Powiedz jak możemy Ci pomóc

MagicHouse

Słupsk

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście


Magichouse to firma budowlana specjalizująca się w kompleksowych usługach budowlanych i wykończeniach pod klucz. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, zwracając uwagę na solidność wykonania. Nasza siedziba mieści się w Dębnicy Kaszubskiej. Nasza oferta obejmuje budowę energooszczędnych domów modułowych z drewna, charakteryzujących się szybkim czasem budowy i możliwością łatwej rozbudowy. Wykonujemy też termomodernizacje i dachy. Poza tym układamy kostkę brukową, a także montujemy bramy i ogrodzenia, zwiększając funkcjonalność i estetykę posesji. Zajmujemy sie pracami wykończeniowymi oraz remontami. Magichouse to nie tylko wykonawca, ale także partner dbający o indywidualne potrzeby klienta. Skontaktuj się z nami, aby zrealizować swój projekt budowlany zgodnie z marzeniami!"

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

5 gwiazdek (5)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Dorota Z. 6 stycznia 2024
Zapytanie o remont w mieszkaniu, 21-50m², Słupsk
Pozytywna opinia

Moja przygoda z Magic House rozpoczęła się kilka tygodni temu. Gruntownie remontowali dla mnie mieszkanie z lat 70. Nie mieszkam w Słupsku , wiec nie mogłam uczestniczyć w remoncie osobiście. Nasza współpraca podczas remontu była cudowna. To najbardziej rzetelna , doświadczona , zaangażowana i pomocna ekipa jaka znam. Przez cały okres remontu czułam ze wykonuja swoja prace tak jakby robili ja dla siebie. Wykorzystywali swoją wiedzę i doświadczenie , żeby służyć dobra rada i często robili więcej niż mogłabym sie spodziewać. Wiem ze przyszłe remonty powierzę im i nie moge sie doczekac kolejnych wspólnych realizacji. Dziękuje Pani Wioletcie ,Panu Grzegorzowi i całej ekipie cudownych ludzi. Gratuluje im tak dobrze prowadzonej firmy życzę powodzenia i do zobaczenia :)

Cezary B. 8 października 2023
Szukam firmy do malowania elewacji domu, 71-100m², Barzowice
Pozytywna opinia

Domek 120 m2 do odnowienia, terminy napięte, a jednak można. Współpraca z Tą firmą to czysta przyjemność, zarówno na etapie dogadywania i ustalania technologii jak również samo wykonanie. Dwie soboty i zrobione. Wielki ukłon za znalezienie czasu i mocy przerobowych. Szczerze polecam za komunikatywność i jakość wykonania.

Jacek Z. 20 września 2023
Szukam firmy do ocieplenia elewacji styropianem, 200m², Korzybie
Pozytywna opinia

Bardzo fachowe doradztwo w dociepleniu budynku, pozytywni wykonawcy

Wojciech  13 września 2023
Zlecę wykonanie prac brukarskich, 12m², Jezierzany
Pozytywna opinia

Wykonawca słowny i konkretny. Dziękuje za dotrzymanie terminu i wykonanie z którego jestem zadowolony.

Wojciech B. 28 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług firmy w dwóch przypadkach, malowanie elewacji domu i układanie kostki brukowej. Firma charakteryzuje się szybkością wykonania i solidnością. Do wykonanych prac nie mam żadnych zastrzeżeń. W przyszłości nadal będę korzystał z usług tejże firmy. Gorąco i szczerze polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MagicHouse
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Przemysłowa 20 A, 76-200 Słupsk

NIP

8391271634

WWW

www.magichouse.com.pl

Telefon

602 ••• ••• Pokaż numer