Naturhouse Kraśnik - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Naturhouse Kraśnik nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Naturhouse Kraśnik

O specjaliście

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Kraśniku oferuje kuracje:
antycellulitowe,
wspomagające pracę wątroby,
hamujące zwiększony apetyt na słodycze,
wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe,
wzmacniające włosy, skórę i paznokcie,
oczyszczające organizm,
regulujące pracę przewodu pokarmowego,
wzmacniające organizm,
na przytycie,
wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących,
wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała
i wiele innych!


3 filary, 2 etapy, 1 metoda - przebieg kuracji

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta odchudzająca. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii redukcji kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse pokochasz siebie!


1. Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, a posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników.

2. Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców i warzyw, których właściwości znane są już od wieków. Dzięki suplementacji nie tylko uzyskasz lepsze efekty, ale też oczyścisz i odżywisz organizm. Suplementy diety na odchudzanie Naturhouse dodatkowo działają prozdrowotnie.

3. Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk wspiera i motywuje do osiągnięcia założonego celu.

Branża

Dietetyk

Obszar działania

Lubelskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Ireneusz S. 5 listopada 2018
Pozytywna opinia

Jestem mega zadowolona. Zmieniły się nawyki żywieniowe w moim domu. Co najważniejsze, dzięki tym wizytom w Naturhouse Kraśnik dużo się nauczyliśmy jak sobie radzić na co dzień.

Hubert S. 23 października 2018
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam ! Dieta i suplementy działają, to potwierdza moja wspaniała metamorfoza i przemiana mojej żony. Samopoczucie ? Zmiana warta wszystkiego !

Naturhouse Kraśnik, 6 listopada 2018

Dziękujemy za te miłe słowa! Polecamy się, gdy tylko przyjdzie jakiś kryzys :)

Paweł C. 15 października 2018
Pozytywna opinia

Jestem kierowcą zawodowym, a więc pracuje w trybie nieregularnym, często jeżdżę w długą trasę, pracuję po 12-14 godzin dziennie. Wiele godzin za kółkiem sprawia, że niestety dodatkowe kilogramy pojawiły się dość szybko. Żona z polecenia koleżanki zapisała mnie na wizytę do Pani Dominiki i to był mój pierwszy dobry krok do przodu! Mam już za sobą 22 kg, posiłki nie sprawiają mi trudności, łatwe - więc mogę śmiało przygotować coś na 2-3 dni. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Naturhouse Kraśnik
Jaki jest Twój najważniejszy cel?

Powiązane produkty i usługi: OdchudzanieMasażeMasaże Kraśnik,  Naturhouse kraśnik oferuje kuracje kuracjeantycellulitowe, Wspomagające pracę wątroby, Hamujące zwiększony apetyt na słodycze, Wzmacniające naczynia krwionośneprzeciwżylakowe, Wzmacniające włosy, Skórę i paznokcie, Oczyszczajace organizm, Regulujące pracę przewodu pokarmowego, Wzmacniające organizm, Na przytycie, Wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krakowska 11, Kraśnik

Telefon