkp..

Stańczyk Rafal

 • Wierzchowo

Yields Damian Nowacki

 • Szamotuły

Firma działa od 2019 roku. Specjalizuje się w pracach porządkowych zarówno u Klientów indywidualnych jak i firm. Firma swoje usługi świadczy w całej Polsce, natomiast siedziba znajduje się w Szamotułach.

ESCO s.c. Magdalena Kurianowicz, Grzegorz Kurianow

 • Zielona Góra

Oferowane przez nas usługi to niszczenie dokumentacji, przechowalnictwo, brakowanie. Wykonujemy prace od 2016. Obszarem działalności naszej firmy jest woj. lubuskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

fidelis uslugi archiwistyczne

 • Zielona Góra

Działamy od 1986 r. a jako firma Fidelis od 2011 r. Prowadzimy szkolenia, porządkujemy archiwa zakładowe od jednostek samorządowych ,jakm.in Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze,Szkoły, Przedszkola, OPS y, Stacje Sanitarno- Epidemologiczne, do jednostek państwowe np. Lasy Państwowe, Zarząd Dróg i Autostrad , Instytucje Zespolonej Administracji , Stowarzyszeń. Porządkujemy dokumentację kat.b . materiały niearchiwalne oraz akta kat.A do przekazania do Archiwów Państwowych. W naszej ofercie jest także przygotowanie przepisów kancelaryjno-archiwalnych ,

VincoMed

 • Zielona Góra
Dominik K.

Firmę spokojnie polecam :). Są pomocni na infolinii.

5.0 (1 opinia)

Esbud Niszczenie Dokumentów Poznań

 • Chyby

Bezpieczne niszczenie firmowych dokumentów zgodne z przepisami RODO i normą DIN 66399 Zakres usługi Dopilnujemy wszystkich formalności. Wystarczy, że zamówisz usługę. Do naszych zadań należy: • zapakowanie dokumentów, • zważenie na wadze elektronicznej, • załadunek i wyniesienie papierów z budynku, • transport do zakładu, • zniszczenie dokumentów przy pomocy niszczarki EBA Tranator • sporządzenie protokołu zniszczenia, • wystawienie Karty Przekazania Odpadów. Co nas wyróżnia? Mamy 12-letnie doświadczenie na rynku. Oferujemy rabaty przy większych ilościach dokumentów i szybkie terminy realizacji.

ESOD DIGITAL Sp. z o.o. Sp. K.

 • Suchy Las
Liangroup

Wspólpraca bezproblemowa, zawsze na czas szykowane dokumenty do wglądu, odbiór również przebiega bardzo spraawnie i fakchowo. Borykając się z dużą ilością papierów jest to jedyne słuszne wyjście - archiwizacja w Esod.

5.0 (5 opinii)

Archem

 • Stęszew

Porządkowanie i zakładanie archiwów zakładowych, brakowanie dokumentacji, pełna obsługa archiwów

ESline Sp. z o.o.

 • Poznań

ESline to nie tylko miejsce pracy. Jako spółka non profit realizujemy zadaniaw zakresie ekonomii społecznej, która jest szczególną formą przedsiębiorczości, nastawioną nie tylko na cel gospodarczy co przede wszystkim na misję społeczną. Stawiamy na reintegrację oraz spełnienie się zawodowe osób tutaj pracujących, tworzymy środowisko, w którym mogą odnaleźć się i otrzymać wsparcie osoby z niepełnosprawnościami. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, a naszą działalność opieramy na wartościach takich jak: wrażliwość, koleżeństwo, poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. Wypracowana przez nas nadwyżka bilansowa przeznaczana jest na działalność statutową Stowarzyszenia ETAP, które jest 100% udziałowcem Spółki. ETAP to organizacja

Mareks

 • Czerwonak

Wojciech Ryczek

 • Więcbork
Wojtek W.

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Najpierw oględziny, co i jak ma być zrobione. Potem zamówienie odpowiednich materiałów i ich przywiezienie. Na koniec montaż i rozliczenie. Polecam tego wykonawcę.

5.0 (7 opinii)

ESSI

 • Poznań

Świadczymy kompleksowe usługi niszczenia dokumentów, bez względu na ich lokalizację czy rodzaj nośnika. Niszczymy wszelkiego rodzaju dokumentację papierową i jej podobną ( archiwa, kartoteki, faktury, raporty, folie, klisze, rysunki itp.) a także magnetyczne i optyczne nośniki danych jak płyty CD/DVD, dyskietyki, kasety VHS...

Supekt Kamil Nowak

 • Poznań

TROPPO CENTER

 • Poznań

Prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji, odbiór dokumentów, skany i wysyłka pod wskazany w Polsce i na świecie adres korespondencji, archiwizacja dokumentów, zachowanie poufności.

