Naturhouse Kraśnik Kraśnik - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Naturhouse Kraśnik nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Naturhouse Kraśnik

O specjaliście

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Kraśniku oferuje kuracje:
antycellulitowe,
wspomagające pracę wątroby,
hamujące zwiększony apetyt na słodycze,
wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe,
wzmacniające włosy, skórę i paznokcie,
oczyszczające organizm,
regulujące pracę przewodu pokarmowego,
wzmacniające organizm,
na przytycie,
wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących,
wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała
i wiele innych!


3 filary, 2 etapy, 1 metoda - przebieg kuracji

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta odchudzająca. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii redukcji kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse pokochasz siebie!


1. Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, a posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników.

2. Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców i warzyw, których właściwości znane są już od wieków. Dzięki suplementacji nie tylko uzyskasz lepsze efekty, ale też oczyścisz i odżywisz organizm. Suplementy diety na odchudzanie Naturhouse dodatkowo działają prozdrowotnie.

3. Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk wspiera i motywuje do osiągnięcia założonego celu.

Branża

Dietetyk

Obszar działania

Lubelskie

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Ireneusz S., 5 listopada 2018
Pozytywna opinia

Jestem mega zadowolona. Zmieniły się nawyki żywieniowe w moim domu. Co najważniejsze, dzięki tym wizytom w Naturhouse Kraśnik dużo się nauczyliśmy jak sobie radzić na co dzień.

Hubert S., 23 października 2018
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam ! Dieta i suplementy działają, to potwierdza moja wspaniała metamorfoza i przemiana mojej żony. Samopoczucie ? Zmiana warta wszystkiego !

Naturhouse Kraśnik, 6 listopada 2018

Dziękujemy za te miłe słowa! Polecamy się, gdy tylko przyjdzie jakiś kryzys :)

Paweł C., 15 października 2018
Pozytywna opinia

Jestem kierowcą zawodowym, a więc pracuje w trybie nieregularnym, często jeżdżę w długą trasę, pracuję po 12-14 godzin dziennie. Wiele godzin za kółkiem sprawia, że niestety dodatkowe kilogramy pojawiły się dość szybko. Żona z polecenia koleżanki zapisała mnie na wizytę do Pani Dominiki i to był mój pierwszy dobry krok do przodu! Mam już za sobą 22 kg, posiłki nie sprawiają mi trudności, łatwe - więc mogę śmiało przygotować coś na 2-3 dni. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Naturhouse Kraśnik
Jaki jest Twój najważniejszy cel?

Powiązane produkty i usługi: Odchudzanie,  Dieta odchudzająca, Masaże,  Masaż twarzy, Masaż erotyczny, Masaże Kraśnik,  Masaż twarzy Kraśnik, Masaż erotyczny Kraśnik, Naturhouse kraśnik oferuje kuracje kuracjeantycellulitowe, Wspomagające pracę wątroby, Hamujące zwiększony apetyt na słodycze, Wzmacniające naczynia krwionośneprzeciwżylakowe, Wzmacniające włosy, Skórę i paznokcie, Oczyszczajace organizm, Regulujące pracę przewodu pokarmowego, Wzmacniające organizm, Na przytycie, Wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krakowska 11, Kraśnik

Telefon

787****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Dominika Siembida