Nakło nad Notecią

Szukając najlepszego dostawcy lub wykonawcy w kujawsko-pomorskim, Klienci zawsze kierują się cennikami oraz opiniami byłych Klientów. Poszukują porównywarek cen i rankingu firm z Nakła nad Notecią i regionu. Jeśli chcesz zlecić usługę komuś, kto będzie fantastycznym i spełniającym Twoje wymagania profesjonalistą lub chcesz kupić towar najlepszy dla Ciebie trafiłeś we właściwe miejsce. Konkretnie w Nakle nad Notecią swoje usługi w Oferteo prowadzi już 1 055 profesjonalistów najwyższych lotów, których średnia ocen wynosi 4.1. Oferta branż, jak i ich zakres jest na tym terenie bardzo imponująca. Nasze firmy składają oferty już w 748 branżach, w tym szycie odzieży lekkiej, sklepy internetowe, kamieniarstwo, projektowanie instalacji sanitarnych, wypożyczanie sukien. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 1 333 osób, które do tej pory otrzymały 3 377 ofert od firm. Z Oferteo błyskawicznie poznasz właściwego profesjonalistę z Nakła nad Notecią. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Nakło nad Notecią

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Nakła nad Notecią

Firma Ogólnobudowlana REMBUD Michał Kuliberda

Tomasz N., Nakło Nad Notecią

Firma Rembud skontaktowała się ze mną najszybciej i dlatego postanowiłem sprawdzić tę firmę. Moim zdaniem firma ta, by utrzymać się na rynku pracy musi działać szybko i stanowczo, więc moim zdaniem jest dla niej dużym plusem, że tak szybko potrafi się skontaktować ze zleceniodawcą. Nasza rozmowa przebiegała sprawnie i na temat. Pan ten opisał w skrócie jak przebiega dana praca i jak ją wykonują. Firma REMBUD doradziła mi jaką izolację stosować, jak również doradziła mi jaką zrobić elewację. Wypow...

Firma Inżynieryjno-Usługowa ILKE Zdzisław Buzalski

Krzysztof M., Gdańsk

Jestem zadowolony z usługi remontowej firmy Ilke. Firma jest profesjonalna, dotrzymuje słowa, to co jest dla mnie najważniejsze- skrupulatnie rozlicza się z rachunków i faktur. Zapłata za całość remontu tylko nieznacznie odbiegała od sumy wskazanej w umowie i związana była z dodatkowymi pracami. Firma zajmuje się wszystkimi etapami remontu: przygotowanie projektu i kosztorys, zakup materiałów, wykonanie i sprzątanie. Gorąco polecam skorzystanie z usług firmy Ilke.

Jarosław Chróściński Usługi - Wykończeniowe

Klaudia R., Kcynia

Pan Jarosław przeprowadzał u mnie kompleksowy remont 20-letniej łazienki i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, a nie było to naprawdę łatwe zadanie. Jednak pełen profesjonalizm i doświadczenie pozwoliły przeprowadzić ten remont niezwykle sprawnie i z zaskakującym efektem. Bardzo solidnie, dokładnie i estetycznie wykonana praca. Nie ma wątpliwości, że pan Jarosław to zawodowiec i potrafi poradzić sobie ze wszystkim. Uczciwa i godna polecenia firma.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Nakła nad Notecią

Zlecę prace elewacyjne, do 200m², Nakło Nad Notecią

Zakres prac: malowanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: tynk sylikonowy. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie.

Paulina B., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Kupię ekogroszek, 3 tony, Nakło Nad Notecią

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Paweł K., węgiel ekogroszek.

Szukam 6-10szt. okien PCV i do 5szt. drzwi zewn., Nakło Nad Notecią

Zakres oferty: zakup okien i drzwi (bez montażu). Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Liczba okien: 6-10. Rodzaj drzwi: zewnętrzne. Łączna ilość drzwi: do 5. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient poszukuje również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Maciej S., okna.

Szukam firmy cateringowej na urodziny, 20-30 osób, Nakło Nad Notecią

Typ obsługi cateringowej: jednorazowa . Rodzaj uroczystości: urodziny. Dania: napoje, kawa i ciasto, kolacja, owoce. Sposób serwowania posiłków: przy stole. Rodzaj kuchni: polska. Miejsce usługi: dom. Obsługa: żadna, tylko dowiezienie jedzenia. Dostęp do kuchni: tak, w pełni wyposażona kuchnia. Ilość gości: 20-30 osób. Wycena szukanej usługi: standardowa. Potrzebne wyposażenie: jeszcze nie wiem. Cz...

Gilas E., catering.

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 200m², Nakło Nad Notecią

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u., Klient prosi o poradę. Rodzaj pompy ciepła: pompa lub solary. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 200m². Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: możliwy od marca 2019r.

Jacek K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 230m2, Nakło Nad Notecią

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 230m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: opaska wokół budynku ok. 10m2, taras ok. 50m2, podjazd ok. 170m2, najlepiej z materiałem wykonawcy. Termin rozpoczęcia prac: kwiecień 2018r.

Aleksandra K., brukarstwo.