Jakub Szklarz

 • Żary

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz. Rozpoczęliśmy działalność w 1991. Teren działania firmy to Żary, Żagań, Lubsko. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Archiveo Sp. ZO. O

 • Żary

Data Fox Sp. z o.o. odd. Wielkopolski

 • Zalasewo

Dostarczamy usług z zakresu archiwizacji i niszczenia dokumentów w każdej klasie poufności. Niszczymy dokumentację wszelkiego rodzaju do poziomu włókna celulozowego, co zapewnia trwałe i bezpowrotne usunięcie wszelkich informacji. Dzięki zabezpieczeniu plombami pojemników FOXBOX, PLASTBOX, ALUBOX oraz samochodu przeznaczonego do transportu gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Użycie zwykłej lub przemysłowej niszczarki pozwala na odzyskanie danych, gdyż tnie ona dokumenty na wąskie paski, z których można odzyskać informacje. Ta standardowo dostarczana przez różne firmy usługa nie pozwala na pełne i trwałe zniszczenie dokumentów. W Data Fox wykonujemy usługę niszczenia dokumentów w procesie mokrym rozdrabniania do poziomu włókna celulozowego w

Głogowski Szpital Powiatowy sp z oo

 • Głogów

Adiutor

 • Środa Wielkopolska

Monika Weinert

 • Bydgoszcz

Magda Mała

 • Bydgoszcz

DKS Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Firma DKS Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w Polsce w branży poligraficznej. Wysoką pozycję udało nam się zdobyć dzięki starannie skonstruowanej i uczciwej ofercie, która znalazła uznanie wśród wielu Klientów na terenie całego kraju. Rozbudowana sieć oddziałów i przemyślane rozwiązania online pozwalają nam budować dobre i trwałe relacje z Klientami. Zadbaliśmy o stworzenie atrakcyjnej oferty. Proponujemy kompleksowe rozwiązania do biura. Prowadzimy sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych do skanowania, kopiowania, drukowania. Na profesjonalny sprzęt składają się między innymi drukarki i skanery wielkoformatowe, maszyny produkcyjne, plotery laserowe, kserokopiarki, itp. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki

Składnica Dokumentów Novis Trade Sp z o o

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to Archiwizacja i przechowywanie akt., na terenie Bydgoszcz.

TWS

 • Biedrzychowa

Extracom

 • Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od 2006 roku. Nasza specjalność to archiwizacja dokumentów, na terenie Kujawsko-Pomorskie.

CrossCut

 • Kościerzyna

CrossCut jest częścią firmy DWS, która świadczy usługi w branży biuro serwisowej. Każdego roku obsługujemy około 4 tysięcy podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych i samorządowych. CrossCut zajume się profesjonalnym i bezpiecznym niszczeniem dokumentów. Jest odpowiedzią na duże zainteresowanie tego rodzajem usług. Nasze 15 letnie doświadczenie w branży biurowej pozwoliło nam na wskazanie nowych kierunków działalności. Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów którzy zapewnią naszym Klientom profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Od konkurencji odróżnia nas szybki czas realizacji zlecenia, wysoka jakość oferowanych usług jak i bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem dokumentacji.

TWS

 • Lubin
Odo&archiv Radosław Knop

Rozmowa z przedstawicielem firmy była od początku bardzo konkretna. Pani przedstawiła mi krok po kroku w jaki sposób przebiega proces niszczenia, od odebrania dokumentów po wystawienie zaświadczenia potwierdzającego wykonanie usługi. Dużym atutem firmy było to, że otrzymałem kilka terminów realizacji usługi do wyboru i ostatecznie zakończyło się to pozytywnym zakończeniem zlecenia. Wszystkie 3 strony są bardzo zadowolone.

5.0 (1 opinia)

Anna Kuczkowiak

 • Łuszczanów

Archiv Usługi Archiwizacyjne sp z o.o

 • Nadole

Wykonywane przez naszą firmę usługi to archiwizacja i niszczenie dokumentów. Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Nasz obszar działania to cała Polska. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

Archiv Sp. zo.o. USŁUGI ARCHIWIZACYJNE

 • Nadole
Marta R.

Jeżeli chodzi o kontakt z tą firmą to nie mamy żadnych zastrzeżeń. Zleciliśmy zniszczenie dokumentacji w ilości około 3 ton - otrzymaliśmy fakturę, certyfikat, oraz zdjęcia z procesu. Firma przygotowała dokumentację do Archiwum Państwowego z prośbą o zgodę na zniszczenie. Szybko, konkretnie i na temat, koszt zniszczenia bardzo przystępny. Pozdrawiam.

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Niszczenia Dokumentów obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...