Powiedz jak możemy Ci pomóc

Motonegocjator.pl

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Motonegocjator.pl działa na zasadzie wielomarkowego wirtualnego salonu sprzedaży aut nowych w Polsce. Platforma internetowa umożliwia nie tylko mobilne porównywanie ofert cenowych od dilerów z całej Polski, lecz również profesjonalne wsparcie w podjęciu właściwej decyzji, by ograniczyć ilość wizyt w salonach sprzedaży i skrócić czas oczekiwania na nowe auto. Oferujemy również szeroką gamę nowych aut dostępnych " od ręki" w wynajmie długoterminowym.
K+K Sp. z o.o – spółka zarządzająca portalem Motonegocjator.pl kooperuje wyłącznie z autoryzowanymi salonami sprzedaży, co daje gwarancje bezpiecznego zakupu oraz dostęp do szerokiej oferty finansowania (gotówka, leasing,kredyt) i promocji dilerów. Działamy na terenie całej Polski, a nasza ofertę kierujemy do salonów sprzedaży, klientów indywidualnych oraz z segmentu SOHO.
Klienci do głównych korzyści zaliczają m.in. bezpieczeństwo transakcji, gdyż wszelkie operacje finansowe takie wpłata zaliczki, wystawienie faktury i finalnie odbiór auta odbywa się w autoryzowanym salonie sprzedaży. Podkreślają również szeroki wybór opcji finansowania (gotówka, leasing, kredyt) oraz dostęp do okresowych promocji dilerów. Finalnie umożliwia to wybór najkorzystniejszej oferty.
Dilerzy natomiast doceniają współprace z Motonegocjator za :
•Nowy kanał sprzedaży
•Proaktywna możliwość dotarcia do nowych klientów z całej Polski (indywidulanych oraz SOHO)
•Oferty widzi tylko potencjalny Klient, a nie inni Dealerzy
•Możliwość konkurowania nie tylko ceną
•Zwiększenie rozpoznawalności marki salonu
•Możliwość rozwiązania współpracy w dowolnym momencie

Nasz wyróżnik:
Profesjonalne wsparcie w podjęciu właściwej decyzji przez klientów, aby ograniczyć ilość wizyt w salonach sprzedaży i skrócić czas oczekiwania na nowe auto. U nas znajdziesz pełną ofertę aut nowych oraz używanych z gwarancją od autoryzowanych salonów sprzedaży.

Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Opolskie, Mazowieckie, Lubuskie, Podkarpackie, Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Lubelskie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

36 opinii

5 gwiazdek (36)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Michał R. 17 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Miałem przyjemność korzystać z serwisu. Dostałem ciekawe oferty. Jestem zadowolony z usługi. Polecam serdecznie.

Małgorzata M. 13 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Korzystałam z serwisu podczas zakupu nowego samochodu. Otrzymałam parę ofert dealerskich i dzięki znajomości cen z różnych punktów na terenie Polski wynegocjowałam dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Zdecydowanie polecam!

Zofia L. 10 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Miałam przyjemność korzystać z serwisu, jestem bardzo zadowolona z usługi, bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie.

Paweł S. 23 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam brokera samochodowego www.motonegocjator.pl głównie za szybkość przesyłania wartościowych ofert. Ich działanie przypominam mi usługi Expandera kiedy wybierał ofertę na kredyt hipoteczny. Nie pobierają żadnej prowizji od klienta, a bardzo ułatwiają zakup nowego samochodu, bo otrzymuje się oferty od dealerów, którzy mają dostęp do samochodu w konfiguracji, której akurat szukasz. Ode mnie z czystym sumieniem 5 gwiazdek.

Aleksander G. 19 listopada 2020
Pozytywna opinia

Złożyłem do tej pory tylko jedno zapytanie o ofertę zakupu konkretnego modelu. Dostałem trzy oferty już w trzecim dniu z których raczej nie skorzystam. Prawdopodobnie wystosuje jeszcze następne zapytania. Bardzo dziękuje za pierwsze oferty. Serdecznie pozdrawiam.

Grzegorz G. 2 października 2020
Pozytywna opinia

Zrobiłem dopiero jedno zapytanie na konkretną ofertę i dostałem odpowiedź, że obecnie nie można otrzymać modelu samochodu w podanej przeze mnie konfiguracji. Odpowiedź dostałem na następny dzień. Zapewne będę jeszcze wysyłał kolejne zapytania.

Motonegocjator.pl, 8 listopada 2020

Panie Grzegorzu bardzo dziękujemy za zaufanie. Miejmy nadzieję, że kolejnym razem uda się Panu doradzić przy zakupie wymarzonego auta.

