Namysłów

Szukając przyszłego dostawcy lub wykonawcy w województwie opolskim, Klienci zazwyczaj interesują się cennikiem oraz recenzjami innych osób. Szukają porównywarek cen i rankingu firm z Namysłowa i regionu. Jeżeli zamierzasz zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie prawdziwym pracownikiem czy też chcesz kupić towar spełniający każde wymagania skorzystaj z Oferteo i przekonaj się co potrafimy. Jesteśmy dumni z tego, że w Namysłowie swoje usługi w Oferteo oferuje już 727 specjalistów najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.1 w skali od 1 do 5. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki bogatej ofercie w 546 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnim czasie połączyliśmy 568 kupujących i zlecających z właściwymi firmami, przez serwis przekazano aż 1 747 ofert! Tym samym mamy 1 747 powodów do dumy. Przykładowe kategorie to doskonalenie zawodowe, domy szkieletowe, w ogrodzie, przed domem, usługi kurierskie, altany, altanki Z nami w łatwy sposób uda Ci się znaleźć odpowiedniego profesjonalistę z Namysłowa. Pierwsze propozycje możesz otrzymać już w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Namysłów

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Namysłowa

DOMKI DREWNIANE Paweł Krasoń

Małgorzata B., Woźniki

W roku Pan Paweł postawił nam dom, i była to jego pierwsza budowa, niestety przed podpisaniem umowy oprowadził nas po domu w łazach-zawierciu który nie jest jego wykonaniem. tak więc postawił nam dom bez doświadczenia żadnego, starał się owszem, ale za to co zrobił nawet nie przeprosił. Przyszłym inwestorom polecam zastanowić się dwa razy. poza tą niesmaczną sprawą wystawiam ocenę 3+, ze względu na brak znajomości czytania projektu.

Ciesielstwo-Dekarstwo

Przemysław J., Wilków

Polecam firmę pana Mateusza Brodnickiego do kompleksowego wykonania dachu. Prace wykonane fachowo, dokładnie; więźba dachowa z porządnego drewna - sami dowożą wycięte pod wymiar; pokrycie dachowe równe, ładnie położone; zakup pokrycia dachowego doradzają i jest możliwość zakupu w dobrej cenie przez nich. Obróbki blacharskie wykonywane pod wymiar na budowie. Doradztwo w wyborze materiałów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

JANBUD

Monika I., Pokój

Niedawno miałam przyjemność korzystać z usług Pana Janusza. Muszę przyznać, że mało jest takich fachowców jak on. Robiłam remont łazienki, malowanie całego mieszkania i mnóstwo drobnych rzeczy, które odkładane były przez męża parę lat. Fachowość, doradztwo i bardzo dobry kontakt - to są atuty tej firmy. Dziękuję jeszcze raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno się odezwiemy w niedługim czasie.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Namysłowa

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 51-100m2, Namysłów

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: wykonanie podbudowy, przygotowanie gruntu, ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Beata G., brukarstwo.

Potrzebuję ekipy, kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, 201-500m², Namysłów

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Agnieszka K., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na założenie firmy, 30 000zł, Namysłów

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski do 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 30 000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: nie, ale nie jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybc...

Szymon S., fundusze i dotacje unijne.

Potrzebuję paneli fotowoltaicznych, dach 201-300m², Namysłów

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: 201-300m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: 3-4 osoby. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Sebastian P., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Kupię 4 tony węgla kamiennego, Namysłów

Ilość: 4 tony. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: Szukam wysokokalorycznego węgla. Duże bryły węgla, zakup na raty . Termin zakupu: jak najszybciej.

Jacek R., węgiel kamienny, miał, koks.

Poszukuję fryzjera dla 1 osoby, Namysłów

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: inna. Rodzaj farbowania: pełne farbowanie. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: jak najszybciej.

Małgorzata M., usługi fryzjerskie.