Mława

Kombinujesz jak to zrobić, by szybko zestawić propozycje wielu polecanych firm z Mławy i woj. mazowieckiego? Chcesz zobaczyć cennik konkretnych usług lub towarów w Twoim rejonie? Oferteo pozwala na wyszukanie wykonawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala zweryfikować opinię osób, które już współpracowały z tymi specjalistami. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują własny projekt, nawet jeśli jest to usługa instalatorstwa wodno-kanalizacyjnego czy zakup bramy przemysłowej. Na dzień dzisiejszy w Mławie swoje usługi w Oferteo posiada już 895 profesjonalistów świetnych w swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Korzystając z solidnej wiedzy i dzięki licznym ofertom w 724 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnim czasie połączyliśmy 621 kupujących i zlecających z właściwymi profesjonalistami, dzięki czemu przekazano aż 2 121 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 2 121 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe kategorie to imprezy i uroczystości, kamieniarstwo, obróbki blacharskie, dekarskie, ubezpieczenie na życie, nauka włoskiego Teraz błyskawicznie poznasz właściwego profesjonalistę z Mławy. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Mława

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Mławy

DACH-MON

Artur S., Mława

Pan Paweł Leszczyński, właściciel firmy Dachmon, w maju 2017 roku remontował dach na budynku mieszkalnym jednorodzinnym wraz z wymianą orynowania i obróbką kominów. Podczas prac Pan Paweł Leszczyński wykazał się wieloma umiejętnościami, kreatywnością, dbałością o szczegóły i zdolnością rozwiązywania pojawiających się w problemów. Znalazłem w Panu Pawle godnego zaufania, rzetelnego, solidnego fachowca, działającego intuicyjnie i z pomysłem. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem i dużą deter...

DACH-MON

Mariusz K., Mława

Pan Paweł w kwietniu 2017 roku wymieniał pokrycie dachowe na jednorodzinnym budynku mieszkalnym w Olsztynie. Zakres prac obejmował również wymianę orynnowania i obróbkę kominów. W trakcie wykonywania w.w. robót Pan Paweł wykazał się dokładnością i kreatywnością. W mojej ocenie jest to rzetelny i doświadczony wykonawca oraz uczciwy człowiek, wkładający serce w swoją pracę. Polecam firmę Pana Pawła DACH-MON do wszelkich prac dekarskich.

PHU Helene Trans Ewa Jagaczewska

Jolanta G., Paryz

NAJLEPSZA OFERTA,KONKURENCYJNE CENY!Firma jak najbardziej godna polecenia.Uczciwi i solidni ludzie,mily kontakt.Usluga wykonana w terminie i na najwyzszym pozimie.Realizacje zlecenia oceniam na szostke z ogromnym plusem.Nastepne przesylki napewno oddam w rece tej firmy.DZIEKUJE I POLECAM...!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Mławy

Potrzebuję kosmetyczki na manicure, przedłużanie rzęs, pedicure dla 1 osoby, Mława

Rodzaj usługi: manicure, przedłużanie rzęs, pedicure. Rodzaj pielęgnacji skóry: klasyczny. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: u Klienta. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: w ciągu kilku najbliższych dni.

Zofia Z., kosmetyka ciała i twarzy.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, 201-500m2, Mława

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Joanna T., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zakup okien, 2 szt., PCV, Mława

Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien. Liczba okien: 2 szt. szer. 85cm, wys. ok. 120cm. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: białe obustronnie. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 2-3 tygodni

Ryszard Z., okna.

Szukam fryzjera dla 1 osoby, Mława

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: wesele. Rodzaj usługi: stylizacja włosów. Rodzaj stylizacji: inna. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: 2018-06-23.

Małgorzata S., usługi fryzjerskie.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, 51-100m2, Mława

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: przygotowanie gruntu, wykonanie podbudowy, ułożenie krawężników, obrzeży, ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Stanisław J., brukarstwo.