PAWEŁ K. 16 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Szybko działający serwis, dobry kontakt i przede wszystkim dobre oferty do wyboru. Polecam i na pewno jeszcze sam nie raz skorzystam !

Motonegocjator.pl, 26 sierpnia 2020

Panie Pawle, jeszcze raz bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Proszę do nas zaglądać, gdyż będziemy cały czas rozwijać nasz portal. Pozdrawiamy.

Filip T. 11 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna pomoc przy zapytaniu o Forda Mustanga! Pan wyjaśnił, że pomimo iż salony nie udzielają rabatu na ten model w związku z wysokim popytem, to jednak udało mu się wyjść z kilkoma propozycjami stockowych wersji w przyzwoitych cenach. Dodatkowo służył kontaktem do dilera z największym stockiem. Wysokie zaangażowanie!

Motonegocjator.pl, 27 września 2020

Dziękujemy Panie Filipie za pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość.

Jakub P. 11 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Oferta na samochód została bezpłatnie rozesłana do licznych dealerów. Otrzymane oferty były atrakcyjne, ale zdecydowałem się na inną markę.

Motonegocjator.pl, 27 września 2020

Zapraszamy następnym razem. Miejmy nadzieję, że następnym razem się uda.

Dominik P. 10 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolony, kupiłem mojego Tourana z 7 tys. taniej niż w salonie, w którym miałem kupić. Bardzo fajna.

Motonegocjator.pl, 27 września 2020

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Łukasz F. 10 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo szybko po zgłoszeniu dostałem różnego rodzaju oferty zakupu samochodu. Niektóre były nawet całkiem atrakcyjne. Niestety z powodu epidemii musiałem się wstrzymać z zakupem auta, jednak jakby nie to, to na pewno bym już kupił auto dzięki pomocy motonegocjator'a.

Radosław P. 10 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Rzetelna konkretna obsługa. Udało mi się urwać prawie 10% ponad standardowy rabat.

Piotr K. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług motonegocjator. Rzeczywiście po złożeniu zapytania na stronie motonegocjator, po dwóch dniach otrzymałem oferty od dealerów, dzięki czemu mogłem uzyskać najniższą kwotę na wymarzone auto bez jeżdżenia po salonach i czasochłonnych negocjacji. Dodatkowy duży plus dla pracowników motonegocjator za kontakt telefoniczny i porady w kwestii zakupu nowego auta. Polecam i sam na pewno skorzystam ponownie, kiedy przyjdzie mi kupić następne auto.

Łukasz W. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

W deklarowanym terminie dostałem oferty od kilku dealerów. Oferty były całkiem atrakcyjne.

Bogusław B. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Rzeczowe i przyjazne podejście do klienta, szczegółowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Piotr C. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja. Bardzo konkurencyjne ceny. Warto skorzystać!

Marcin J. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Szukałem nowego Forda, otrzymałem około dziesięciu ofert. Samemu z pewnością nie dałbym rady wynegocjować tak dobrych cen. Świetny kontakt i doradztwo przez cały okres poszukiwania nowego auta. Zdecydowanie polecam.

Mateusz Z. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Rozsądne oferty, szybki kontakt, miła obsługa. Polecam.

Juliusz M. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo ciekawa usługa. Dziwiłem się, że za darmo, ale wysłałem pdfa z konfiguratora i na następny dzień miałem kilka ofert z danymi salonów. Idealnie żeby sprawdzić na jakie rabaty można liczyć i czy da się taniej niż u siebie w mieście. Dzięki!

Marcin S. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Poprosiłem firmy o pomoc w zakupie nowego Mitsubishi Outlander nie oczekując zbyt wiele. Ku mojemu zdziwieniu otrzymałem po dwóch dniach telefon z salonu Mitsubishi w Kielcach z atrakcyjną ofertą. Ostatecznie zakupiłem samochód u dealera w Rzeszowie jednak oferta z Kielc pomogłam jej wynegocjować lepsze warunki zakupu. Warto skorzystać z usług motonegocjator.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Motonegocjator.pl
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Hennela 10, 02-495 Warszawa

WWW

www.motonegocjator.pl

Telefon

735 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/motonegocjator/

Instagram

https://www.instagram.com/motonegocjator.pl/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy K+K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2013-07-12
NIP 5213651540
Regon 146763408

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ursus
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02495
Poczta Warszawa
Ulica ul. Tadeusza Hennela
Numer nieruchomości 10

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2013-07-11
Data wpisu do rejestru ewidencji 2013-07-11
Data powstania 2013-07-09
Data rozpoczęcia działalności 2013-07-12
Data wznowienia działalności 2018-06-16

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
Przeważające PKD
4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4519Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4540Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.