Czemu trudno jest uzyskać rabat w salonie?
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Motonegocjator.pl nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Motonegocjator.pl

Czemu trudno jest uzyskać rabat w salonie?

Autor: Motonegocjator.pl, publikacja: 2020-10-26

Wielu z Państwa wyraża pozytywną opinię o naszej stronie jako niezbędnym narzędziu do negocjowania ceny w salonie samochodowym. Oferty, które dostają Państwo osobiście, są zdecydowanie gorsze. Stąd pytanie: z czego wynikają takie różnice, czemu tak się dzieje?

motonegocjator.plOstatnio miałem rozmowę z panią, która chciała kupić toyotę. W tym celu odwiedziła 3 salony w dużym mieście. Rabat, jaki udało jej się uzyskać, to 1,5% na samochodzie do konfiguracji. Czy to dużo? Pani wysłała również 10 maili do innych dealerów toyoty, odpowiedzi niestety nie uzyskała. Tu muszą sobie Państwo sami odpowiedzieć na to pytanie. Czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta: salony samochodowe to w większości w Polsce prywatne firmy, które pod daną marką sprzedają samochody. Każdy działa na własny rachunek, jest swego rodzaju innym przedsiębiorcą, z innym podejściem biznesowym.

Dodatkowo bardzo dużą rolę odgrywa również położenie geograficzne. W większych miejscowościach szansa na klientów jest zdecydowanie większa. Pani Marta znalazła informację o naszej firmie w internecie, sprawdziła opinie i postanowiła spróbować. W końcu nic nie ryzykuje, a wręcz przeciwnie – może jedynie zyskać. Większość klientów nie jest w stanie sprawdzać cen wymarzonego pojazdu 300 km od domu. Wiele osób nie wie, że może otrzymać pojazd na zasadzie door-to-door z wysokim rabatem, zamawiając pojazd z wygodnego fotela w salonie.

Posiadamy w swojej bazie wielu dealerów, którzy mogą zaproponować w danym momencie najwyższy możliwy rabat dla klienta. Nie potrzebują oni opowiadać klientowi o walorach technicznych samochodu, gdyż jest on już bardzo często wyedukowany i wie, czego szuka. Wielu z naszych klientów często nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że można negocjować w salonie cenę. Co więcej, nie wie, jaki może być maksymalny rabat. Jest jeszcze grupa ludzi, którzy krępują się negocjować. W tych dwóch przypadkach przychodzi z pomocą Motonegocjator.pl.

Jedno jest pewne, pani Marta jest bardzo zadowolona z naszego doradztwa i wynegocjowania zdecydowanie wyższego rabatu niż udało się jej uzyskać. Co więcej, oszczędziła dzięki temu czas i pieniądze. Zachęcamy do polecania naszego serwisu i składania konfiguracji na wymarzony samochód z wysokim rabatem.

Pozdrawiamy, zespół Motonegocjator.pl. Ty konfigurujesz, my negocjujemy.

Zapytaj nas o ofertę: http://www.motonegocjator.pl/zapytaj-o-oferte.html

Opracowanie:
Motonegocjator.pl

Samochody osobowe - gdzie kupić?

Poniżej przedstawiamy ranking 829 Dostawców Nowych Samochodów najlepszych w 2020 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o samochodach osobowych